تست روانشناسی قبل از ازدواج

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

تست روانشناسی قبل از ازدواج از تستهای مهمی است که حتما قبل از ازدواج ید انجام شود . بعد از اینکه سوالات قبل ازازدواج مطرح شد بهتر است تست روانشناسی قبل از ازدواج هم انجام شود . سوالات مطرح میشوند و پاسخها معمولا به گونه ای است که هردو طرف راضی به نطر میرسند . اما صحت و صغم این پاسخها تست روانشناسی قبل از ازدواج مشخص میشود . آیا هنگام پاسخ دادن طرف مقابل خود روراست بوده ایم ؟ و یا مهم تر از آن خود رو راست بوده ایم ؟ برخی اوقات ما به رفرهای خود واقف هستیم و تصمیم داریم برخی از آنها را تغییر دهیم . زمان این تغییر چه هنگام است ؟ ست ساعاتی یا هفته ای قبل از خواستگاری ؟ اگر اینگونه است زمان مناسبی به نظر نمیرسد . زمان تغییر حداقل یکسال قبل از خواستگاری است .

تست روانشناسی قبل از ازدواج

لازم است مدتی رفر جدیدمان ید زندگی کنیم . خود را تغییرات جدید محک بزنیم . آیا ما ایجاد این تغییرات موفق هستیم یا زمان هیجانات به همان رفر گزشته برمیگردیم ؟ این همان چیزی است که تست روانشناسی قبل از ازدواج مشخص میشود . هم برای ما و هم برای مشاورانی که قرار است راهنمای ما شند . تست روانشناسی قبل ازازدواج صد آمادگی مارا برای زندگی مشترک مشخص میکند . تست روانشناسی قبل از ازدواج میزان اشتراکات مارا همسر آینده مان معلوم میکند . این تستها مشخص میشود پاسخهای ما به سوالات قببل ازازدواج از روی مصلحت بوده یا واقعی ؟ پاسخهای ما وغ بوده یا از روی خجالت و رویستی ؟ و همینطور میزان شناخت ما از رفرهایمان مشخص میشود . برخی اوقات ما وغ نمیگوییم اما ره رفرهای خود ناآگاه هستیم . خود را خوب نمیشناسیم . رفرهای خود به خوبی آشنا نیستیم .

 

سوالات تست روانشناسی قبل از زدواج

سوالات تست روانشناسی قبل ازازدواج زیرکانه تر از سوالات قبل ازازدواج میشد . این سوالها  شما را به چالش میکشاند . سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج عمیق تر هستند . سوالهایی که ون شما را به برون ریزی وادار میکند . شما ممکن است به سوالی از نظر خودن پاسخ خوبی داده شید اما پاسخهای دیگرن تناقض داشته شد . ممکن است پاسخ شما تعریفی که ازخود دارید هماهنگ نشد . یک روانشناس ماهر طرح سوالات دیگر واقعیت ون شمارا کشف میکند . سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج بعد از سالها تحقیق و تجربه طرح شده اند واقعیت ون هرکس هویدا شود .  سوالات تست روانشناسی قبل از ازدواج برروی چندین نفر آزمایش شده اند روانشناسان به ماهیت پاسخها دست بیابند .

چالش های تست های ازدواج

پس برای اینکه چالشهای عمیقتری تست نشوید بهتر است روراست شید . این روراستی شاید شما فردی که انتخاب کرده اید ازدواج نکنید اما خود را محک زده اید . به این ترتیب میتوانید پی زوج مناسب خود شید پس از مدتی دچار شکست و پشیمانی نشوید . انجام این تستها متوجه خواهید شد ونگرا هستید یا برو نگرا . همسر آینده شماهم همینطور . از وضعیت خود و همسر آینده خود مطلع خواهید شد . اهل تفکر هستید یا عجولانه تصمیم میگیرید .

کسانی که به سوالات بدون فکر پاسخ میدهند معمولا انسانهای سطحی و عجول هستند . آنها زود تصمیم میگیرند و زود هم پشیمان میشوند . زندگی دغدغه دارند . این دغدغه ها اثر تصمیم های عجولانه بوجود می آیند . اینگونه افراد استرس دارند و همیشه نگران هستند . بعد از تصمیمگیری حتی اگر اتفاق بدی نیفتد دچار تشویش میشوند . به همین ترتیب شاید نمیدانستید از سرعت پاسخ دادن به یک سوال میشود به خصوصیات و رفر شخص پی برد .

 

هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج

هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج هزینه لایی نیست . شما میتوانید مراجعه به یکی از مراکز روانشناسی مانند آویژه این تست را انجام دهید . هزینه تست روانشناسی قبل از ازدواج آنق مهم نیست که انجام ندادن آن ، همه هزینه های ازدواجمان ه برود . مرکز روانشناسی آویژه انجام دادن تستهای مختلف شما را برای یک ازدواج موفق همراهی میکند . این مرکز مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره ازدواج به صورت حضوری ، تلفنی و آنلاین انجام میشود . توجه به معیارهای ازدواج شما مشاوره میدهد . شما پس از مشاوره بهتر تصمیم میگیرید . چون میدانید توجه به خصوصیاتن چه کسی ازدواج کنید خوشبخت تر میشوید . چه کسی ، چه ویژگیها و خصوصیاتی . واقع تکلیفن دلن و آینده ن روشن میشود . مانند کلاف سرگمی نخواهید بود که همیشه از خود میپرسد چگونه بهتر است .

تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین

تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین بسیار زیاد و معتبری وجود دارند که شما میتوانید خود را محک بزنید . البته خود و کاندیدای همسرین را . تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین میتواند شامل انواع تستها شد . تست بلوغ عاطفی ( ای ام اس ) ، تست عشق استرنبرگ  ( اس تی ال اس ) ، تست عشق هاتفیلد و استرچر ( پی ال اس ) .  به هرحال تستهای زیادی هست که میتوانید انجام دهید اما بهترین آن اینست که مراجعه به یک مرکز مشاوره تست زدن را به عهده آنها بگذارید . چون ما ممکن است به عشق اهمیت بدهیم اما تست سازگاری را فراموش کنیم . به هر حال روانشناسان و مشاوران تستهای توام را انجام میدهند و بهتر و زودتر به نتیجه میرسید . تست روانشناسی قبل از ازدواج آنلاین هم فرصت مناسبی است برای اینکه بتوانید خود را بهتر و دقیقتر بشناسید .

مرکز مشاوره آویژه تلفیق چند تست روانشناسی توانسته  تست خاصی را دست داشته شد که زمان کمتر نتیجه بهتری یافت نمایید . به شما پیشنهاد میکنیم از تستهای مرکز آویژه بهره ببرید . تمام تستهایی که مربوط به ازدواج و روانشناسی هستند تلفیقی جالب و علمی نتیجه  خوبی را داشته است . تستهای روانشناسی برای هریک از فاکتورهای ازدواج جداگانه طراحی شده است . هر تست بردارنده سوالات مختلفی است که به شناخت روح وروان  و رفرهای مختلف کمک میکند  . شما حتی اگر تصمیم ازدواج ندارید بهتر است مرکز روانشناسی آویژه تست بزنید . این تستها برای اینست که شما بدانید چه حد برای ازدواج آمادگی دارید ، چه گونه افرادی ازدواج کنید براین بهتر است . این تستها نشانگر اینست که مکمل زندگی شما چه خصوصیاتی یدداشته شد. اگر هنوز کسی را برای ازدواج نظر نگرفته اید حتما تست بزنید .

 

تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق

تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق برای یک زندگی آرمانی نیست بلکه این تست برای داشتن آسودگی و آرامش بیشتر است . تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق میتواند از خوشبخت بودن خانواده فراتر شد . این موفقیت نه آرمانی ولی به آرمانی نزدیک است . این تستها برای کسانی است که خود را زندگی فراتر از یک پ یا ما میدانند . برای کسانی که جز به خوشبختی خود می اندیشند . آنها دلخوشی را زندگی برتر و شادی دیگران میدانند . تست روانشناسی قبل از ازدواج موفق به افقهای ز زندگی چشم دوخته است . کسانی که از آرامش دیگران لذت میبرند . ایده آلهایشان تمام جامعه را بر میگیرد . مسلما چنین کسانی نمیتوانند کسانی زندگی کنند که آرمانهایشان چارچوب خانه و خانواده میگنجد . البته تست ازدواج موفق را به همه پیشنهاد میکنیم . سنجیدن خود همیشه مفید است .

شاید ما انسانهای خاصی نشیم اما همیشه دوست داریم ازاینی که هستیم بهتر شیم . میخواهیم انگیزه تر و شادتر شیم . وحتی میخواهیم خاص تر شیم . میخواهیم کنار زندگی معمولی خود و رفع مشکلات خود قدمی هم فراتر بگذاریم حد وسعمان . تست روانشناسی قبل ازازدواج برای کسانی است که حتی هوش همسر آینده شان برایشان مهم است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Psychometric Testing 

 

تست روانشناسی قبل از ازدواج

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت 3:17
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 53 | لينك ثابت
نظر بدهید
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 17
» بازديد ديرور : 7
» بازديد ماه گذشته : 1115
» بازديد سال گذشته : 1115
» كل بازديد : 14740

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.223.3.101
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات