مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
5 / 5 ( 1 vote )

مهارت عذر خواهی از همسر چیست؟

عذرخواهی از همسر واقع نوعی هنر همسر داری است. اینکه غرور خود را به خاطر همسرت زیر پا بگذاری و قبول کنی که اشته کرده ای، نشان می دهد که که فرد شجاعی هستی. مسلما برای تمام زن و شوهر ها پیش آمده هم دعوا کنند یا بر سر موضوعی اختلاف داشته شند یا حتی همدیگر را برنجانند. این زوجین زمانیکه به مشاوره ازدواج مراجعه می کنند مشاور متوجه می شود که کار یک عذر خواهی ساده حل و فصل می شد و به خاطر لبجازی دو طرف کار به اینجا کشیده است.

عذرخواهی از همسر واقع یکی از مهم ترین مهارت های ضروری ازدواج است. چه بسا بهتر است مورد این مهارت بیشتر بدانید و تمرین کنید. البته توصیه ما به شما این است که از مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرید. او شما را راهنمایی می کند که چگونه و چه شرایطی از همسرن عذرخواهی کنید. قطعا راه و روش و موقعیت عذرخواهی را به شما یادآوری خواهد کرد. ولی این موضوع را بدانید که الزاما تنها شما مقصر نیستید. قطعا همه ما شرایط مختلف اشتهاتی می کنیم فقط کافی است که آن بپذیریم  و از آن س بگیریم و قول بدهیم برای همسر و فرزندمان نقش بهتری داشته شیم. مشاوره خانواده می تواند راه گشای مشکل شما شد و شما را از این بن بست نجات دهد. اما کار اصلی دست خود شماست. کافی است ترفند آن را بدانید.

راه های عذرخواهی از همسر چیست؟

را های عذرخواهی از همسر را می توان سه چیز خلاصه کرد:

 • قبول اشته
 • کنار گذاشتن غرور
 • آغوش گرفتن همسر

مرحله  اول : شناخت اشته

قبول اشته از مهم ترین راه های عذرخواهی از همسر این است که قبول کنیم اشته کردیم. اگر از او ناراحتی و لج و لجزی یا فشار دیگران عذرخواهی کنید قطعا همسرن نمی تواند شما را ببخشد. این موضوع از نوع نگاهن مشخص است. البته شاید شما اشته نکردید این صورت اگر همسرن عذرخواهی نکرد چه کنید؟ اگر شما عاقل تر و منطقی تر شید می بخشید و خودن موضوع صحبت را ز میکنید و هدیه یا شاخه گلی نشان می دهید جنبه شما چق لاتر از او بوده و هست.

مرحله دوم: کنار گذاشتن غرور

بعد از اینکه به اشتهن پی بردید دو دو چهار بکنید. غرور و لجزی کار را سخت تر می کند. مخصوصا اگر همسرن را دوست دارید اجازه دهید متوجه شود  که چق دوستش دارید. غرور برخی از زوجین عث می شود که نتوانند حرف هایشان را رو رو بزنند و سعی می کنند یک پیام سر و ته قضیه را هم بیاورند. ثیر عذرخواهی رو رو بسیار بیشتر از دادن پیغام و پسغام است.

مرحله سوم: آغوش گرفتن همسر

بله ست است. این گزینه معجره می کند متواضعانه همسرن را آغوش بگیرید. تماس جسمی، آغوش شما فراموش کردن اختلافات و دعوا به به شما کمک بزرگی خواهد کرد. این موضوع عث می شود همسرن برای ادامه زندگی به شما دلگرم شود و این اختلافات را کنار بگذارد. این شرایط یک هدیه کوچک می تواند به شما بیان پشیمانی ن کمک بزرگی کند.

 

زمان مناسب برای عذرخواهی از همسر چه زمانی است؟

شاید خود بپرسید زمان مناسب عذرخواهی از همسر چه زمانی است. بسیاری از ما نمی دانیم چه زمانی از همسرمان عذرخواهی کنیم. مواردی که علت دعواهای آن را می دانیم بهتر است بعد از مدتی مثلا ۱ ساعت از همسرن عذرخواهی کنید ولی گاهی اوقات از رفر و اخلاق همسرن می فهمید که شما بد است یا شما بفری و بداخلاقی می کند یا رفر زننده ای شما دارد . این شرایط بهتر است همان لحظه او صحبت کنید و علت را جویا شوید. اگر از شما و رفرن ناراحت است او را آرام کنید و به او اطمینان دهید که دوست نداشتید او را ناراحت کنید. این حالت زمان مناسب عذرخواهی از همسر دوست بعد از ناراحتی و عصنیت اوست.

اما چگونه متوجه شویم که اشته از شما بوده است؟ شما قطعا همسر خود را می شناسید و مورد جزئیات زندگی او صحت کرده اید که او چه چیزی دوست دارد و چه چیزی دوست ندارد. یا چه رفری را می پسندید. اگر کاری کرده اید که خلاف چیزهای بوده که همسرن دوست داشته متوجه اشکال کار خواهید شد.

اگر عذرخواهی شما هم شکل حل نشد توصیه می کنیم به شماوره خانواده مراجعه کرده و علت را ریشه یابی کنید.

دلجویی از همسر چگونه است؟

دلجویی از همسر معمولا بعد از کلمات عذرخواهی، جواب می دهد. مثلا اگر اختلافی پیدا کرده اید و نیاز به عذرخواهی بود می توانید از اظهار ندامت و پشیمانی از همسرن دلجویی کنید. به این صورت که به او بگویید منظوری از این کار نداشته اید و او را بیش از هر کسی دوست دارید و دوست ندارید که او را آزرده کنید.

دلجویی از مردان چگونه است؟ برای دلجویی از مردان ید از کلماتی استفاده کنید که اعتماد به نفس آن ها لا ببرد. مثلا ” من می دونم تو بهتر و قویترین مرد دنیایی”، ” من ق محبت تو رو نمی دونم، منو ببخش” ” مرسی که به فکر زندگی هستی” ، ” می دونم صلاح من رو می خواهی من کاملا کت می کنم”

دلجویی از زنان

خانم ها معمولا از گوش عاشق می شوند و حس شنیداری لایی دارند. مردان می توانند علاوه بر عذرخواهی می توانند حرف های عاشقانه بزنند. جملاتی مثل ” من عاشقتم عزیزم” ” تو خوشگل ترین دختر دنیایی” ” تو همیشه تو قلبمی حتی تو بدترین شرایط” برای خانم ها بسیار موثر است.

اشتهات دلجویی از همسر چیست؟

این بین اشتهات دلجویی از همسر نیز عث بدتر شدن اوضاع می شود. به همین دلیل توصیه می شود اگر علت اختلا شما بر سر مساله ای بسیار جدی است قبل از تصمیم به انجام کاری مشاوره ازدواج صحبت کنید طبق شرایط و زندگی ن، به شما راهکار بدهد.

 • اگر قصد معذرت خواهی دارید بعد از عذرخواهی از کلمات مثل ” من اشته کردم اما مقصر خودت بودی” یا ” به خاطر بچه ها ازت معذرت خواستم نه به خاطر خودت”استفاده نکنید.
 • هیچ گاه از واسطه نخواهید از طرف شما از همسرن عذرخواهی کند. معمولا افراد مغرور نمی توانند رو رو از همسرشان عذرخواهی کنند و همیشه نیاز دارند یکی را واسطه خود قرار دهند.
 • از پیام دادن یا زنگ زدن هنگام عذرخواهی بپرهیزید. عذرخواهی های حضوری بسیار موثر هستند.
 • از لغات اما و اگر قبل و بعد از عذرخواهی استفاده نکنید و بیش از حد ره موضوع دعوا صحبت نکنید.
 • دلیل و عذر و بهانه را کمتر کنید و جوری رفر کنید که همسرن دوبهر به گذشته برنگردد زیرا مجبورید این شرایط را از اول بررسی کنید..
 • سعی کنید ازای عذرخواهی کاری از همسرن برای او شرط نگذارید.

 

روش های آشتی همسر چیست؟

آشتی همسر پیچیدگی های خاص خود را دارد. اینکه چه راهی را برای آشتی همسرن پیش بگیرید بسته به شرایط روانی و اخلاق همسرن متفاوت است. برای آشتی همسر تنها کاری که می کنید این است که ید صبر کنید از جو دعوا بیرون بیایید. این شرایط اصلا دعوا را کش ندهید و حتی اگر هم او قصد داشت دعوا را کش دهد سکوت کنید. سکوت شما عث می شود که خود به خود از کرده خودش پشیمان شود.

اگر از آن دسته افرادی هستید که همسرن زیاد قهر میکند ید به شما بگوییم کار سختی پیش دارید. شاید خودن بگویید که اهل منت کشی نیستید و نمی توانید مدام عذرخواهی کنید. اما این را بدانید علاوه بر اینکه ید مهارت آشتی همسر را بیاموزید بلکه کاری نکنید که مجبور شید مدام عذرخواهی کنید. بی شک نوع رفر و اخلاق شما و همچنین نحوه برخورد شما چالش های زندگی، سیستم زندگی ن بسیار مهم است. می توانید این مهارت ها را کمک مشاورع قبل از ازدواج لا ببرید و فکر همه جا را بکنید.

سوالات متداول

من همسرم مدام من قهر می کند و حتی زمانی که از او عذرخواهی می کنم نیز قبول نمی کند. مرا راهنمایی کنید

سعی کنید او را عصنی نکنید و علت آن را ریشه یابی کنید. اگر مقصر همسرن بود و تلاش های شما نیز نتیجه نداد سعی کنید  خانواده ن را برای حل اختلاف واسطه کنید. اگر کارساز نبود حتما  او به مشاور مراجعه کنید.

همسرم قبول نمی کند که اشته کرده و مدام ید به خاطر کاری که نکردم عذرخواهی کنیم. راه حل شما چیست؟

اگر اشتهش را گفتگو و مذاکره نپذیرفت آنوقت مشکل شما نیستید، مشکل خود اوست. این شرایط همسرن نیاز به مشاوره دارد. احتمالا بهانه گیر است و به دنل بهانه می گردد به نحوی خودش را خالی کند.

یک سال و نیمه که ازدواج کردم  خسته شدم از بس پا پیش گذاشتم. همسرم هیچ وقت برای آشتی پا پیش نمی زاره… به نظر شما چیکار کنم اونم بفهمه که اشته کرده؟

همسرتون هم ید از غرورش بزنه. بهترین راه اینه که هاش صحبت کنید و فضای آروم خواسته هاتون رو به دور از تنش و عصنیت بخواید. اگه قبول نکرد و همه راه هارو رفتید، بهتره که حتما به مشاوره مراجعه کنید.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد. جهت کسب آموزش های بیشتر این مقاله لاتین را مطالعه کنید. منبع: (The Best Way to Properly Apologize to Your Spouse – …)

 

عذر خواهی از همسر- چگونه از همسرم عذرخواهی کنم؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ساعت 6:45
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

نشانه های روابط عاطفی سالم چیست؟

مدیریت روابط عاطفی به بررسی روابط عاطفی و احساسات و عواطف موجود یک رابطه می پردازد. این روابط عاطفی ممکن است میان والدین و فرزندان، میان فرزندان یا دوسن یا فامیل و اقوام زوجین شد. آشنایی مهارت های زندگی نقش تعیین کننده ای لابردن کیفیت روابط عاطفی دارد. اگر زندگی سالمی می خواهید ید مورد مدیریت روابط عاطفی بیشتر بدانید و بتوانید یک پیوند سالم و شاد را مدیریت کنید.

بسیاری از موارد، بعد از ازدواج، زوجین می دانند که انجام چه کاری پیوند آن ها قوی تر می کند و گاها دیده شده بعد از ازدواج به این نتیجه می رسند که از مشاوره روانشناسی کمک بگیرند و یکدیگر را از لحاظ روحی و روانی بهتر بشناسند. غافل از اینکه این کارها ید قبل از ازدواج انجام شوند. به عقیده بسیاری از کسانی که به عنوان مشاوره خانواده، گیر مشکلات زوجین هستند، علت این مشکلات را به نوعی نبود مدیریت روابط عاطفی می دانند. اگر روزی به این مهارت رسیدید که بدانید چه نوع احساسی را کجا و چگونه خرج کنید این مژده را به شما می دهیم که می توانید به راحتی همه را کنار هم شاد و خوشحال نگه دارید و کسی از شما دلخور و ناراضی نشد.

نشانه های روابط عاطفی سالم

نشانه های روابط عاطفی سالم را دقیقا می توان از روی ثیر رفرن خانواده و اجتماع کاملا حس کنید. ( مثلا روابط میان ما و فرزند نیاز به بررسی ندارد زیرا این رابطه عاطفی آنق محکم است که حتی می تواند ثیر آن را روی اجتماع دید. این رابطه اکثر موارد جهت گیری خوبی داشته و عث به وجود آمدن خانواده ای سالم واجتماعی شاد شد.این پالس مثبت همیشگی است.

 • علی رغم اختلاف نظر کنار هم آرامش دارند

از دیگر نشانه های یک رابطه سالم این است که دو طرف علی رغم اینکه بعضی موارد هم اختلاف دارند، اما صحبت کردن و گفتگو را برای حل مشکلشان انتخاب می کنند. این افراد کنار هم آرامش دارند. آن ها یکدیگر را همان گونه که هستند پذیرفته اند وتفاوت هایشان برایشان مهم نیست.

اما این نکته را فراموش نکنید اگر تفاوت ها و و اختلاف نظرها فاحش شد بهتر است این رابطه عاطفی از اول شکل نگیرد.

 • پشتن و حامی یکدیگر هستند

از دیگر نشانه های مدیریت روابط سالم این است که دو طرف احترام یکدیگر را حفظ می کنند. افراد این رابطه می دانند که بی حرمتی آن ها را از یکدیگر دور کرده و روابط آن ها را خدشه دار میکند.

این افراد می دانند که هر شرایطی ید صمیمت رابطه حفظ شود. علاوه بر این افرادی که پیوند محکم عاطفی دارند همیشه پشتین و حامی یکدیگر هستند. آن ها دست به هر کاری می زنند که طرف مقابلشان آرامش داشته شند. او همفکر هستند. سنگ صبور او هستند و هیچ گاه مشکلات طرف مقابل را به سرش نمی زنند و منت سر آن ها نمی گذارند. این نوع رابطه نیاز به شناخت مهارت های زندگی دارد و واقع موهبت است.

 

مدیریت روابط عاطفی خانواده

بی شک مدیریت روابط عاطفی خانواده مهم ترین عامل حفظ بنیان خانواده و پرورش فرزندانی سالم است. واقع مهم ترین علت رشد و موفقیت خانواده، همان روابط عاطفی و مهرنی میان اعضای خانواده است. روابط عاطفی محکم میان والدین هم، والدین فرزندان یا فرزندان یکدیگر عث آرامش روحی و روانی آن ها خواهد شد.

مدیریت روابط عاطفی خانواده نیازمند لا بردن مهارت های برقراری ارتط همسر و فرزندان است. وقتی دو نفر ازدواج می کنند وارد ارتط گسترده ای می شوند و ید حد ومرز برقراری روابط عاطفی را بدانند.

 • خانواده ید به حریم خصوصی یکدیگر احترام بگذارند.
 • حدالامکان گفت و گو مشکلاتشان را حل کنند.
 • والدین ید حرمت فرزندان خود را داشته شند و سعی کنند از به کار بردن الفاظ بد خودداری کنند.
 • والدین ید پشتین یکدیگر شند و به فرزندان خود نیز بیاموزند که چطور از یکدیگر حمایت کنند.
 • زوجین ید سعی کنند مشکلات را به دور از حضور فرزندان حل کنند و مقابل فرزندانشان رعایت و حفظ شئونات و خط قرمز ها به یکدیگر محبت کنند.
 • مورد تربیت فرزندان از قوانین اسنداردی که از قبل مشخص شده استفاده کنند. نه اینکه ما یه نوع تربیت داشته شد یا پ به روش خود فرزندانش را تربیت کند.
 • توقعات فرزندان را حد و اندازه های معمول برآورده کنند.
 • البته این زمینه کمک مشاوره خانواده می تواند بسیار راهبردی و مفید شد.

مدیریت روابط عاطفی دوست پسر

مدیریت روابط عاطفی دوست پسر ممکن است روابط عاطفی دوسن هم جنس، کمی متفاوت است. بسیاری از دختران سوال می کنند چگونه دوست پسرمان را عاشق کنیم. یا از لحاظ عاطفی چگونه او رفر کنیم.

بسیاری از دختران فکر میکنند اگر دوست پسرشان رابطه جنسی برقرار کنند او را پایبند زندگی می کنند و می توانند دل آن هارا بدست بیاورند. غافل از اینکه برخی پسران فقط به دنل ارضاء غریضه جنسی خود هستند و پس از مدتی بدون علت خاصی و یک بهانه از زندگی دختر می روند. این شرایط آیا ضربه روحی به دختر وارد می شود یا به پسر؟ البته که دختران زنده اصلی ماجرا هستند. به همین دلیل مدیریت روابط عاطفی دوست پسر اهمیت زیادی داشته و علاوه بر آن به مهارت خاصی نیاز دارد.

 • انتخاب ست

اولین گام برای مدیریت روابط عاطفی ارتطات دوستی انتخابی فردی ست برای دوستی است. شما ید مطمئن شید که دوست پسرن به شما حس دارد.

 • خیر برقراری ارتط جنسی

می دانید که ارتطات جنسی برای دختران عث پاره شدن پرده بکارت شده و ضربه بدی به دختر خواهد زد. حدالامکان اگر قصد ازدواج پسر را ندارید بهتر است او ارتط جنسی برقرار نکنید.

 • بیش از حد به او محبت نکنید

دختران ید به گونه رفر کنند که وقتی دوست پسرشان از آن ها جدا شد حسرت نخورند ودلشان نسوزد که چه کارهایی برایشان انجام داده اند. محبت شما ید کنترل شده و از روی اصول و منطق شد.

اشتهات روابط عاطفی

بی شک اشتهات روابط عاطفی از مهم ترین عوامل شکست ارتطات خانوادگی و اجتماعی به شمار می رود.

 • دست کم گرفتن طرف مقابل
 • وابستگی بیش از حد
 • تلاش برای تغییر شریک عاطفی
 • توقع بیش از حد از او
 • مته به خشخاش گذاشتن و بزرگ کردن مسائل و پیچیده کردن آن ها و دست کم گرفتن طرف مقابل (این کار اعتماد به نفس او را از بین خواهد برد)
 • برقراری روابط عاطفی نا سالم و تحت فشار قرارددادن شریک عاطفی برای تعهد
 • تصمیم گیری به جای طرف مقابل
 • اصرار بیش از حد برای ثابت کردن حرف هاین به شریک عاطفی
 • از اشتهات روابط عاطفی است که بعضی موارد جبران ناپذیر است و عث دلسرد شدن دیگران از شما می شود. به همین دلیل توصیه می شود حتما از مشاوره خانواده برای مدیریت این نوع روابط کمک بگیرید.

یادن شد عشق تنها چیزی نیست که برای ایجاد روابط عاطفی به آن نیاز دارید. ک کامل  و شناخت شرایط و شناخت خصوصیات افراد و نحوه برخورد شما ، می تواند شما را رسیدن به بهترین شرایط عاطفی یاری دهد.

 

روانشناسی روابط عاطفی

آشنایی روانشناسی روابط عاطفی، لازمه داشتن یک رابطه عاطفی قوی است. روانشناسان پس از بررسی و تحقیق ره روابط عاطفی یافته اند که روابط طولانی مدت، فاکتورهای مشابهی هم دارند.

این سوالات را پاسخ دهید. اگر پاسخ آری بود یعنی شما به سطح لایی روابط عاطفی رسیده اید.

 • آیا وقتی او نیستید مدام به او فکر میکنید؟
 • دوست دارید موفقیت او را ببینید؟
 • سطح توقعات خود را از او پایین آورده اید؟
 • هر دو شوخ طبع و اجتماعی هستید و به یکدیگر حال خوب می دهید؟
 • کارهای روزانه را یکدیگر تقسیم می کنید؟
 • اختلاف نظر زیادی هم ندارید؟
 • می دانید که چگونه دل او را به دست بیاورید؟

سوالات متداول

من ۲۱ سالمه واز لحاظ عاطفی به شدت به پسرها وابسته می شم و این موضوع ضربه زیادی به من می زنه .لطفا منو راهنمایی کنید

اول اینکه شما ید یاد بگیرید چطور روی پای خود یستید و از لحاظ عاطفی هم تمرین کنید که بدون دیگران می تونید به زندگی ادامه بدید. شما اسیر خودتون هستید. ید افکارتون رو آزاد کنید. سرتون رو به کار یا س گرم کنید. قطعا اگه بخوایید می تونید. می تونید از مشاوره کمک بگیرید.

پ وما من زیاد به من محبت نمی کنند و انگار من نیستم.. به همین خاطر مجبورم دنل محبت بیرون از خونه شم. به نظرتون چی کار کنم که اونا منو بیشتر دوست داشته شن؟

قطعا همه پ و ماها فرزنداشون رو دوست دارن. فقط اندازه و جه دوست داشتن اونها هم متفاوته. این شرایط گفتگو بهترین راه حله. اونها صحبت کنید وبگید چق به محبتشون نیاز دارید. مسفانه این روزها همه گیر مسائل اقتصادی هستند و حتی خودشون هم یادشون میره. اونها رو ک کنید. اگه خیلی تحت فشارید و گفتگو ست نمیشه از مشاور کمک بگیرید.

من همسرم مدتیه بهانه گیری می کنه.. هر چی هم بهش محبت می کنم انگار نه انگار و فکر می کنه وظیفمه. این آدم چطور ید رفر کنم؟

اول اینکه محبتتون رو کم نکنید. شیوه محبت رو تغییر بدید. مثلا هاش صحبت کنید. بقلش کنید. نوازشش کنید و بگید چق دوستش دارید. بهش بگید مشکلات قابل حله اخرش این ماییم که برای هم می مونیم. اگه دیدید گفتگو ست نشد می تونید شرایطتتون رو مشاوره خانواده میون بزارید.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد. جهت کسب آموزش های بیشتر این مقاله لاتین را مطالعه کنید. منبع: (۱۰ Tips to Manage Strong Emotions )

 

۱۰ راهکار برای مدیریت روابط عاطفی

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ساعت 5:43
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 25 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 37
» بازديد ديرور : 6
» بازديد ماه گذشته : 1197
» بازديد سال گذشته : 1197
» كل بازديد : 14822

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.209.82.74
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات