مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

زن سن لا برای ازدواج چه مزیت ها و معایبی دارد ؟ ازدواج زن سن لا به چه دلایلی ست یا غلط است ؟ نمی توانیم بگوییم ازدواج زن سن لا به طور حتم اشته است . هیچ قانونی این مورد وجود ندارد . اما عرف جامعه کمتر این مدل ازدواج را می پذیرد . برای آقایان ازدواج دختر هم سن خود و یا چند سال کوچکتر توصیه می شود . گروه ازدواج زن سن لا آمار طلاق لا است . از علت های طلاق بین این زوجین تضاد عرف جامعه و مخالفت های خانواده ها می شد‌ . معمولاً فرهنگ جامعه ما ازدواج زن بزرگتر از مرد رد می شود . اکثر این اختلاف ها از سوی خانواده پسر می شد .

یکی از مشکلات ازدواج زن سن لا مسئله بچه دار شدن است . آقایان غریزه پ شدن بسیار کم تر است . این حالی است که خانم ها همیشه میل به ما شدن را خود احساس می کنند . همین مشکل عث می شود زن احساس پختگی و آمادگی ما شدن داشته شد ، اما مرد علاقه و انگیزه پذیرش این مسئولیت را نداشته شد . معمولاً زن ها زودتر از آقایان از لحاظ فیزیکی و ظاهری دچار پیری و فرسودگی می شوند . یک ازدواج موفق این نکته را نیز ید مورد توجه قرار داد . اگر مرحله ازدواج زن بزرگتر از خود هستید بهتر است به مشاوره خانواده مراجعه کنید و تمام جوانب این نوع ازدواج را دقت بسنجید .


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای ازدواج


ازدواج زن سن لا

ازدواج زن سن لا سال های اخیر بیشتر به چشم میخورد . آمار این ازدواج از سال گذشته ۲ برابر شده است . روانشناسان برای ازدواج زن سن لا علل مختلفی را مطرح می کنند . یکی از این مسائل کمبود های عاطفی آقایان می شد . مرد ها می خواهند زنی به آنها محبت بورزد و از هر نظری آنها را مورد حمایت قرار دهد . توجه به تغییرات فرهنگی و لا رفتن سن ازدواج ، میل به ازدواج بین جوانان بسیار کمتر شده است . همین عث شده بعضی از آقایان به دنل زن هایی شند که از لحاظ سنی و عقلی به پختگی کامل رسیده شند . زن هایی که مسئولیت تشکیل خانواده و همسرداری را به نحو احسن بپذیرند .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


 

علل مهم طلاق

از طرفی دنیای امروزی شاهد پیشرفت های چشمگیر خانم ها عرصه اجتماع و کار هستیم . بر عکس راحت طلبی و عدم مسئولیت پذیری بین پسرها بیشتر شده است . این امر سبب می‌شود آقایان به دنل زن هایی تحصیل کرده ، شاغل و جا افده شند . به خاطر همین از اختلاف سنی چشم پوشی می کنند . جامعه ما دخالت های خانوادگی و اختلاف بین زوجین و خانواده ها از علل مهم طلاق می شد . از آنجایی که ازدواج این گروه مخالفت خانواده ها همراه است احتمال شکست این نوع ازدواج وجود دارد .

یکی دیگر از علت های ازدواج زن سن لا موقعیت اقتصادی و اجتماعی خوب بعضی از خانم ها می شد . این وضعیت عث می‌شود پسر ها برای رهایی از دغدغه های اقتصادی بعد از ازدواج زن بزرگتر از خود ازدواج کنند . ازدواج معکوس چون پسر سن کمتری دارد معمولاً دوست دارد از لحاظ اقتصادی ، مدیریت ، برنامه ریزی و دغدغه های زندگی یک حامی داشته شد و مسئولیت کمتری را متحمل شود . برعکس خانم ها به طور ذاتی مدیریت و ریاست زندگی مشترک را دوست دارند . به همین علت شاهد چنین ازدواج هایی هستیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد

ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد معمولاً بین دو سه سال اختلاف سنی ، کمتر مشکل رو به رو می شود . اما گاهی این اختلاف سنی بیشتر از ۵ سال و حتی یک دهه می شد . که معمولاً شاهد آمار لای طلاق این گروه می شیم . گاهی زن های بزرگتر از مرد کمتر احساس احترام ، ابراز محبت و وابستگی به همسر خود را دارند . اما آقایان دوست دارند خانه شخصی مقت ، قابل احترام و دارای جایگاه ویژه شند . همین اختلافات بنیان ازدواج معکوس را سست میکند . ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد طلاق عاطفی هم بسیار اتفاق می افتد . ممکن است زن و مرد هم زندگی کنند ، صاحب فرزند شوند و زندگی موفقی هم داشته شد . اما دچار طلاق عاطفی شوند و عشق و علاقه سابق آنها وجود نداشته شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


 

مشاوره قبل از ازدواج

گاهی خود زوجین نیز متوجه طلاق عاطفی که بین آنها صورت گرفته نمی شوند . نمی توان گفت ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد لزوماً به مشکل بر می خورد . چرا که زوج هایی هم وجود دارند که وجود اختلاف سنی کمال آرامش و موفقیت هم زندگی می کنند . میزان موفقیت ازدواج معکوس به شعور عقلی و ک طرفین از ازدواج بستگی دارد . زوج های موفقی که احترام ، عشق و محبت اختلاف سنی را زندگی کم رنگ کرده اند .

مشاوره قبل از ازدواج راه مناسبی برای کسب آگاهی و ایجاد نگرش مثبت می شد . می توانید  مشاوره ازدواج از پیامد های مثبت و منفی این نوع ازدواج مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


تشکیل زندگی زن سن لا

تشکیل زندگی زن سن لا ممکن است هر گروه اجتماعی اتفاق بیفتد . این ازدواج مختص قشر خاصی از جامعه نیست . اما ممکن است هر بخشی از جامعه به شکلی و به دلایل خاصی اتفاق بیفتد .‌ عرف جامعه ما کمتر این سبک ازدواج را می پذیرد . فرهنگ ما از قدیم به حال دختر های کم سن تر از پسر را می پسندد . شاید این دیدگاه چندان اشته نشد . از آنجایی که زن ها از لحاظ زیست شناسی زودتر پیر می شوند . این اختلاف سنی بیشتر نمایان می شود . زن ها معمولا بخاطر بچه دار شدن و دلایل مختلف سریع تر از مرد ها از لحاظ فیزیکی و ظاهری فرسوده می شوند . همین عث می شود آقایان بعد از چند سال به سمت خانم های جوان تر کشش پیدا کنند . یا خانم ها دچار افسردگی ، عدم اعتماد به نفس و سرخوردگی مقابل همسر خود شوند ‌ .

تشکیل زندگی زن سن‌ لا میان افراد تحصیل کرده و شاغل بیشتر است‌ . گروه دیگر افرادی هستند که زندگی مشترک خود شکست خورده اند و قصد ازدواج مجدد دارند . برخی دیگر پسران جوانی هستند که به خاطر شرایط اقتصادی نا مناسب خود و موقعیت شغلی دختر تن به این نوع ازدواج می دهند . مواردی نیز به علت عشق و علاقه ازدواج معکوس اتفاق می افتد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


 

نکات مهم ازدواج زن سن لا

نکات مهم ازدواج زن سن لا ید پیش از هر اقدامی مورد بررسی قرار بگیرند . زوجین ید دیدگاه منطقی و اصولی این راه قدم بگذارند . احساس ازدواج امری ضروری است اما نید عقل و منطق را کنار گذاشت . این قبیل ازدواج ها گاهی شاهد احساسات کور کورانه و هوا و هوس های دوران جوانی هستیم . این بین ازدواج هایی صورت می گیرد که پس از مدت کوهی به پشیمانی مبدل می شوند ‌ .روانشناسان اعتقاد دارند هر اختلاف زیادی خطرناک است . حال این اختلاف ثروت ، زییی ، سن و هر چیز دیگری که شد . از نکات مهم ازدواج زن سن لا مسائل احساسی و شور و نشاط جوانی است .

معمولا زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند . از یک سنی به بعد پخته تر و آرامتر از دوران جوانی می شوند . وقتی جایگاه زن و یک ما قرار می گیرند از دنیای مهیج و پر نشاط جوانی فاصله میگیرند . این حالی است که پسر هنوز دنیای ماجراجو و خلق و خوی جوانی خود قرار دارد . این مرحله معمولا زوجین دچار سردی ، بی میلی و عدم رضایت از همدیگر می شوند و دیگر مثل سابق از هم بودن لذت نمی برند و کم کم اختلافات شکل میگیرند .

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج هیچ قانون خاصی ندارد . اما از لحاظ روانشناسی اختلاف سنی ۳ ۵ سال مناسب است . آن هم شرایطی که زن کوچکتر از مرد شد . از آنجایی که زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند ، می توانند مرد های بزرگتر از خودشان نیز رابطه موفقی برقرار کند . جامعه ما هنوز هم ازدواج مرد ها دختر بسیار کم سن تر مسئله عادی است و اتفاق می افتد . اما هنوز مسئله بزرگتر بودن زن از مرد حتی اختلاف سنی ناچیز جا نیفده است .

ازدواج معکوس اختلاف سنی ۲ ۳ سال هم قابل قبول است . اما گاهی ازدواج هایی اختلاف سنی ۵ ۱۰ سال و حتی بیشتر اتفاق می افتد . شاید این مسئله ابتدای زندگی به چشم نیاید . اما هرچه زمان بگذرد این اختلاف خود را بیشتر نشان می دهد . همان طور که می دانید زن ها محدودیت بیشتری برای بچه دار شدن دارند . به همین خاطر گاهی خانم ها نیاز به بچه دار شدن و مسئولیت مای را احساس می کنند . اما مرد فرصت را مناسب نمی داند و آمادگی پ شدن را ندارد . مسئله دیگر سیکل پیری و گذر زمان بر ظاهر و فیزیک زن و مرد است . این روند میان خانم ها سریع تر است . مرد ها بیشتر از زن ها طراوت ، شادابی و جوانی خود را حفظ می کنند و از مدت این اختلاف ظاهری مشکل ساز میشود .


بیشتر بخوانید: موفقیت ازدواج


 

سوالات متداول

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟ آیا ملاک ها و معیارهای ازدواج تغییر می کنند ؟ این نوع ازدواج چون و چرا هایی وجود دارد . زوجین ید به طور دقیق از هدف ازدواج خود آگاه شند . ید بدانند آیا ازدواج آنها عقلانی و منطقی است و یا صرفاً بر اساس احساسات است . این ازدواج چه توقعات و انتظاراتی از یکدیگر دارند ؟ آیا خواسته ها و هدف های شما مشترک است ؟ آیا خانواده ها مشکلی این ازدواج ندارند ؟ اگر مخالفتی هست زوجین همچنان بر تصمیم خود مصمم هستند ؟ آیا از انتخاب خود مطمئن هستند و می دانند آینده پشیمان نمیشوند . آیا آمادگی رو برو شدن نگرش های منفی و دیدگاه های مخالف اطرافیان و افراد جامعه به سمت خود را دارند ؟ و ده ها اما و اگر دیگری که ید نظر داشت .

آیا ازدواج زن سن لا مرد کم سن تر از خودش صحیح است ؟

نمی‌ توانیم ادعا داشته شیم که این ازدواج به طور کل اشته است و یا هیچگونه موفقیتی این گروه ازدواج‌ ها وجود ندارد . اما هر ازدواجی که عقلانی و منطقی نشد ، پسر و دختر صرفا از روی احساسات تصمیم بگیرند ، اختلافات چشمگیر و خاصی وجود داشته شد و یا ویژگی هایی داشته شد که از عرف جامعه زیاد از حد دور شد رابطه ستی صورت نمی‌ گیرد . هر اختلافی اگر از حد و اندازه خود خارج شود مشکل ساز خواهد شد .

حال این اختلاف ممکن است هر زمینه ای پیش بیاید . گاهی ازدواج زن بزرگتر میان پسران و دخترانی اتفاق می افتد که از نظر تحصیلات ، فرهنگ ، شخصیت ، ظاهر ، وضعیت مادی و . . . یکدیگر تناسب دارند و اخلاف سنی نیز حد معقول است این گونه موارد اختلاف سنی توجه به نکات مثبت دیگر قابل چشم پوشی است به دلیل تناسب زوج دیگر موارد اثر اختلاف سنی بر کیفیت زندگی کمتر خواهد بود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage, Cohabitation, and Divorce in Later Life 

 

ازدواج زن سن لا و تشکیل خانواده

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 6:48
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 56 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

سایت مشاوره ازدواج میتواند کمک و یاری زیادی به اقرادی که قصد ازدواج دارند شد . سایت مشاوره ازدواج میتواند منبع قابل توجهی از اطلاعات زمینه های مختلف مربوطه به ازدواج برای افراد شد . افراد مختلف هر دیدگاه و عقیده و سبک زندگی به یک سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنند و پاسخ سوالات خود را به صورت کامل یافت کنند . از دیگر ویژگی‌های سایت مشاوره ازدواج وجود مشاورانی است که به صورت تمام وقت پاسخگوی نیازهای افراد میشند. آنها میتوانند هر زمان که مراجعان له آنها احتیاج دارند از طریق سایت مشاوره ازدواج راهنمایی های لازم را زمان مناسب برای اشخاص داشته شند . ادامه بیشتر مورد خدمات دیگر سایت مشاوره ازدواج صحبت میکنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


سایت مشاوره خانواده

سایت مشاوره خانواده نیز دازای اطلاعات و مشاورانی است که افراد را زمینه های مربوط به خانواده ری و راهنمایی میکنند . از جمله زمینه هایی که سایت مشاوره خانواده آن میتواند مفید و مثمر ثمر شد میتوان به فعالیت های زیر اشاره کرد :
• سایت مشاوره خانواده زمینه حل مشکلات زناشویی بوجود آمده بین زوج های جوان و کم تجزیه که زه خانواده خود را تشکیل داده اند ، میتواند کارساز شد .
• سایت مشاوره خانواده مورد روابط فرزندان و والدین و نحوه بهبود کیفت تربیت کودکان و برنامه ریزی برای موفقیت بیشتر آنان حرف ها و پیشنهادات عالی و خوبی مبتواند داشته شد .
• بررسی شرایط روحی و روانی خانواده دوره های مختلف از لحاظ کیفی نیز از جمله فعالیت هایی است که سایت های مشاوره میتوانند آن فعالیت کنند و برای مثال بنا به توافق یک دوره را انتخاب کنند که بعد از آن بررسی های لازم از بهداشت روانی خانواده مورد نظر مطلع شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


سایت مشاوره زناشویی

سایت مشاوره زناشویی ابزار خوبی است که فضای مجازی برای مراقبت بهتر زوجین از رابطه زندگی مشترکشان میتوانند از آن استفاده کنند . زوجینی که مثلا به دلیل دوری از یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی از این امکانات دور هستند و نمیتوانند به مشاوره خانواده رجوع کنند میتوانند از سایت مشاوره زناشویی استفاده کنند . ارتط داشتن مشاوران سایت آنها دیگر تمام موارد و مشکلات پیش آمده زندگی زوجین به سادگی قابل حل میشد .

خیلی از بحران هایی که زندگی مشترک زوجین به وجود می‌آید نتیجه‌ نبودن یک راهنما یا بک بزرگتر آگاه است که افراد کم تجربه تر را راهنمایی کند .سایت مشاوره زناشویی ابن فقدان و کمبود را برطرف میکند و نیاز زن و شوهر هایی که محج به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک هستند را برطرف میکنند .

 

سایت مشاوره آنلاین آویژه

سایت مشاوره آنلاین آویژه از جمله بهترین سایت هایی میشد که سطح کشور به مشاوره و فعالیت حوزه ها و زمینه های مختلف میپردازد . این ادعا که سایت مشاوره آنلاین آویژه از بهترین سایت های مشاوره آنلاین ایران است دلایل زیادی میتواند داشته شد . یکی از این دلایل سرعت پاسخگویی به مشکلات مردم زمینه های مختلف است که از ویژگی‌های اصلی این سایت به شمار میرود .

دلیل بعدی میتواند کیفیت مشاوره مشاوران آویژه شد . مدیران گرداننده این سایت دقت و وسواس زیادی مشاوران خود را انتخاب میکنند که أین عث میشود سطح مشاوره های ارائه شده به مراجعان از سطح مشاوره های سایت های معمولی تر لاتر احساس شود .دلیل بعدی تعدد زمینه هایی است که آویژه و تبم مشاورانی آن ورود میکنند . تقری میتوان گفت سایت آویژه بشستری از زمینه ها به هموطنان عزیز مشاوره ارائه میکند .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


سایت مشاوره کودک

سایت مشاوره کودک میتواند بسیاری از دغدغه های والدین را برای تربیت اصولی فرزند خود کاهش دهد . سایت مشاوره کودک میتواند هر زمینه که والدین احتیاج به راهنمایی و مشاوره دارند آنها را یاری کند . تربیت فرزند عصر حاضر شاید دیگر به مانند گذشته نشد و از سادگی های گذشته کمتر خبری شد . زمانه ای که آن زندگی میکنیم به خیلی از دلایل که از جمله آنها میشود به دسترسی آسان کودکان به دنیایی از اطلاعات اشاره کرد تربیت و رشد دادن کودک کار بسیار سخت و گاهی بسیار پیچیده آی میشد .

سایت هایی که زمینه کودک و رشد و تربیت آن به افراد و والدین مشورت میدهند میتوانند مشاورانی سند که هر لحظه به داد پ و ماها به خصوص والپبن کم تجربه برسند آگاهی حتی از بروز بحران برای کودک آنها جلوگیری کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


 

مشاوره نوجوان

یکی از بخش های بسیار مهم و ثیر گذار زندگی افراد جامعه روانشناسی میتواند مربوط به حوزه نوجوانی شد . این حوزه به ما نحوه صحیح برخورد نوجوان را می آموزد و همچنین به ما بینشی میدهد بتوانیم دنیا را از دید او ببینیم . یک نوجوان موارد و مشکلات روحی و جسمی مختلفی گیر است . از طرفی انتهای دوره نوجوانی به سال های ابتدایی دانشگاه و کنکور میرسد .

حال اگر ما به عنوان والدین یا آموزگاران آنها توسط این سبک از روانشناسی مورد حال و هوای او اطلاعاتی داشته شیم ، میتوانیم بهتر زمینه پیشرفتشان را فراهم کنیم . مشاوران (counselors) و روانشناسانی که این حوزه فعالیت میکنند سالهای زیادی از عمر خود را صرف تحصیل و کسب تجربه این زمینه میکنند . از طرفی به دلیل حساسیت این دوره سنی مشاوران نوجوانان ید کاملا نیاز های زمانه به روز شند .

مشاوره کاری

گاهی افراد یا گروه‌های فعال عرصه اقتصادی نیز ید خود را به دست یک روانشناس حوزه مربوط به آن ودشان بسپارند بتوانند آمد خود را افزایش بدهند . همچنین از روانشناسی psychology)) حوزه کسب و کار میتوان انتخاب نیروی انسانی مناسب تجارت مشخص استفاده کرد . از جمله ثیراتی که یک روانشناس میتواند کسب و کار یک فرد یا شرکت یا ارگان بگذارد میتوان انتخاب افراد برحسب خلق و خو و شخصیت داوطلب های شرکت کار مورد نظر را یاد کرد .

گاهی روحیه افرادی که سازمان شما مشغپال به کار هستند به قی پایین می آید که راندمان کاری کارمندان شما به پایین ترین حد خود میرسد . حالا وقت وارد شدن یک روانشناس است که سازمان شما را از کرختی بیاورند و خون زه ای به رگ های انرژی شرکت و سازمان شما وارد کند . این اتفاق میتواند سخنرانی ها یا اجرای کارگاهها یا مشاوره های تک به تک شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


مشاوره طلاق (divorce counseling)

گاهی زوجین زندگی خود به نقطه آب از اختلاف میرسند که دیگر نمیتوانند مدیریت بحرانی که آن هستند را اختیار داشته شند . شاید به دلیل خستگی از شرایط یا حداقل به بهانه این موضوع ناگهان تصمیم بگیرند که از یکدیگر جدا شوند و به زندگی مشترکشان پایان دهند . اما این شرایط مشاوره مورد این موضوع تکیه بر دانش و آگاهی یک فرد دانا و متخصص این زمینه میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند یا کاهش بدهد . مشاور طلاق (divorce) معمولا تمام ابعاد و آسیب های طلاق را برای زوجین میشکافد و روشن میکند .

مثلا اگر فرزندی این میان وجود داشته شد به عاقبت بچه طلاق بودن او اشاره میکند ، از آسیبهای روحی و جسمی که روج را تهدید میکند صحبت میشود . از خراب شدن دید دو طرف مورد قضیه ازدواج و این و که امکان دارد که نه فرد مطلقه دیگر نتواند به کسی اعتماد کند و تشکیل خانواده بده بحث به میان می‌آید و… .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


 

نگاه کلی به مزایای مشاوره آنلاین (online counseling)

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به مقوله مشاوره آنلاین و مزایای آن بیندازیم میتوانیم به نکات زیر اشاره کنیم .
• مشاوره آنلاین به لحاظ عدم محدودیت جغرافیایی بسیار دسترس تر برای افرادی که مناطق دورافده هستند عمل میکند .
• به لحاظ زمانی مشاوره آنلاین این امکان را اختیار افراد قرار میدهد که هر موقع که خواستند به یک مشاور زمینه مورد نظر خود دسترسی داشته شند .
• به لحاظ مالی نیز مشاوره آنلاین بسیار مقرون به صرفه تر از مراجعه حضوری میشد و هزینه کمتری متوجه فرد نیازمند مشاوره خواهد بود .


بیشتر بخوانید: مشاوره زندگی مشترک


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : About Marriage and Family Therapists

 

سایت مشاوره خانواده و ازدواج

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:46
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 68 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مشاوره آنلاین این روزها جایگاه ویژه ای بین خانواده ها پیدا کرده است شاید به توان گفت زیگموند فروید اولین پایه گذار مشاوره غیر حضوری جهان است . مشاوره آنلاین اصل نوعی مشاوره از راه دور است که آن مانگر از طریق وسایل ارتطی بدون حضور مراجع شروع به گوش دادن به صحبت ها و مشکلات فرد میکند و از همین طریق شروع به مان مراجع میکند . مشاوره آنلاین شاید گاهی مناسب همه نشد اما گاهی ممکن است تنها گزینه ای شد که یک نفر را از مشکلاتش نجات دهد مثل معدی که حال بهبودی است یا فردی که دچار اختلال اضطرابی است یا به هر دلیلی از بیان مشکلش به صورت حضوری خجالت می کشد .مشاوره خانواده می تواند بصورت تلفنی و اینترنتی صورت گیرد . این حالت روانشناس اطلاعات مراجع را از طریق گفتگوی غیر حضوری بدست می آورد و او را راهنمایی می کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج از متداولترین روشهای مشاوره آنلاین است زیرا همه ساعت ها این امکان وجود دارد افراد کارشناسان و متخصصان این حوزه ارتط تصویری یا تلفنی بگیرند .حتی این امکان مشاوره آنلاین ازدواج وجود دارد که از طریق ایمیل این مشاوره صورت پذیرد.  مشاوره ازدواج بصورت تلفنی این امکان برای افراد فراهم است که بدون حضور دفتر مشاور و زمانیکه شرایط برایشان امکان پذیر است سوالات خود را بپرسند و زمان مشاوره را خودشان تعیین کنند . مشاوره ازدواج آنلاین هم مشاور می تواند بررسی های دقیق به ویژگی های شخصیتی فرد پی ببرد . همچنین گرفتن اطلاعات دقیق می تواند بیشتر تکنیک ها و آزمون های شخصیتی را بصورت غیر حضوری انجام دهد . نهایت از مجموع اطلاعاتی که بدست می آورد میتواند بطور کامل افراد را راهنمایی کند بدون اینکه فرد زحمت حضور دفتر مشاوره را به خود بدهد .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


 

مشاوره آنلاین خانواده

مشاور آنلاین خانواده راحت ترین نوع مشاوره برای افراد بخصوص نوانی است که به دلیل مشکلات رفری یا بددلی همسرشان شرایط حضور دفتر مشاوره را ندارند . مشاوره آنلاین می تواند به این افراد کمک کند کمترین اضطراب بخشی از مشکلاتشان را بررسی و حل کنند . مشاوره  خانواده آنلاین حتی این امکان را به زن و شوهرها می دهد بدون خجالت به حل مشکلات زناشویی خود بپردازند . مشکلاتی که شاید حتی نتوانند قسمت کوچکی از آن را بصورت حضوری بیان کنند .

مشاوره خانواده آنلاین این امکان را برای افرادی که شهر های کوچک یا حتی دورافده زندگی می کنند بوجود آورده بدون کوچکترین دغدغه ای مشکلاتشان را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را یافت کنند . مشاوره آنلاین میتواند تحمل افراد را برابر مشکلاتشان لا ببرد یا حتی نحوه برخورد مشکلات را به آنها یاد دهد بدون اینکه فرد نگران قضاوت یا دیده شدنش توسط بقیه شد.


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


هزینه کم مشاوره آنلاین

هزینه کم مشاوره آنلاین از مزایای قابل توجه این نوع از مشاوره است . همیشه از دغدغه های مهم مشاوره هزینه هایی است که به مراجع تحمیل می شود . هزینه هایی که مراجعه ی حضوری ید پرداخت شود و همینطور زمان و هزینه ای که صرف رفت و آمد میشود ، مشاوره آنلاین وجود ندارد . این عث مقرون بصرفه بودن مشاوره آنلاین می شود . هزینه کم مشاوره آنلاین این اشتیاق را مردم بوجود آورده بدون اینکه بخواهند زمان و هزینه زیادی را صرف مشاوره کنند همه زمینه ها از مشاوره آنلاین ازدواج و مشاوره آنلاین خانواده کمک بگیرند .

البته صرفا هزینه کم مشاوره آنلاین آن را مورد توجه قرار نداده بلکه دسترسی راحت به مشاور حتی از دور ترین نقاط عث افزایش رضایتمندی مردم شده است . این روز ها پیشرفت سریع تکنولوژی و افزایش سطح آگاهی خدمات رسانی همه زمینه ها آسانتر شده است .

روش های مختلف مشاوره از راه دور

مشاوره خانواده آنلاین فقط محدود به ارتط تلفنی نیست و فرد میتواند از طریق تماس تصویری هم اقدام به مشاوره کند . بعضی افراد ممکن است به لحاظ جسمی امکان خارج شدن از خانه را نداشته شند . حتی بعضی امکان برقراری تماس صوتی را نیز ندارند مثل افرادی که توانایی صحبت کردن را از دست داده اند ، همه این موارد می توانند مشاوره مکاتبه ای یا مشاوره از طریق ایمیل مشکلاتشان را مشاوران مجموعه های مشاوره خانواده آنلاین میان بگذارند .این روش ممکن است کمی زمان بر شد اما برای برخی افراد تنها گزینه ارتطیست . هدف نهایی یک مشاور کمک به فردی است که به لحاظ عاطفی و روحی دچار مشکل شده است . این روش مشاوران می توانند بیشتر مشکلات افراد را رفع کنند مگر اینکه آن مشکل حاد بوده و احتیاج به مان دارویی و حضوری شد .

 

معایب مشاوره آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین کنار مزایای خوبی که دارد معایبی هم دارد . مشاوره خانواده آنلاین فقط امکان بر طرف کردن مشکلات معمولی مثل کاهش اضطراب ، رفع افسردگی ، حل کردن اختلافات زناشویی را دارد . مشاوره آخانواده نلاین مشاور میتواند گرفتن تست های شخصیتی و پرسش و پاسخ پی به ویژگی های شخصیتی افراد ببرد و به آنها امر ازدواج کمک کند . اما مسائل حاد روانی مثل اسکیزوفرنی ، پارانوئید و دوقطبی به هیچ وجه ازین طریق امکان مان ندارد . مشاوره تلفنی مشاور میتواند دادن راه کارها و فنون مشاوره اعتماد بنفس و عزت نفس را فرد لا ببرد و او را برای حضور اجتماع بصورت فعال آماده کند . اما اگر فرد دچار اختلالات شدید شد حتما ید بصورت حضوری مان صورت پذیرد . گاهی اختلالات احتیاج به مان دارویی دارد و این صورت مشاوره تلفنی کارگشا نخواهد بود .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


ویژگی های مشاوره آنلاین خوب

یک مشاور خوب ید دارای چه ویژگی هایی شد ؟ یک مشاور خوب اول ید امین و رازدار مراجع خود شد . یک مشاور ید به خوبی به حرفهای مراجع یا فردی که او بصورت تلفنی صحبت می کند گوش دهد . مشاور خوب ید مدت زمان مشاوره را مدیریت کند و به مراجع یا فرد تلفن کننده کمک کند بصورت پیوسته صحبت کند . مشاور دلسوز به افرادی که به او مراجعه کرده اند کمک می کند افکارش را کنترل کرده و بتواند مشکلاتش را یکی یکی بیان کند به نتیجه دلخواه دست یابد . معمولا جلسات اولیه مشاوره حضوری و تلفنی فقط مراجع صحبت می کند و این عث میشود فرد احساس کند وقتش ه رفته ، مشاور خوب برای مراجع روند مشاوره را توضیح می دهد و این اطمینان را به مراجع می دهد که کار اصلی مشاور از جلسات سوم به بعد آغاز می شود .

 

بهترین زمان انجام مشاوره پیش از ازدواج

بهترین زمان برای انجام مشاوره زمانیست که دختر و پسر به شناخت کاملی از هم رسیده شند . شناخت کامل به معنای شناخت ست نیست و اینجاست که نقش مشاور پررنگ میشود . مشاوره ازدواج آنلاین هم میتواند مانند مشاوره حضوری بسیار ثیر گذار شد . ممکن است دوره شناخت دختر یا پسر مسائلی را پنهان کند یا اینکه همه واقعیت خودشان را نشان ندهند این زمان کمک گرفتن از مشاوره عث میشود ببینیم آیا شناخت ما ست بوده یا خیر. ممکن است بعضی خانواده ها به لحاظ مالی و مکانی امکان رفتن به کلینیک مشاوره را نداشته شند ، پس اینجا هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین و همینطور شرایط راحت مشاوره ازدواج آنلاین ازدواج به کمک آنها خواهد آمد . البته خانواده ها ید توجه داشته شند که دوره آشنایی علاقه و محبت بین دخترو پسر ایجاد نشود نظر قطعی مشاور را یافت کنند .

هدف از انجام مشاوره ازدواج

این روزها ساخر اصلی خانواده های ایرانی به دو بخش سنتی و من تبدیل شده است . این تغییرات عث میشود سبک های تربیتی خانواده ها متفاوت شود . حتی ممکن است دونفر یک شهر و منطقه زندگی کنند اما به لحاظ تربیتی تفاوت های شخصیتی زیادی هم داشته شند . مشاوره برای ازدواج عث می شود خیلی از این تفاوتها مشخص شود و حتی بسیاری ازین تفاوتها توسط راه کارهایی که مشاور ارائه می دهد حل شود . گاهی اوقات میبینیم دختر و پسر براحتی هم زندگی میکنند و مشکل خاصی ندارند اما خانواده ها به لحاظ تفاوت عقیده ای که دارند هم اختلاف پیدا می کنند و برای زوجین مشکل ساز شده اند . مشاوره قبل از ازدواج و همچنین مشاوره آنلاین ازدواج این شرایط را برای خانواده زوجین هم فراهم میکند که بتوانند کنار یک مشاور مجرب مشکلات خود را براحتی حل و فصل کنند و

ازدواج موفق داشته شند .

مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند

هدف از انجام مشاوره ازدواج، خیلی از اوقات از اطرافیان میشنویم زوج های جوانی که عمر زندگیشان فقط چند ماه یا نهایت سه چهار سال است از هم به یکره جدا شده اند . زوجهایی که بسیار عاشقانه زندگی خود را شروع کرده بودند و به لحاظ ظاهری زن زد همه بودند بعد از مدتی طلاق گرفته اند . وقتی خانواده و اطرافیان از آنها علت را سوال میکنند ممکن است دلیل قانع کننده ای نداشته شند و فقط بگویند تفاهم نداشتیم . خیلی از این زوجین اگر قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کرده بودند هیچ وقت دچار چنین مسائلی نمیشدند . حتی اگر زمانیکه مشکل مواجه شدند از مشاور کمک بگیرند خیلی از مشکلاتشان براحتی قابل حل است .

پیش از ازدواج بعضی مسائل از چشم دختر و پسر یا خانواده ها ممکن است پنهان بماند اما مشاور میتواند این مشکلات را ببیند یا پیش بینی کند . البته مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند و تصمیم اصلی را به عهده خانواده ها و دختر و پسر میگذارد مگر اینکه دختر یا پسر مسئله حاد و جدی داشته شند که ازدواج به هیچ وجه به صلاح نشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


 

مرکز مشاوره آنلاین آویژه

مرکز مشاوره آنلاین آویژه جز بهترین مراکز مشاوره خانواده می شد . مراکز مشاوره ید دارای خصوصیاتی شند مثل رازدار بودن و قابل اعتماد بودن که مرکز مشاوره آویژه این خصوصیت را داراست . این مرکز تمام نیازهای یک مراجع را می تواند برطرف کند . مرکز مشاوره آویژه همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج ، کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره تحصیلی فعالیت دارد . این مرکز دارا بودن متخصصان ، مشاوران و روانپزشکان حاذق از بهترین و متعهد ترین مراکز مشاوره خانواده می شد . تمامی مشاوران این مجموعه دلسوزانه همه ساعات شنه روز آماده ارائه خدمات همه زمینه ها هستند .

مرکز مشاوره خانواده آویژه بدون هیچ نگرانی می توانید مشکلات خود را مطرح کنید . این مرکز فرقی بین مراجع تلفنی و حضوری وجود ندارد و الویت اول همه مشاوران این مجموعه اینست افرادی که مجموعه آویژه ارتط برقرار میکنند رضایت کامل از این مرکز داشته شند .


بیشتر بخوانید: مرکز


سوالات متداول

 خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی چیست ؟

خدمات مشاوره ای که فرد بدون حضور دفتر مشاوره و تنها بصورت تلفنی یا تماس تصویری مراکز مشاوره مثل مرکز مشاوره آویژه یافت میکند . یافت این خدمات کمترین هزینه همه زمینه ها برای همه افراد امکان پذیر است .

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین چیست ؟

مشاوره آنلاین برای افرادی که دچار ترس اجتماعی هستند بسیار مناسب است. مشاوره آنلاین برای افرادی که خجالت میکشند مشکل خود را بصورت حضوری بیان کنند این امکان را فراهم کرده بدون نگرانی به رفع مشکل خود بپردازند .

 مشاور آنلاین ازدواج چه کمکی به افراد می کند ؟

مشاوره آنلاین ازدواج افراد حتی از دورترین نقاط کشور که امکان دسترسی به مشاوره شهر یا روسی خود را ندارند میتوانند بدون دغدغه بهترین مشاوران ارتط برقرار کنند و به راحتی مورد انتخاب خود مشورت کنند .

 الویت های مرکز مشاوره آویژه چیست ؟

الویت مرکز مشاوره آویژه کمک به افراد همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج و مشاوره تحصیلی است . الویت مرکز مشاوره آویژه حل مشکل افراد کمترین هزینه استفاده از مشاوران مجرب است . مرکز آویژه خود را ملزم به حفظ اسرار مراجعینش میداند .

مشاوره آنلاین خانواده چه کاربردی دارد ؟

کاربرد مشاوره آنلاین خانواده بخصوص مناطقیست که امکان مراجعه حضوری را ندارند. مشاوره آنلاین میتواند راه گشای مشکلات سطحی خانواده ها شد طوریکه تنها یک مکالمه تلفنی و کمک گرفتن از یک مشاور مجرب بسیاری از مشکلاتشان حل میشود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Consultation 

 

مرکز مشاوره آنلاین

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:43
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 70 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

آشنایی برای ازدواج یکی از مهمترین مسائل خصوص ازدواج و یکی از حساس ترین دوره ها پروسه ازدواج می شد . آشنایی برای ازدواج لازمه و رکن جدایی ناپذیر مورد ازدواج می شد و هرگونه قصور و اشتهی مورد آن میتواند پیامد ها و نیج جبران ناپذیری را داشته شد پس آشنایی برای ازدواج مسئله ای است که ید بسیار آگاهانه و محطانه مورد آن اقدام کرد و توجه به شرایط و جو موجود بهترین راه را برای آن انتخاب کرد . آشنایی برای ازدواج اگر بر اساس اصول و روش های ست شد می تواند ضامن یک انتخاب ست و به تبع آن یک ازدواج موفق شد اما این مسیر ید ها و نید های بسیاری وجود دارد که نیازمند آگاهی و دانش کافی است که بخش قابل توجهی از این آگاهی را می توانیم از طریق مشاوره قبل از ازدواج کسب کنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ازدواج


اهمیت آشنایی برای ازدواج

اهمیت آشنایی برای ازدواج جایی می شد که می تواند موفقیت یا عدم موفقیت یک ازدواج را تعیین کند .اهمیت آشنایی برای ازدواج به این دلیل می شد که بر اساس علم روانشناسی ، تناسب و توازن همه‌ جانبه بین دو نفر و انعطاف پذیری شخصیت آنان نسبت به یکدیگر ، اصلی ترین عامل موفقیت رابطه آنان می شد و تشخیص این تناسب و تفاهم تنها شناخت حقیقی و اصولی به دست خواهد آمد ، شناختی که واقع‌ گرایانه ، همه جانبه و کافی شد . اهمیت شناخت برای ازدواج توجه به پیچیدگی های رفری و شخصیتی انسان ها و گسترش هنجار های اخلاقی روز به روز پررنگ‌ تر می‌شود .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن ازدواج موفق


 

ضرورت آشنایی برای ازدواج

ضرورت آشنایی برای ازدواج توجه به آمار لای طلاق و مهمتر از آن رواج طلاق عاطفی بین زوج ها بیش از پیش احساس می شود . همانطور که گفته شد تناسب همه جانبه بین زوج ها میتواند ضامن یک ازدواج موفق شد اما ید این تناسب و هم کفو بودن به تیج و روند یک شناخت اساسی تشخیص داده شود . از این رو ضرورت آشنایی برای ازدواج قابل ک است . تصمیم کورکورانه و عجولانه و قدم گذاشتن زندگی مشترک بدون شناخت کافی عث می شود که هرگز نتوانیم رفر ها و ویژگی هایی که برایمان غیر قابل تحمل هستند را تشخیص دهیم و مطابقت داشتن یا نداشتن فرد  معیارهای ازدواج ، پس از زندگی مشترک مشخص خواهد شد که دیگر فرصت تجدید نظر از دست رفته است .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


اشتهات آشنایی برای ازدواج

اشتهات آشنایی برای ازدواج می تواند نیج غیر قابل جبرانی را برای فرد به دنل داشته شد از این رو لازم است که فرد چارچوب و اصول اسنداردی که برای آشنایی پیش از ازدواج تعریف شده اند را رعایت کند .نید فراموش کنیم که آشنایی پیش از ازدواج برای کشف وجوه مشترک و نقاط متقابل زوج می شد و بیشترین توجه ید به سمت شناخت دقیق و حقیقی از طرف مقابل شد نه ایجاد وابستگی عاطفی و ابراز احساسات . از اشتهاتی که دوران آشنایی پیش از ازدواج به طور معمول اتفاق می افتد این است که دو نفر بیشتر گیر مسائل احساسی و عاطفی می شوند که همین عث می شود به ستی نتوانند نقاط ضعف و قوت طرف مقابل را تشخیص دهند و واضح است که وابستگی عاطفی و جنسی قت تصمیم گیری منطقی و مصلحت اندیشی را از فرد سلب خواهند کرد .

 

حد و مرز آشنایی برای ازدواج

حد و مرز آشنایی برای ازدواج مسئله ای است که ید ها و نید های دوران نامزدی یا آشنایی پیش از ازدواج را برای ما روشن می کند . این دوران به قی حساس میشد که هر رفر و واکنش نابجایی می‌تواند به آن آسیب وارد کند یا عث تصمیمات غیر قابل جبرانی شود پس لازم است حدود و خط قرمز های این دوران شناسایی و رعایت شوند . بر اساس تفاوت های فردی ، فرهنگی ، اجتماعی . . . این حد و مرز ها رابطه های مختلف متفاوت است و ممکن است تشخیص این حدود برای فرد مشکل شد پس نیاز است که برای شناخت این حد و مرز ها و ید و نید ها از کارشناس مشاوره ازدواج کمک بگیریم .

مشاوره قبل از ازدواج می تواند حد و مرز و چارچوبی که ید رابطه را آن پیش ببریم برای ما مشخص کند رعایت این خط قرمز ها و جلوگیری از آسیب های دوران آشنایی پیش از ازدواج بتوانیم به شناخت نسبی لازم از طرف مقابل دست پیدا کنیم .


بیشتر بخوانید: سوالات مشاوره قبل از ازدواج


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۵ Reasons Why Marriage is So Important

 

اهمیت آشنایی برای ازدواج چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 3:41
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 94 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

معیارهای ازدواج امروزی به دلیل تحول فرهنگ ، نگرش ، سبک زندگی ، اعتقادات و . . . بسیار گذشته فرق کرده است . معیارهای ازدواج امروزی مسفانه به دلیل کمرنگ شدن ارزش ها به سمت ظواهر و ملاک های سطحی کشیده شده است . معیارهای ازدواج امروزی بیشتر جزء معیار های ثانویه می شند که مرور از اهمیت آنان زندگی مشترک کاسته می شود و خلاء دیگر معیار ها احساس می‌شود . معیارهای امروزی ازدواج نشات گرفته از تربیت ناست و فرهنگ اشته می شد که نتیجه آن آمار لای طلاق جامعه می شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


معیارهای امروزی ازدواج برای جوانان

معیارهای ازدواج امروزی برای جوانان مسفانه تحت ثیر عواملی مانند غرب زدگی و تهاجم فرهنگی به سمت معیارهای پوشالی و غیر معنوی کشیده شده است . معیارهای ازدواج امروزی برای جوانان چه دختر و چه پسر بیشتر به مادیات و ویژگی های ظاهری طرف مقابل ختم میشود . معیارهای ازدواج امروزی برای جوانان چنان سطحی است که پس از شروع زندگی مشترک و قرار گرفتن شرایط مختلف و چالش های زندگی ، خلاء دیگر ملاک ها به شدت احساس می شود چنانکه زوج به این نتیجه میرسند که برای رفع توقعات و نیاز های یکدیگر کافی نمی شند .

مهم ترین معیارهای ازدواج امروزی

مهم ترین معیارهای ازدواج امروزی شامل مواردی مانند موقعیت های اجتماعی خاص ، وضعیت مالی آنچنانی ، داشتن شغل هایی پرستیژ لا ، ظاهری زی و بدون نقص ( تعریف از زییی برای جوانان امروز شبیه بودن به هنر پیشه های معرف یا افراد مشهور دنیای مجازی میشد که نتیجه ثیر منفی شبکه های اجتماعی و رسانه های غیر ملی است ) و . . . می شد . البته میان مهم ترین معیارهای ازدواج امروزی توجه به تحصیلات عالیه و هنرمند بودن زمینه های مختلف و . . . از موارد مثبت می شد .

 

ثیر معیارهای ازدواج امروزی رضایت از زندگی

ثیر معیارهای ازدواج امروزی رضایت از زندگی به گونه ای است که شروع زندگی مشترک و فروکش کردن هیجانات و احساسات اولیه و قرار گرفتن موقعیت های جدی ، ثیر ناچیز این معیار های سطحی خود را نشان می دهد و روز به روز احساس نبود معیار های اساسی و حقیقی زندگی پررنگ تر می شود که این امر عث می شود زوج نسبت به یکدیگر رضایت کافی را نداشته شند و زمینه اختلافات ایجاد شود . ازدواج هایی که به معیار های اصیل و حقیقی توجه نمی شود حتی اگر زوج به زندگی مشترک ادامه دهند زندگی آن ها از کیفیت مطلوب برخوردار نخواهد بود .

معیارهای ازدواج امروزی نسل جوان

معیارهای ازدواج امروزی نسل جوان طبق گفته کارشناسان مشاوره خانواده  توجه به آنچه جلسات مشاوره قبل از ازدواج مشاهده می شود بیشتر مادی ، ظاهری و سطحی است . آنچه مشاوره ازدواج به عنوان رسالت مشاور شناخته شده است این است که معیارهای ارزشمند و حقیقی را به زوج متذکر شود و ثیر آن ها بر زندگی را برای آنان روشن کند . اگر زوج بتوانند ارزشمندی معیار ها را ک کنند و بتوانند آن ها را به ستی انتخاب خود اولویت بندی کنند بدون شک می توان به ازدواج موفق امیدوار تر بود چرا که همین معیار ها و ثیر آن ها است که کیفیت زندگی مشترک را تعیین می‌کند از این رو نیاز است فعالیت های فرهنگی هم خانواده ها و هم جوانان را به سمت ارزش های واقعی مورد ازدواج هدایت کنیم .


بیشتر بخوانید: ملاک های ازدواج موفق


 

سوالات متداول

معیارهای ازدواج جامعه امروزی چیست ؟

معیارهای ازدواج جامعه امروزی توجه به مشکلات اقتصادی جوانان و سخت شدن سبک زندگی بیشتر به سمت مسائل مادی متمایل است .

اصلیترین ملاک های ازدواج نسل امروز چیست ؟

اصلی ترین ملاک های نسل امروز داشتن ظاهر ایده آل و امروزی ، موقعیت اجتماعی و وضعیت مالی مطلوب ،  نداشتن دیدگاه سنتی به مسائل و . . . است .

مهم ترین معیار ازدواج موفق از دیدگاه روانشناسی ؟

مهم ترین معیارها داشتن ویژگی های برتر اخلاقی مانند صداقت ، وفاداری ، مسئولیت پذیری ، حسن خلق ، نداشتن هنجار اخلاقی و . . . است همچنین کنار این موارد تناسب همه جانبه زوج ملاک می شد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :  Marriage

 

معیارهای ازدواج امروزی جامعه ما چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت 6:48
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 53 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مشکلات زناشویی زوج های جوان مشکلات زناشویی زوج های جوان موضوعی است که رها توسط روانشناسان خانواده و کارشناسان ازدواج مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است و تلاش شده است   مشکلات زناشویی زوج های جوان بر اساس پژوهش ها ریشه یابی شود . مشکلات زناشویی زوج های جوان دسته بندی ها و جوانب مختلفی دارد که شامل مشکلات روانشناختی ، مشکلات اقتصادی ، مشکلات اجتماعی و . . . می شود . مشکلات زناشویی زوج های جوان طیف بزرگی از مسائل کوچک و بزرگ را شامل می‌شود این مشکلات مسائلی مانند اختلافات فرهنگی ، طبقاتی ، سلیقه ای ، مشکلاتی مانند نداشتن ثت مالی و حتی مشکلات جنسی را بر می گیرد .

برخی از مشکلات زناشویی زوج های جوان ریشه دوران قبل از ازدواج دارد و سهل انگاری شناخت قبل از ازدواج عمده دلیل آن ها می شد . اما برخی دیگر از مشکلات زناشویی زوج های جوان ناشی از واقعیت ، چالش‌ ها و جدیت زندگی مشترک می شد و عدم داشتن مهارت زندگی زوج های جوان عث می‌شود که این مشکلات اکثر موارد بزرگتر از آنچه که هستند خود را نشان دهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی زناشویی


مهم ترین مشکلات زناشویی زوج های جوان

مهم ترین مشکلات زناشویی زوج های جوان معمولاً زمانی خود را نشان میدهند که هیجانات و احساسات تند اوایل ازدواج فروکش میکند و زوج مسائل جدی تر و مسئولیت های سنگین تر روبرو می شوند . مهم ترین مشکلات زناشویی زوج های جوان معمولاً ریشه این دارند که زوج به ق کافی شناخت قبل از ازدواج نداشته اند و اکنون شاهد اختلافات و تفاوت های جدی طرز فکر ، سلایق ، ایده آل ها ، خط قرمز ها ، عقاید و . . . میان خود می شوند .

این اختلافات بیشتر شرایط مختلف و عمل خود را نشان می دهد و کم کم این عدم تناسب و تفاهم زمینه مشکلات بزرگ تر و جدی تر را فراهم می کند . مهم ترین مشکلات زناشویی زوج های جوان گاه فقط از نظر خود آن ها پیچیده و غیر قابل حل می شد اما واقع مشکلاتی ساده و پیش پا افده هستند که زوج نحوه برخورد آن را نمی دانند . یعنی واقع مهم ترین مشکلات زناشویی زوج های جوان داشتن مهارت زندگی و نشان دادن واکنش ست قابل حل و فصل هستند . مشاوره ازدواج میتواند راهنمای مناسبی برای حل مشکلات زناشویی زوج های جوان شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره مسائل زناشویی


 

انواع مشکلات زناشویی زوج های جوان

انواع مشکلات زناشویی زوج های جوان توجه به شرایط فرهنگی ،  محیط اجتماعی ، شرایط خانوادگی ، شرایط اقتصادی و . . . متفاوت می شد . به طور کل هر زوج و هر زندگی مشترکی نوع خود منحصر به فرد می شد و آن انواع مشکلات زناشویی زوج های جوان متفاوت هستند . یعنی ممکن است تفاهم نداشتن چگونگی دکوراسیون منزل بزرگترین مشکل یک زوج شد اما برای زوج دیگر عدم توانایی تهیه منزل بزرگترین مشکل شد . می بینیم که مورد اول عدم تفاهم و اصل عدم شناخت کافی عث ایجاد مشکل شده است و مورد دوم مشکلات اقتصادی میان است .

پس هرگز هیچ زندگی مشترکی خالی از دغدغه و مشکلات نمی شد اما بنابر شرایط ، نوع مشکلات و شدت آن ها متفاوت است . انواع مشکلات زناشویی زوج های جوان توسط کارشناسان و روانشناسان مشاوره خانواده قابل بررسی و ریشه یابی میشد . این افراد به کمک علم روانشناسی ازدواج و سال ها تجربه خود این زمینه می توانند بهترین راهکار و رفر را برای مقابله مشکلات زناشویی پیش روی ما قرار دهند .

مشکلات زناشویی زوج های جوان

حل مشکلات زناشویی زوج های جوان حل مشکلات زناشویی زوج های جوان مسئله ای است که نه تنها برای خود زوج بلکه برای خانواده آن ها و همینطور جامعه بسیار حائز اهمیت است چرا که آمار نگران کننده طلاق روز به روز جامعه حال افزایش می شد . این طلاق‌ ها معمولاً ابتدای زندگی مشترک اتفاق می‌افتد و از طرفی بنیان خانواده به عنوان مهم ترین نهاد اجتماعی شناخته شده است و هرگونه آسیب به آن می تواند سلامت جامعه را تهدید کند .

پس حل مشکلات زناشویی زوج های جوان نیازمند همکاری زوج ها ، خانواده آن ها و نهاد های اجتماعی مربوط مانند مراکز مشاوره قبل از ازدواج می شد . حل مشکلات زناشویی زوج های جوان بیش از هر چیزی نیازمند کسب مهارت زندگی مشترک می شد از این رو لازم است این فرهنگ نهادینه شود که اگر زوجی توانایی حل مشکلات زناشویی را خود نمی بینند مراجعه به مشاوره خانواده چگونگی رفر مشکلات را یاد بگیرد محقق شدن ازدواج موفق امری مشکل به نظر نیاید .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


 

عوامل مشکلات زناشویی زوج های جوان

عوامل مشکلات زناشویی زوج های جوان گاهی دلیل روانشناختی پیدا می کند و گاهی محیطی و مادی هستند . یکی از عوامل مشکلات زناشویی زوج های جوان این است که زوج پیش از ازدواج به خود فرصت شناخت کافی را نمی دهند یعنی پیش از آنکه اطمینان حاصل کنند از همه نظر طرف مقابل تفاهم و تناسب هستند وارد زندگی مشترک می شوند . این مرحله تفاوت دیدگاه‌ ها ، فرهنگ ، طرز فکر ، توقعات و . . . عث می شود زوج مسائل مختلف دچار اختلاف نظر شوند و اگر نتوانند انعطاف لازم را به خرج بدهند به نقطه نظر مشترک برسند این اختلافات به مشکلات بزرگتری تبدیل می شوند .

بسیاری از موارد این تفاوت ها برخورد ست و واکنش مناسب قابل اغماض و حل شدنی هستند . برخی دیگر از عوامل مشکل زا ، از کالبد روحی روانی رفری زوج خارج و به شرایط محیطی بر می گردد . عواملی مانند مشکلات مالی  اقتصادی ، مشکلات جسمی و جنسی ،  پیشامد های ناگوار زندگی و . . . از این دست می شند . به طور کل اگر ازدواج ، ازدواج منطقی ، معقول ، اصولی و حساب شده نشد و زوج به بلوغ لازم برای حل مسئله و کسب مهارت زندگی نرسیده شند هر عامل بیرونی و ونی میتواند عث بروز مشکل زندگی مشترک آن ها شود .

 

سوالات متداول

مهم ترین مشکلات زناشویی بعد از ازدواج چیست ؟

مهم ترین مشکلات مربوط به نداشتن تفاهم و سازگاری لازم امور مختلف و چالش های مادی ابتدای زندگی مشترک است که زوج خود را مغلوب مشکلات میدانند و تلاشی برای رسیدن به تفاهم و حل مشکلات نمیکنند .

مشکلات زناشویی بعد از ازدواج چیست ؟

این مشکلات رویارویی مسئولیت ها و چالش ها ایجاد میشوند یکی از این مشکلات کاهش هیجانات احساسی ابتدای زندگی مشترک و احساس سردی زوج می شد که زوج فکر میکنند دچار دلزدگی شده اند و دیگر زندگی مشترک جذابیتی برای آن ها ندارد .

مشکلات زندگی مشترک برای زوج های جوان چیست ؟

این مشکلات شمال دخالت خانواده ها ، استقال نداشتن و عدم بلوغ زوج ، مشکلات اقتصادی ، عدم مسئولیت پذیری زوج ها ، توقعات غیر منطقی و داشتن تصور رویایی از زندگی مشترک ، بی توجهی به ثیر مشاوره ازدواج حل مشکلات زناشویی و . . . می شد .

انواع مشکلات زندگی مشترک زوج های جوان ؟

این مشکلات دامنه وسعی را شامل می شوند عمده این مشکلات زیر شاخه عدم تناسب ، تفاهم و شناخت می شند . این مشکلات زندگی های مختلف متفاوت می شند . هر زوج معمولا ابتدای زندگی مشترک خود انواع خاصی از اختلافات ، دغدغه ها و مشکلات را دارند .

مهم ترین عامل مشکلات زناشویی زوج های جوان ؟

به جرات میتوان گفت یکی از مهم ترین عوامل مشکلات زناشویی سهل انگاری و بی توجهی به مشاوره قبل از ازدواج می شد چرا که زوج انگونه که ید به شناخت اصولی از یکدیگر دست پیدا نمی کنند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زناشویی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  ۷ Relationship Problems Faced By Couples Who Marry …

 

 

مشکلات زناشویی زوج های جوان

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:46
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 92 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

سن مناسب ازدواج برای دختران از چه دیدگاه هایی قابل بررسی است ؟ سن مناسب ازدواج برای دختران دارای چه حداقل و حداکثری است ؟ چه ملاک هایی تعیین سن مناسب ازدواج برای دختران دخالت داشته اند و . . . سوالات فوق و سوالات بسیار دیگری خصوص سن مناسب ازدواج برای دختران وجود دارد که پاسخگویی به آن ها نیازمند دانش و آگاهی لازم می شد . یکی از اهداف مشاوره قبل از ازدواج این است که تشخیص دهد آیا زوج سن مناسب برای ازدواج هستند یا خیر ، آیا سنی که هستند آمادگی لازم برای شروع زندگی مشترک را کسب کرده اند یا خیر .

سن مناسب ازدواج برای دختران نیز یکی از مسائل مهم است که کارشناسان مشاوره خانواده  به آن پرداخته اند بتوانند به یک میانگین قابل اعتماد مورد سن مناسب ازدواج برای دختران دست پیدا کند . همانطور که می دانید ازدواج زود هنگام برای دختران صورتی که فرد آمادگی لازم را نداشته شد آسیب های جدی جسمی و روحی را به همراه خواهد داشت و از طرف دیگر ازدواج دیر هنگام نیز پیامد های منفی خاص خود را دارد . این تفاسیر سن مناسب ازدواج برای دختران نیاز به توجه بیشتری دارد فرد بتواند زندگی مشترک را زمانی تجربه کند که پنسیل ، آمادگی و انرژی کافی را برای تشکیل یک زندگی موفق داشته شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ازدواج


مناسب ترین سن ازدواج برای دختران

مناسب ترین سن ازدواج برای دختران را می توان توجه به یک سری ملاک ها و شاخص ها تعیین کرد . مناسب ترین سن ازدواج برای دختران شاید به صورت یک محدوده یا رنج سنی قابل تعیین شد اما به هیچ عنوان نمیتوان گفت که ازدواج محدوده سنی تعیین شده برای تمامی افراد مناسب است و نمی توان گفت تمامی دختران ید این رنج سنی ازدواج کنند . آداب و رسوم ، فرهنگ ، تربیت خانوادگی ، شرایط زندگی ، محیط زندگی ، محیط آموزشی و . . . همه مواردی هستند که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تعیین مناسب ترین سن ازدواج برای دختران ثیرگذار هستند .

عوامل فوق عث می شوند که فردی سن ۲۰ سالگی آمادگی کامل برای ازدواج را داشته شد و یک ازدواج موفق را تجربه کند حالی که فردی دیگر برای مثال ۲۷ سالگی توانایی و آمادگی شروع زندگی مشترک را خود نبیند . از این رو مناسب ترین سن ازدواج برای دختران زمانی خواهد بود که فرد ، کی ست ازدواج را داشته شد و آماده پذیرش مسئولیت های زندگی مشترک شد .


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای ازدواج


 

اختلاف سن مناسب ازدواج برای دختران

اختلاف سن مناسب ازدواج برای دختران نیز از مسائلی می شد که جلسات مشاوره ازدواج بسیار مورد بحث قرار می گیرد . اختلاف سن مناسب ازدواج برای دختران مانند سن مناسب ازدواج امری نسبی می شد . اینکه زوج چه اندازه از شخصیت انعطاف پذیری برخوردار شند بسیار مهم است . به عرتی هر چق زوج بتوانند عقاید ، افکار ، احساسات ، سبک زندگی و . . . خود را طرف مقابل تطبیق دهند و هر چق که بتوانند ک متقابل یکدیگر تلاش کنند به همان اندازه ثیر اختلاف سنی قابل تغییر است .

همانطور که اطراف خود شاهد هستیم که زوج هایی اختلاف سنی بسیار کم هیچ سازشی نسبت به یکدیگر ندارند اما مقابل زوج هایی اختلاف سنی قابل توجه زندگی مسالمت آمیزی را کنار یکدیگر دارند . اختلاف سنی مناسب به این مسئله مربوط است که زوج چه اندازه بتوانند یکدیگر سازگاری داشته شند و شخصیت آنان برای مکمل هم بودن انعطاف پذیر شد . اما طبق پژوهش ها و تحقیقاتی که مورد اختلاف سن مناسب صورت گرفته است میانگین ۵ سال را مورد اختلاف سن مناسب ازدواج برای دختران نظر گرفته اند .

 

سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه روانشناسان

سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه روانشناسان به طور حتم زمانی خواهد بود که بلوغ و جنبه های مختلف آن فرد احساس شود . حساسیت های جسمی و جنسی دختران که مسئله مهم روری را شامل می شود عث شده است که بلوغ جنسی و جسمی اولین معیارهای ازدواج برای تشخیص سن مناسب ازدواج دختران شد چراکه اگر فرد آمادگی جسمی و جنسی را مورد ازدواج نداشته شد آسیب هایی که جریان روابط زناشویی به جسم و روح او وارد می شود بسیار جدی و خطرناک خواهد بود .

اما تنها رسیدن به بلوغ جنسی کافی نمیشد و پس از آمادگی جسمانی فرد ید از نظر روحی روانی کاملاً بتواند چیستی زندگی زناشویی و هل را ک کند و دیدی آگاهانه به آن تمایل داشته شد . این تمایل تنها زمانی فرد ایجاد می شود که بلوغ شخصیتی لازم او شکل گرفته شد و از آنجایی که بلوغ فردی و اجتماعی تحت ثیر عواملی هستند که پیش از این ذکر شد ، تجلی این بلوغ افراد مختلف سنین متفاوت خواهد بود اما به طور میانگین سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه روانشناسان محدوده ۲۳ ۲۵ سالگی می شد و حتی سن ۲۵ سالگی را به عنوان سن طلایی برای ما شدن نظر گرفته اند .

سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه اسلام

سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه اسلام به طور دقیق تعیین نشده است و اسلام ازدواج را نه برای پسران و نه برای دختران به سن خاصی محدود نکرده است اما آیات و روایات متعددی به جنبه های مختلف ازدواج و همین طور سن مناسب ازدواج اشاره شده است . آنچه که از این آیات و روایت می توان برداشت کرد این است که سن مناسب ازدواج برای دختران از دیدگاه اسلام زمانی است که نه تنها فرد به بلوغ جنسی و جسمی رسیده شد بلکه بتواند مصلحت خود را به ستی تشخیص دهد و همینطور تمایل لازم به ازدواج را داشته شد .

روشن است این موارد به همان مسئله بلوغ همه جانبه برمیگردند اما حداقل سنی که بنا بر آیات و روایات برای ازدواج دختران نظر گرفته شده است از نظر اسلام سن ۹ سالگی می شد .سن مناسب ازدواج برای دختران سنی است که شناخت کافی از زندگی مشترک و مسائل و وظایف آن را داشته شند و وجود این شناخت به ازدواج متمایل شند و آمادگی آن را خود ببینند .

 

سوالات متداول

سن مناسب ازدواج برای دختران چیست ؟

سن مناسب ازدواج برای دختران سنی است که شناخت کافی از زندگی مشترک و مسائل و وظایف آن را داشته شند و وجود این شناخت به ازدواج متمایل شند و آمادگی آن را خود ببینند .

مناسب ترین سن ازدواج برای دختران از دیدگاه روانشناسی چیست ؟

روانشناسی ازدواج نیز نظر گرفتن ملاک های موثر ازدواج موفق محدوده سنی ۲۳ ۲۵ سالگی را به عنوان سن مناسب ازدواج نظر گرفته است و احتمال ازدواج موفق رنج سنی تعیین شده را بیشتر میداند .

سن مناسب ازدواج برای دختران چق ازدواج موفق ثیر دارد ؟

به طور معمول اگر فرد شرایط طبیعی رشد پیدا کرده شد رنج سنی تعیین شده هم به بلوغ لازم دست پیدا کرده است و هم انگیزه و انرژی لازم برای تشکیل یک ازدواج موفق را دارد .

سن مناسب ازدواج برای دختران چگونه محاسبه میشود ؟

کارشناسان مشاوره خانواده و روانشناسی توجه آمار ازدواج های موفق و نا موفق و تحلیل عوامل موثر بر آن فاکتور هایی را مشخص میکنند و توجه به اینکه این فاکتور ها چه میانگین سنی بیشتر وجود دارد سن مناسب ازدواج را مشخص میکنند .

سن مناسب ازدواج برای دختران دختران مشابه است ؟

به طور حتم پاسخ این سوال خیر میشد چرا که تفاوت های فردی و همینطور تفاوت های محیطی عث میشوند که بلوغ افراد مختلف سنین متفاوتی شکل بگیرد . بنابراین سن ازدواج برای هر فرد به این بستگی دارد که چه زمان آمادگی لازم او ایجاد شود .


بیشتر بخوانید: تست مشاوره قبل از ازدواج

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  Marriageable age

 

سن مناسب ازدواج برای دختران چند سال است ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:15
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 86 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مزایای ازدواج فامیلی اینست که شما روی طرف مقابل شناخت دارید . البته ز هم این بخش توصیه میکنیم ازدواج نسبی نکنید چون خطرات و معایب آن بیشتر از مزایایش میشد . مزایای ازدواج فامیلی صورتیکه نسبی نشد زیاد است البته معایبی هم دارد که بخش دیگر مطرح خواهیم کرد . مزایای ازدواج فامیلی اینست که شما مستقیما میتوانید به عنوان مهمان و فامیل وارد زندگی آنها شوید . سبک زندگی آنها آشنا شوید . مزایای ازدواج فامیلی اینست که مورد ازدواج خود به تفریح وگردشهای خانوادگی بروید . مزایای ازدواج فامیلی اینست که شما میتوانید به سفر بروبد .

مزایای ازدواج فامیلی

مزایای ازدواج فامیلی اینست که شما علاوه براینکه شناخت نسبی دارید خیلی راحت از نزدیک و رفرهای ریز طرف مقابلن آشنا میشوید .میتوانید خانواده و دختر یا پسری که قصد ازدواج دارد آشنا شوید بدون اینکه انگ بخورید . صورتیکه هیچ خانواده ای اجازه معاشرت به این نزدیکی به خواستگار غریبه نمیدهد . خانواده پسر نیز به خود اجازه نمیدهد مدتی خانواده دختر رفت و آمد شد . حتی اگر دو طرف نیز راضی شند پس از مدتی فامیل آنها را به عنوان نامزد میشناسند . و اگر توافق انجام نشود انگ نامزدی به آنها خورده وبقول معروف رویشان اسم میماند که یکر نامزد کرده است .

این زوج  ازدواج خود ید مدتی برای رفع حواشی وقت صرف کنند . صورتیکه ازدواج فامیلی این رفت و آمدها یک معاشرت فامیلی محسوب میشود . تمام این شناختها ز هم برای یک ازدواج موفق ،مشاوره قبل از ازدواج ضروری است . برای رسیدن به کسی که  معیارهای ازدواج شما همخوانی دارد مشاوره ازدواج لازم است .


بیشتر بخوانید: بدترین ازدواج فامیلی


 

معایب و مزایای ازدواج فامیلی

معایب و مزایای ازدواج فامیلی واضح است . هر خانواده برای خود رازهایی دارد که دوست ندارد زه وارد زندگیشان از آن مطلع شود . شاید آینده این رازها فاش شود و شاید هم هیچگاه بیان نشود . مثلا دختر یا پسر مدت کوهی زمان مجردی کسی رابطه اجتماعی داشته است . دلیلی ندارد همسرش از آن مطلع شد . ما روزانه خیلی از افراد جنس مخالف صحبت میکنیم . همکار ، مغازه دار ، متصدی نک ولی یک رابطه اجتماعی است .  رابطه دوسنه نیز اگر چارچوب شد این رابطه پاک نیاز به مطرح شدن ندارد . گفتن این رابطه فقط ذهن همسر را گیر میکند وممکن است عوارضی مانند شکاکی ، بد دلی و حساسیت بر بیاورد . ما رها کید میکنیم دختر و پسری که تصمیم ازدواج دارند بهتر است حفظ پاکی و عفت مدتی هم معاشرت کنند .

معایب ازدواج فامیلی

قرار نیست هر معاشرتی که برای شناخت از هم انجام میشود منجر به ازدواج شود . ولی مطرح کردن آن نیز به صلاح نیست . حال از معایب و مزایای ازدواج فامیلی همین که این روابط فامیل مشخص است . ازدیگر معایب و مزایای ازدواج فامیلی این که گذشته فامیل از نظر اقتصادی آشنا هستند . مثلا اینکه زمانی وضعیت مالی خوبی نداشته اند . از دیگر معایب و مزایای ازدواج فامیلی اینکه اشتهات زندگی که اکنون به عنوان تجربه دست دارند برملا است . از دیگر معایب اینکه اینگونه زندگی ها هر فامیلی به خود اجازه میدهد زندگی آنها سرک بکشد . دخالت کرده و سوال هایی کند که به او ربط ندارد . کید میکنم ازدواج فامیلی خونی و نسبی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود . توضیحات ما برای کسانی است که نسبت نسبی ندارند مانند ازدواج خواهر برا شوهر .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


 

مزایای ازدواج فامیلی برای خانواده ها چیست ؟

مزایای ازدواج فامیلی برای خانواده ها چیست ؟ اینست که زوج  چون فامیل هستند بیشتر رعایت حیثیت خانواده ها را کرده و کمتر اختلافاتشان به قهر و جدایی کشیده میشود . آنها برای اینکه اقوام از اختلافاتشان مطلع نشوند جاییکه امکان دارد سعی میکنند مشکلات را خود حل کنند . که البته پیشنهاد مرکز مشاوره آویژه این است که مشکلات عدیده و بزرگ نشده اند بهتر است مشاوره کنند . برخی اوقات مشکلات کوچک را خود دامنه دار میکنیم و تبدیل به یک اختلاف جدی میشود که دامنگیر اقوام وخانواده هم خواهد شد .  چون برخی دختر و پسرها همیشه پای خانواده را هر مشکل به میان میکشند این ازدواج راه گریز ز است . خانواده ها به راحتی میتوانند بگویند تو از همسرت شناخت داشتی و میتوانستی ازدواج نکنی .

مزایای ازدواج فامیلی برای خانواده ها چیست: مهمانی های خانوادگی بیشتر است . اختلاف ها بر سر « خانواده من ، خانواده تو » کمتر است . خانواده ها میتوانند حل مشکلات زوج مشارکت داشته شند . میتوانند نگهداری کودک ، بیماریها ، مشکلات اقتصادی و غیره بدون رو یستی هم مشارکت کنند .

مزایای ازدواج فامیلی برای زندگی موفق چیست ؟

مزایای ازدواج فامیلی برای زندگی موفق چیست ؟ پاسخ ان را میتوان یک جمله داد . چون اینگونه ازدواج ها محبت شکل گرفته است . محبتها واقعی و شناخت است . محبت بین دختر و پسر و محبت بین خانواده های آنها . اختلاف ها کمتر نمود پیدا میکنند . ولی ازدواج غریبه چند مرحله ید سپری شود محبت تثبیت گردد . ابتدا شناخت از روش زندگی و بعد شناخت از رفرها و نهایت شناخت از ون .

سوال مزایای ازدواج فامیلی برای زندگی موفق چیست ؟ پاسخی روشن دارد . فرض کنید زن و شوهر هردو بیرون از خانه کار میکنند و ید هنگامی که بیرون ازخانه هستند والدین آنها نگهداری از کودک کمک کنند . حال اگر روزی والدین نتوانند اینکار را انجام دهند بقیه اقوام از دو طرف فامیل هستند و کمک خواهند کرد . به همین ترتیب مشکلات اقتصادی ، هنگام بروز اختلافات و بیماریها اقوام این زوج را تنها نخواهند گذاشت مگر موارد استثنایی و خاص .

 

تحقیق برای ازدواج فامیلی

تحقیق برای ازدواج فامیلی هم مانند ازدواج غریبه لازم و ضروری است . تحقیق از محل کار ، ازدوسن خصوصی و محل زندگی . تحقیق برای ازدواج فامیلی به صرف شناخت دورادور نید حذف شود . برخوردهای ون فامیل ممکن است برخورد اجتماع کاملا متفاوت شد . برخی خانواده ها بیماریها یی را که قابل کتمان است از فامیل پنهان میکنند . مانند صرع یاغش و دیابت و یا بیماریهای روحی – روانی مانند اختلال دو  قطبی و….. دیگر اینکه رفر یک جوان خویشاوندان ممکن است کاملا متفاوت شد . مصداق آن ضرب المثلهایی چون « گل خونه خار بیرون » یا برعکس « گل بیرون خار خونه » این ضرب المثلها حکایت از تغییر رفر خانه و اجتماع را دارد .

سوالات متداول

مزایای ازدواج فامیلی چیست ؟

شناخت از خانواده ها ، آشنا بودن سبک زندگی ، آسان بودن معاشرت قبل از ازدواج برای آشنایی بیشتر روابط ون خانوادگی ، همیاری و کمک به زوج هنگام مواجه شدن مشکلات اقتصادی ، خانوادگی و رفری  و حل کردن مشکلات ون خانواده به علت نفوذ نکردن مشکل بین اقوام .

معایب ازدواج فامیلی چیست ؟

اگر ازدواج نسبی شد انتقال بیماری های ژنتیکی از اجداد به فرزندان ، غیر اینصورت : سرک کشیدن اقوام زندگی شخصی که نهایت منجر به دخالت میشود . اختلاف زوجین دامنگیر اقوام و فامیل مرتبط میشود .

انگیزه های خانواده ها از ازدواج فامیلی چیست ؟

چون دنیای امروزبه علت آمار رو به کاهش ازدواج  روابط بین پسر و دختر بیشتر شده و خانواده ها تمایل ندارند دختر یا پسری که رابطه داشته وصلت کنند ترجیح میدهند ازدواج فامیلی شد شناخت بیشتری دست به انتخاب بزنند . دیگر اینکه مهرو محبت بین اقوام وجود دارد و دیگر نیازی به تلاش برای جلب محبت نیست .

تحقیق ره ازدواج فامیلی آسانتر است ؟

بله چون محل کار ، مراکز فعالیت  و تفریح آنها آشنا هستند . اگر مدتی شهر دیگر زندگی کرده میدانند کدام شهر و به چه مدت بوده است . پاتوقهای دوران جوانیش آشنایی دارند . اما برخی موارد آشنا بودن مانع از یک تحقیق راحت شده و عث دلخوری میشود که اینصورت سخت تر است .

بدترین ازدواج فامیلی چیست ؟

بدترین ازدواج فامیلی ازدواج فامیلهای نسبی و همخون میشد . صورت دیگر زمانی است که یک خانواده نقطه ضعفی دارند و طرف مقابل برای اینکه از این نقطه ضعف به نفع خود استفاده کند دست به ازدواج این فامیل میزند .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره و معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  ۲۰ Advantages and Disadvantages of Arranged Marriage …

 

مزایای ازدواج فامیلی و معایب آن چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:44
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 82 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

رازهای ازدواج موفق جز موضوعات سوال برانگیز برای جوانان است . برای آگاهی از رازهای ازدواج موفق ابتدا ید به مفهموم فلسفه ی ازدواج بپردازیم . ازدواج عرت است از آغاز یک زندگی زناشویی برای ایجاد آرامش روحی و جسمی که به واسطه آن طرفین دارای یکسری حقوق و وظایف می شوند و همه چیز یکدیگر شریک و همراه می شوند . حال می خواهیم بدانیم رازهای ازدواج موفق چه اندازه میزان یک ازدواج موفق ثیرگذار است . تعریف ست از ازدواج موفق این است که یک زندگی زناشویی هردو فرد از زندگی خود رضایت داشته شند و از کنار هم بودن حتی مشکلات نیز لذت ببرند . برای داشتن یک زندگی مشترک ید از رازهای ازدواج موفق آگاه شید .

رازهای ازدواج موفق از نظر روانشناسی

رازهای ازدواج موفق از نظر روانشناسی بسیار کارآمد و مفید است . از نظر روانشناسی عشق و علاقه می تواند عامل مهمی ازدواج شد زیرا وقتی زوجین یکدیگر دوست داشته شند اغلب اوقات سعی دارند رضایت یکدیگر را جلب نمایند و خواسته های یکدیگر را برطرف نمایند نتیجه همین امر می تواند نکته مثبتی ازدواج شد . از دیگر رازهای ازدواج موفق از نظر روانشناسی ید به تفاوت سنی مناسب اشاره کنیم . روانشناسان معتقدند توجه به اینکه بلوغ فکری دختران زود تر از مردان است بهتر است ازدواج زن چند سالی از مرد کوچک تر شد به یک میزان مساوی از ک و جهانبینی برسند و زندگی به راحتی یکدیگر را ک کنند . رازهای ازدواج موفق از نظر روانشناسی به عوامل دیگری نیز اشاره دارد که از جمله مهم ترین های آن می توان به معیارهای ازدواج ، اعتقادات دینی ، فرهنگ و …است .


بیشتر بخوانید: ویژگی های ازدواج خوب


 

عوامل و رازهای ازدواج موفق

عوامل و رازهای ازدواج موفق نه تنها فقط مختص ملاک های قبل از ازدواج نیست بلکه بکار گرفتن آن زندگی مهلی نیز بسیار کارآمد است . اگر فکر می کنید گذشت چند سال از زندگی مشترک حال دچار مشکل شده اید و یا زندگین دچار روزمرگی شده است بکارگرفتن عوامل و رازهای ازدواج موفق می توانید به زندگین روح زه ای بدمید . به کمک موارد زیر بهبود روابط زناشوین موثر شید :

۱٫زمانی را برای صحبت همسرن نظر بگیرید . زندگی های پر مشغله امروز یکی از بزرگ ترین آسیب ها به خانواده صحبت نکردن راجع به مشکلات است که موجب دلخوری های عمیق و سوء تفاهم های بسیاری می شود .

۲٫رفر های شخصین را هر چند وقت یکر مورد بررسی قرار دهید . اینکه همیشه طرف مقابلن را مقصر بدانید اشته بزرگی است مراقب شید به آن دچار نشوید .

۳٫و آخر اگر فکر می کنید مشکل آنق عمیق شده که خودن قا به حل آن نیستید از یک نفر سوم که آگاه و تجربه است کمک بخواهید . مراجعه به مشاوره ازدواج می تواند پیشنهاد مناسبی شد البته اگر فرصت این کار را ندارید به راحتی می توانید یک مشاور تلفنی مشکلن را میان بگذارید .

کلیدی ترین رازهای ازدواج موفق

کلیدی ترین رازهای ازدواج موفق هرکس منحصر به خود اوست زیرا هیچکس به اندازه خودن نمی تواند از تمام خواسته هاین آگاه شد . یکی از رازهای ازدواج موفق عدم مقایسه زندگی خود دیگران است . اگر به زندگی پان و ماان قدیمی تر نگاهی بیاندازیم  می یابیم که یکی از عوامل موفقیتشان میزان رضایتمندی از داشته هایشان بوده است و همین امر موجب شده همیشه زندگی قناعت کنند نتیجه از بدست آوردن کوچک ترین موفقیت ها بیشترین لذت ها را یافت می کردند .

 

رازهای ازدواج موفق و سالم

رازهای ازدواج موفق و سالم قبل از ازدواج و بعد از ازدواج زندگی موثر هستند . قبل از ازدواج نظر گرفتن ملاک های ست برای زندگی مشترک مانند میزان تحصیلات ، موقعیت شغلی و اجتماعی ، خانواده و شخصیت فردی و عقاید و اعتقادات و نظر گرفتن خط قرمز ها و چارچوب های مهم می توان انتخاب ستی داشت . فراموش نکنید مشاوره قبل از ازدواج می تواند نقش مهمی انتخاب شما ایفا کند چرا که یک عامل سوم بیرونی بدون احساست زدارنده می تواند موضوعات را از جوانب مختلف بسنجد .سپس بعد از آغاز یک زندگی مشترک نظر گرفتن کلی شرایط و همکاری و همفکری زندگی و پرهیز از لجزی های کودکانه می توان یک زندگی آرام را تمام فراز و نشیب های همیشگی فراهم کرد و یک زندگی موفق و شاد را رقم زد .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :۷ Marriage Secrets of Successful Couples 

 

رازهای ازدواج موفق

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت 3:42
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 61 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مان وسواس کودکان بستگی به عوامل محیطی دارد . خانه ای که پ یا ما مبتلا به وسواس هستند مان دشوار و حدی غیر ممکن است . اگر اعضای خانواده وسواس دارند ابتدا ید آنها مداوا شوند . سپس مراجعه به مراکز مشاوره اختلال کودک او رانیز مان کنند .  از عوامل ثیر گذار مان وسواس کودکان شناسایی محیط زندگی و روش پاکسازی محیط نیز میتواند شد .  بیش ازحد کثیف بودن محیط منشا بروز وسواس است . او به تمیز بودن هیچ چیز اعتماد نداشته و مبتلا به وسواس میشود . اینصورت ید تمام خانواده مشاوره شوند . برای تشخیص ست مشاوره کودک و روانشناسی کودک نیز موثر است . مان وسواس کودکان ید محیط مناسب و دور از استرس برای او فراهم کنیم . اثر استرس کودک به اعمال تکراری و وسواس گونه پناه میبرد.

مان وسواس کودکان شاید کمی دشوارتر شد چون توجیه مسائل روانشناختی برای آنها قابل فهم نیست . روانشناسان و مشاوران آگاه زن کودکان آشنا هستند و آنها را توجیه خواهند کرد . مان وسواس کودکان ممکن است نیاز به مان دارویی پیدا کند . اینصورت مشاور او را به یک روانپزشک معرفی خواهد کرد . دقت و توجه بیش از اندازه به کودک نیز ممکن است وسواسی شدن موثر شد . مشاوره تربیت کودک  این مرحله لازم و ضروری به نظر میرسد . لازم نیست حتما پ یا ما وسواس شستشو و وسواس های معمول داشته شند برخی تربیت کودک وسواسی هستند که مان وسواس کودکان را دشوارتر میکند.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی وسواس


شیوه های مان وسواس کودکان

شیوه های مان وسواس کودکان بسته به نوع وسواس ، شدت آن و دلایل وسواس متغیر است . این بیماری ممکن است همراه فوبیا شد . فوبیا ترس از اجتماع است که به آن هراس اجتماعی نیزمیگویند . هراس اجتماعی به این گونه است که کودک از مردم عادی و ارتط آنها هراس دارد . ممکن است کودک دچار ترس و حتی توهم شد . کودک همیشه ترس دارد که عده ای وارد اق او شوند و به او آسیب برسانند . علائم آن ترس از تنها خوابیدن ، هراس پتو را روی سر کشیدن وترس از راه رفتن اق ریک است . وسواس ممکن است به صورت رفر های آیینی بروز کند . این رفرها به خرافه شهت دارند . مثلا کودک فکر کند اگر گلها را لگد گند یک اتفاق بد برایش رخ خواهد داد.

شیوه های مان وسواس کودکان بستگی به نوع وسواس دارد . وسواس شستشو ، وسواس به کثیفی محیط و وسواس نسبت به غذا خوردن و لوازم شخصی . یکی از شیوه های مان وسواس کودکان روش دارویی و دارو مانی است . اگر بروز وسواس اثر کمبود سروتنین و یا آلودگی ویروسی شد ، واضح است که دارو مان میشود . غیر اینصورت ید روشهای شناختی انتخاب شود . یکی از شیوه های مان وسواس کودکان مان شناختی – رفری است . این روش مهارت شناخت رفر مزاحم توسط مشاوران و روانشناسان آموزش داده میشود . ادامه طرز مواجه شدن این رفر را یاد میگیرند .

 

انواع مان وسواس کودکان

انواع مان وسواس کودکان به دو نوع دارو مانی و مان شناختی بخش پذیر است . یکی از انواع مان وسواس کودکان روش موازی است . این روش کودک تحت نظر پزشک معالج خود قرار میگیرد . همزمان او و خانواده مشاوران ارتط هستند . رفر خانواده شخص وسواس بسیار مهم است و راه مان را برای روانپزشکان و روانشناسان هموار میکند . به خاطر داشته شید مان روانپزشکان و روانشناسان کاملا متفاوت است . روانپزشکان مان جسمانی و فیزیکی بدن را به عهده دارند . مثلا اگر وسواس حاصل از کمبود سروتنین و یا عامل میکروبی شد برای آن دارو تجویز میکنند . اما روانشناسان که رشته خود ممکن است تخصص و یا دکترا داشته شند به مان شناختی ، روحی – روانی و رفری میپردازند که هر یک جایگاه خود مهم و موثر هستند .

از انواع مان وسواس کودکان میتوان  به روشی اشاره کرد که بیمار را معرض عوامل ترس برانگیزش قرار میدهند . یعنی اگر بیمار از خیس شدن لسهایش هراس دارد لسهای او را خیس میکنند و اجازه نمیدهند آنها را بیاورد . او به مرور عادت میکند و خیس بودن برایش عادی میشود . البته از خانواده های محترم میخواهیم به هیچ عنوان خود این روش را انتخاب نکنند . چون اگرکودک وسواس رفر نا مناسب از طرف شما مواجه شود ممکن است دچار بیماریهای روحی – روانی شود .  یا مان ترس از او میخواهند دقایقی بدون روشن کردن چراغ ریکی همراه ما و یا شخص دیگری قدم بزند . مرحله بعدی خودش به تنهایی اما نزدیک اق ریکی میماند و هر ر به مرکز اق نزدیکتر شده و از دورتر میشود .


بیشتر بخوانید: تمرین مان وسواس فکری


 

مان وسواس کودکان دبسنی

مان وسواس کودکان دبسنی بسیار مهم است . زیرا یک دبسن تعداد زیادی کودک سلیقه های مختلف از نظر نظافت و یا امانت داری برای ساعتها همراه کودک وسواس هستند . مان وسواس کودکان دبسنی ید قبل از شروع مدارس انجام شود . ممکن است رفرهای بقیه کودکان از قبیل تمسخر و یا به رو آوردن وسواس بودن او ، شدت بیماری را بیشتر کند . مان این کودکان ید قبل از ورود به اجتماع آغاز شود . رفر مدیر ، ناظم ، معلم و دانش آموزان شدت بیماری ثیر زیادی دارد . حتی ممکن است برخی کودکان اثر حسادت یا رقابت و یا مشاجره سطحی از این نقطه ضعف کودک جهت آزردن او استفاده کنند .

حال کودکی که مهارت شناخت ، تفکیک و کنترل رفرها را دارد میتواند بعد از مداوا بر روی رفرهای اجتماعی خود نیز این روش را پیاده کند . او واقع مدیریت ذهن و رفرش را دست گرفته است . این مهارت فرصتهای شغلی ، موقعیتهای اجتماعی و اقتصادی یاریگر او خواهد بود . یادمان شد ذهن و روان ما مانند جسممان که ورزش و تغذیه مناسب تقویت میشود قابل تربیت کردن هستند . وقتی ذهن و روان ما مهارت  کنترل کردن رفررا تقویت کند این مهارت همیشه همراهش خواهد بود . مرکز مشاوره آویژه کای مجرب آماده پاسخگویی به سوالات شما زمینه های مختلف ازجمله کودکان میشد . راه تماس این مرکز از طریق جستجوی سایت آویژه از طریق گوگل برای شما ز است .


بیشتر بخوانید: اختلال وسواس چیست؟


مان وسواس کودکان پیش دبسنی

مان وسواس کودکان پیش دبسنی بسیار اهمیت دارد . کودک برای اولین ر است از جمع خانواده دور میشود . مرحله مقایسه خود دیگران قرار میگیرد . برای بیماری خود احساس ضعف میکند ممکن است برای پوشاندن رفرش به وسواس فکری – عملی یا او سی دی مبتلا شود . امکان دارد کودکان دیگر حضور جمع این موضوع را صدای بلند کلاس مربی اش مطرح کنند . تمام این رفرها کافیست کودک منزوی ، افسرده و ناراحت شود که نتیجه آن سرکوب ، فوبیا و حتی ترک مسه است . مان وسواس کودکان پیش دبسنی  نیز ید قبل از ورود به اجتماع آغاز شود .


بیشتر بخوانید: 


 

سوالات متداول

مان وسواس کودکان چیست ؟

برای مان وسواس کودکان دو روش کاربردی مطرح میشود . روش دارو مانی و مشاوره روانشناسی و اختلال وسواس همزمان که اولین قدم مشاوره میشد . و روش مان سنتی داروهای گیاهی که به تنهایی موثر نخواهد بود .

انواع وسواس فکری کودکان ؟

انواع وسواس فکری کودکان هراس اجتماعی یا فوبیا ، ترس از ریکی یا اجتماع ، ترس ازافراد تخیلی و حتی کارتونی و ترس از عوامل محیطی میشد . ترس از بیمار شدن مبکروبها و یا کثیفی بیش از حد محیط . وسواس بر روی لوازم شخصی مانند کب ، اسب زی و ….

مان شناختی رفری وسواس کودکان چق موثر است ؟

این روش بسیار مهم است این روش کودک علاوه بر مان ، اعتماد به نفس کافی برای مرزه عوامل محیطی نیز پیدا میکند . او میتواند مهارت تشخیص رفر ست از ناست را بیابد . او میتواند مهارت کنترل رفرش را یاد بگیرد و عوامل مخرب و مضر را از خود دور کرده و عوض رفرهای مثبت را جایگزین کند .


بیشتر بخوانید: 


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره اختلال وسواس  به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: What Is the Best Treatment for OCD? 

 

مان وسواس کودکان چگونه است؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت 6:53
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 91 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» ۱۵ راهکار خواباندن کودک یک ماهه تا دوساله (یکشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۳)
» دلیل زودرنجی در دوران بارداری چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 64
» بازديد ديرور : 307
» بازديد ماه گذشته : 5525
» بازديد سال گذشته : 16946
» كل بازديد : 30571

» كاربران آنلاين : 3
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 3

» مجموع مطالب : 505
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.204.193.85
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
× بستن تبلیغات