مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
5 / 5 ( 1 vote )

روانشناسی کودک ۳ ساله امری نیازمند توجه و بسیار مهم است و البته ید بدانیم همه ۳ ساله ها متفاوت هستند و ممکن است نرخ های مختلف رشد و پیشرفت یابند .اگر نگران پیشرفت فرزند خود هستید یا اگر او نمی تواند کارهایی را انجام دهد که برای زمان کوه انجام می شود.مهم است که از مشاوره روانشناسی یا روانشناسی کودک استفاده کنید . اگر چیزی نمو ذهنی و فکری کودک اشته شد ، فهمیدن آن اوایل سه سالگی به شما کمک خواهد کرد و راه مان دارد . غیر این صورت خوب است بدانید که فرزند شما به طور خاص به شیوه خاص خود نمو می یابد و ممکن است هرگز تغییر نکند و این از نکات اهمیت روانشناسی کودک ۳ ساله است . مشاوره خانواده نیز می تواند زمینه تربیت کودک راهنمای شما شد.

کودک ۳ ساله شما ابتدای یادگیری نحوه برخورد دیگران است . او می تواند احساسات قوی خود را حدودی بهتر از آنچه که دو سالگی انجام میداد ، کنترل کند اما هنوز هم احتمال دارد برخی از بی کنترلی ها را داشته شد . او شروع به ک مهارت های اجتماعی مانند تقسیم داشته هایش مثل خوراکی یا عروسک و مهرنی هم سالانش می کند و می تواند این مهارت ها را برای مدت کوهی تمرین کند و از انجام آن حتی احساس خرسندی و شادی کند .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک ۷ ساله


نکات روانشناسی کودک سه ساله

نکات روانشناسی کودک سه ساله مبحثی بسیار گسترده است که این جا به چند نمونه آن اشاره میکنیم . دنیای ونی برای کودک سه ساله شما بسیار قتمند است . گاهی اوقات برایش دشوار است که تعیین کند مرز بین « وانمود کردن » و « واقعیت » چیست . به عنوان مثال ، آیا جادوگران واقعا میتوانند شما را طلسم کنند یا این که کودکان وقتی لها را میپوشند مانند کبهایی که میخوانند پرواز می کنند ؟! کودک سه ساله علاقه مند به وغ گفتن نیست ، اما گاهی اوقات واقعیت ونی و بیرونی اش مخلوط می شوند . او دوست خواهد داشت که مورد این چیزهای مهم شما صحبت کند . نکته مهم از نکات روانشناسی کودک سه ساله اینست که هرگز به اشتهات کودک خود نخندید و هنگام توضیح دادن چیزها ، اطلاعات کوچک یا ساده به آنها بدهید .

 

مشاوره و روانشناسی کودک ۳ ساله

مشاوره و روانشناسی کودک ۳ ساله همانطور که مبحث قبل گفته شد امری حائز اهمیت است . گاها شما احساس می کنید کودکن شما را فراموش کرده مثلا کودک  ۳ ساله شما حاضر به ترک خانه دوست اش نیست ، او خواست شما را برای زگشت به خانه پرب اسب زی ها به سمتن  نادیده می گیرد و وجود یادآوری های مکرر که مجاز نیست وسایلش را خانه بریزد ، کامیون های خود را به طرف پله ها هل می دهد . چرا این کارهای او برای شما خیلی شگرف است ؟ اینها مبحث نکات روانشناسی کودک سه ساله اموری عادی هستند .

روانشناسی کودک سه ساله امری مشهود است که کودک ان کمتر از کودک نوپا وابسته به شماست و اکنون هویت قوی تر و امن تری دارد . او حتی ممکن است بیشتر اوقات لجزی و سرکشی کند . سعی کنید مشاوره و روانشناسی کودک سه ساله خود را آخرین حد ممکن جدی بگیرید . زیرا تربیت فرزند یکی از مهم ترین وظایف خانواده میشد .

روانشناسی کودک ۳ ساله لجز

روانشناسی کودک ۳ ساله لجز بسیار سخت تر از روانشناسی کودک سه ساله حالت معمولیست اما راهکارهای خاص خود را دارد مثلا هنگامی که از کودک سه ساله لجوج خود بخواهید که برای ناهار به خانه برگردد ، او فریاد می زند : « نه حالا نه ! » وقتی این برخورد او روبرو می شوید بر رویش آغوش بگشایید و بگویید که می دانید سخت است که دوسن خود را ترک کند ، اما یک ناهار خوشمزه خانه آماده است . ایده این است که به او نشان دهید که به جای اینکه بخشی از مشکلاتش شید ، شما واقعا کنار او هستید . روانشناسی کودک ۳ ساله سعی کنید عصنی نشید ( حتی اگر مقابل دیگران احساس خودکشی کنید ) . مهرن شید ، و عین حال جدیت داشته شید .

نکات روانشناسی کودک سه ساله لجز

روانشناسی کودک سه ساله لجز و توجه به مبحث مشاوره و روانشناسی کودک سه ساله ید بدانید سه ساله ها نیاز دارند که مواقعی خاص محدود شوند ، بنابراین محدودیت ذهنی آنها را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که فرزند شما چه چیزی را متوجه میشود . مثلا به او بگویید : “به یاد داشته شید ، همیشه ید دست من را پارکینگ ماشین ها نگه دارید ” و یا ” فراموش نکن که مکان های شلوغ نزدیک به خیان نشوی ” اگر کودک شما مستأصل است رسیدن به راه حل ها ی فکری او همکاری کنید .

به عنوان مثال ، اگر او به خواهر کوچکش نگاه میکند و احساس می کند که شما به او بی توجهی میکنید ، راهی پیدا کنید که او زمان خاص خود را شما داشته شد . اگر از رختخواب بیرون میاید و می ترسد ، چون از ریکی می ترسد ، یک چراغ خواب اق خواب او بگذارید روانشناسی کودک سه ساله ترس از ریکی امری بدیهی و عادیست .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک ۶ ساله


روانشناسی کودک ۳ ساله نافرمان

روانشناسی کودک ۳ ساله نافرمان مانند روانشناسی کودک سه ساله لجز راه های مشترک فراوان دارد یکی از راه ها اینست که مثلا تقویت رفر خوب کودک سه ساله به جای توجه به لجاجت و نافرمانی راه بسیار موثر تری برای کشیدن او به سمت اعمال مثبت است سعی کنید اقدام خود را به ستی انجام دهید . مثل گفتن این جمله ساده  ” از تو تشکر میکنم برای آویختن کت به چوب لسی ! ” یا ” این بسیار مفید است که شما اسب زین را خواهر کوچک خود ! ” . جین نلسن ،  نویسنده کب مجموعه رشته های مثبت ، می گوید : هنگامی که یک کودک بد رفری می کند از ون احساس وحشتناکی می کند .

” ما این ایده را ک کردیم که برای اینکه بچه ها بهتر عمل کنند نیازمند راهنمایی و تربیتند ، آیا ما ید تنبیه و رفر غلط آنها را بدتر کنیم ؟ ” انجام این کار تنها می تواند رفر منفی بیشتری تولید کند .

همچنین نظر داشته شید که نظم دهی به کودک سه ساله شما به معنای کنترل آن نیست به این معنی است که او را کنترل کردن خود یاری کنید . توجه به روانشناسی کودک سه ساله نافرمان ، مجازات ممکن است او را کوه مدت تغییر دهد ، اما تنها به این دلیل که او می ترسد و اثر طولانی مدتش بیشتر مخرب است . بهترین کار این است که روش تربیت ست شما فرزندن کاری انجام دهد که ست است و تشویق شما روز را برای او سرگرم کننده تر می کند یا عث می شود او احساس خوبی داشته شد .

 

نکات روانشناسی کودک سه ساله نافرمان

اگر کودک سه ساله نافرمان و لجزن مدت طولانی تری نسبت به قبل رفرهای اشته را کنار نگذارد ، به او یک هشدار بدهید که صورت ادامه دادن به او یم اوت میدهید . روانشناسی کودک سه ساله نافرمان این نکته به شما این امکان را می دهد که فرزندن قبل از زمان مشخص کار خود را متوقف کند ( نکات ید به کودک سه ساله نافرمان چند ر قبل از آنکه متوجه اش شود ، یادآوری شود . ) زمان داده شده از طرف شما برای فکر کرد به کار اشتهش یا اصطلاحا یم اوت کودک شما ید از دیگران دور شد و از فعالیت های سرگرم کننده و صفحه نمایش گوشی و تلویزیون نیز منحرف شود ، اما جایی شد که بتوانید به او نظارت کنید . یک آکادمی آمریکایی یم اوت کودکان را استفاده از سن کودک به اضافه یک سال توصیه می کند .

بنابراین کودک ۳ ساله می تواند یک یم اوت ۴ دقیقه ای را یافت کند . روانشناسی کودک سه ساله راه دیگر برای کمک به کودک نافرمان ۳ ساله استفاده نکردن از نید ها ست هدف بیشتر این است که بگویید او چه چیزی می تواند انجام دهد به جای چیزی که نمی تواند انجام دهد . بنابراین به جای گفتن ، ” نه ، جای لگد زدن خانه نیست ! ”  بگویید بیایید بیرون برویم و تمرین کنیم . اگر او قبل از شام یک مخلوط بستنی بخواهد ، بگوید او می تواند یکی پس از غذا داشته شد یا یک میان وعده مناسب تر بخورد . توجه به نکات روانشناسی کودک سه ساله هر کدام از راهکارها اگر برای شما موثر نشد میتوانید مراجعه به مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی چاره بهتری بیاندیشید .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه روانشناسی کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  Problem Behavior in Preschoolers 3-Year-Old Child 

 

روانشناسی کودک ۳ ساله و نکات مشاوره این کودکان

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت 18:54
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 19 | لينك ثابت
5 / 5 ( 2 votes )

انتخاب ست برای ازدواج قصد و نیت هر جوانی است که شرف ازدواج قرار دارد . چگونگی یک انتخاب ست برای ازدواج از دغدغه‌های همیشگی والدین نیز هست . اما چگونه میشود انتخابی ست برای ازدواج داشت ؟ پاسخ ها و پیشنهادهای زیادی علم روانشناسی و حیطه مشاوره ازدواج برای این موضوع ارائه شده است . اینجا به برخی از آنها می پردازیم . اگر بخواهیم یک انتخاب ست و مناسب برای ازدواج داشته شیم . ید شرایط روانی و آرامش خاصی که برای یک تصمیم مهم لازم داریم برای ما فراهم شد . از دیگر شرایط روانی که برای انتخاب همسر آینده لازم است . این است که نیاز به ازدواج از طرف خود افراد و به صورت ونی حس شود . ازدواجهایی که تحت فشار یا به اجر انجام میشود معمولا پایان خوشی ندارند و عمد  به جدایی می انجامد . مشاوره خانواده نیز می تواند راهنمای شما بزرگواران شد.

معیارهای انتخاب ست برای ازدواج

معیارهای انتخاب ست برای ازدواج  گذشته به رسم سنت بر عهده خانواده ها بود . اما اکنون به دلیل پیشرفتی که نوع تفکر بشر به وجود آمده  شرایط تغییر کرده است . اکثرا جوانان و افرادی که قصد ازدواج دارند دوست دارند مستقل تصمیم بگیرند . توصیه ای که این زمان به جوانان میشود کمک گرفتن از تمام امکانات موجود است . امکاناتی که به ما کمک میکند که تصمیم بهتری راه انتخاب ست و خوب برای ازدواج داشته شیم . امکانآتی مثل تجربه بزرگترها و اطرافیان ممکن است  منبعی از اطلاعات و نصایح شند . استفاده از مشاوره ازدواج نیز میتواند معیارهای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج را فراهم سازد . به زوجین توصیه میشود که برای شناختن معیارهای  انتخاب ست و مطمئن برای ازدواج ابتدا شناخت مناسبی از خود پیدا کنند . شما شناختی از نقاط ضعف و قوت خود  پیدا نکنید نمیتوانید یک انتخاب ست و مناسب برای ازدواج داشته شید .


بیشتر بخوانید: ملاک های ازدواج موفق


 

شرایط انتخابی ست برای ازدواج

شرایط انتخابی ست برای ازدواج به عوامل زیادی بستگی دارد . شرایط انتخاب مناسب و ست برای ازدواج از نظر سنی شرایطی تعریف میشود . که فرد به سنی رسیده شد که بتواند ازدواج و اهداف آن را ک کند . شرایط مادی و مالی از شرایطی است که پسرها همواره آن گیرند . چرا که از اصلی ترین و مهمترین شرایط انتخاب ست برای ازدواج است . معیارهای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج ید توجه به شرایط هر فرد نظر گرفته شود . شرایطی که فرد و طرف مقابلش آن قرار دارند و آن رشد کرده اند .

از دیگر معیار های انتخاب ست و مناسب برای ازدواج  ید به بلوغ اجتماعی نیز توجه کرد . دو طرف ید برای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج هم صحبت کنند . برای صحبت کردن مورد موضوعی به این مهمی به بلوغ اجتماعی نیاز است . بلوغی که طی آن دو نفر بتوانند به راحتی معیارهای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج را یکدیگر محک بزنند .

انتخاب ست برای ازدواج از دیدگاه روانشناسی

انتخاب ست و مناسب برای ازدواج از دیدگاه روانشناسی  انتخابی است که بتواند ازدواج را آینده تضمین کند . زوجین ید  معیارهای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج  را کمک مشاوره خانواده و روانشناسی  انتخاب کنند . علم روانشناسی برای کمک  به موضوع ازدواج تحقیقات زیادی انجام شده است . این تحقیقات تبدیل به کبها و آموزش هایی شده که امروزه اگر بخواهیم به راحتی دسترس است . انتخاب ست و مناسب برای ازدواج از دیدگاه روانشناسی طبقه بندی های بسیار منظمی را برمیگیرد .زوجین هنگام کمک گرفتن از مشاوره ازدواج  میتوانند آنها آشنا شوند . گاهی زوجین زمان برسی شرایط انتخاب ست و مناسب برای ازدواج دچار هیجان میشوند . این هیجان گاهی ممکن است عث اشته کردن انتخاب ست و مناسب برای ازدواج بشود . اگر از آموزش های روانشناسی این ب استفاده کنیم ضریب اشتهاتمان کم میشود . به دلیل اینکه یک فرد آگاه بر نحوه تصمیمات ما نظارت دارد .

انتخاب ست برای ازدواج موفق

انتخاب ست و مناسب برای ازدواج موفق زمانی روی میدهد  که فرد از تمام جهات تجربه و آمادگی داشته شد . فرد مورد نظر ما ید توسط معیار های ازدواج خودمان بررسی شود . ید ببینیم معیارهای ازدواج مد نظر ما را دارد ؟

ید مطمن شویم که فلسفه و دیدگاه او نسبت به ازدواج اگر کاملا شبیه ما نیست نزدیک ما شد . اگر نیست قطعا ید بسیار بیشتر مورد تشکیل خانواده او فکر کنیم . ما زندگی خود ید به همه سلایق و افکار و اندیشه ها احترام کامل بگذاریم . هر کسی میتواند سبک و راه  زندگی خودش را داشته شد . اما این مورد کسی که ما قرار است بقیه زندگی خود را او تقسیم کنیم بسیار متفاوت است . برای اینکه یک انتخاب ست و مناسب برای ازدواج موفق داشته شید میتوانید به دنیای فرد مقابل سفر کنید . این سفر میتواند تصمیم قطعی را براین روشن و واضح تر سازد .

معیار ظاهر جسمانی ازدواج

افراد قبل از ازدواج گاهی به زمانی فکر میکنند که مردی یا زنی به عنوان همسر کنار آنهاست . شاید گاهی به  رفر و ویژگی های اخلاقی همسر آینده فکر کنند شاید هم نه . اما حتما به ظاهر و چهره و نوع پوشش طرف مقابل اشان فکر و گاهی خیال پردازی میکنند . گاهی این تصورات و خیال پردازی ها به توقعات و و معیارهای ازدواج طرف مقابل تبدیل میشود .

یعنی مثلا اگر فرد مورد نظر فلان ویژگی از ظاهر را نداشته شد من به ویژگی های دیگر او کمتر تهمیت میدهم . شما کاملا محق هستید که ظاهر طرف مقابلن را برسی کنید و راجع به آن نظر بدهید . اما این نکته را هیچگاه فراموش نکید که ظاهر ماندنی نیست . طبیع  به چیزی که ماندنی نیست نمیتوان تکیه کرد . پس اگر طرف مقابل شما ویژگی های دیگر و مورد قبول است ولی چهره معمولی دارد او را به راحتی کنار نگذارید . اینجا لازم است حتما شناخت بیشتری از فرد مقابل کسب کنید .

 

ثیر شناخت هویتی فرد مقابل از خودش

زمانی که حال برسی معیارهای انتخاب ست و مناسب برای ازدواج  هستید به نکته ای حتما ید توجه کنید . فرد مقابل شما که قصد ازدواج شما را دارد ید از لحاظ هویت برسی شود . یعنی اینکه ما ید مطمئن شویم که فرد از خود یک تعریف کامل دارد . ید مطمئن شویم که دوران های نوجوانی و جوانی دچار بحران هویت نشده شد . اگر شده است قطعا ید از مان این موضوع فرد مطمئن شویم . فردی که هنوز تکلیفش خودش روشن نیست نمیتواند آینده روشنی برای شما تعیین کند . شما نمیدانید چه سبک زندگی او را راضی میکند . پس نمیتوانید بصورت قاطع و خیالت راحت یک سبک زندگی را انتخاب کنید . انتخاب ست و مناسب برای ازدواج ید جامع شد . این نیز از گزینه های مهم است  که ید به آن بپردازید . این راه از کمک روانشناس خانواده و مشاورازدواج غافل نشوید .

عشق های هیجانی

شاید این جمله را بسیار شنیده شیم که من عاشق او هستم به هر قیمتی او را میخواهم . این جمله از نشانه های عشق های کور کورانه است . انتخاب ست و مناسب برای ازدواج  این همه معیار و فاکتور معرفی شده است . قطعا برای این که ازدواج  خوب بسیار مهم است و جامعه ثیر گذار . از این رو که یک ازدواج خوب قطعا یک خانواده و پی آن جامعه سالم و خوب را بهمراه میاورد . ازدواج هایی که آن منطق و عقل دخالت ندارند قطعا محکوم به شکست هستند . یا انتها به جدایی می انجامد یا به سرخوردگی و افسردگی و سردی دو طرف  . همیشه انتخاب ست و مناسب برای ازدواج زوجین ید منطق و دور اندیشی را حتما وارد سیر تصمیم گیری خود بکنند . چرا که شکست ازدواج به دلیل عشق های کور کورانه از بدترین شکست ها میشد .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  Whom to marry is the most important decision a woman will 

 

نکات مهم انتخاب ست برای ازدواج چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت 17:47
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 20 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 44
» بازديد ديرور : 6
» بازديد ماه گذشته : 1204
» بازديد سال گذشته : 1204
» كل بازديد : 14829

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.209.82.74
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات