مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

مان بیش فعالی کودکان امر بسیار مهمی زندگی آنهاست . زیرا این مان هرچه زودتر انجام بگیرد این کودکان زودتر به زندگی معمولی ز می گردند و به تحصیل و زندگی خود ادامه می دهند . مان بیش فعالی کودکان از راه های مختلف صورت می گیرد . بسته به میزان شدت بیش فعالی کودک ، مان های مختلفی برای او نظر گرفته می شود . این مان ها می تواند شامل جلسات مشاوره و رفرشناسی ، رژیم های غذایی و یا مرحله آخر مان توسط دارو صورت بگیرد . مان بیش فعالی کودکان اغلب توسط مشاوره کودک صورت می گیرد زیرا مشاور تخصص و تجربه رابطه مان این کودکان تصمیم می گیرد .

تربیت کودک بیش فعال

تربیت کودک بیش فعال یکی از موارد مهم روند مان بیش فعالی کودکان است ، پرتحرکی ، پر حرفی و لجاجت های این کودکان گاهی اوقات کاسه صبر والدین را سریز می کند و موجب می شود کودک را تنبیه کنند حالی که اگر والدین از شرایط فرزندشان به اندازه کافی آگاه شند و برای رفر کودک بیش فعالشان یک مشاوره تربیت کودک ارتط شند هرگز چنین مشکلاتی به وجود نمی آید و به واسطه راهنمایی های مشاوره اختلالات کودک هرچه سریع تر قبل از گذر از دوره طلایی مان ، شاهد بهبود کودک می شوند .

مان بیش فعالی کودکان آینده کودک را تضمین کنید زیرا ادامه یافتن بیش فعالی دوران تحصیل کودک آسیب های زیادی از لحاظ روحی و سی به او وارد می کند . این کودکان به دلیل بیش فعالی نمی توانند مدت زمان طولانی کلاس س را تحمل کنند و مدام به دنل راه فراری از س هستند نتیجه نمی توانند س نیز پیشرفت کنند و همین امر موجب می شود دیگران او را تبل خطاب کنند و یا کلاس مورد تمسخر قرار بگیرد ودچار آسیب های روحی و روانی نیز بشود که بیشتر آینده و بزرگسالی نمایان می شود و بر زندگی این افراد ثیر مستقیم می گذارد . مان بیش فعالی کودکان توسط مشاوره خانواده و مشاوره تربیتی کودکان روش های مختلف صورت می پذیرد .

 

روش های مان بیش فعالی کودکان

روش های مان بیش فعالی کودکان توجه به شرایط کودک متفاوت است . برخی از کودکان بیش فعال جلسات مشاوره و روش های تربیتی مان می شوند اما برخی دیگر ممکن است به دارو نیز دوره مان نیاز داشته شند . یکی از روش های کنترل مناسب که به زگی بیشتر رواج پیدا کرده است کنترل کودک توسط رژیم های غذایی و عادت های تغذیه ای است . برخی از مواد خوراکی موجب افزایش پرتحرکی کودکان می شود نتیجه مشاوره کودک زیر نظر پزشک تغذیه اقدام به تهیه لیستی از خوراکی ها می کند .

مان بیش فعالی کودکان

خانواده هایی که کودک بیش فعال دارند آشفتگی شدیدی وجود دارد زیرا این کودکان فضای خانه را نا آرام می کننند ، حال فکر کنید خانه که محلی برای آرامش اعضای خانواده است به محلی پر تنش تبدیل شود ، وجود همین کودکان به مرور عث خستگی والدین از شرایط می شود و گاها عث به وجود آمدن دعوا بین والدین می شود نتیجه استفاده از روش های مان بیش فعالی کودکان نه تنها برای کودک موثر است بلکه موجب زگشت آرامش به خانواده می شود . روش های مان بیش فعالی کودکان وابستگی زیادی به نوع رفر والدین کودک دارد پس آگاهی والدین از شرایط کودک بیش فعال بسیار مهم است و نیاز است این والدین نیز مشاور کودک همراه شوند .

ازجمله روش های مان بیش فعالی کودکان نیز به موارد زیر می توان اشاره کرد :

۱٫ کودکن صحبت کنید

۲٫او را دیگران مقایسه نکنید

۳٫رژیم غذایی مناسب را فراموش نکنید .

۴٫کودکن را تشویق کنید .

۵٫قوانین را دقت انتخاب کنید .

تشخیص و مان بیش فعالی کودکان

تشخیص و مان بیش فعالی کودکان کار ساده ای نیست و نیاز به صرف زمان زیادی دارد . این روزها ور غلطی بین مردم شکل گرفته که شیطنت های کودکانه را به بیش فعالی کودک تعبیر می کنند حالی که شیطنت بیش فعالی بسیار متفاوت است ، کودکان بیش فعال علاوه بر شیطنت ، بسیار پرتحرک ، خستگی ناپذیر و پر حرف اند و از تمرکز پایینی برخوردار هستند و نمی توانند برای مدت زمان زیادی یک مکان بمانند نتیجه نمی توان تمام کودکانی که شیطنت دارند را بیش فعال دانست.

تشخیص و مان بیش فعالی کودکان را ید به عهده مشاوران و متخصصان حوزه روانشناسی کودک گذاشت . این تشخیص نیاز به چندین جلسه مشاوره دارد مشاور ابتدا از بیش فعالی کودک مطمئن شود سپس بسته به نیازاو یکی از راه های مانی اعم از رفر مانی ، خوراک مانی یا دارو مانی انتخاب کند . تشخیص و مان بیش فعالی کودکان حداقل نیاز به یک دوره شش ماهه دارد و فقط یک آزمون تشخیص آن امکان پذیر نیست و این نکته مهمی است که والدین ید از آن آگاه شند و برای مان فرزندشان صبوری به خرج دهند . کودکان معمولا علائم بیش فعالی را از سنین پایین قبل از ۷ سالگی بروز می دهند .

بهترین سن مان بیش فعالی کودکان

بهترین سن مان بیش فعالی کودکان از نظر روانشناسان مشخص شده است . همانطور که می دانید مان بیش فعالی کودکان ثیر بسزایی زندگی آنها دارد نتیجه هرچه سریع تر برای مان این کودکان اقدام شود بهتر و حتی راحت تر است . بهترین سن مان بیش فعالی کودکان را قبل از ۱۲ سالگی بهتر و موثر تر می دانند .

 

اهمیت مان بیش فعالی کودکان

اهمیت مان بیش فعالی کودکان را جدی بگیرید . توجه به تحقیقات پسران بیشتر از دختران بیش فعال هستند اما هنوز دلیل این امر مشخص نشده است . بیش فعالی که به انواع مختلف تقسیم می شود توجه به شرایط کودک قطعا آسیب های جدی به او می زند و همین امر اهمیت مان بیش فعالی کودکان را ثابت می کند . برخی از والین فکر می کنند گذر زمان این اختلال از بین می رود و نیازی به مان نیست حالی که این ور کاملا غلط است و صورت عدم مان گاهی ممکن است این اختلال بزرگسالی ادامه پیدا کند .

سوالات متداول

علائم بیش فعالی کودکان چیست ؟

 پرتحرکی ، پرحرفی لجاجت و مدام حال حرکت بودن کودک از جمله علائم بیش فعالی کودک است . همچنین عدم تمرکز ، ناتوانی تحمل کلاس های سی و .. از دیگر شواهد اختلال بیش فعالی است .

بهترین روش های مان بیش فعالی کودکان چیست ؟

 بهترین روش های مان بیش فعالی کودکان توسط مشاوره کودک صورت می گیرد و توجه به شرایط ، روش مان مناسب را پیش می گیرد .

آزمون برای تشخیص کودکان بیش فعال چیست ؟

 آزمون به تنهایی روش صحیحی برای تشخیص بیش فعالی کودک نیست اما یکی از راه های تشخیص بیش فعالی است که مطمئن شدن مشاور کمک می کند . آزمون ها طرح سوالات مختلف رابطه نوع رفر کودک موقعیت های مختلف به نیجی دست پیدا می کند که بیش فعالی یا عدم بیش فعالی کودک را ثابت می کند .

تفاوت کودک بیش فعال زیگوش چیست ؟

 کودکان زیگوش ممکن است یک زه زمانی شیطنت های خاص خود را داشته شند اما کودکان بیش فعال تنها شاهد شیطنت های بچه گانه نیستید بلکه ناتوانی تمرکز و پرحرفی ها و پرتحرکی های بی پایان را مدام می بینید .

مناسب ترین سن مان بیش فعالی چیست ؟

 مناسب ترین سن مان بیش فعالی کودکان قبل از ۱۲سالگی است و این روند مانی هرچه سریع تر آغاز شود نتیجه بهتری گرفته می شود و کودک زودتر به زندگی عادی ز می گردد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Treatment for Children with ADHD 

 

راه های مان بیش فعالی کودکان چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت 3:44
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 39 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مرکز مشاوره آنلاین این روز ها طرفداران زیادی بین افرادی که زندگی روزمره خود مسائل روانشناسی سروکار دارند پیدا کرده است . مرکز مشاوره آنلاین برخلاف مرکز مشاوره حقیقی نیازی به حضور فیزیکی افراد برای برخورداری از خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی نیست . مرکز مشاوره آنلاین مراجعان خود را به صورت مجازی و البته کیفتی مشابه و گاهی حتی لاتر از مشاوره حضوری ویزیت میکند . مرکز مشاوره آنلاین بیشتر برای افرادی مناسب است که پو قت و امکان مراجعه حضوری به نزد یک مشاور را به دلیل مشغله کاری ندارند . از طرفی مرکز مشاوره آنلاین برای آن دسته از افرادی که نمیتوانند به صورت حضوری و چشم پر چشم مشکل خود را کسی میان بگذارند نیز مناسب و راه گشا خواهد بود . ادامه بیشتر راجع به مرکز مشاوره آنلاین صحبت خواهیم کرد .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


مرکز مشاوره آنلاین خانواده

مرکز مشاوره آنلاین خانواده از جمله مراکزی است که تمام زمینه های مربوط به خانواده و مراقبت هایی که برای رشد صحیح و سالم نیاز دارد متقاضیان را راهنمایی میکند . مشاوره ازدواج  میتواند زوجهای جوانی را که به دلیل سن کم تجربه کافی را برای مدیریت زندگی خود ندارند راهنمایی کند بتوانند بهترین تصمیمات را برای زندگی زناشویی خود اتخاذ کنند . مرکز مشاوره آنلاین خانواده میتواند گرفتن تست از افراد به آنها تشخیص این که میتوانند پ و ماهای خوبی بشوند یا این که حال حاضر شرایط روانی مساعدی برای بچه دار شدن را دارند یا خیر بسیار کمک کند . پرورش و تربیت کودک از مهم ترین دغدغه های والدین است که صاحب فرزند میشوند . مرکز مشاوره آنلاین خانواده میتواند کمک به والدین از اضطراب های ناشی از آینده فرزندشان به طور کلی بکاهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


مرکز مشاوره آنلاین ازدواج

 مرکز مشاوره آنلاین ازدواج میتواند حال و آینده بسیاری از جوانان ثیر شگرفی را به جا بگذارد . جوانان معمولا نمیتوانند از منقط و احساسات خود به صورت متعادل استفاده کنند و بهره ببرند . بنابراین میتوانند ارتط گرفتن مشاوران یک مرکز مشاوره آنلاین ازدواج خود را به دست او بسپارند بهترین راهکارها و پیشنهادات را متناسب سن و شخصیت فرد مشاوره گیرنده به او ارائه کند . برای مثال شخص میتواند مراجعه به یک مرکز مشاوره آنلاین ازدواج بفهمد که خود به بلوغ های لازم ابعاد مختلف برای ازدواج رسیده است نه ؟ . این نکته که فرد بداند به لحاظ روانی آماده قبول مسئولیت زندگی مشترک هست یا نه  میتواند بسیار مهم و حیاتی شد . البته ناگفته نماند که تمام این اطلاعات و بررسی ها را میتوان مورد طرف مقابل ما به عنوان گزینه ازدواج مورد بررسی قرار داد.


بیشتر بخوانید: مشاوره مسائل زناشویی


 

مرکز مشاوره آنلاین آویژه

مرکز مشاوره آنلاین آویژه  قطعا از جمله سایت های مشاوره ای است که افراد نیازمند مشاوره میتوانند روی آن حساب زیادی ز کنند . چرا که مشاوران مرکز مشاوره آنلاین آویژه از بهترین های ممکن انتخاب میشوند و به صورت تخصصی موضوعات مربوط اقدام بع مشاوره و کمک به افرادی که برای مشاوره مراجعه کرده اند مینمایند . این مرکز هم زمینه های مختلف مشاوره خانواده (family counseling)  مثل فرزند پروری و برخورد ست کودک و نوجوان و جوان فعالیت میکند و هم ره مشکلات مربوط به زوجین غالب مشاوره زناشویی و زندگی مشترک را یاری رسانی را انجام میدهد . بنابراین از هر لحاظ میتوان به این سایت و مشاوران آن اعتماد کرد و مشکلات را آن میان گذاشت و از گرفتن نتیجه مطلوب این مورد مطمن بود .

مرکز مشاوره آنلاین کودک

مرکزمشاوره آنلاین کودک نیز امکانت خوبی را برای والدین فراهم می آورد بتوانند به تربیت کودک خود بسیار راحت‌تر بپردازند . مرکز مشاوره آنلاین کودک میتواند شامل خیلی  فعالیت ها و برنامه‌ریزی ها ابعاد مختلف روانی کودک شد . ادامه به برخی از فعالیت‌های مفید به فایده مشاوره کودک اشاره میکنیم .

  • دسترس بودن به دلیل رابطه فضای مجازی این امکان را فراهم میکند که والدین دائم مشاوران را کنار خود احساس کنند .
  • اگر کودک از لحاظ روانی آشفته شد میتوان خیلی سریع و بدون معطلی به مشاور وصل شد و راه حلی آنی را از او برای کودک طلب کرد .
  • گاهی اوقات کودک ما رفر ها و علائمی را از خود بروز میدهد که ما به عنوان والدین نمی‌توانیم علائم را واکاوی و آنالیز کنیم . این شرایط قطعا دسترس بودن یک فرد آگاه این زمینه میتواند به ما بسیار کمک کند و از نگرانی های ما بکاهد .

 

مشاوره خیانت

از جمله مسائلی که امروزه خیلی از افراد را به فکر مراجعه به مشاوره خانواده ، به خصوص مشاوره زناشویی و زندگی مشترک می اندازد بحث خیانت و ارتط فرازناشویی است .

شیوع این پدیده سر سر جهان و همه جوامع میتواند دلایل و زمینه های بسیار زیادی داشته شد این اینجا وفرصت و زمان مناسب برای بررسی این عوامل نیست . اما مشاوره خیانت (betrayed counseling)  که میتواند از جمله فعالیت‌های سایت های مشاوره آنلاین شد میتواند کمک بسیار زیادی به زوجینی که این آسیب دست و پنجه نرم میکنند تلقی شود . مشاوره خیانت میتواند زمینه های مختلفی ثیر مثبت خود را زندگی افراد داشته شد . مرحله اول میتواند امر پیش گیری از این اتفاق تلخ قدم های زیادی بردارد و مرحله ای که به هر دلیلی زن یا مرد به این اتفاق دچار شد میتواند مدیریت شرایط بحرانی به زن و شوهر کمک کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی وسواس


مشاوره تحصیلی

امروزه نیازهای تحصیلی نوجوانان به گونه ای نیست که به مانند گذشته توسط والدین حل و فصل شود . به دلیل تغییر وس که البته به واسطه تغییر نیازهای انسان رخ داده است ، طبیع وس آموزش داده شده و رشته های انتخاب شده برای محصلان تفاوت چشم گیری داشته است . مشاوران تحصیلی که بعضی از سایت های مشاوره آنلاین نیز فعالیت میکنند میتوانند به نسبت افکار و شخصیت هر نوجوان و دانش آموز برنامه سی را برای او ترتیب بدهد که هم به لحاظ تحصیلی پیشرفت مورد نظر را داشته شد و هم این که بیشتر از ظرفیت تحملش فشاری به او وارد نشود .

بیشترین سالهایی که یک نوجوان به مشاوره تحصیلی احتیاج دارد معمولا دوران آخر تحصیل خود و قبل از کنکور میشد . این دوران بخاطر تداخل زمان پیش از کنکور که دوران تعیین کننده ای زندگی فرد میشد و همچنین دوران بلوغ که پر از خطرات و طوفان های مختلف است حساس میشد .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی خیانت


مشاوره شغلی  (business counseling)

بعضی از شغل ها نیز این شرایط را ایجاب میکنند که حتما فردی که گیر آنها کم میشود نیاز به مشاوره خواهد داشت . برای مثال فردی که کارآفرین شد قطعا دائما به فکر توسعه و پیشرفت شغل خود میشد . اما او نمیتواند صررفا فقط به توسعه دانش خود بپردازد و م آر خود را رها کند . واقع فرد چاره ای ندارد جز این که هم کارش را پیش ببرد و هم همزمان برای توسعه کارش به فکر به روز کردن و لا بردن اطلاعات زمینه خود نیز شد . اینجاست که نقش و اهمیت یک مشاور آنلاین زمینه های شغلی مشخص و واضح میشود . یک مشاوره خوب میتواند توجه به شغل مراجعه خود برنامه ای را برای او ترتیب دهد که فرد بتواند علاوه بر صرف انرژی کمتر به نیج عالی دست پیدا کند .

 

مشاوره طلاق

گاهی دو نفر که یکدیگر پیوند زناشویی میبندند بعد از مدتی به دلایل مختلف دیگر نمیتوانند راه را هم ادامه دهند یا دست کم این گونه احساس میکنند که زندگی مشترکشان به آخر خط رسیده است . قطعا به زوجین پیشنهاد میشود که قبل از اینکه بخواهند تصمیم خود برای جدا شدن را عملی کنند ، حتما به نزد یک روانشناس حاذق رفته و از او مورد طلاق و عواقب و نکات مثبت و منفی آن مشورت بگیرند . یک روانشناس که میتواند هم به صورت حضوری و هم آنلاین به افراد مشاوره بدهد قابلیت این را دارد که تمام ابعاد طلاق یک زوج را روشن و واضح کند . معمولا مشاوره طلاق (divorce counseling)  مسائلی مثل آینده فرزندان بعد از طلاق یا ضربه های عاطفی زوجین بعد از طلاق بحث و گفتگو میشود .


بیشتر بخوانید: مشاوره روانشناسی آنلاین


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین روانشناسی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: The Best Online Therapy Reviews 2019: Compare …

 

مرکز مشاوره آنلاین خانواده

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت 23:55
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 47 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

کنترل خشم کودکان را ید چرایی خشم کودک جست . وقتی ما میتوانیم مهارت کنترل خشم کودکان را افزایش دهیم که به دلایل خشم کودک پی ببریم . چرا کودک ما خشمگین میشود ؟ او همیشه خشمگین است ؟ همه اینگونه رفر میکند یا اشخاص بخصوص ؟ این افراد چه خصوصیاتی دارند ؟ علت خشم او ونی است یا محرکهای محیطی ؟ پاسخ به این سوالات میتواند راه های کنترل خشم کودکان را برای ما هموارتر کند . یکی از دلایل خشم کودکان الگوبرداری از کسانی است که او زندگی میکنند یا به آنها علاقه دارد . کودک روش زندگی را می آموزد . مستقیم و غیر مستقیم . راه هایی را که به او آموزش میدهیم و راه هایی را که خود از طریق رفر ما تجربه میکند . پس اولین راه برای کنترل خشم کودکان کنترل رفر والدین است .

کنترل خشم کودکان یک مهارت است . مهارتی که والدین ید کسب کنند ، از طریق مشاوره اختلال کودک . کنترل خشم کودکان نیاز به شناخت ون کودک دارد . والدین ید روانشناسی کودک را دست کم نگیرند . اگر کودکی خشمگین است برای اینست که والدین تربیت کودک کوهی کرده اند پس به مشاوره تربیت کودک نیاز دارند . والدین ید قبل از تولد و حتی تشکیل جنین به تربیت او اهمیت بدهند . خود را از هر نظر آماده پذیرفتن کودک نمایند . یک کودک نیاز به محیطی آرام دارد . یک کودک به محیطی احتیاج دارد که نیازهایش برطرف شود . یک کودک میخواهد والدینش زندگی کند از رفر آنها س بگیرد و استعدادهایش را رور ببیند .مشاوره کودک قبل از تولد و قبل از تشکیل جنین لازم و ضروری است .

راه های کنترل خشم کودکان

راه های کنترل خشم کودکان به ما کمک میکنند کودکی آرام و معقول داشته شیم . یکی از راه های کنترل خشم کودکان خشمگین نشدن والدین است . یکی دیگر از راه های کنترل خشم کودکان آموزش معاشرت و مهارت ارتط همسالان میشد . گذشته هر خانه چندین کودک هم تعامل داشتند که ناخودآگاه روشهای ارتط را می آموختند . آنها زی گروهی را تجربه میکردند . همچنین راه گرفتن حق خود از همسالان . نحوه آشتی کردن و دل بدست آوردن دوسن را . اما امروزه که تک فرزندی خانواده ها حکم فرماست تربیت کودک اجتماعی قی دشوارتر است . خانواده کودک همسالان خود تعامل ندارد . بزرگترها همزیستی دارد که این عث شده کودکان کمتر کودکی کنند . همین مسئله خشم کودکان را نسبت به رفرهای کودکانه بر می انگیزد .

یکی دیگر از راه های کنترل خشم کودکان اینست که از خود محوری او جلوگیری کنیم . ضمن اینکه به او مالکیت را می آموزیم همزیستی و مشارکت را نیز آموزش دهیم . این میسر نیست مگر معاشرت خانواده هایی که کودک همسال کودک مارا دارند . بردن کودک به پارک زی نیز بسیار مفید است . این عوامل بیرونی و محیطی بود اما عوامل ونی نیاز به شناخت روانکاوانه و روانشناسانه دارد . کودکی که از شرایط حاکم بر خانواده ناراضی است . به داشته های دیگران حسادت میکند . آنق به خواسته های او پاسخ داده ایم که او تحمل کاستی ها را ندارد . او خود را حاکم خانه میداند و قت تحمل آمدن همسالی که بخواهد از اسب زیهایش استفاده کند را ندارد . کودکی که مدام زی اینترنتی میکند و یا تلویزیون تماشا میکند توانایی همزیستی اجتماعی را از دست میدهد .

 

آموزش کنترل خشم کودکان

آموزش کنترل خشم کودکان زمانی میسر است که هنگام خطای کودک والدین خشم خود را کنترل کنند . قدم بعدی به او بفهمانند که وجود دلخور شدن ،  پرخاشگری نکردند . به او مفهوم شادی عمیق را آموزش دهند . آموزش کنترل خشم کودکان هنگام زی او دیگران بسیار کارساز است . وقتی همسالان خود زی میکند به او آموزش دهیم راه دیگری برای گرفتن حقش وجود دارد . و برای بیان حرفهایش میتواند آرامش نتیجه بهتری یافت کند . نتیجه خشم قهر دوسن ودلخور کردن آنان و تنهایی است و حتی ممکن است نتواند به خوبی از حقش دفاع کند . اما منطق نتیجه بهتری خواهد گرفت . اگر دوست به حرفهای تو اهمیت نداد بهتر است از یک بزرگتر برای گرفتن حق خود کمک بگیری . آموزش کنترل خشم کودکان زندگی روزمره نیز مفید است . ( روش تیچ )

راه دیگر ، مان ون اوست که کمک روانشناسان و مشاوران انجام میشود . این که او چرا خشمگین است و از چه چیزی رنج میبرد . آیا حق او است یا خیر ؟ برخی کودکان بیمار هستند و ید برای حفظ آرامش خود دارو مصرف کنند . برخی دیگر بیمار یهای جسمی دارند که عوارض دارند عوارض جانبی آن اضطراب و بی حوصلگی است . ممکن است کودک پرخاشگر مبتلا به افسردگی شده شد . برخی کودکان دچار تعارضات ونی هستند . مثلا کودکی خانواده بدنیا آمده و رفر خانواده او تغییر کرده است . او هم نوزاد را دوست دارد و هم از توجه بیش از اندازه دیگران به او رنج میبرد که نتیجه آن خشم است .

انواع زی برای کنترل خشم کودکان

انواع زی برای کنترل خشم کودکان اگر گروهی وتیمی شد میتواند مفید واقع شود . از انواع زی برای کنترل خشم کودکان میتوان به زی  های سنتی اشاره کرد . زیهایی مانند ب زی یک دوست همسال . به او آموزش رعایت نوبت و همکاری را میدهد . یک ر او بنشیند دوستش ب دهد و دفعه بعد برعکس . وقتی کودک از زی همسال لذت ببرد کمتر خشمگین میشود . به شرط اینکه خود محور نبوده و رعایت کردن نوبت را به او آموزش دهیم . برای پسرها زی طناب کشی و برای دختر ها خاله زی مفید است . ولی تحت کنترل والدین برای آموزش تعامل و کنترل خشم . به خاطر داشته شیم مشاوره بهتر میتوانیم بر خشم کودک خود فائق آییم .

کنترل خشم کودکان ابتدایی

کنترل خشم کودکان ابتدایی قی دشوار است . کودک ممکن است از طرز برخورد اولیا مسه دلخور شد . ممکن است کودکی اورا مورد آزار قرار میدهد . ممکن است اورا تمسخر میکنند . ممکن است سهایش را خوب نمی آموزد . بهترین راه ، گفتگو فرزند است . آرام و منطقی دلیل ناراحتیش را بپرسیم . سپس آرامش اورا راهنمایی کنیم . حتی بد نیست از زمان کودکی و مسه خاطره ای مشابه برای او زگو کنیم البته نه به تلخی بلکه خنده و لبخند  . به او بفهمانیم که همین ناراحتی ها روزی تبدیل به خاطرات شیرین دوران کودکی میشود . به او اطمینان بدهیم که به این مشکل او توجه داریم و رسیدگی خواهیم کرد . یادمان شد این اطمینان عمل توام شد .

یکی دیگر از راه های کنترل خشم کودکان ابتدایی اینست که  به آنها آموزش دهیم . به آنها یاد بدهیم که از همه نمیتوان توقع برخورد ست و منطقی را داشت . هر کس ایرادهای رفری دارد که ما ید اندازه ای که به ما آسیب نرساند آنها کنار بیاییم و غیر اینصورت او معاشرت نزدیک نداشته شیم و از او دوری کنیم  .

 

سوالات متداول

چگونه به کودکان خود بیاموزیم خشم خود را کنترل کنند ؟

دادن اعتماد به نفس به کودک . اینکه هرچیزی ارزش عصنیت ندارد و هرکس این اهمیت را ندارد که به خاطر کارهایش خشمگین شویم . او را عوارض عصنیت آشنا کنیم . اینکه عصنیت به سلامتی آسیب میرساند .

بهترین شیوه برخورد عصنیت کودک چیست ؟

ابتدا او را نوازش و لبخند آرام کنیم و بعد به دقت به حرفهای او گوش بدهیم . سپس برای  کنترل خشم او را راهنمایی کنیم اگر این عصنیت تداوم دارد حتما مشاوره نماییم .

چه موقع خشم کودک به اختلال تبدیل میشود ؟

صورتیکه این عصنیت تکرار شود . عصنیت از ون شد . فرقی نکند چه کسی و برای چه عصنی میشود . همه و اکثر امور عصنیت برخورد کند . عصنیت تکرار شونده و مدام ، اختلال محسوب میشود به طوری که به خود و دیگران صدمه وارد میکند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:۵ Ways to Manage Your Child’s Anger 

 

راه های کنترل خشم کودکان چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت 23:40
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۳

کودک پرخاشگر کودکی عصنی است . او زود ناراحت میشود و داد میزند . اهمیت موضوع  میزان عصنیت او تطبیق ندارد . کودک پرخاشگر معمولا دلخور به نظر میرسد . کودک پرخاشگر شاید شما را خیلی دوست داشته شد اما برای کوچکترین اعتراض نیز عصنیت حرف میزند . یک کودک پرخاشگر زورگو است . او میخواهد هر چیزی را زور بدست بیاورد . کودک پرخاشگر نا آرام است . معمولا دمای بدنش لا است و بی بی و بیقراری میکند  . اینگونه  کودکان نافرمانی میکنند . کودک پرخاشگر خودسرانه عمل میکند . زیاد و تند تند حرف میزند و به حرفهای دیگران کمتر گوش میکند . معمولا قهر میکنند و از اق و مواقع شدیدتر خانه را ترک میکنند . این کودکان مهر طلب هستند . هر کودکی ممکن است برخی اوقات این خصوصیات را داشته شد .

وقتی داد زدن و قهر کردن کودکی به تکرار هرروزه بیانجامد یعنی کودک دچار اختلال شده و نیاز به مشاوره اختلال کودک ندارد . کودکی که بررفر خود کنترل ندارد ید مان شود . او به خود حق میدهد و چنین می اندیشد که همه میخواهند به او زور بگویند . چنین مواقعی روانشناسی کودک جزو ملزومات است . مراجعه به یک مرکز مشاوره به مان کودک خود کمک کنید . زیرا اگر این رفر وجود او نهادینه شود زندگی اجتماعی دچار مشکل خواهد شد . مسه ، زیهای گروهی ، پارکهای زی . بین اقوام و کودکان همسال و لاخره زندگی مشترک . اینصورت حتما مشاوره کودک انجام دهید . برای اینکه اورا بتوانید ست تربیت کنید مشاوره تربیت کودک را پیشنهاد میکنیم . مرکز مشاوره آویژه این زمینه همراه شما است .

مان کودک پرخاشگر

مان کودک پرخاشگر نیاز به کمک مشاوران آگاه دارد . مانند هر اختلال دیگری مان کودک پرخاشگر نیاز به حس آرامش دارد محیط امن و آرام . لازم است بدانید منشا اکثر بیماری ها و اختلالات محیط نا آرام خانواده است . برای مان کودک پرخاشگر ید ون کودک را آرام کرد . اگر نیاز به دارو دارد حتما داروهایش را مصرف کند . همراه مصرف دارو قدم به قدم مشاوران راه های مان را بپیمایید . وقتی کودک چیزی میخواهد به سرعت و تحکم او برخورد نکنید . اگر جواب شما منفی است ابتدا لحنی ملایم از او بپرسید آن را دوست داری ؟ و او مطمئنا جواب خواهد داد آری سپس او همزاد پنداری کنید و بگویید منهم دوست دارم برایت آنرا تهیه کنم اما .. سپس دلایل خود را به نرمی بیان کنید .

مان کودک پرخاشگر فقط حوصله امکان پذیر است . حد امکان از کلمات منفی کمتر استفاده کنید . از اصواتی که حکایت از ناراحتی شما دارد مانند « اه .. واه » کلماتی مانند بس کن .. نکن ..مگه تونیستم ؟ به جای استفاده از این کلمات دسن اورا دست بگیرید و یک نگاه مهرن چشمان او برایش آرامش به ارمغان بیاورید . سپس آرامش دلایل خود را بیان کرده و بعد از او خواهش کنید به موضوع فکر کند . پس از این مرحله از او بخواهید نتیجه افکارش را شما میان بگذارد . این وقت گذاشتن ها به کودک حس اهمیت میدهد او خود را مشاور شما میداند و میخواهد که بهترین تصمیم را بگیرد .

 

راه های تربیت کودک پرخاشگر

راه های تربیت کودک پرخاشگر متنوع و زیاد هستند که شما ید متناسب شدت پرخاشگری کودک انتخاب کنید . یکی از راه های تربیت کودک تشویق او میشد . هنگامی که کار خوبی انجام میدهد تشویق به او بفهمانید که مورد توجه است . رفر نیک برای او محبوبیت بر می آورد . ضمن به او بگویید که لازم نیست خوب بودن تو بر همه زنها جاری شد همین که خوب هستی مورد احترام قلبی دیگران قرار خواهی گرفت . برای اینکه اگر جایی تحسین نشد حس نکند به او بی توجهی شده است .

یکی دیگر از راه های تربیت کودک پرخاشگر تمرین دادن او برای خوب گوش دادن است . خوب گوش دادن  سطح حوصله لا میرود . او همصحیت شوید و از او بخواهید یک خاطره تعریف کند . ابتدا خوب گوش بدهید . سپس یکی از خاطره های شیرین کودکی اش را برایش زگو کنید و از او بخواهید میان حرفهای شما ساکت بماند . یا یک زی به همین گونه ترتیب دهید . او را تمرین دهید برای بدست آوردن چیزی زمان بگذارد و صبر کند . فلان چیز را برایت میخرم الان نه ده روز دیگه . هرروز که میگذرد به او یاداوری کنید فقط نه روز دیگه موند .

شیوه های برخورد کودک پرخاشگر

ازشیوه های برخورد کودک پرخاشگر اینست که هنگام  داد زد به خواسته اش اهمیت ندهیم از او بخواهیم آرام بگوید « داد میزنی متوجه نمیشم تو چی میخوای آروم بگو بفهمم چی میگی »  او شاید آرام آرام نشود اما لحن خود را آرامتر خواهد کرد انگاه خوب گوش کنید و به خواسته اش عمل کنید از آرام بودن نتیجه خوبی بگیرد . اگر آن واحد قا به انجام خواسته اش نبودید به او توضیح دهید که الان مقدور نیست . اما قول بدهید اسرع وقت اینکار را انجام خواهید داد . یادن شد به قولهایی که میدهید متعهد شید .

یکی دیگر از شیوه های تربیت کودک پرخاشگر اینست که وقتی او سخت مشغول زی مورد علاقه اش است از او نخواهید کار دیگری مثل دوش گرفتن انجام دهد . آرام به او بگویید برنامه رو ببین بعد برو دوش بگیر شه عزیزم ؟ یید گرفتن از او حس خوبی برایش خواهد داشت . این برخورد دو نکته مثبت به همراه دارد . اول اینکه شما برای برنامه های شخصی او احترام قائل هستید و دوست دارید او برنامه دلخواهش را ببیند . دوم اینکه یید و خواست خودش قرار است دوش بگیرد و حالت تحکم ندارد . « شه عزیزم ؟ »

 

روانشناسی کودک پرخاشگر

روانشناسی کودک پرخاشگر مهم ترین قدم جهت بهبود اوست . چرا کودک من پرخاش میکند ؟ آیا برخورد من او پرخاش و تحکم است ؟ هنگامی که ما اورا بطن خود داشت دچار استرس و عصبی بود ؟ آیا تغذیه ما ردار ست بود ؟ خانه من محیطی آرام و امن برای او محسوب میشود؟ یا مدام نگران اختلافات و کمبودها است ؟ آیا چون او کوچک است اورا وادار به خوابیدن ، خوردن ، دوش گرفتن و حتی زی کردن و مهمانی رفتن میکنم ؟ آیا به او فرصت انتخاب مبدهم ؟ روانشناسی کودک پرخاشگر کمک میکند گره های روانی کودک زودتر ز شود . به او مهارتهایی مطابق استعدادهایش بیاموزید وقتی خواست جلب توجه کند از آنها کمک بگیرد نه داد زدن و پرخاش کردن .

از سالم بودن جسمانی او چکاب مطمئن شوید . آیا او یک  نارسایی و یا کمبود ریز مغذی و املاح مواجه نیست ؟ کمبودهای جسمانی بر روان آدمی ثیر گذار هستند . همانطور که روح خسته و یا بیمار بر جسم ثیر دارد . مرکز مشاوره آویژه برای شما سلامت و تنستی آرزومند است .

سوالات متداول

چگونه کودکی که پرخاشگری میکند برخورد کنیم ؟

اول دعوت به آرامش کنیم سپس به دقت به حرفهایش گوش دهیم بعد اگر مین خواسته اش امکان پذیر بود آنرا برایش فراهم کنیم و اگر امکان نداشت به آرامی توضیح دهیم از هر پنج خواسته کودک سه خواسته را فراهم کرده یکی را خیر و آخری را فراهم نکنیم .

تربیت کودکی که پرخاشگری میکند چگونه ید شد ؟

محبت و نوازش به او آرامش ببخشیم سپس به او خوب گوش دادن را بیاموزیم و بعد تمرینهای مختلف حوصله اورا لا ببریم . صبر کردن را به او بیاموزیم و یاد بدهیم بر رفر خود کنترل داشته شد .

تعریف پرخاشگری کودکان چیست ؟

پرخاشگری عرتست از داد زدن ، گریه کردن ، غر غر کردن  ، بی صبری و بیحوصلگی پیشه کردن ، نا فرمانی کردن و نا آرامی جهت رسیدن به یک هدف کودکانه .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  ?What Are Some of the Causes of Aggression in Children

 

مان کودک پرخاشگر چطور است؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت 23:26
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

کودک نافرمان شاید واژه ای شد که خیلی به مزاق والدین خوش نیاید اما این واقعیتی است که بسیاری از کودکان به دلایل مختلف به آن دچار هستند . این مقاله می خواهیم به توضیح کاملی از کودک نافرمان و دلایل لجاجت و نافرمانی کودکان از والدین بپردازیم . نکته حائز اهمیت این است که والدین آگاهی از نحوه رفر کودک نافرمان می توانند ثیر زیادی بهبود رفر فرزند ایجاد کنند و یا برعکس عدم آگاهی از نحوه رفر یک کودک نافرمان گاهی موجب آسیب های جدی روحی فرزندشان می شوند که شاید جبران آن بسیار سخت شد .

راسی تربیت کودک نافرمان می توان راهنمایی از مشاوره تربیت کودک اقدام به نحوه تربیت و رفر این کودکان کرد . مهم ترین و اولین نکته ای که ید نظر داشته شید تشخیص نافرمانی و ناهنجاری کودکن است . اغلب کودک نافرمان به راحتی قانون شکنی می کند و تحمل حرف شنوی از والدین را ندارد و لجاجت والدین را به یک عادت روزانه تبدیل می کند . اغلب این کودکان بسیار ناآرام و پرخاشگر هستند و همواره لجاجت ها و عصنیت های طولانی مدت را می توان ظاهر آن ها پیدا کرد .

تربیت کودک نافرمان

تربیت کودک نافرمان کار سختی است اما نشدنی نیست . کودکان معمولی به راحتی برابر حرف بزرگترها تسلیم می شوند و قابل کنترل توسط والدین هستند اما کودک نافرمانی را نظر بگیرید که پس از یک خرابکاری وحشتناک زمانی که شما عصنیت حال سرزنش او هستید و انتظار دارید مقداری پشیمانی او ببینید شاهد چشمانی هستید که بسیار از کرده خود راضی و خشنود است و جسارت تمام به شما زل است و این تنها یکی از سختی های تربیت کودک نافرمان است . برخی والدین به دلیل عدم آگاهی از نحوه تربیت کودک نافرمان دست به تنبیه های سخت تری می زند و همواره حلقه آزادی کودک را قوانین سخت گیرانه تر تنگ می کنند بی آنکه بداند این روش کار را بدتر می کند .

این شرایط بهتر است به یک مرکز مشاوره کودک مراجعه کنید ابتدای کار دلیل ناهنجاری و نافرمانی کودک را کشف کنید سپس برای حل مشکل و بهبود رفری کودک اقدام کنید . مشاوره اختلالات کودک انجام تست های روانشناسی و پرسیدن سوالاتی ساده از کودک اقدامات مان این عارضه رفری را پیش می گیرد و ایجاد روابطی دوسنه و صمیمی کودک و وارد شدن به دنیای بچگانه اش سعی حل این مشکل می کند . بهتر است والدین بدون آگاهی اقدامی تربیت کودک نافرمان نکنند ؛ یکی از ساده ترین راه ها برای بیشتر شدن آگاهی والدین مطالعه کب هایی است که مرتبط نحوه تربیت کودکان نافرمان است .

 

رفر کودک نافرمان

رفر کودک نافرمان بسیار مهم و حساس است . اگر به طور ناآگاهانه اقدام به مقابله به مثل این کودکان کنید (بسیاری از والدین به اشته این کار را می کنند ) قدم مسیر پر تنش و بی نتیجه ای گذاشته اید چرا که این کودکان به راحتی قاند بیش از پیش نافرمان شوند شما را از کارن پشیمان و حیرت زده کنند . بنابراین رفر کودک نافرمان را جدی بگیرید و سعی کنید آگاهی کامل اقدام کنید .

تحقیقات بر روی کودکان نافرمان نشان می دهد که این کودکان اغلب از هوش لایی برخوردار هستند و این ، کار شما را برخورد آن ها سخت تر می کند . رفر کودک نافرمان ید به  گونه ای شد که به کودک احساس دستور ندهد زیرا کودک نافرمان از امر و نهی متنفر است و اگر احساس کند که می خواهند آزادی اش را صلب کنند حتما نافرمان ترمی شود .

روش های برخورد کودک نافرمان

روش های برخورد کودک نافرمان نیز به ظاهر ساده است اما نکته مهم این روش ها نحوه بکار گیری آنها می شد زیرا لازم است هنگامی که کودکن حسابی شما را کلافه کرده است آرامش خود را حفظ کنید و روش های برخورد کودک نافرمان را به یاد بیاورید . از جمله مهم ترین روش های پیشنهادی برخورد کودکان نافرمان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱٫قبل از اینکه بحث کنید ، به حرف های کودک گوش دهید .

۲٫به کودک دستور ندهید و سعی کنید ارتطی دوسنه او برقرار کنید .

  1. به جای دستور دادن چند انتخاب برای کودک قرار دهید و به او حق انتخاب دهید .

۴٫آرام و صبورانه عمل کنید و از پرخاشگری بپرهیزید .

۵٫برای کودک خود ارزش قائل شوید .

۶٫همکاری کنید . به کمک کودک برخی کارها را انجام دهید حس مهم بودن به او دست بدهد .

۷٫ او صحبت کنید و به دنل دلیل بی قراری اش بگردید ، مثلا از او بخواهید براین توضیح دهد چه چیزی موجب عصنیتش شده است .

مان کودک نافرمان

مان کودک نافرمان ابتدا به دست والدین است زیرا نحوه رفر والدین کودک بسیار مهم است . کودک نافرمان بیش از دیگر کودکان نیاز به توجه دارد بهترین برطرف کننده های این نیاز پ و ما هستند که وقت گذاشتن برای کودک و توجه به خواسته ها و نیازهایش می توانند بهبود رفر فرزند خود موثر شند . نهایت والدین راهنمایی مشاوره خانواده می توانند راه های مناسبی تربیت کودک بکار بگیرند و زودتر به نتیجه دلخواه برسند .

 

سوالات متداول

کودک نافرمان چگونه رفر کنیم ؟

به حرف ها و خواسته های کودک گوش دهید و او دوسنه رفر کنید و سعی کنید به او دستور ندهید کاری را انجام دهد زیرا کودک نافرمان به این کار حساس است و فورا شروع به نافرمانی و لجزی می کند . کاری کنید کودک احساس کند برای شما مهم است زیرا این کودکان جلب توجه را دوست دارند و راه ست جلب توجه پ و ما ها را نمی دانند .

آیا تنبیه روش های خوبی برای برخورد کودک نافرمان است ؟

سعی کنید تبیه نکنید اما به کودک نشان دهید که پرخاشگری نمی تواند به خواسته اش دست پیدا کند و عوض هنگامی که رفر مناسبی دارد به راحتی به خواسته اش می رسد به این ترتیب رفر ست را به کودک بیاموزید .

بهترین روش برخورد کودک نافرمان چیست ؟

بهترین کار این است که او هم صحبت شوید و از نگاه او قضیه را ببینید سپس خیلی دوسنه نکته مثبت خواسته ن را به کودک توضیح دهید خود کودک راضی به انجام خواسته شما شود . یادن شد برخورد این کودکان ید بسیار صبورانه عمل کنید بتوانید بر اوضاع کنترل داشته شید زیرا زندگی یک کودک نافرمان روزانه هزار اتفاق ساده پیش می آید که شما ید برای قانع کردن فرزندن زمان زیادی را صرف کنید . از صبحانه خوردن همان ابتدای صبح گرفته به تخت خواب رفتن انتهای شب شما به نیرویی مضاعف برای برخورد کودک نافرمان نیاز دارید .

مورد اختلال نافرمانی کودکان چه می دانید ؟

نا آگاهی والدین مورد این اختلال سبب به وجود آمدن مشکلات جدی تری کودک می شود . زیرا عدم آگاهی ممکن است سبب تنبیه های سخت و یا بحث های طولانی شود . اگر والدین آگاهی کافی برخورد این کودکان را ندارند بهتر است از یک مشاوره کودک کمک بگیرند . یکی دیگر از راه های ساده کسب آگاهی مورد اختلال نافرمانی کودک مطالعه کب های روانشناسی مرتبط است .

اختلال نافرمانی کودک را تعریف کنید ؟

اختلال نافرمانی کودک واقع نوعی ناهنجاری برخی از کودکان است که موجب پرخاشگری و عدم حرف شنوی کودک از والدین می شود . این نوع از اختلال شاهد تنش های زیادی به دلیل رفر های کودک خانواده هستید . این نوع از اختلال ممکن است هر سنی اتفاق بیافتد گاهی سنین زیر سه سال هم شاهد این اختلال هستیم .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه کودک نافرمان به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: ۷ Steps To Radically Change Disobedient Kids Into …

 

روش های تربیت کودک نافرمان چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت 23:12
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 48 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

بیش فعالی کودکان یکی از اختلالات شایع است . حتما براین پیش آمده که کودکی جمع های خانوادگی بسیار بی قرار شد و مدام حال جنب و جوش شد و همه را کلافه کند . البته جنب و جوش همیشه از نشانه های بیش فعالی کودکان نیست و برای تشخیص بیش فعالی کودک ید موارد زیادی را مد نظر قرار داد . بیش فعالی کودکان نه تنها عث آسیب دیدن خود کودک می شود بلکه موجب آشفتگی فضای خانه و نتیجه آسیب به فضای خانواده می شود . خانواده هایی که دارای کودک بیش فعال هستند نیاز به آموزش های رفری کودک دارند که بهتر است توسط مشاوره کودک آموزش داده شود . رفرهای ناآگاهانه والدین کودک بیش فعال موجب آسیب های روحی و روانی می شود که بزرگسالی بیشتر خود را نشان می دهد .

تشخیص بیش فعالی

بیش فعالی کودکان را می توان از طریق مشاوره اختلالات کودک به طور صحیح تشخیص داد و پس از اطمینان از بیش فعالی کودک مشاوره تربیت کودک همراه شد بهترین روش های تربیتی را بکار برد و به راحتی به دنل مان کودک بود . مان بیش فعالی کودکان مرحله بعد از تشخیص است که همواره لازم و ضروری است زیرا عدم مان این کودکان گاهی موجب می شود این اختلال بزرگسالی نیز ادامه یابد و موجب بی قراری های مداوم فرد گردد .

برای تربیت کودک بیش فعال بهتر است والدین از مشاوره خانواده راهنمایی بگیرند زیرا اغلب رفرهای ناهنجار این کودکان کاسه صبر والدین را لبریز می کند و آنها را به تنبیه های غلط وادار می کند ، حضور یک مشاوره آگاه این مسیر می توان از این قبیل اتفاق ها جلوگیری کرد . برای آگاهی بیشتر از ویژگی های بیش فعالی کودکان ما همراه شید .

نشانه های بیش فعالی کودکان

نشانه های بیش فعالی کودکان اغلب از سه سالگی به بعد نمایان می شود . از جمله نشانه های بیش فعالی کودکان می توان به بی قراری های مداوم ، جنب و جوش های بی پایان و عدم تمرکز حواس اشاره کرد . نشانه های بیش فعالی کودکان را نمی توان به سرعت تشخیص داد زیرا ید کودک را از هر نظر نظر بگیرند بیش فعالی ثابت شود . ور غلط بسیاری از بیش فعالی ، تنها پر جنب وجوش بودن کودک است حالی که ممکن است بسیاری از کودکان تنها پرتحرک شند اما بیش فعال نشند نتیجه تشخیص تنها یکی از علائم کاملا اشته است . نشانه های بیش فعالی کودکان غال توسط مشاوره تشخیص داده می شود و ید نظر داشت یک جلسه مشاوره نمی توان این اختلال را تشخیص داد و نیاز به زمان بیشتری دارد .

 

مان بیش فعالی کودکان

مان بیش فعالی کودکان همانطور که پیش تر گفتیم مرحله بعد از تشخیص است . مان بیش فعالی کودکان را می توان از همان سنین پایین آغاز کرد و از لحاظ مختلف کودک را کنترل کرد . برخی والدین ورهای غلط از مان بیش فعالی کودکان جلوگیری می کنند و تصور می کنند گذر زمان و بزرگ تر شدن کودک این اختلال از بین می رود حالی که هرچه سریع تر اقدام به مان این کودکان کنید بهتر است .

یکی از دلایلی که بهبود کودکان موثر است این است که کودک به دلیل بیش فعالی توان تمرکز کردن ندارد نتیجه مسه و دوران تحصیل به مشکل برمی خورد و این امر موجب تمسخر دوسن و نتیجه آسیب به اعتماد به نفس کودک و روحیه ی او می شود. پس خودداری از مان این نوع از کودکان آسیب های جدی تری را به دنل دارد .

نگرانی های ما کودک بیش فعال

از دیگر نگرانی های ما کودک بیش فعال عوارض داروهای مصرفی کودک است . اغلب ماان نگران وابستگی همیشگی کودک به داروها هستند به همین دلیل سعی می کنند از مصرف داروها خودداری کنند .

از دیگر راه های کنترل بیش فعالی کودکان تغذیه کودک است . تحقیقات نشان می دهد رعایت برخی رژیم های غذایی می توان رفر کودکان بیش فعال را کنترل کرد . این رژیم های غذایی را می توان از طریق مشاوره کودک یافت نمود ، مشاوره توجه به سن کودک و نیازهای غذایی کودک برای رشد برنامه غذایی مناسب را مشخص می کند . اکیدا توصیه می شود والدین بدون هماهنگی پزشک اقدام به قطع دارو و یا تغییر رژیم غذایی کودک نکنند .

بهترین تست بیش فعالی کودکان

بهترین تست بیش فعالی کودکان توسط مشاوره کودک گرفته می شود . مشاور آگاهی از تمام علائم کودک بیش فعال تست بیش فعالی را تنظیم کرده است پس نتیجه ای که از تست بیش فعالی کودک بدست می آورد حد زیادی صحیح است . البته تشخیص قطعی بیش فعالی کودک نیازمند صرف زمان بیشتری است زیرا ید کودک را از جهات مختلف مورد سنجش قرار داد و تنها از طریق یک تست نمی توان نظری قطعی داد . بهترین تست بیش فعالی کودکان تستی است که بتواند از زوایای مختلف کودک را به چالش بکشد به نتیجه ست تری دست پیدا کند .

تشخیص نشانه های بیش فعالی کودکان

تشخیص نشانه های بیش فعالی کودکان وحله اول توسط والدین داده می شود سپس مراجعه به مشاوره اختلالات کودک میزان ستی این تشخیص مورد بررسی قرار می گیرد . نشانه های بیش فعالی اغلب ازهمان سنین پایین قابل تشخیص هستند حتی برخی موارد می توان این نشانه ها را نوزادان دید . نوزادی که مدام دست و پاهایش را بی قراری هوا تکان می دهد و یا گریه های بی دلیل طولانی دارد ممکن است بیش فعال شد اما همانطور که گفتیم تشخیص نشانه های بیش فعالی کودکان به طور قطعی از سه سال به لا صورت می گیرد .

 

سوالات متداول

فرق کودک بیش فعال بی توجه چیست ؟

 برخی کودکان به دلیل نیاز به جلب توجه اقدام به شیطنت های کودکانه ای می کنند این کار به هیچ عنوان بیش فعالی محصوب نمی شود اما کودک بیش فعال به طور ناخواسته مدام حال تحرک یا پرخاشگری است و نمی تواند روی مسائل دقیق شود و تمرکز کند . نتیجه نید قضاوت های اشته کودکی را که تنها به دلیل جلب توجه والدین اقدام به شیطنت می کند را کودک بیش فعال یکی دانست .

والدینی که کودک بیش فعال دارند ید چه کنند ؟

 صبر از جمله مهم ترین اقداماتی است که والدین کودک بیش فعال ید آن را تمرین کنند . سپس بهتر است نحوه رفر صحیح کودک بیش فعال را یاد بگیرند و برای مان کودک خود توسط یه مشاور اقدام کنند و از راه های مختلف که ممکن است آسیب رسان نیز شد پرهیز کنند .

فرق بیش فعالی شیطنت چیست ؟

 همانطور که گفتیم اغلب کودکان دارای برخی شیطنت های کودکانه هستند و گاهی برخی کودکان بیشتر به شیطنت ها دامن می زنند اما نید این کودکان را بیش فعال تلقی کرد زیرا شیطنت تنها راه تشخیص بیش فعالی نیست . کودک بیش فعال علاوه بر شیطنت و تحرک زیاد دچار اختلال تمرکز است و کودکان معمولی متفاوت است .

یک کودک بیش فعال چگونه رفر کنیم ؟

 بهتر است کودک بیش فعال صبورانه برخورد کنیم و به دلیل عصنیت های زودگذر اقدام به تنبیه آنها نکنیم . والدین کودکان بیش فعال ید نحوه رفر کودک خود را بیاموزند رفر اشته موجب آسیب به روح کودک خود نشوند .

سن تشخیص بیش فعالی چند سال است ؟

 برای تشخیص بیش فعالی از سه سالگی می توان اقدام کرد . اغلب بهتر است مان ازهمان سنین پایین آغاز شود زیرا مان این اختلال نیز دارای دوره ای طلایی است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:   Signs of ADHD: Does Your Child Have ADHD

 

نشانه های بیش فعالی کودکان چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 9 امتياز توسط 2 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت 22:57
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

پرخاشگری کودکان سن ۴ سالگی و حد متعادل مسئله ساز نیست . مشاوره کودک معتقد است پرخاشگری کودک  سن پیش دبسنی نگران کننده است . زیرا کودک ورود به گروه همسالان رفته رفته آرام می شود . مربی به کودک آموزش میدهد و کودک بخاطر زی های گروهی رفر آرام را می آموزد . اگر همچنان  پرخاشگری کودک ادامه یافت ید به مشاوره اختلال کودک مراجعه کرد .  پرخاشگری کودک میتواند به دلیل دوره رداری سخت ما یا محیط تربیتی آشفته کودک شد . رفر پرخاشگرایانه کودک سنین پیش دبسنی می تواند زمینه ساز شخصیت ضد اجتماعی او بزرگسالی شود . کودک پرخاشگر مدام گریه میکند . به همه چیز آسیب میرساند و نافرمانی می کند . مدام بهانه جویی میکند . و هم خواب و هم زمان بیداری ناآرام است .

علت پرخاشگری کودکان

علت پرخاشگری کودکان می تواند هم زمینه تربیتی داشته شد و هم زمینه فیزیولوژیکی . روانشناسی کودک پرخاشگر نشان داده طلاق والدین و استرس دوره رداری جز دلایل مهم  پرخاشگری کودک است . کیفیت رفاه خانواده ، توجه والدین به چگونگی تربیت کودک و عزت نفس پایین کودک علت پرخاشگری کودک است . کودکی که مدام تنبیه می شود احساس سرخوردگی پیدا می کند و برای جبران آن رفرهای تند و بی ادنه بروز می دهد . افسردگی ، تعارض تربیتی والدین و بی توجهی به کودک زمینه ساز  پرخاشگری کودک است . البته علت  پرخاشگری کودک بیشتر زمینه ژنتیکی دارد اما فضای رشد کودک هم ثیر مستقیم می گذارد . کودکی که توانایی بیان خواسته های خود را ندارد یا نمیتواند از خود برابر دیگران دفاع کند پرخاشگری واکنش نشان می دهد .

 

مان پرخاشگری کودکان

مان پرخاشگری کودکان از نظر مشاوره کودک ید اول از طریق تربیتی و محیطی صورت گیرد. برای مان پرخاشگری کودکان فرزندن گفتگوی آرام داشته شید. هرگز خستگی و بصورت عصبی کودک صحبت نکنید. پرخاشگری کودکان دیدن پرخاشگری دوسنش تشدید می‌شود. بهتر است او را از زی دوسن پرخاشگر دور کنید. تماشای تلویزیون پرخاشگری کودکان را افزایش می‌دهد. دیدن فیلم ها و کارتون های فوتلی می‌تواند علت پرخاشگری کودکان شد. روانشناسی کودک علت  پرخاشگری کودک را غذاهای ناسالم و به اصطلاح فست فودی نشان می‌دهد. برای مان پرخاشگری کودک حتما ید سبک تربیتی خانواده تغییر کند. خانواده ای که آن رفرهای پرخاشگری وجود دارد رفر والدین الگو کودک می‌شود. مراجعه مرتب به مشاوره تربیت کودک و توجه به راهنمایی های مشاور می‌شود کودک را براحتی مان کرد .

راه های برخورد پرخاشگری کودکان

راه های برخورد پرخاشگری کودکان را ید از طریق صحبت مشاوره اختلال کودک پیدا کرد . مان پرخاشگری کودکان را ابتدا صحبت والدین آغاز می کنند . همکاری و همراهی والدین مان کودک پرخاشگرخیلی مهم است . کودک پرخاشگر را بلافاصله بعد از انجام رفر نامناسب ید متوجه رفر اشتهش کرد . اگر رفر کودک منجر به صدمه به وسایل دوسنش شده ید از او خواست مسئولیت رفرش را بپذیرد و معذرت خواهی کند .  پرخاشگری کودک را نید داد و عصنیت پاسخ داد . از راه های برخورد پرخاشگری کودکان این است که کودک را بلافاصله برای مدت کوهی از دیدن تلویزیون یا انجام فعالیت مورد علاقه اش محروم کرد . کودک پرخاشگر ید متوجه جدیت شما شد و شما نید به هیچ وجه از تصمیم خود کوه بیایید .

 

پرخاشگری کودکان پیش دبسنی

پرخاشگری کودکان پیش دبسنی را ید بطور جدی پیگیری کرد . زیرا بخش مهمی از شخصیت کودک حال پایه ریزی است . از جمله راه های برخورد پرخاشگری کودک این است که به او شیوه ابراز احساس را آموخت . کودک ممکن است هنوز احساساتش و شیوه بیان آن را نشناسد .  پرخاشگری کودک پیش دبسنی را ید بصورت یک برنامه منظم مان کرد . برنامه ای که ممکن است شما را گیر کند یا پ بزگ و مابزرگ مانع انجام آن بشوند . اما برای مان پرخاشگری کودک ید این شرایط را بپذیرید . برای موفق شدن برابر پرخاشگری کودک ابتدا ید خود را به ندیدن و نشنیدن بزنید . بی تفاوتی از بهترین راه های برخورد پرخاشگری کودک است . کودک محروم شدن منظم متوجه عواقب پرخاشگری خود میشود .

راه کار های کاهش پرخاشگری کودک

علت پرخاشگری کودک از نظر مشاوره تربیت کودک گاهی به دلیل سرگمی برابر انتظارات زیاد والدین است . بهتر است والدین متناسب توانایی های کودک او برخورد کنند و توقع خود را کاهش دهند . شرایط و لحظاتی هست که کودک برای پرخاشگری برانگیخته تر است . بهتر است والدین لحظاتی مثل زمانی که کودک خسته است یا خوابش می آید را توجه کنند و فضا را برای استراحت و جلوگیری از  پرخاشگری کودک محیا کنند . کودک را برای ابراز احساساتش تشویق کنید . اجازه ندهید پرخاشگری کودک شما را ناتوان کند و برابر خواسته های نامعقول کودک تسلیم نشوید . پرخاشگری کودکان پیش دبسنی را از طریق مدیر مسه هم میتوانید پیگیری کنید کودکن مسه هم الگوی ناست نداشته شد . احساس امنیت و آرامش را خانه برای کودک ایجاد کنید .

علت های فیزیولوژیکی پرخاشگری کودک

علت پرخاشگری کودکان میتواند به دلایل فیزیولوژیک شد .  پرخاشگری کودک  سنین پایین بیشتر مربوط به داشتن خانواده عصبی و پرخاشگر است . علت پرخاشگری کودک میتواند به دلیل کمبود سروتونین مغز شد . اگر میزان تستوسترون کودکان زیاد شد میزان پرخاشگری هم بیشتر است . دختر هایی که دوره جنینی ماشان هورمونهای تستوسترون مان شده اند برانگیختگی لایی دارند . لا رفتن فشار خون و خستگی جسمی عث افزایش میزان پرخاشگری می شود . پرکاری یا کم کاری غده تیروئید میتواند یکی از دلایل پرخاشگری کودکان پیش دبسنی شد . کم خونی و کاهش آهن خون پرخاشگری کودکان ارتط مستقیم دارد . کمبود ویمین ها و پایین بودن گلبول قرمز عث پرخاشگری کودکان میشود . از راه های برخورد   پرخاشگری کودک توجه به چکاب منظم و استفاده از غذاهای مناسب است .

تفاوت دختر و پسر پرخاشگری

روانشناسی کودک نشان داده است که تفاوت جنسیت نوع و مقدار پرخاشگری اثر گذار است . مشاوره تربیت کودک عقیده دارد میزان خشونت فیزیکی پسر ها بیشتر از دختر ها است . لجزی ، آسیب زدن به وسایل ، لگد زدن و  پرخاشگری کودک پیش دبسنی پسر بیشتر وجود دارد . دختر ها بیشتر پرخاشگری کلامی و رابطه ای دارند . ممکن است دختر ها هم  خشونت فیزیکی داشته شند . اما میزان و مدت آن کمتر از پسر ها است . دختر ها بیشتر بر اثر ناراحتی قهر می کنند یا بصورت کلامی پرخاشگری می کنند . تنفر ، کنار گذاشتن و زی نکردن از شیوه های پرخاشگری کودکان دختر است . بهر حال برای مان پ پرخاشگری کودک  هر جنسیتی بخاطر اثر گذاری پرخاشگری شخصیت و آینده کودکان بهتر است به یک مشاوره خانواده خوب مراجعه شود .

 

سوالات متداول

پرخاشگری کودک چگونه رفر کنیم ؟

مراجعه به مشاوره کودک و استفاده از راه کارهای بی تفاوتی ، تشویق ، تغییر فضای تربیتی ، شیوه های محروم کردن از اسب زی یا دیدن تلویزیون پرخاشگری کودک رفر میکنیم .

پرخاشگری کودک نشانه چیست ؟

پرخاشگری کودک نشانه ناکامی یا وجود اضطراب کودک است . پرخاشگری کودک نشان از داشتن الگوی ناست یا داشتن پ و ما پرخاشگر است .

کودک پرخاشگر چگونه برخورد کنیم ؟

کودک پرخاشگر بصورت جدی و بلافاصله برخورد می کنیم . کودک متوجه عواقب پرخاشگری و آسیب و صدمه ای که به هم زی هایش زده شد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک آنلاین به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : What Are Some of the Causes of Aggression in Children?

 

علت پرخاشگری کودکان چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت 4:40
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مشاوره خانواده اینترنتی یا همان مشاوره آنلاین به این صورت می شد که افراد کارشناسان مربوطه از طریق فضای مجازی ارتط برقرار می کنند . برای یافت مشاوره خانواده میتوانید لینک ارتطی مشاور خود را از طریق سایت او به دست آورید و زمان هماهنگ شده به صورت آنلاین مشاوره شوید . مشاوره خانواده شامل مشاوره کودک ،مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده و . . . می‌شود . امتیاز ویژه ای که مشاوره خانواده اینترنتی مقابل دیگر روش‌ های مشاوره دارد این است که فرد به راحتی می تواند از تمام مسائل و مشکلات خود قالب فضای چت صحبت کند و دچار هیچ گونه استرس یا تنشی نشود . همچنین توسعه اینترنت و فضای مجازی امکان مشاور اینترنتی خانواده برای اکثریت مردم هر موقعیت مکانی وجود دارد .این نوع مشاوره عث صرفه جویی وقت ، انرژی و هزینه افراد میشود .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی

هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی نسبت به هزینه مشاوره حضوری قابل مقایسه نمی شد . همینطور ید توجه داشت که

مشاوره زناشویی

نیاز به صرف هزینه برای رفتن به مرکز مشاوره نمی شد . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی بسیاری از افراد را ترغیب کرده است که خصوص تمام مسائل مربوط به ازدواج و خانواده کارشناسان مشاور ارتط برقرار کنند . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی و دسترسی آسان به آن عث شده است که فرهنگ بهره مندی از مشاوران و کارشنان توسعه پیدا کند . هزینه کم مشاوره خانواده ممکن است توجه به سابقه کاری یا مک تحصیلی مشاوره ، تفاوت های اندکی یکدیگر داشته شند . این هزینه را میتوانید به صورت آنلاین و استفاده از برنامه های خدمات نکی تلفن همراه پرداخت کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


 

فواید مشاوره خانواده اینترنتی

فواید مشاوره خانواده اینترنتی را از جنبه های مختلفی میتوان بررسی کرد . همانطور که گفتیم از آن جایی که نیاز به رفت و آمد نمی شد و تعرفه هزینه مشاوره آنلاین کمتر است این نوع مشاوره کم هزینه تر است . از دیگر فواید مشاوره خانواده میتوان به راحتی دسترسی به آن اشاره کرد که فرد هر موقعیت و وضعیتی میتواند تنها تلفن همراه مشاور خود ارتط بر قرار کند . همچنین این نوع مشاوره جو موجود برای فرد بسیار راحت تر است و میتواند بدون استرس و خجالت مسئله را همان گونه که هست مطرح کند . از طرفی ، نگرانی هایی که مورد مراجعه به روانشناس به علت ضعف فرهنگی وجود دارد مورد مشاوره آنلاین صدق نمیکند و تنها خود فرد و مشاور جریان این مشاوره خواهند بود .

مشاوره خانواده آویژه

مشاوره خانواده اینترنتی آویژه مشاورین مجرب خود و به صورت تمام وقت حال خدمت رسانی میشد . این مرکز کنار مشاوره حضوری و تلفنی ، برای راحتی هرچه بیشتر مراجعین مشاوره آنلاین را نیز سیستم کاری خود قرار داده است . مشاورین تجربه این مرکز مشاوره میتوانند تمامی زمینه ها از جمله ، ازدواج و معیار های ازدواج ، تربیت کودک ، مسائل و مشکلات زناشویی ، مسائل قبل از ازدواج و . . . به شما عزیزان مشاوره دهند . مراجعه به سایت رسمی مرکز مشاوره آویژه میتوانید به شماره تماس و لینک های ارتطی مشاورین این مرکز دست رسی پیدا کنید و پس از هماهنگی های لازم ساعات مقرر مشاور خود ارتط بر قرار کنید .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


 

بهترین مشاوره خانواده

بهترین مشاوره خانوده ید به گونه ای شد که بتواند پاسخ گوی تمامی مشکلات و مسائل مراجعین شد . یعنی بتواند مراجعه کننده را هر وضعیتی به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند . بهترین مشاوره خانواده اینترنتی ید بتواند به راحتی زمانی که فرد نیاز به مشاوره دارد او ارتط بر قرار کند . قطعا بهترین مشاوره خانواده اینترنتی زمانی است که مراجعه کننده صادقانه و بی هیچ کم و کاستی مسائل خود را شفاف و صریح توضیح دهد و مشاور یا کارشناس ، احساس مسئولیت کامل ست مانند مشاوره حضوری به موضوع رسیدگی کند . توجه به مطالب فوق و قرار گرفتن دنیای توسعه و تحول میتوان تمام مشکلات مربوط به کانون خانواده از دانش آکادمیک و سال ها تجربه مشاورین خانواده بهره برد بتوانیم برار تمامی چالش ها و موضوعات ، رفری اصولی و واکنشی ست را از خود نشان دهیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Family Counseling 

 

مشاوره خانواده اینترنتی

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:49
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 48 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

زن سن لا برای ازدواج چه مزیت ها و معایبی دارد ؟ ازدواج زن سن لا به چه دلایلی ست یا غلط است ؟ نمی توانیم بگوییم ازدواج زن سن لا به طور حتم اشته است . هیچ قانونی این مورد وجود ندارد . اما عرف جامعه کمتر این مدل ازدواج را می پذیرد . برای آقایان ازدواج دختر هم سن خود و یا چند سال کوچکتر توصیه می شود . گروه ازدواج زن سن لا آمار طلاق لا است . از علت های طلاق بین این زوجین تضاد عرف جامعه و مخالفت های خانواده ها می شد‌ . معمولاً فرهنگ جامعه ما ازدواج زن بزرگتر از مرد رد می شود . اکثر این اختلاف ها از سوی خانواده پسر می شد .

یکی از مشکلات ازدواج زن سن لا مسئله بچه دار شدن است . آقایان غریزه پ شدن بسیار کم تر است . این حالی است که خانم ها همیشه میل به ما شدن را خود احساس می کنند . همین مشکل عث می شود زن احساس پختگی و آمادگی ما شدن داشته شد ، اما مرد علاقه و انگیزه پذیرش این مسئولیت را نداشته شد . معمولاً زن ها زودتر از آقایان از لحاظ فیزیکی و ظاهری دچار پیری و فرسودگی می شوند . یک ازدواج موفق این نکته را نیز ید مورد توجه قرار داد . اگر مرحله ازدواج زن بزرگتر از خود هستید بهتر است به مشاوره خانواده مراجعه کنید و تمام جوانب این نوع ازدواج را دقت بسنجید .


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای ازدواج


ازدواج زن سن لا

ازدواج زن سن لا سال های اخیر بیشتر به چشم میخورد . آمار این ازدواج از سال گذشته ۲ برابر شده است . روانشناسان برای ازدواج زن سن لا علل مختلفی را مطرح می کنند . یکی از این مسائل کمبود های عاطفی آقایان می شد . مرد ها می خواهند زنی به آنها محبت بورزد و از هر نظری آنها را مورد حمایت قرار دهد . توجه به تغییرات فرهنگی و لا رفتن سن ازدواج ، میل به ازدواج بین جوانان بسیار کمتر شده است . همین عث شده بعضی از آقایان به دنل زن هایی شند که از لحاظ سنی و عقلی به پختگی کامل رسیده شند . زن هایی که مسئولیت تشکیل خانواده و همسرداری را به نحو احسن بپذیرند .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


 

علل مهم طلاق

از طرفی دنیای امروزی شاهد پیشرفت های چشمگیر خانم ها عرصه اجتماع و کار هستیم . بر عکس راحت طلبی و عدم مسئولیت پذیری بین پسرها بیشتر شده است . این امر سبب می‌شود آقایان به دنل زن هایی تحصیل کرده ، شاغل و جا افده شند . به خاطر همین از اختلاف سنی چشم پوشی می کنند . جامعه ما دخالت های خانوادگی و اختلاف بین زوجین و خانواده ها از علل مهم طلاق می شد . از آنجایی که ازدواج این گروه مخالفت خانواده ها همراه است احتمال شکست این نوع ازدواج وجود دارد .

یکی دیگر از علت های ازدواج زن سن لا موقعیت اقتصادی و اجتماعی خوب بعضی از خانم ها می شد . این وضعیت عث می‌شود پسر ها برای رهایی از دغدغه های اقتصادی بعد از ازدواج زن بزرگتر از خود ازدواج کنند . ازدواج معکوس چون پسر سن کمتری دارد معمولاً دوست دارد از لحاظ اقتصادی ، مدیریت ، برنامه ریزی و دغدغه های زندگی یک حامی داشته شد و مسئولیت کمتری را متحمل شود . برعکس خانم ها به طور ذاتی مدیریت و ریاست زندگی مشترک را دوست دارند . به همین علت شاهد چنین ازدواج هایی هستیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد

ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد معمولاً بین دو سه سال اختلاف سنی ، کمتر مشکل رو به رو می شود . اما گاهی این اختلاف سنی بیشتر از ۵ سال و حتی یک دهه می شد . که معمولاً شاهد آمار لای طلاق این گروه می شیم . گاهی زن های بزرگتر از مرد کمتر احساس احترام ، ابراز محبت و وابستگی به همسر خود را دارند . اما آقایان دوست دارند خانه شخصی مقت ، قابل احترام و دارای جایگاه ویژه شند . همین اختلافات بنیان ازدواج معکوس را سست میکند . ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد طلاق عاطفی هم بسیار اتفاق می افتد . ممکن است زن و مرد هم زندگی کنند ، صاحب فرزند شوند و زندگی موفقی هم داشته شد . اما دچار طلاق عاطفی شوند و عشق و علاقه سابق آنها وجود نداشته شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


 

مشاوره قبل از ازدواج

گاهی خود زوجین نیز متوجه طلاق عاطفی که بین آنها صورت گرفته نمی شوند . نمی توان گفت ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد لزوماً به مشکل بر می خورد . چرا که زوج هایی هم وجود دارند که وجود اختلاف سنی کمال آرامش و موفقیت هم زندگی می کنند . میزان موفقیت ازدواج معکوس به شعور عقلی و ک طرفین از ازدواج بستگی دارد . زوج های موفقی که احترام ، عشق و محبت اختلاف سنی را زندگی کم رنگ کرده اند .

مشاوره قبل از ازدواج راه مناسبی برای کسب آگاهی و ایجاد نگرش مثبت می شد . می توانید  مشاوره ازدواج از پیامد های مثبت و منفی این نوع ازدواج مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


تشکیل زندگی زن سن لا

تشکیل زندگی زن سن لا ممکن است هر گروه اجتماعی اتفاق بیفتد . این ازدواج مختص قشر خاصی از جامعه نیست . اما ممکن است هر بخشی از جامعه به شکلی و به دلایل خاصی اتفاق بیفتد .‌ عرف جامعه ما کمتر این سبک ازدواج را می پذیرد . فرهنگ ما از قدیم به حال دختر های کم سن تر از پسر را می پسندد . شاید این دیدگاه چندان اشته نشد . از آنجایی که زن ها از لحاظ زیست شناسی زودتر پیر می شوند . این اختلاف سنی بیشتر نمایان می شود . زن ها معمولا بخاطر بچه دار شدن و دلایل مختلف سریع تر از مرد ها از لحاظ فیزیکی و ظاهری فرسوده می شوند . همین عث می شود آقایان بعد از چند سال به سمت خانم های جوان تر کشش پیدا کنند . یا خانم ها دچار افسردگی ، عدم اعتماد به نفس و سرخوردگی مقابل همسر خود شوند ‌ .

تشکیل زندگی زن سن‌ لا میان افراد تحصیل کرده و شاغل بیشتر است‌ . گروه دیگر افرادی هستند که زندگی مشترک خود شکست خورده اند و قصد ازدواج مجدد دارند . برخی دیگر پسران جوانی هستند که به خاطر شرایط اقتصادی نا مناسب خود و موقعیت شغلی دختر تن به این نوع ازدواج می دهند . مواردی نیز به علت عشق و علاقه ازدواج معکوس اتفاق می افتد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


 

نکات مهم ازدواج زن سن لا

نکات مهم ازدواج زن سن لا ید پیش از هر اقدامی مورد بررسی قرار بگیرند . زوجین ید دیدگاه منطقی و اصولی این راه قدم بگذارند . احساس ازدواج امری ضروری است اما نید عقل و منطق را کنار گذاشت . این قبیل ازدواج ها گاهی شاهد احساسات کور کورانه و هوا و هوس های دوران جوانی هستیم . این بین ازدواج هایی صورت می گیرد که پس از مدت کوهی به پشیمانی مبدل می شوند ‌ .روانشناسان اعتقاد دارند هر اختلاف زیادی خطرناک است . حال این اختلاف ثروت ، زییی ، سن و هر چیز دیگری که شد . از نکات مهم ازدواج زن سن لا مسائل احساسی و شور و نشاط جوانی است .

معمولا زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند . از یک سنی به بعد پخته تر و آرامتر از دوران جوانی می شوند . وقتی جایگاه زن و یک ما قرار می گیرند از دنیای مهیج و پر نشاط جوانی فاصله میگیرند . این حالی است که پسر هنوز دنیای ماجراجو و خلق و خوی جوانی خود قرار دارد . این مرحله معمولا زوجین دچار سردی ، بی میلی و عدم رضایت از همدیگر می شوند و دیگر مثل سابق از هم بودن لذت نمی برند و کم کم اختلافات شکل میگیرند .

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج هیچ قانون خاصی ندارد . اما از لحاظ روانشناسی اختلاف سنی ۳ ۵ سال مناسب است . آن هم شرایطی که زن کوچکتر از مرد شد . از آنجایی که زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند ، می توانند مرد های بزرگتر از خودشان نیز رابطه موفقی برقرار کند . جامعه ما هنوز هم ازدواج مرد ها دختر بسیار کم سن تر مسئله عادی است و اتفاق می افتد . اما هنوز مسئله بزرگتر بودن زن از مرد حتی اختلاف سنی ناچیز جا نیفده است .

ازدواج معکوس اختلاف سنی ۲ ۳ سال هم قابل قبول است . اما گاهی ازدواج هایی اختلاف سنی ۵ ۱۰ سال و حتی بیشتر اتفاق می افتد . شاید این مسئله ابتدای زندگی به چشم نیاید . اما هرچه زمان بگذرد این اختلاف خود را بیشتر نشان می دهد . همان طور که می دانید زن ها محدودیت بیشتری برای بچه دار شدن دارند . به همین خاطر گاهی خانم ها نیاز به بچه دار شدن و مسئولیت مای را احساس می کنند . اما مرد فرصت را مناسب نمی داند و آمادگی پ شدن را ندارد . مسئله دیگر سیکل پیری و گذر زمان بر ظاهر و فیزیک زن و مرد است . این روند میان خانم ها سریع تر است . مرد ها بیشتر از زن ها طراوت ، شادابی و جوانی خود را حفظ می کنند و از مدت این اختلاف ظاهری مشکل ساز میشود .


بیشتر بخوانید: موفقیت ازدواج


 

سوالات متداول

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟ آیا ملاک ها و معیارهای ازدواج تغییر می کنند ؟ این نوع ازدواج چون و چرا هایی وجود دارد . زوجین ید به طور دقیق از هدف ازدواج خود آگاه شند . ید بدانند آیا ازدواج آنها عقلانی و منطقی است و یا صرفاً بر اساس احساسات است . این ازدواج چه توقعات و انتظاراتی از یکدیگر دارند ؟ آیا خواسته ها و هدف های شما مشترک است ؟ آیا خانواده ها مشکلی این ازدواج ندارند ؟ اگر مخالفتی هست زوجین همچنان بر تصمیم خود مصمم هستند ؟ آیا از انتخاب خود مطمئن هستند و می دانند آینده پشیمان نمیشوند . آیا آمادگی رو برو شدن نگرش های منفی و دیدگاه های مخالف اطرافیان و افراد جامعه به سمت خود را دارند ؟ و ده ها اما و اگر دیگری که ید نظر داشت .

آیا ازدواج زن سن لا مرد کم سن تر از خودش صحیح است ؟

نمی‌ توانیم ادعا داشته شیم که این ازدواج به طور کل اشته است و یا هیچگونه موفقیتی این گروه ازدواج‌ ها وجود ندارد . اما هر ازدواجی که عقلانی و منطقی نشد ، پسر و دختر صرفا از روی احساسات تصمیم بگیرند ، اختلافات چشمگیر و خاصی وجود داشته شد و یا ویژگی هایی داشته شد که از عرف جامعه زیاد از حد دور شد رابطه ستی صورت نمی‌ گیرد . هر اختلافی اگر از حد و اندازه خود خارج شود مشکل ساز خواهد شد .

حال این اختلاف ممکن است هر زمینه ای پیش بیاید . گاهی ازدواج زن بزرگتر میان پسران و دخترانی اتفاق می افتد که از نظر تحصیلات ، فرهنگ ، شخصیت ، ظاهر ، وضعیت مادی و . . . یکدیگر تناسب دارند و اخلاف سنی نیز حد معقول است این گونه موارد اختلاف سنی توجه به نکات مثبت دیگر قابل چشم پوشی است به دلیل تناسب زوج دیگر موارد اثر اختلاف سنی بر کیفیت زندگی کمتر خواهد بود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage, Cohabitation, and Divorce in Later Life 

 

ازدواج زن سن لا و تشکیل خانواده

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 6:48
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 33 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

سایت مشاوره ازدواج میتواند کمک و یاری زیادی به اقرادی که قصد ازدواج دارند شد . سایت مشاوره ازدواج میتواند منبع قابل توجهی از اطلاعات زمینه های مختلف مربوطه به ازدواج برای افراد شد . افراد مختلف هر دیدگاه و عقیده و سبک زندگی به یک سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنند و پاسخ سوالات خود را به صورت کامل یافت کنند . از دیگر ویژگی‌های سایت مشاوره ازدواج وجود مشاورانی است که به صورت تمام وقت پاسخگوی نیازهای افراد میشند. آنها میتوانند هر زمان که مراجعان له آنها احتیاج دارند از طریق سایت مشاوره ازدواج راهنمایی های لازم را زمان مناسب برای اشخاص داشته شند . ادامه بیشتر مورد خدمات دیگر سایت مشاوره ازدواج صحبت میکنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


سایت مشاوره خانواده

سایت مشاوره خانواده نیز دازای اطلاعات و مشاورانی است که افراد را زمینه های مربوط به خانواده ری و راهنمایی میکنند . از جمله زمینه هایی که سایت مشاوره خانواده آن میتواند مفید و مثمر ثمر شد میتوان به فعالیت های زیر اشاره کرد :
• سایت مشاوره خانواده زمینه حل مشکلات زناشویی بوجود آمده بین زوج های جوان و کم تجزیه که زه خانواده خود را تشکیل داده اند ، میتواند کارساز شد .
• سایت مشاوره خانواده مورد روابط فرزندان و والدین و نحوه بهبود کیفت تربیت کودکان و برنامه ریزی برای موفقیت بیشتر آنان حرف ها و پیشنهادات عالی و خوبی مبتواند داشته شد .
• بررسی شرایط روحی و روانی خانواده دوره های مختلف از لحاظ کیفی نیز از جمله فعالیت هایی است که سایت های مشاوره میتوانند آن فعالیت کنند و برای مثال بنا به توافق یک دوره را انتخاب کنند که بعد از آن بررسی های لازم از بهداشت روانی خانواده مورد نظر مطلع شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


سایت مشاوره زناشویی

سایت مشاوره زناشویی ابزار خوبی است که فضای مجازی برای مراقبت بهتر زوجین از رابطه زندگی مشترکشان میتوانند از آن استفاده کنند . زوجینی که مثلا به دلیل دوری از یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی از این امکانات دور هستند و نمیتوانند به مشاوره خانواده رجوع کنند میتوانند از سایت مشاوره زناشویی استفاده کنند . ارتط داشتن مشاوران سایت آنها دیگر تمام موارد و مشکلات پیش آمده زندگی زوجین به سادگی قابل حل میشد .

خیلی از بحران هایی که زندگی مشترک زوجین به وجود می‌آید نتیجه‌ نبودن یک راهنما یا بک بزرگتر آگاه است که افراد کم تجربه تر را راهنمایی کند .سایت مشاوره زناشویی ابن فقدان و کمبود را برطرف میکند و نیاز زن و شوهر هایی که محج به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک هستند را برطرف میکنند .

 

سایت مشاوره آنلاین آویژه

سایت مشاوره آنلاین آویژه از جمله بهترین سایت هایی میشد که سطح کشور به مشاوره و فعالیت حوزه ها و زمینه های مختلف میپردازد . این ادعا که سایت مشاوره آنلاین آویژه از بهترین سایت های مشاوره آنلاین ایران است دلایل زیادی میتواند داشته شد . یکی از این دلایل سرعت پاسخگویی به مشکلات مردم زمینه های مختلف است که از ویژگی‌های اصلی این سایت به شمار میرود .

دلیل بعدی میتواند کیفیت مشاوره مشاوران آویژه شد . مدیران گرداننده این سایت دقت و وسواس زیادی مشاوران خود را انتخاب میکنند که أین عث میشود سطح مشاوره های ارائه شده به مراجعان از سطح مشاوره های سایت های معمولی تر لاتر احساس شود .دلیل بعدی تعدد زمینه هایی است که آویژه و تبم مشاورانی آن ورود میکنند . تقری میتوان گفت سایت آویژه بشستری از زمینه ها به هموطنان عزیز مشاوره ارائه میکند .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


سایت مشاوره کودک

سایت مشاوره کودک میتواند بسیاری از دغدغه های والدین را برای تربیت اصولی فرزند خود کاهش دهد . سایت مشاوره کودک میتواند هر زمینه که والدین احتیاج به راهنمایی و مشاوره دارند آنها را یاری کند . تربیت فرزند عصر حاضر شاید دیگر به مانند گذشته نشد و از سادگی های گذشته کمتر خبری شد . زمانه ای که آن زندگی میکنیم به خیلی از دلایل که از جمله آنها میشود به دسترسی آسان کودکان به دنیایی از اطلاعات اشاره کرد تربیت و رشد دادن کودک کار بسیار سخت و گاهی بسیار پیچیده آی میشد .

سایت هایی که زمینه کودک و رشد و تربیت آن به افراد و والدین مشورت میدهند میتوانند مشاورانی سند که هر لحظه به داد پ و ماها به خصوص والپبن کم تجربه برسند آگاهی حتی از بروز بحران برای کودک آنها جلوگیری کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


 

مشاوره نوجوان

یکی از بخش های بسیار مهم و ثیر گذار زندگی افراد جامعه روانشناسی میتواند مربوط به حوزه نوجوانی شد . این حوزه به ما نحوه صحیح برخورد نوجوان را می آموزد و همچنین به ما بینشی میدهد بتوانیم دنیا را از دید او ببینیم . یک نوجوان موارد و مشکلات روحی و جسمی مختلفی گیر است . از طرفی انتهای دوره نوجوانی به سال های ابتدایی دانشگاه و کنکور میرسد .

حال اگر ما به عنوان والدین یا آموزگاران آنها توسط این سبک از روانشناسی مورد حال و هوای او اطلاعاتی داشته شیم ، میتوانیم بهتر زمینه پیشرفتشان را فراهم کنیم . مشاوران (counselors) و روانشناسانی که این حوزه فعالیت میکنند سالهای زیادی از عمر خود را صرف تحصیل و کسب تجربه این زمینه میکنند . از طرفی به دلیل حساسیت این دوره سنی مشاوران نوجوانان ید کاملا نیاز های زمانه به روز شند .

مشاوره کاری

گاهی افراد یا گروه‌های فعال عرصه اقتصادی نیز ید خود را به دست یک روانشناس حوزه مربوط به آن ودشان بسپارند بتوانند آمد خود را افزایش بدهند . همچنین از روانشناسی psychology)) حوزه کسب و کار میتوان انتخاب نیروی انسانی مناسب تجارت مشخص استفاده کرد . از جمله ثیراتی که یک روانشناس میتواند کسب و کار یک فرد یا شرکت یا ارگان بگذارد میتوان انتخاب افراد برحسب خلق و خو و شخصیت داوطلب های شرکت کار مورد نظر را یاد کرد .

گاهی روحیه افرادی که سازمان شما مشغپال به کار هستند به قی پایین می آید که راندمان کاری کارمندان شما به پایین ترین حد خود میرسد . حالا وقت وارد شدن یک روانشناس است که سازمان شما را از کرختی بیاورند و خون زه ای به رگ های انرژی شرکت و سازمان شما وارد کند . این اتفاق میتواند سخنرانی ها یا اجرای کارگاهها یا مشاوره های تک به تک شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


مشاوره طلاق (divorce counseling)

گاهی زوجین زندگی خود به نقطه آب از اختلاف میرسند که دیگر نمیتوانند مدیریت بحرانی که آن هستند را اختیار داشته شند . شاید به دلیل خستگی از شرایط یا حداقل به بهانه این موضوع ناگهان تصمیم بگیرند که از یکدیگر جدا شوند و به زندگی مشترکشان پایان دهند . اما این شرایط مشاوره مورد این موضوع تکیه بر دانش و آگاهی یک فرد دانا و متخصص این زمینه میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند یا کاهش بدهد . مشاور طلاق (divorce) معمولا تمام ابعاد و آسیب های طلاق را برای زوجین میشکافد و روشن میکند .

مثلا اگر فرزندی این میان وجود داشته شد به عاقبت بچه طلاق بودن او اشاره میکند ، از آسیبهای روحی و جسمی که روج را تهدید میکند صحبت میشود . از خراب شدن دید دو طرف مورد قضیه ازدواج و این و که امکان دارد که نه فرد مطلقه دیگر نتواند به کسی اعتماد کند و تشکیل خانواده بده بحث به میان می‌آید و… .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


 

نگاه کلی به مزایای مشاوره آنلاین (online counseling)

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به مقوله مشاوره آنلاین و مزایای آن بیندازیم میتوانیم به نکات زیر اشاره کنیم .
• مشاوره آنلاین به لحاظ عدم محدودیت جغرافیایی بسیار دسترس تر برای افرادی که مناطق دورافده هستند عمل میکند .
• به لحاظ زمانی مشاوره آنلاین این امکان را اختیار افراد قرار میدهد که هر موقع که خواستند به یک مشاور زمینه مورد نظر خود دسترسی داشته شند .
• به لحاظ مالی نیز مشاوره آنلاین بسیار مقرون به صرفه تر از مراجعه حضوری میشد و هزینه کمتری متوجه فرد نیازمند مشاوره خواهد بود .


بیشتر بخوانید: مشاوره زندگی مشترک


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : About Marriage and Family Therapists

 

سایت مشاوره خانواده و ازدواج

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:46
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 6
» بازديد ديرور : 6
» بازديد ماه گذشته : 1166
» بازديد سال گذشته : 1166
» كل بازديد : 14791

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.209.82.74
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات