خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

زن ایده آل برای ازدواج

زن ایده آل برای ازدواج زنی است زی ، خوش اندام  و خوش قیافه . زن ایده آل برای ازدواج زنی خوش صحبت ، خوش صدا ، خوش اخلاق و شیرین است . زن ایده آل برای ازدواج زنی است خوش خلق ، خوش سیرت و خوش مشرب . زن نیکو برای ازدواج زنی بساز ، مهرن و راز دار است . زن ایده آل برای ازدواج زنی است صبور ، مهرن و خوش فکر . زن خوب  برای ازدواج زنی است مطیع و بع . زن ایده آل برای ازدواج فهیم ، ظرفیت و اهل معاشرت است . این زن تحصیل کرده ، اجتماعی و فرهنگ است . خوب میداند ید احترام خانواده همسرش را نگه دارد . برخی حرف ها را نشنیده بگیرد . او کم توقع است و مدیریت خانواده را به همسرش وامیگذارد . چون به اقتدار او ایمان دارد . اشتهات او را نادیده میگیرد .

یک زن ایده آل برای ازدواج از همسرش به خاطر زحماتی که میکشد تشکر میکند . زن ایده آل برای ازدواج از مهمان های همسرش به خوبی پذیرایی میکند . نجیب است . دوسن همسرش ظرفیت برخورد میکند . او زنی حیا و نجیب است و سبک سری نمیکند . او ق خوبی های اقوام را میداند . همیشه لبخند به لب دارد . از خستگی شکایت نمیکند . هنگام خستگی همسرش از زندگی گله و شکایت نمیکند . زن نسبت به همسرش شک نمیکند . زن ایده آل برای ازدواج به پاکی مردش ایمان دارد .  همه این صفات را میدانند اما چه چیزی عث میشود که کمتر به آنها عمل میشود ؟ چرا هیچکس تن به زن ایده آل شدن نمیدهد ؟ به نظر میرسد زن های نسل های گذشته به زن ایده آل نزدیکتر بودند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج

خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که موقعیت مرد هماهنگ عمل کند . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که بتواند موجب پیشرفت او شود . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که بتواند ما خوبی برای فرزندانش شد . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج ازنگاه یک مرد زنی است که به او مهات کند . بین دوسن و اقوام کمتر حاشیه ساز شود . او دوست دارد همسرش مهرن و نجیب شد . سخت نیست آسان است . اما مردی که از همسرش توقع وفاداری و نجابت دارد ید خود چگونه شد ؟ آیا او هم لازم است مردی ایده آل برای همسر خود شد ؟ یک زن دوست دارد زن ایده آل همسرش شد تلاش میکند از نظر همسرش بهترین شد .

زن هر لحظه هر کاری که میکند دوست دارد آثار آن را زندگی و رفر همسرش ببیند . اگر همسرش رفر یا گفرش نشان داد که متوجه خوبی های همسرش هست این خوبی ها ادامه پیدا خواهد کرد . اگر مرد بی توجه شد زن کم کم مایوس شده و دیگر نمیتواند آنق خوب شد . او دچار روزمرگی خواهد شد . و این عمدی نیست خصوصیت زن اینگونه است . مانند گل رسیدگی شاداب و بی توجهی پژمرده میشود . میتوانید به کارهای زن بها بدهید . میتوانید تشکر کنید و از اثر این قدانی لذت ببرید . اگر ظرفیت های همسرن آشنایی دارید . اگر میدانید او از تشکر شما لذت میبرد . یک شاخه گل ، یک نوازش و یک کلمه اورا شاداب و طراوت نگهدارید . و از زییی او لذت ببرید .

 


بیشتر بخوانید:برای انتخاب همسر شایسته به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟


ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج

ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج را ید خواسته های مرد زندگیش سنجید . هر مرد یک ویژگی زن را میپسندد . برخی زن سنتی دوست دارند و برخی من . برخی اعتقاد دارند زن ید کدنوی خوبی شد و برخی زن را اجتماع دوست دارند . ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج بستگی دارد مرد چه موقعیتی ازدواج میکند . مردی که به خاطر مادیات ازدواج میکند زن را یک ویژگی میخواهد و مردی که به خاطر زییی همسرش ازدواج میکند خواسته هایشان متفاوت است . ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج هر شرایط تفاوت میکند . زنی ممکن است نجیب ، خانه دار و وقار شد اما مردی او را نپسندد . ممکن است زنی بخواهد که مدام کنفرانس ها شرکت میکند . به جشنواره ها راه پیدا میکند .

مرد ممکن است خواهان یک ورزشکار موفق شد که رتبه می آورد . و هیچوقت از او توقع پختن یک قورمه سبزی خوشمزه را نداشته شد . حتی از بد مزه پختن و یا آشپز نبودنش بخندد و لذت ببرد . مردهایی هستند که وقتی همسرشان نمیتواند خوب اتو کند از سوختن لسشان بدست همسرشان میخندند و اصلا ناراحت نمیشوند . آنها میدانند که همسرشان اصلا برای اینکارها ساخته نشده است . علت انتخاب آنها هم همین بوده آنها زن کدنو نمیخواهند . برخی دیگر از مردان کاملا برعکس هستند . آنها اعتقاد دارند زن ید کدنو و مای دلسوز شد . از نظر هریک ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج تفاوت دارد و هریک انتخاب خود معیارهای خاص خود را جستجو میکنند .


بیشتر بخوانید:سن ازدواج پسر و معیارهای آن چیست ؟


 

راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج

راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد . تحقیق از محل زندگی یکی از راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج است . یکی دیگر از راه های شناخت معاشرت است . یک زن و مرد برای شناخت هم لازم است مدتی هم و خانواده هم رفت و آمد شند . و راهی دیگر که خیلی به شناخت کمک میکند از طریق کارشناسان ماهر میشد . مشاوره قبل ازازدواج بهترین و کوهترین راه شناخت میشد . مشاوره ازدواج برای نزدیکترین زوج ها نیز لازم است . چون برای ازدواج معاشرت انجام میشود هرکدام ممکن است  برخی از رفر ها را احتیاط بروز دهند . و یا خیلی از خلق و خوی خود را پنهان کنند . از این رو کارشناسان علم و آگاهی میتوانند به اخلاق واقعی هر یک پی ببرند و شما را راهنمایی کنند .

یکی دیگر از راه های شناخت تحقیق مورد نوع سرگرمی ، شیوه زندگی و علقه و علاقه هاست که میتواند به شناخت کمک بزرگی کند . مثلا کسی که هر روز ورزش میکند فردی اراده است که از رخوت و سستی بیزار است . کسی که شطرنج زی میکند مرد اقتصاد و تفکر است . او زندگی پیرو برنامه ریزی است . کسی که فوتل زی میکند خوشمشرب است . کسی که بسکتل ز یمیکند سختگیر و جدی است و الی آخر . طرز لس پوشیدن هم میتواند به شناخت کمک کند . روانشناسان از هر رفر و علامت ظاهری حد زیادی میتوانند به خلق و خو ی افراد پی ببرند . روانشناسی رنگ ها هم میتواند به شناخت خلق و خو کمک کند . برخی تست ها هم کمک خوبی برای شناخت میشد .


بیشتر بخوانید:نحوه ست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


 

مشخصات زن ایده آل برای ازدواج

مشخصات زن ایده آل برای ازدواج از لایف اسیل وی مشخص میشود . زنی که رانندگی میکند معمولا خرید خانه را نیز انجام میدهد . حتی ممکن است بخواهد علاوه بر کار خانه به کار بیرون نیز اهتمام بورزد . کسی که  لس های روشن میپوشد بسیار تمیز است . زنی که به رنگ های تند علاقه دارد میل جنسی زیاد و هیجانات تندی دارد . مشاوره خانواده میتواند شما را از چه کنم های ممتد ونن نجات دهد . مشاوره خانواده و روانشناسی برای این است که شما توجه به روحیات و خلق و خو و همینطور رفرها انتخاب کنید . این روش کمتر شکست میخورید و کمتر پشیمان میشوید . مشخصات زن ایده آل برای ازدواج از نظر شما دیگری متفاوت است . چون سلیقه هاین یکسان نیست . چون خواسته هاین متفاوت است . امید که به دلخواسته هاین نایل شوید .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : What makes a good woman when it comes to marriage? – …

 

خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج

 

9099072025

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت 6:22
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 44 | لينك ثابت
نظر بدهید
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
آخرين مطالب ارسالي
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۴)
» چگونه از اعتیاد به فیلم پورن رها بشیم؟ (شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳)
» حل اختلافات زناشویی چگونه ممکن است؟ (جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵)
» چگونه نشانه های زندگی ناموفق بشناسیم ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰)
» معیارهای ازدواج از دیدگاه اسلام چیست ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹)
» بهترین شیوه انتقاد از همسر چیست؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷)
» وقتی مجردی بهتر است یا متاهلی؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۸)
» تشکر از همسر- چگونه از همسرم تشکر کنم؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱)
» عذر خواهی از همسر- چگونه از همسرم عذرخواهی کنم؟ (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۵)
» ۱۰ راهکار برای مدیریت روابط عاطفی (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۳)
» چگونه روابط عاطفی زن و شوهر بهتر می شود؟ (یکشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۲۴)
» عوامل زندگی مشترک بدون ازدواج چیست؟ (شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۲)
» راه های شناخت فرد مناسب برای ازدواج چیست؟ (شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۷)
» راه های شناخت فرد مناسب برای ازدواج چیست؟ (شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ | ۰۴:۵۸)
» با انواع روش های شوهرداری موفق آشنا شوید (چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۱۰)
» با مدیریت استرس اجتماعی کودکان آشنا شوید (سه شنبه ۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۰۴:۴۵)
» انتظارات زنان از مردان در زندگی زناشویی چیست؟ (دوشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۴:۴۶)
» با ۱۰ راهکار مدیریت استرس اجتماعی آشنا شوید (یکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۸)
» با ۱۰ راهکار مدیریت استرس اجتماعی آشنا شوید (یکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۷:۰۰)
» مهمترین راه های کاهش استرس و اضطراب چیست؟ (یکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۶:۰۶)

نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 47
» بازديد ديرور : 115
» بازديد ماه گذشته : 162
» بازديد سال گذشته : 8439
» كل بازديد : 8439

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 369
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 35.172.195.82
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
× بستن تبلیغات