مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
5 / 5 ( 1 vote )

ارزیابی خواستگار یکی از دغدغه های اصلی خانواده هایی است که دخترانشان به سن ازدواج رسیده اند. فرهنگ ما مانند هر فرهنگ دیگری خواستگاری آداب و رسوم مخصوص به خود را دارد و اگر پسری قصد ازدواج دختری را داشته شد، ید طبق این آداب و رسوم عمل کند. خواستگاری حال حاضر تقری به لحاظ ظاهری جامعه ما شکل گذشته خود را حفظ کرده ولی حقیقت روند یک خواستگاری زمانه حاضر تغییرات زیادی صورت گرفته است. گذشته اغلب خواستگار دختر یک خانواده از آشنایان آنها بود ولی حال حاضر معمولا دختران و پسران اجتماع یکدیگر آشنا میشوند و تصمیم به ازدواج میگیرند. بنابراین ارزیابی خواستگار زمانی که یک غریبه است برای خانواده به نسبت مشکل تر می‌شود. روانشناسی غالب مشاوره ازدواج میتواند کمک های شایانی به افراد و خانواده ها بکند که ادامه به آنها میپردازیم.

روش های مناسب ارزیابی خواستگار کدام است؟

روش های مناسب ارزیابی خواستگار از جمله مواردی است که روانشناسی مورد آن غالب مشاوره قبل از ازدواج آموزه‌های زیادی را تعریف کرده است. ادامه به چند مورد از روش های مناسب ارزیابی خواستگار اشاره میکنیم:

 • دختران حتما توجه داشته شند که واجب است مدتی را قبل از ازدواج قطعی یکدیگر چهارچوب های مشخص برای معاشرت نظر بگیرند.

دختران و خانواده های آنان برای ارزیابی مناسب خواستگار مورد نظرشان کمک گرفتن از یک روانشناس حاذق که متخصص حوزه مشاوره خانواده است را میتوانند به عنوان یک روش مناسب ومطمئن انتخاب کنند.

 • برای ارزیابی هرچه بیشتر و دقیق تر خواستگار خانواده دختر نید یک جلسه و عجولانه تصمیم بگیرند . هرچق تعداد جلسات رسمی بین دو خانواده بیشتر شد میتوان بهتر فرد مورد نظر و خانواده او را ارزیابی کرد.

بهترین کار برای ارزیابی خواستگار از نظر اخلاقی چیست؟

ارزیابی خواستگار از نظر اخلاقی معاشرت راحت تر حاصل میشود. اما فقط صرف اینکه رفت و آمدی بین طرفین شکل بگیرد خانواده دختر نمیتواند ارزیابی خواستگار از نظر اخلاقی خیلی موفق شود. این معاشرت ید به گونه ای برنامه ریزی و مدیریت شود که خواستگار شرایط عادی قرار بگیرد و رفر او به صورت طبیعی و همانطور که هست قابل مشاهده و بررسی شد.

این طبیعی است که اگر معاشرت ها جنبه مهمانی های رسمی داشته شد افراد برای حفظ ظاهر رفری متناسب شأن جمع حاضر را از خود بروز می دهند. بنابراین برای شناخت همه جانبه از خواستگار بهتر است دختر او را زمان هایی که به صورت خصوصی ارتط دارند زیر نظر بگیرد. راهکار دیگری که این مورد پیشنهاد میشود این است که خانواده ها مورد خواستگار تحقیق کنند. هر چند تحقیق جامعه و فرهنگ امروزی ثیر گذشته را ندارد اما ممکن است مواقعی نیز به شناخت خواستگار مورد نظر کمک کند.

 

سوالات جلسه خواستگاری چگونه ید شد؟

سوالات جلسه خواستگاری میتواند روند پروسه ازدواج بسیار ثیر گذار شد و شاید بهتر است بگوییم که تعیین کننده آینده خواستگاری میشد. اما سوالات جلسه خواستگاری ید به گونه ای شد اطلاعات لازم برای تصمیم گیری راجع به خواستگار را به خانواده دختر بدهد. ادامه به برخی از موضوعاتی که ید جلسه خواستگاری مورد آنها سوال شود اشاره میکنیم:

 • سوال مورد شغل و کل وضعیت مالی خواستگار
 • سوال مورد فرهنگ شخصی و خانوادگی خواستگار
 • سوال مورد دیدگاه معنوی فرد و میزان تناسب این مورد بین دو خانواده
 • سوال مورد فلسفه ازدواج از دید فردی که به خواستگاری آمده است.

سوالات خانواده‌ها خواستگاری بیشتر ید چه مورد شد؟

سوالات خانواده‌ها خواستگاری ید به گونه‌ای شد که روند ازدواج هر دو جوان را صاحب چهار چوبی مشخص کند. بزرگترها ید تمام نیروی خود را به خرج دهند فرزندانشان انتخاب موفقی ازدواج خود داشته شند. سوالات خانواده‌ها خواستگاری مواقعی که دخترشان قصد ازدواج دارند زمانی که پسرشان را برای خواستگاری همراهی میکنند متفاوت است. سوالاتی که خانواده پسر ید مورد آنها بپرسند عرت اند از:

 • شرایط دختر برای ازدواج
 • تناسب فرهنگ دختر و خانواده او
 • سطح مالی خانواده دختر

برخی از سوالات خانواده دختر جلسه خواستگاری نیز ید به شرح زیر شد:

 • اطمینان از شغل مناسب پسر
 • متعهد و وفادار بودن پسر به زندگی مشترک
 • اطمینان از صداقت رفر و گفر پسر و خانواده او

سوالات دختر و پسر جلسه خواستگاری به چه نحوی ید شد؟

سوالات دختر و پسر جلسه خواستگاری ید به نحوی شد که مسائل و موارد عمیق زندگی مورد بررسی و تدل نظر قرار بگیرد. اشتهی که دختران و پسران جلسات خواستگاری زیاد انجام میدهند این است که مجلس خواستگاری فاکتورهای سطحی و گاهی بی اهمیت را مورد بررسی قرار میدهند و این ممکن است آینده عث شود که زوجین آسیب ببینند. سوالات دختر و پسر جلسه خواستگاری  ید بررسی مسائل زیر را بر بگیرد:

 • سلایق و علایق دوطرف نگاهشان به زندگی
 • تعریف هر دو طرف مورد روابط اجتماعی از جمله روابط خانوادگی و دوسنه نیز حتما ید مورد بررسی قرار بگیرد.
 • تفریحات و وقت گذرانی افراد نیز ید یکدیگر سنخیت داشته شد غیر این صورت به مشکل خوردن زن و شوهر آینده قطعی است.
 • دختر و پسر ید مطمئن شوند که اهداف و آرزوها و نقاطی که میخواهند آینده به آن دست پیدا کنند وجوه اشتراک قابل ملاحظه ای داشته شد.

 

وابستگی احتمالی دختر به خواستگارش میتواند چه تبعاتی داشته شد؟

همانطور که لا توضیح داده شد دخترانب زمان قبل از تصمیم قطعی برای ازدواج فردی که به خواستگاری آنها آمده است، ید او به صورت خصوصی معاشرت کند و وقت بگذارند. اما گاهی جریان همین روابط و وقت گذرانی ها دختران ناگهان خود را وابسته طرف مقابل میابند. این اتفاق تبعاتی را پی خواهد داشت که مهمترین آنها میتواند این شد که اگر پایان دوره نامزدی دختر پسر را از لحاظ منطقی مناسب ازدواج خودش نبیند دیگر نتواند احساسات خود را کنترل کند و عقل را نیز تصمیم خود برای ازدواج او دخیل کند. بهترین راه برای جلوگیری از این اتفاق این است که دختران  مراقب شند از همان ابتدای رابطه حد و مرزی را تعیین کنند که نه خود از آن بگذرند و نه اجازه بدهند که طرف مقابل رابطه زیاده روی کند.

بررسی استقلال شخصیتی چه حد می تواند جلسه خواستگاری مهم شد؟

از جمله ویژگی‌هایی که ید یک پسر شد بتوان به عنوان یک همسر مطمئن روی آن حساب کرد استقلال شخصیتی خواستگار مورد نظر است. استقلال شخصیتی یعنی پسر به قی به بلوغ و پختگی ذهنی رسیده شد که بتواند مستقل از خانواده زندگی زناشویی خود و خانواده ای که تشکیل داده است را مدیریت کند.‌ این مدیریت میتواند شامل مدیریت احساسات خود و همسرش و به تعادل رساندن تعاملات هر دو خانواده شد. پسری که از لحاظ شخصیتی به خانواده خود وابسته شد نمیتواند اقتدار تصمیم خود را راجع به نحوه جلو بردن زندگی زناشویی و همچنین اتفاقات و پیش آمد های آن اتخاذ کند.

 

سوالات متداول

آیا وضعیت مالی خوب خواستگار میتواند عث چشم پوشی از ضعف های دیگر او شد؟

خیر. هر چند بر کسی پوشیده نیست که وضعیت مالی خواستگار جزو اصلی ترین شرایط برای بررسی است اما نید بخاطر وضع مالی خوب ضعف های دیگر او را ندید.

آیا تفاوت های فرهنگی میتواند زندگی زوجین را مشکل روبه رو کند؟

اگر تفاوت های فرهنگی بین دو خانواده خیلی فاحش شد ممکن است از همان ابتدا و مراسم های ابتدایی عث بروز تشنج روابط دو طرف بشود.

چه صورتی اختلاف سطح تحصیلات بین زوجین مشکل ساز میشود؟

صورتی که این اختلاف عث شود که سبک و نحوه زندگی دونفر متفاوت شود و کی از یک دیگر رابطه وجود نداشته شد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: A Guide to Assessment and Assessment Methods – SFEDI …

 

روش های مناسب ارزیابی خواستگار آشنا شوید

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت 6:41
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 54 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

فرار از ازدواج یکی از شایع ترین عکس العمل های مشاهده شده برابر مسئله ازدواج از سمت جوانان امروزی میشد. خیلی از والدین از این موضوع ابراز نگرانی میکنند که جوان ما به سن ازدواج رسیده است اما نه به این کار رغبتی نشان میدهد و نه حتی برنامه ای برای ازدواج آینده دارد. شاید اگر والدین دلایل فرار از ازدواج را بدانند و نسبت به آن آگاهی کسب کنند بتوانند بهتر این مسئله را مدیریت کنند. تغییر معیارهای ازدواج و پیچیده شدن آنها نسبت به گذشته از جمله مواردی است که خانواده ها حتما ید راجع به آن آگاهی داشته شند و اطلاعات خود را نسبت به نیازهای جوانان جامعه امروز به روز کنند. برای این کار هم میتوانند از مطالعه کبهای آموزشی رابطه ازدواج استفاده کنند و هم میتوانند از یک روانشناس که به صورت تخصصی حوزه مشاوره قبل از ازدواج فعالیت میکنند کمک لازم را یافت کنند. فرار از ازدواج دختران و پسران دلایل مختلفی دارد که ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

فرار از ازدواج جوانان به چه علت است؟

فرار جوانان از ازدواج از لحاظ روانشناسی ازدواج دلایل بسیاری دارد که میتوان آنها را دسته های مختلف مورد بررسی قرار داد. این قسمت به چند دلیل عمده که منجر به فرار جوانان از ازدواج میشود اشاره میکنیم:

 • مشاوره ازدواج روانشناسان دائما به اهمیت و ثیر مناسب بودن شرایط مالی افراد به خصوص آقایان تمایل به ازدواج افراد کید میکنند.
 • عدم تمایل به قبول مسئولیت های زندگی مشترک به عنوان همسر و پ و ما از دیگر مواردی است که عث شده امروزه افراد اقل کمتری به ازدواج نشان دهند.
 • ترس از ازدواج امروزه به دلیل ناپایدار بودن بسیاری از زندگی های مشترک جامعه ما عث شده که افراد نتوانند آرامش و تمرکز به این موضوع فکر کنند.

 

دلایل فرار از ازدواج چیست؟

دلایل فرار از ازدواج فقط به مواردی که لا به آنها اشاره کردیم ختم نمیشود. گاهی والدین جوانان میتوانند حتی ناخواسته عث شوند که فرزندشان هیچ وقت به ازدواج فکر نکنند. همه افراد مهل میدانند که هیچ زندگی مشترکی نیست که آن بحث و اختلاف نظر وجود نداشته شد. حتی خوشبخت ترین افراد نیز زندگی زناشویی این مسئله را تجربه کرده اند.

حال برخی از پ و ما ها این بحث و جدل های زندگی مشترک را حضور فرزندان خود انجام میدهند که عث میشود این ترس که مدا من نیز ید دائما زندگی مشترک همسرم به دعوا و مشاجره بپردازم از همان کودکی و نوجوانی ذهن او شکل بگیرد و میتواند یکی از مهمترین دلایل فرار از ازدواج بزرگسالی شد. این حالی است که معمولا فرهنگ ما پ و ما معاشقه های کلامی و رفری خود را حضور فرزندان کتمان میکنند. بنابراین به والدین پیشنهاد میشود که حتما اختلافات خود را حریم خصوص زناشویی خود حل و فصل کنند.

 

بهانه های فرار کردن از ازدواج معمولا چیست؟

بهانه های فرار کردن از ازدواج میتواند بسیار متفاوت و متنوع شد. این تفاوت بخاطر متنوع بودن شخصیت افراد و سبک زندگی آنها است. البته وقتی افراد برای فرار کردن از ازدواج به دنل بهانه میگردند میتوانند نسبت به جنسیتشان نیز موارد مختلفی را ابراز کنند. ادامه به بهانه های فرار کردن از ازدواج دختران و پسران میپردازیم:

بهانه هایی که اغلب پسران برای ازدواج نکردن مطرح میکنند عرت اند از:

 • نداشتن شغل خوب و نتیجه آمد کافی
 • نرسیدن به سن مناسب برای ازدواج
 • نداشتن خانه
 • پیدا نکردن مورد مناسب برای ازدواج

حالا به بهانه های دختران برای ازدواج نکردن میپردازیم:

 • اصرار بر اتمام تحصیلات عالیه
 • جستجوی عشق قبل از ازدواج بودن
 • عدم اعتماد به مردان برای شروع یک زندگی مشترک
 • نرسیدن به سن مناسب برای ازدواج

 

مشکلات مجرد ماندن چیست؟

مشکلات مجرد ماندن همواره افرادی که به هر دلیلی ازدواج نمیکنند را معرض آسیب های مختلف قرار میدهد. ادامه برخی از مشکلات مجرد ماندن بیشتر آشنا میشویم:

 • شاید نگاه اول بنظر نرسند اما لا رفتن سن تنهایی و ثیرات منفی آن زندگی افراد هویدا خواهد شد. این مورد گذشت زمان به راحتی زمینه افسردگی را برای فرد به وجود می‌آورد.
 • افراد لغ که به سن ازدواج میرسند ید به نیاز جنسی به عنوان یک نیاز اساسی بزرگسالان رسیدگی کنند. سرکوب این نیاز میتواند عواقب سختی برای فرد مجرد پی داشته شد.
 • فردی که به سن ازدواج میرسد به این نیاز دارد که نقش همسری و والدی را بپذیرد. وقتی افراد این نقش را زندگی نداشته شد دچار انفعال میشود.

علت فرار پسر ها از ازدواج چیست؟

علت فرار پسر ها از ازدواج را بخش های قبلی مورد بررسی قرار دادیم. اما بعد از پرداختن به علت فرار پسر ها از ازدواج بهتر است کمی هم به راه کارهای مفیدی بپردازیم که به ما برای مدیریت بهتر این شرایط کمک کند. یکی از نکاتی که برای پیشگیری از مجرد ماندن بیش از حد پسران توصیه میشود این است که قبل از رسیدن آنها به سن ازدواج زمینه ای را فراهم کنیم که حدودی به استقلال مالی مورد نیاز برسند.

مثلا هم زمان گذراندن دوران مسه و دانشگاه شرایط فرا گرفتن یک حرفه پولساز را برای آنها فراهم کنیم. مورد بعدی مبحث آموزش دادن به پسران و آماده سازی آنها برای پذیرفتن شرایط تأهل میشد. ما به عنوان والدین ید همواره تصویری روشن و زی از ازدواج ذهن پسران خود بسازیم نه اینکه ازدواج را محدود کننده و یا زندگی مشترک را پر از جنجال و سختی برای آنها تفسیر کنیم.

 

سن مناسب برای ازدواج را چگونه تشخیص دهیم؟

سن مناسب برای ازدواج کاملا به شرایط شخص مورد نظر برمیگردد. بعد از اینکه فرد از دوران نوجوانی به جوانی میرسد معمولا دوران نیاز به رابطه دائمی نفر دوم را احساس میکند. اما آیا همه افراد ید همان اول جوانب اقدام به ازدواج کنند؟. خیر هر فرد برای این وارد زندگی مشترک شود و خانواده ای را تشکیل دهد ید به ویژگی هایی دست یافته شد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رسیدن به استقلال شخصیتی
 • زمانی که فرد بتواند به لحاظ مالی به قی مستقل شد که یک خانواده را اداره کند.
 • بلوغ جنسی چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ ذهنی و فکری نیز از ملزوماتی است که یک فرد ید به آن رسیده شد بتواند یک ازدواج مفید داشته شد.

بلوغ معنوی فرد چه زمانی اتفاق می‌افتد

زمانه ای زندگی میکنیم که به نوعی مرسوم است افراد یکدیگر را عقاید مختلف میپذیرند و احترام میکنند. این امر بسیار پسندیده است و تعاملات اجتماعی جلوی بسیاری از بحث و جدل های افراد را میگیرد. اما این موضوع روابط زناشویی صدق نمی‌کند. هم دختر هم پسر حتما ید به جه ای از آگاهی رسیده شند که بدانند از لحاط معنوی چه سمت و سویی دارند و چگونه به بحث معنویت مینگرند. به طور کلی تعریف بلوغ معنوی این است که افراد ید به قی از لحاظ ذهنی رشد کرده شند که بتوانند سلیقه معنوی خود را بیابند و فردی را همسو خود برای ازدواج انتخاب کنند یا اینکه بتوانند به عقاید معنوی طرف مقابل احترام بگذارند و آن کنار بیایند.

 

سوالات متداول

چه زمانی فرد به سطحی از شخصیت میرسد که بتواند ازدواج کند؟

شخص ید زمانی ازدواج کند که به لحاظ شخصیتی بتواند تعادل را زندگی مشترک برقرار کند و نیاز های همسرش را نیز به مانند نیازهای خود مد نظر قرار دهد.

تبعات فرار از ازدواج افراد یک جامعه برای آن اجتماع چیست؟

لا رفتن سن ازدواج ، لا رفتن میزان افسردگی افراد یک جامعه و نتیجه منفعل شدن آن جامعه،کاهش جمعیت و پیر شدن نیروهای ثیر گذار جامعه

روانشناسان چه ثیری جلوگیری از فرار جوانان از ازدواج میتوانند داشته شند؟

روانشناسان آموزش دادن به طرق مختلف میتوانند افراد را به ازدواج تشویق کنند و ترس از ازدواج را از آنها دور کنند . یکی دیگر از راه هایی که رشته روانشناسی از طریق آن این هدف را دنل میکند برگزاری کارگاه های روانشناسی موضوع ازدواج میشد. لیف کب ها و البته برگزاری جلسات مشاوره نیز راسی تسهیل ازدواج جوانان میشد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:۸ Reasons Why Getting Married Young is Worth It 

 

 

دلایل فرار از ازدواج جوانان چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت 6:15
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 46 | لينك ثابت
4.8 / 5 ( 5 votes )

خیانت شوهر امروزه به یکی از معضلات جوامع مختلف تبدیل شده است . که نه فقط دامن گیر خانواده ها شده بلکه مشکلات روحی و روانی زیادی را ایجاد کرده است . خیانت شوهر میتواند زخم عمیقی بر پیکره زندگی مشترک وارد کند . این صدمه شاید قابل جبران نشد . هیچ چیز به اندازه خیانت شوهر به احساسات همسر لطمه وارد نمیکند .

آیا شما فکر میکنید شوهرن حال خیانت به شما است ؟ آیا شما احساس میکنید زندگی ن را یک تنه به پیش میبرید ؟ احساسات بد ما بی دلیل نیست اما برای پایان دادن به زندگی مشترک صبر کنید و دقت تصمیم بگیرید و از مشاوره روانشناسی بهره بگیرید . همیشه خیانت شوهر به شکل واضح و روشنی نیست . کل شاید شواهد کافی برای اثت خیانت مردان وجود نداشته شد . یا به عرتی آنها هوشمندی اطلاعات را پنهان میکنند . ولی یقینا این پنهان کاری اشتهاتی نیز رخ میدهد .

بعد از خیانت شوهر چکنیم؟

مردان نسبت به زنان حس تنوع طلبی بیشتر دارند و نمی توانند مقابل جنس زن مقاوم شند. اگر شرایط یا موقعیتی برایشان پیش بیاید از ترس اینکه آن را از دست بدهند یا به مرد دیگری برسد به سرعت به آن تن می دهند. شرایط جامعه و مشکلات اقتصادی زنان نیز راه خیانت را برای مردم هموار کرده است. بیشتر مردان دوست دارند مقابل زنان خودنمایی کنند و جذابیت خود را به رخ دختران دیگر بکشند. این موضوع آن ها را سمت روابط نامشروع سوق می دهد.


بیشتر بخوانید: دلایل اصلی خیانت چیست؟


 

اما دلایل خیانت مردان چیست؟

 • تکرار زندگی و کمرنگ شدن عشق

بیشتر آقایان بعد از مدتی احساسشان نسبت به همسرشان کمتر می شود. زیرا به دلایل مختلف زن مانند گذشته جذاب نیست این موضوع برای خانم ها بسیار دناک است. زیرا این رفر مرد عث از دست رفتن اعتماد به نفس زنان شده و کاملا آن ها را هم می شکند. به همین دلیل این موضوع برای زنان غیر قابل تحمل است و تنها راه خلاص شدن از این شرایط جدایی است.

 • بی عاطفگی زن

بعضی از خانم ها همین که ازدواج می کنند فکر می کنند تمام راه را طی کرده اند و دیگر وظیفه ای ندارند. حالی که اینطور نیست. مردان نیاز به توجه ومحبت دارند وید نیازهای جسمی و معنوی شان برطرف شود. اگر اینگونه نشد این مرد به خود اجازه می دهد که از کس دیگری طلب عشق کند. رفرهای زشت بعضی از زنان، زیاده خواهی های آن ها، گیری ها و بهانه های مختلف مرد را از خانه فراری می دهد. به همین دلیل تنها راه فرار از این جهنم خیانت است که مانند آب روی آتش می شد. خانم ها مراقب شند.

 • اختیارات مردان

به دلیل برخی قوانین شرعی و قانونی که جامعه بعضی موارد به مردان داده است، آن ها به خود اجازه می دهند که به راحتی و توجیه های مختلف به همسرانشان خیانت کنند. اگر از این مردان سوال شود که چرا به همسرت خیانت کردی هزار بهانه می آورد که به این دلیل و آن دلیل بود ه و من حق داشتم. بعضی موارد حتی خود را صاحب حق می دانند که به این علت بوده.. بیشتر موارد هم زن نمی تواند خیانت مرد را ثابت کند و به دلیل شرایط اجتماعی و بدون پشتوانه مجبور است هر شرایط کنار همسر خود بماند.

خیانت شوهر به زن

خیانت شوهر به زن پنهان کردنی نیست . حقیقت هیچ وقت پشت ابر نمیماند . حس شما نیز هیچگاه وغ نمیگوید . شوهر شما ید بداند که دیر یا زود شما خیانت او را میفهمید . پس مردان ید بدانند خیانت را ابد نمیتوان پنهان کرد . خیانت شوهر امری نسبی نیست . همه فرهنگ ها این موضوع تقبیه شده است .

آیا مردی که از نظر عاطفی و احساسی به زن دیگری محبت میکند رفر او خیانت مرد به زن محسوب میشود ؟ شاید از نظر بعضی افراد ، رفر عاطفی و احساسی روابط خارج از خانه خیانت شوهر به زن تلقی نشود . زیرا از نظر آنها خیانت شوهر به زن فقط خیانت جنسی محسوب میشود . به همین دلیل رفرهای عاطفی برای آنها خیانت تعریف نمیشود . اما حقیقت چیز دیگری است . واقع خیانت عاطفی نیز یکی از ابعاد خیانت زندگی مشترک است .

 

علائم خیانت شوهر به زن

علائم خیانت شوهر به زن امری قطعی و دقیق نیست . زمانی که شما شوهرن را دوست میدارید آخرین چیزی که به آن فکر میکنید این است که او به شما خیانت خواهد کرد . شریک زندگی ید بداند خیانت چنین مواقعی چه احساسی به زن خواهد داد ؟ یقینا د غیرقابل تحملی حس خواهد کرد . خیانت مرد به زن این موقع بسیار دناک است . حسی که زن این مواقع پیدا میکند شاید این شد که ای کاش تصمیم ازدواج او دقت بیشتری میکردم . اینجا نقطه ای است که اعتماد رنگ میزد . این مواقع سعی کنید از مشاوره خانواده و روانشناسی کمک بگیرید . هنگامی که شما خیانت مرد مواجه میشوید ناراحتی به حدی است که گرفتن تصمیم عاقلانه دور از ذهن تصور میشود .

نمیتوانید شما خیانت بجنگید . قرار نیست خود را نابود کنید . خیانت مرد چیزی از ارزش های شما کم نکرده است . خود اینگونه فکر نکنید که آیا من هم مقصر بوده ام . برای خیانت مرد توجیهی متصور نیست . علائم خیانت مرد به زن زمانی میرسد که زن به همسرش بدگمان میششود . این حالت به دنل علائم و نشانه هایی برای اثت خیانت است . شاید نشانه هایی را نیز پیدا کنید . اما ز تردید دل شما موج میزند . علائم خیانت مرد به زن بیشتر حالت ذهنی و روانی دارد . پیشنهاد ما این است اول خود او این مورد را میان بگذارید .

 

مشاوره خیانت

پیشنهاد ما این است که به مشاوره خانواده مراجعه نمایید . از مشاوره خیانت استفاده کنید . قطعا تجربه روانشناسانی که تجربه زوج مانی حیطه خیانت دارند میتوانند به شما کمک کنند . دادن خواست طلاق بیشتر مل کنید . برخی از علائم خیانت مرد به زن شاید شامل موارد زیر شود :

 • یکی از مهم ترین علائم خیانت مرد به زن این است که مرد از نظر احساسی از همسرش فاصله میگیرد . از نشانه های خیانت همسر ، گذراندن بیشتر اوقات خود جایی به غیر از همراهی همسرش شد . به بهانه کار یا پیگیری کارها خارج از شهر .
 • از نشانه های خیانت همسر میتواند انتقاد بی دلیل و مکرر از زندگی زناشویی و نارضایتی از ازدواج شد .
 • نشانه خیانت همسر همچنین میتواند رسیدگی زیاد به خود شد یا به عرت بهتر اولویت بودن مرد نسبت به همسرش .
 • نشانه دیگر خیانت همسر استفاده بیش از حد از گوشی و وسایل ارتط جمعی است بدون دلیل مشخصی .
 • یکی از مهم ترین نشانه های خیانت مرد تغییر رفرهای عاطفی است . همچنین کاهش میل جنسی زندگی مشترک به بهانه های مختلف مانند فشار زیاد کار .

علائم خیانت مرد به زن قطعا میتواند متفاوت شد . انسان ها ماشین نیستند که از یک نوع سیستم رفری پیروی کنند . مسفانه ید بدانید راه های بسیاری برای خیانت وجود دارد . خیانت ابعاد مختلفی دارد :

 • خیانت عاطفی
 • خیانت جنسی
 • وغگویی
 • تعاملات
 • و …

اهمیتی ندارد که خیانت چق طول کشیده شد از یک شب چند سال . خیانت یعنی تخریب یک تعهد . پس بدانید مخرب بودن خیانت را دست کم نگیرید . علائم خیانت مرد به زن را شاید شریک زندگی بهتر از هر کسی بتواند تشخیص دهد ؛ زیرا او یک عمر زندگی کرده است . یکی از اشتهات مردان این است که فکر میکنند خیانت عاطفی اثر کمتری مقابل خیانت جنسی دارد .

 

 

راه های برخورد خیانت

راه های برخورد خیانت حتما ید یک مشاور مجرب زمینه خیانت زناشویی میان گذاشته شود . اما این را بدانید هیچگاه فکر نکنید جدایی و طلاق پایان کار برای شماست . هیچگاه به این فکر نکنید که به هر نحوی که شده شوهرن را ید به زندگی زگردانید . گاهی اوقات از محبت خارها گل نمیشود !!! ست است طلاق برای شما ناراحتی و عدم ثت ذهنی ایجاد میکند . شاید به این فکر کنید که همکاران و دوسن مورد شما چه فکری خواهند کرد . به شما حق میدهیم احساس منفی و ناخوشایند زیادی را تجربه خواهید کرد .

تحمل عواقب خیانت زناشویی برای همسر شما نیز کم نیست . اما این را هم ید نظر گرفت دهای خیانت طلاق پایان نمی یابد . نکته اساسی این است که آیا شوهر شما ارزش این را دارد که فرصت دیگری پس از خیانت به او بدهید ؟ ازدواج میتواند پس از خیانت مرد به زن هم ادامه پیدا کند اما تحت چه شرایطی ؟ قطعا مسیر راحتی نیست . یقینا بسیاری از چیزها تغییر کرده است . التیام زخم خیانت زناشویی سال ها طول میکشد . ید راه های برخورد خیانت شوهر را دقت بررسی کنید . این به ویژگی های شخصیتی شما و همسرن بسیار وابسته است .

اعتماد مجدد به همسری که خیانت کرده است ؛ کار دشواری است . برای زگرداندن این اعتماد کار سختی پیش روی زوجین است مخصوصا کسی که خیانت کرده است . اولویت این است که زمانی که خیانت مرد به زن رخ میدهد فرد خاطی مسئولیت کار خود را دقیقا بپذیرد . به هیچ وجه پی توجیه نشد . شما میتوانید کمک حرفه ای یک مانگر مجرب و مشاوره خانواده که امر خیانت همسر دارای تجربه کافی است عشق و گرمی و محبت را به زندگی مشترک برگردانید .

پاره ای از مان ها و راه های برخورد خیانت همسر

بزرگترین اشتهی که شما زمان خیانت همسرمیتوانید مرتکب شوید این است که احساسات خود را نادیده بگیرید . شما فردی استثنایی نیستید که خیانت همسر را تجربه کرده شید . عصنیت و دلهره ای که شما را شوکه کرده است این موقعیت امری عادی است . قلب شما از خیانت شوهرن شکسته است . نترسید احساسات شما هرچه که هست آن روبر و شوید . آنها را نادیده نگیرید . آنها را انکار نکنید . زمانی که شما عواطف و احساسات ن را سرکوب میکنید و خود فرو میریزید ؛ تحمل خیانت همسر از هر زمانی سخت تر است . این مواقع اولین چیزی که از خیانت همسر به ذهن ن میرسد این است که انتقام سختی از او بگیرید . اما این کار روش ستی نیست .

برخورد بد شما همسر خیانت کارن فقط بهانه ای به او میدهد که خیانت خود را توجیه کند . ممکن است بگوید اگر تو اینگونه نبودی من خیانت نمیکردم . چرا خودت را ست نمیکنی . لطفا آرامش خود را حفظ کنید . دوسن نزدیک ن دل کنید . اما مسئله را به خانواده هاین منتقل نکنید . شما ید زمان خیانت همسر این موضوع را کم کم بپذیرید . انکار کردن خیانت همسر چیزی را حل نمیکند . این زمان خود فکر میکنید اولین برخورد شما برابر خیانت همسری که عهد خود را زیر پا گذاشته چه میتواند شد . قطعا حس شما نفرت است . شوهر شما نید توقع داشته شد همان ابتدای کار بعد از خیانت او را ببخشید . ولی اگر شوهر خیانت کار از شما تقاضای بخشش کرد لطفا قاطعیت اعلام پذیرش خواست او را اعلام نکنید . به او بگویید ید رفر تو را بسنجم تصمیم بگیرم .

 

چک کردن شوهر خیانت کار

شاید یکی از مهم ترین راه های برخورد خیانت مرد ، چک کردن او شد . اما آیا این کار ستی است ؟ ست است که موقعیت خیانت همسر شما تقری سرگم هستید . اما واکنش دنل کردن او نیز کمکی به حل مسئله نمیکند . عجول نید . سریع نتیجه گیری نکنید . روند بخشش خیانت شوهر خود را پله پله پیش ببرید . به زنی تبدیل نشوید که سایه به سایه شوهرش را تعقیب میکند . ابتدای کار بهتر است اتفاقا کمی از او فاصله بگیرید . هدف شما ید این شد که به زندگی ن امنیت را برگردانید . این کار وجود خشم امکان پذیر نیست .

واکنش برابر خیانت شوهر

واکنش برابر خیانت همسر پس از آگاهی از خیانت بسیار تعیین کننده است . ست است هیچ مرهمی برای د شما این لحظه کارساز نیست و بخشش آخرین چیزی است که میتوانید مورد آن فکر کنید . ولی سعی کنید رابطه شما و همسرن به خشونت متمایل نشود چه خشونت کلامی و چه خشونت فیزیکی . تردیدی نیست که زنان بسیاری وجود دارند که میخواهند بعد از خیانت شوهرشان ، ازدواج شان را حفظ کنند . بسیار خوب ولی واکنش برابر خیانت همسرچگونه ید شد ؟ فکر کردن مورد اینکه شوهرن زن دیگری رابطه بوده است خرد کننده است . این افکار را از خود دور کنید . حال شما را بدتر میکند . سعی کنید بیشتر مورد آینده زندگی ن همسرن صحبت کنید .

شاید اولین سوالی که به ذهن ن میرسد این شد که چرا خیانت همسر برای من ید اتفاق بیفتد ؟ من چه چیزی زندگی برای او کم گذاشتم ؟ آیا ازدواج ما از ابتدا تصمیم غلطی بوده است ؟ مسفانه ید گفت هیچ دلیلی برای خیانت مرد وجود ندارد . شاید خیانت مرد ، او توان مقاومت برابر جذابیت های زنان دیگر را ندارد . یا اصلا شما هر چه که جستجو میکنید برای خیانت مرد پاسخی پیدا نکنید . خیانت مرد برای اعتماد بین زوجین مانند سمی مهلک است .

 

مشاوره خیانت مرد

مشاوره خیانت به جای شما تصمیم نمیگیرد . صرفا هم اندیشی ای است که به شما راه را نشان میدهد ؛ تصمیم خود شماست . اما اگر شوهرن از خیانتش پشیمان شده است به خودن و زندگی مشترک ن ، فرصتی برای نجات بدهید . خیانت مرد اگر میبینید او ارزش بخشش را دارد ، گذشت کنید . واکنش برابر خیانت همسر به یک برخورد خاص منتهی نمیشود . هر شخصیتی برخورد متناسب خود را میطلبد . تمام زندگی ها نابسامانی هایی وجود دارد و شما اولین زنی نیستید که مورد خیانت مرد واقع شده اید .

ازدواج بدون گیری و مشکل وجود ندارد اما برای خیانت مرد نیز توجیهی وجود ندارد . این را هم ید نظر بگیرید گاهی اوقات کمک روانشناس بخشش برابر خیانت مرد و تعهد زن عشق را برای زندگی مشترک به ارمغان می آورد . پیشنهاد ما این است که قبل از هر تصمیمی به مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی مراجعه نمایید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت همسر


سوالات متداول

شوهرم برای ر چندم به من خیانت کرده.. این شرایط چه کنم؟

این شرایط زن می تواند دادسرا از مرد شکایت کند. بعد از شکایت دادگاه مرد را احضار می کند و به پرونده رسیدگی می کند. اگر شاهد شهادت بدهد و دادگاه به نفع زن رای بدهد آنگاه زن می تواند از مرد طلاق بگیرد و مهریه را تمام و کمال یافت کند.

همسرم مدام خانم های دیگه چت می کنه..چی کار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید..

اول ید ببینید به چه کسی پیام می دهد. اگه پیام ها عاشقانه بود و مطمئن شدید حد زنگ و اس ام اسه، سعی کنید هاش صحبت کنید و خواسته هاش رو بشنوید. اگر کم کاری کردید برطرف کنید. اکثر موارد این رابطه ها کمک مشاور ست می شه.

 خانمی ردار هستم و زه متوجه خیانت همسرم شدم.. لطفا راهنماییم کنید

  این شرایط طلاق گرفتن مشکلی رو حل نمی کنه. بهتره حتما به یک مشاور خانواده مراجعه کنید. اگه همسرتون از این کار امتناع کرد سعی کنید صحبت این مشکل رو حل کنید. بهتره این شرایط، خانواده پسر رو هم جریان بزارید شاید اونها بتونن بهتون کمک کنند.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:  Signs Your Husband Is Having An Affair 

 

مقابل خیانت شوهر چه عکس العملی نشان دهیم؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت 5:32
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 55 | لينك ثابت
4.8 / 5 ( 5 votes )

خیانت زندگی زناشویی بدون شک بدترین و مخرب ترین پیشامد طول زندگی مشترک برای هر انسانی است . خیانت زندگی زناشویی اتفاقی پیچیده و زننده است که توانایی این را دارد زندگی را به نابودی بکشاند . یک هنجار شخصیتی که نمود اجتماعی آن بسیار وسیع است .کاملا طبیعی است که هیچ کس نخواهد زندگی خود را بحبوحه یک خیانت تصور کند و حتی فکر کردن به آن هم برایش هراس آور و شوم شد . اما حتی اگر خلاف میل طنین هم شد ید بپذیرید که ید سواد کافی مورد چیستی خیانت زندگی زناشویی ، علایم خیانت زندگی زناشویی و نحوه برخورد و مان خیانت زندگی زناشویی را داشته شید .

هدف بدبین کردن شما به همسر و زندگی مشترکن نیست بلکه کمک به شما برابر احتمال مورد خیانت واقع شدن است . پس سعی کنید مرحله اول کمک مشاوره خانواده راه را بر خیانت ببندید و از آن جلوگیری کنید . اما اگر حال حاضر گیر آن هستید بهتر است دست از هر عمل خود سرانه ای بردارید و مراجعه به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک به یک راهکار موثر برای برخورد این مسئله برسید . چرا که خیانت زندگی زناشویی مسئله ساده ای نیست و نیاز به تشریح روانشناسی و صورت نیاز روان مانی دارد .


بیشتر بخوانید: دلایل اصلی خیانت چیست؟


تعریف خیانت همسر

شاید ورن نشود اما صد آقایانی که ایران به همسرانشان خیانت می کنند مسفانه بیشتر میشود. توجه به این آمارها، مشخص می شود یکی از مهم ترین مشکلات زندگی زناشویی افراد، خیانت است. این روابط ابتدا از طریق شبکه های مجازی است و بعد از آن به شکل قرار ملاقات و …. پیش می رود.

خیانت زندگی زناشویی علل زیادی دارد اما مهم ترین علت آن تنوع طلبی جنسی و نبود عشق زندگی است. فرد دیگر زندگی آرامش ندارد و کنار همسرش ارضا نمی شود. به همین دلیل به دنل کسی خارج از خانه است علاوه بر نیاز های عاطفی، نیازهای جنسی او را نیز برطرف کند. بیشتر موارد دختر و پسر قبل از ازدواج مطیع خانواده های خود هستند و گاهی حتی مجبورند کسی ازدواج کنند که پ و ماشان انتخاب کرده است. اگر از افرادی که خیانت کرده اند سوال شود همه آن ها دلیلی را بهانه می کنند. شاید ۱ صد از این افراد خوشی زیر دلشان زده و بدون هیچ بهانه ای زیر سرشان بلند می شود.

 

دلیل خیانت همسران

 • مشکلات اقتصادی
 • رفرهای زشت و عدم اعتماد متقابل
 • عدم احترام
 • توجه به خانواده های دوطرف
 • زیاده طلبی همسر
 • نداشتن اطلاعات کافی مورد همسرداری

و نبود انگیزه زندگی مشترک، مسیر خیانت را برای هر دو طرف ز می کند. همه ما نیاز به زییی داریم و زییی را دوست داریم. اگر زن یا مرد برای همسر خود زی به نظر نرسد، خوش بو نشد، رفر معقولانه و منطقی نداشته شد. مهرن و سپاسگذار نشد و شادی و نشاط نداشته شد، انتقاد پذیر نشد، قطعا جاذبه اش را برای همسر خود از دست می دهد. زن و شوهر ید برای محکم کردن پیوند و رابطه خود به این موارد اهمیت دهد.

اما اگر کار از کار گذشت و خیانت کرد آن وقت ید چه کند؟

به خودن زمان بدهید.  اقدام آنی نکنید. مثلا اینکه به خودکشی فکر کنید یا از همسرن طلاق بگیرید. این موارد بهتر است به همسرن چیزی نگویید. ابتدا یک مشاور خبره این زمینه صحبت کنید او برحسب شرایط خانوادگی بهترین راه را به شما نشان دهد. اگر لزومی به صحبت همسر بود سعی کنید او را متوجه کار خود کنید. مدتی از خانه دور شید هم او به کارش فکر کند و هم شما فرصتی برای زسازی خود داشته شید. انتها اگر این اقدامات جواب نداد می توانید خواست طلاق کنید.

اثرات خیانت زندگی زناشویی

اثرات خیانت زندگی زناشویی گاه آنق عمیق است که جبران ناپذیر میشود و هر تلاشی برای ترمیم آن بی ثمر است . اثرات خیانت زندگی زناشویی صرفا به زندگی مشترک ختم نمیشود که جدایی آن را تمام شده فرض کنیم . مسفانه بعضی از موارد اثرات خیانت زندگی زناشویی به حدی مخرب است که به طور کل روان و شخصیت فرد آسیب دیده را تحت ثیر قرار میدهد و حتی پایان عمر ممکن است او همرا شد یا حالتی بدتر او را به یک شخصیت اجتماعی منفی تبدیل کند که به جبران ظلمی که بر او واقع شده دست به انتقام جویی یا هر حرکت خطرناک دیگری بزند .

پس اثرات خیانت زندگی زناشویی را محدود به زندگی مشترک خود ندانید چرا که ممکن است ابعاد اجتماعی خود را نشان دهد . اگر آن را محدود به زندگی مشترک بدانیم یا به طلاق زوجین ختم میشود یا خوش بینانه ترین حالت ممکن پس از طی یک روند مانی زوج این مسئله کنار می آیند اما هرگز به طور صصد همه چیز شبیه سابق نخواهد شد .

 

مان خیانت زندگی زناشویی

مان خیانت زندگی زناشویی روندی است که نیازمند شکییی است . و از جمله مسائلی که مستلزم کمک های مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی است قبل از هر اقدامی برای مان خیانت زندگی زناشویی از تصمیم های عجولانه خودداری کنید وضعیت و ناراحتی شما کاملا قابل ک است اما به همسرن فرصت توضیح بدهید . اکنون وقت سرزنش و تحقیر کردن نیست سعی نکنید تخریب شخصیتی همسرن حال خود را بهترکنید . عوض یکر دیگر بی نظیر بودن خود را به او نشان دهید و حفظ آرامش به او بگویید که وقت آن رسیده همه چیز را توضیح دهد یک تصمیم ست بگیرید .

اما اگر شما شخص خاطی هستید سعی کنید تمام ماجرا را بدون کم و کاست توضیح دهید همسرن فرصت هضم آن را داشته شد و هر لحظه جریانی دیگر شوکه نشود گاهی ممکن است طرف مقابل ما فردی بوالهوس ، تنوع طلب ، تعدد طلب و بدون عزت نفس شد چنین شخصی حتی اگر ابراز پشیمانی کند و شما او را ببخشید پس از مدتی اگر شرایط خیانت قرار بگیرد زهم خیانت زندگی زناشویی را پی خواهد گرفت . برای این دسته از افراد خیانت زنگی زناشویی یک اشته نیست بلکه یک انتخاب است ، این افراد هرگز لیاقت بخشش را ندارند و قدان خوبی های شما نخواهند بود پس تلاش برای تغییر آنها کاملا بی فایده است .

 

 

گذشت چه صورت ؟

اما همه ما آنسان هستیم که خطا جزئی از سرشت ما است . گاهی فرد وجود نکات مثبت اخلاقی وعلاقه به همسر و زندگی خود ممکن است دچار لغزش شود به همسر خود خیانت کند . اگر همسرن دسته دوم قرار دارد بهتر است کمی هم خود را آنالیز کنید . آیا همسرن را ک میکنید ؟ آیا سعی میکنید که لحظات شادی را برای او رقم بزنید ؟ آیا به او اعتماد به نفس لازم را میدهید ؟ آیا به ق کافی به نیاز های جنسی و روحی او پاسخ میدهید؟ بله گاهی خود ما زمینه را برای خیانت زنگی زناشویی را فراهم میکنیم ، پس او را از همه نظر سیراب کنید کسی به غیر از شما به چشم او نیاید .

اما اگر این تفاسیر ز هم به شما خیانت شد ابتدا بفهمید که آیا اولین ر است یا خیر . سپس مطمئن شوید که همسرن واقعا پشیمان و خواسر جبران است . به طور حتم این جریان روحیات و ذهنیت شما را به هم ریخته و نمیدانید چگونه ید رفر کنید که زندگین به روال عادی برگردد و همسرن دیگر این اشته را تکرار نکند . این جا است که ید از تخصص و تجربه مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی نهایت استفاده را ببرید . شما بیشتر از هر زمان دیگری برای مان خیانت زندگی زناشویی به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک احتیاج دارید بنابراین پس از شنیدن گفته های همسرن هم به مشاور خانواده مراجعه کنید تشریح داسن شما بهترین روند مان خیانت زناشویی و زسازی رابطه شما را براین پیدا کند .

نشانه های خیانت زندگی زناشویی

نشانه های خیانت زندگی زناشویی گاهی کاملا محسوس و عینی است و گاهی نیاز به دقت و ریزبینی دارد دقت به نشانه ها را بدبینی و شکاک بودن اشته نگیرید . بعضی از اشخاص بطور ذاتی نمیتوانند کاملا اعتماد کنند و افراد شکاکی هستند . اگر به رفر افراد خانواده توجه شود به رابطه زناشویی بین آنها میتوان ، پی برد . همچنین گاهی یک یا دو مورد از این نشانه های خیانت زندگی زناشویی ممکن است فقط یک سوء تفاهم شد اما اگر طی یک مدت متوجه چند مورد از این نشانه ها همسر خود شدید میتوانید به وجود نفر سومی زندگین شک کنید .

 

نشانه هایی که ید جدی گرفته شود

اگر رابطه جنسی شما به کیفیت گذشته برقرار نمیشود و حس میکنید فاصله بین دفعات آن زیاد تر شده و همسرن آن لذت همیشگی را نمیبینید . اگر دیگر به اندازه گذشته کنار شما وقت نمیگذراند و به هر بهانه ای از هم کلامی شما دوری میکند . اگر از دوست جدیدی که او را به شما معرفی نکرده و مدام او تماس است حرف میزند . اگر به زگی از وضعیت موجود زندگین مدام گله میکند . اگر بیشتر از حالت عادی به ظاهر خود میرسد . اگر برنامه روزمره او دچار تغییرات بزرگی شده است . اگر بیشتر از همیشه به تلفن همراه و شبکه های اجتماعی خود وابسته شده است .

اگر بی دلیل عصنی میشود یا بی دلیل خاصی شاد به نظر میرسد . اگر تماس هایش را حضور شما جواب نمیدهد یا دیگرتلفن همراه اش را کنار شما رها نمیکند . اگر مسافرت های بدون شما برای او پیش می آید . اگر مسائلی که قبلا راغب نبود اکنون کنج کاوی میکند . اگر دیگر به شما نمیگوید که وقت بیشتری را برای هم بودن صرف کنید . اگر مقابل شما استرس دارد و نمیتواند به چشمانن نگاه کند . و حتی اگر به طور غیر طبیعی بیشتر از همیشه به شما ابراز احساسات میکند . . . اینها میتوانند نشانه های خیانت زناشویی به شما شند . البته تمام نشانه ها نیستند اما نشانه های مهمی هستند که بین زن و مرد مشترکند . گاهی کمی دقت به آنها پی خواهید برد .

خیانت زندگی زناشویی چیست ؟

خیانت زندگی زناشویی چیست ؟ مسفانه بعضی از افراد فقط همبستری و برقراری رابطه جنسی نفر سوم را خیانت میدانند اما ید گفت که خیانت ابعاد گوناگونی دارد که فقط بدترین آن خیانت جنسی است . به طور کل اگر بخواهیم یک تعریف جامع پاسخ این سوال که خیانت زندگی زناشویی چیست ؟ ارائه دهیم به هر عمل ، رفر ، حس ، و تجربه ای که شخص به طور پنهانی انجام میدهد و میداند که اگر همسرش از آن آگاه شود ناراحت میشود خیانت گفته میشود (قابل ذکر است به طور مثال شرکت اموری مانند امور خیریه ، کلاس های مفید آموزشی . . . نمیتواند جنبه خیانت داشته شد چرا که بعضی از افراد همسر خود را از هر نوع پیشرفت مثبت هم منع میکنند ) .

اما پایان ؛اجازه ندهید روح شما آنق تنزل پیدا کند که خیانت کنار بیاید ، شما بزرگ و ارزشمند هستید و خیانت پست ترین شکل و بعد انسانی شما را به نمایش میگذراد . هیچ دلیلی نمیتواند خیانت را موجه نشان و شاید بتوانید هر بهانه ای دیگران را متقاعد کنید اما مقابل قلب و شرافت خود هیچ پاسخی نخواهید داشت و ور کنید که خیانت نکردن لطف به طرف مقابلن نیست احترام به عزت نفس خویش است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت همسر


 

سوالات متداول

 همسرم دیگر میل و رغبتی به رابطه جنسی من ندارد.. به نظرن آیا به من خیانت می کند؟

خیر..سعی کنید او این مورد صحبت کنید که علت این موضوع چیست؟ قطعا او دلایل خود را دارد. سعی کنید این سوء ظن را برطرف کنید و خوشبینانه به این قضیه نگاه کنید. نگران نشید.

 همسرم به من خیانت کرده و بعد از فیلمی که از او گرفتن توافق کردیم از هم جدا شویم.. آیا نفقه به او تعلق میگرد یا خیر؟

  هر شرایطی حتی خیانت، نفقه و مهریه حق زن است. بهتر است قطعی شدن طلاق نفقه او را کامل بپردازید. صورت امکان سعی کنید آبروی همسرن را حفظ کنید و این موضوع را پیش خودن حل نمایید.

حکم دادگاه برای مردی که رها خیانت کرده چیست؟

 پس از ثابت شدن خیانت شوهر که البته کار سختی است و بسیاری از موارد نیاز به حضور نفر سوم است، مرد به ۹۹ ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: Things You Need to Know If a Partner Betrayed You

 

دلایل و نشانه های خیانت زندگی زناشویی چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت 5:00
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 55 | لينك ثابت
5 / 5 ( 1 vote )

طلاق به خاطر خیانت از جمله دلایلی است که امروز پرونده های طلاق دفتر وکیلان و مشاوره خانواده بیش از پیش به چشم میخورد . طلاق به خاطر خیانت تمامی ملل و فرهنگ ها و طول دوره های مختلف همواره وجود  داشته است اما امروزه توجه به تحولات فرهنگی و تغییر همه جانبه سبک زندگی طلاق به دلیل خیانت شایع تر از دیگر دلایل جدایی است .

شاید جامعه آنطور که ید نتوانسته است همگام توسعه به بخش تعالی فرهنگی قالب آموزش های رسمی و غیر رسمی رسیدگی کند چرا که اگر تعالی بشری جامعه همانند پیشرفت تکنولوژی مورد توجه و رسیدگی شد و اخلاقیات و رشد معنوی افراد کنار سایر جنبه ها مورد توجه قرار گیرد قطعا گام بعد تعالی بشری جامعه به سرحدی خواهد رسید که کمتر شاهد طلاق به دلیل خیانت شیم چرا که خیانت رفری پست و به دور از ارزش های اخلاقی است که ناشی از عدم عزت نفس است . توصیه میشود برای اتخاذ تصمیم ست از مشاوره خیانت استفاده کنید.

طلاق به دلیل خاطر خیانت

سال های اخیر یکی از مهم ترین علل طلاق، خیانت زوجین بوده است. این مورد از آن دسته مواردی است که طلاق بهترین راه چاره آن است. زیرا علاوه بر اینکه زوجین از طرف همسر خود مورد بی مهری و بی وفایی قرار می گیرند، ز هم می توانند خیانت کنند. بعضی از زوجین به این دلیل دست به خیانت می زنند که از همسر خود خسته شده اند و دیگر او را دوست ندارند.

این بی علاقگی و عدم عشق زندگی، قاتل روابط زناشویی است. بر اساس گزارشات و آمار اعلام شده بیشتر از نیمی از مردان و حدود ۳۰ صد از زنان به دلایل مختلف  گیر روابط نا مشروع هستند. شاید شما هم یکی از قرنیان شید و نمی دانید چگونه این موضوع را هضم کنید. فراموش کردن خیانت همسر بسیار سخت است و اولین واکنشی که طرف مقابل نسبت به آن دارد جدایی است.


بیشتر بخوانید: دلایل اصلی خیانت چیست؟


 

دلایلی که تنها راه خیانت را جدایی می دانید چیست؟

شکستن غرور و احساس تنهایی

زمانی که همسرن کسی را جایگزین شما می کند یعنی رفرها و محبت شما را نمی خواهد. به همین دلیل این موضوع عث شکستن غرور شما شده و اعتماد به نفس شما را از بین می برد. شما دیگر جذابیتی برای همسر خود ندارید و به همین دلیل حس میکنید طرد شده اید. غرورن شکسته است و از لحاظ روانی به دنل راهی برای نشان دادن خود هستید. به همین دلیل طلاق را بهترین راه حل می دانید از این طریق میزان دلشکستگی و احساسن را به همسرن نشان دهید.

این حال سعی کنید کنار خانواده یا افرادی شید که شما را دوست دارند. اگر فرزندی دارید به او فکر کنید و به او دلگرم شید. خیانت کردن همسرن لزوما گردن شما نیست. شما قطعا بی ایراد هستید و به همان اندازه مهرن و جذابید. سعی کنید به خودن فکر کنید و حد ممکن ضعف به خود راه ندهید.

بیان خشم

اولین واکنش شما بعد از خیانت همسرن چیست؟

قطعا به حدی عصنی می شوید که حتی فکرش را هم نمی کردید. شما دیگر توان دیدن همسر خود را ندارید. احساس اعتماد و امنیت شما کاملا از بین رفته و آرامشی زندگی ندارید. رویاهای شما برای ساختن آینده ای بهتر بر د رفته است. این واکنش کاملا طبیعی است واولین چیزی که به ذهنن می رسد طلاق و جدایی است. سعی کنید خشم بیش از حد خود را مهار کنید.

 

عواقب خیانت زوجین به یکدیگر

طلاق بعد از خیانت مسئله ای است که ثیر مخرب خود بر روی فرد مورد خیانت زوج  واقع شده میتواند او را به فردی ناهنجار تبدیل کند که به پاس جبران ضربه ای که خورده است دست به هر رفر نا متعارفی بزند و این سلامت روانی و اجتماعی جامعه را به خطر خواهد انداخت . اما مسفانه تدبیر چندانی برای چنین افرادی که شرایط جدایی به خاطر خیانت هستند ، نظر گرفته نشده است و حمایت ها قبل از طلاق است و پس از آن این افراد به حال خود رها میشوند .

حالی که مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی میتواند نفوذ مشاوره طلاق و پروانده های مرتبط برای این افراد پس از طلاق  بعد از خیانت برنامه هایی نظر بگیرد . برای مثال کنار مشاوره خانواده و وجود راهکار های مانگران برنامه ای همه جانبه برای زسازی شخصیتی و احیای روحی روانی افرادی که طلاق به دلیل خیانت را تجربه کرده اند این افراد را ر دیگر به وضعیت قبلی خود برگردانند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت همسر


 

طلاق به خاطر خیانت مرد

طلاق به خاطر خیانت مرد پرونده هایی که خواست طلاق از طریق زن به دادگاه داده شده است همیشه سهم قابل توجهی داشته است . از آنجایی که به طور کلی حق طلاق مرد است ارائه عکس از مکالمه و پیام تلفنی و یا عکس معمولی از همسر شخص دیگر مکان عمومی نمیتواند دلیل تمام کننده ای برای دادگاه شد پرونده نفوذ کند و طلاق را حق زن بداند . برای طلاق از طرف زوجه دلایلی قانونی خاصی وجود دار که اصطلاح دادگاهی آن ” عسر و حرج ” است که دلایلی محکمه پسند برای اتمام زندگی مشترک از طرف زوجه هستند به طور مثال (اعتیاد به مواد مخ و مشروت الکلی ، بیماری روانی حاد یا بیماری  مسری …) پس طلاق برای خیانت مرد نظر گرفتن خیانت به عنوان سوء رفر کنار سایر دلایل برای دادگاه قابل استناد است .

طلاق برای خیانت مرد

اما جدای از بحث و روند قانونی این مسئله . موضوع روانشناسی این جریان است ، چرا که خیانت برای هر فردی میتواند بدترین ضربه روحی روانی شد . اما آیا تنها راه حل برخورد خیانت طلاق است ؟ پاسخ به این سوال مشاوره طلاق و مشاوره خانواده مفید ترین کمک را به ما خواهند کرد اگر طرف مقابل شما فردی بوالهوس نیست و به اشته دچار چنین رفری شده است و از نظر شما لایق شانس مجدد است میتوانید مراجعه به مرکز مشاوره خانواده روانشناسی طی یک روند مانی رابطه خود را به شکل اصولی احیا کنید .

اما اگر به عنوان یک زن طلاق به دلیل خیانت مرد را تجربه کرده اید وضعیت شما کاملا قابل ک است شما احتیاج به زمان و همدلی و مشاوره برای ریکاروری وضعیت روحی روانی و زگشت به زندگی را دارید پس به خود کمک کنید و کنار یک روانشناس متخصص مسیر بهبود خود را راحت تر و سریع تر طی کنید .

 

طلاق به خاطر خیانت زن

طلاق به دلیل خیانت زن مسفانه امروزه کنار طلاق به دلیل خیانت مرد هم به چشم میخورد . بیان واژه مسفانه برای طلاق به دلیل خیانت زن به دلیل احساس نا برابری جنسی نیست و به این معنا نیست که خیانت برای مرد توجیه پذیر است اما از آن جایی که جایگاه زن خانواده بسیار والا و مظهر مهر و عاطفه و حافظ کانون خانواده است و از آنجایی که وجود ظرفات و لطافت شخصیتی زن متجلی نقش مهم او حفظ عفت و تحکیم بنیان خانواده است و همچین به خاطر نقش پر ارزش مای و رسالت بزرگی که دارد ، آلوده شدن زن به رفر خیانت جلوه زننده تر و ناخوشایند تری دارد .

جدایی به خاطر خیانت

طبق پژوهش ها و آمار طلاق به خاطر خیانت زن آثار مخرب تری روح و روان و کل زندگی مرد به ر خواهد آورد . چرا که زن از نظر روانشناسی تجلی رفری راحت تری را دارد و ناراحتی و احساسات خود را گریه و . ..راحت بروز میدهد و بیشتر مورد حمایت و همدلی قرار میگیرد و این عث میشود که سریع تر خود را پیدا کند . اما آمار نشان میدهد که مردان بعد از طلاق بیشتر دچار تنش روحی و افسردگی میشوند . طلاق به دلیل خیانت زن هم که میتواند بدترین دلیل جدایی برای یک مرد شد پس مردان هم نیاز مشاوره بعد از طلاق دارند .

آمار طلاق به خاطر خیانت

آمار طلاق به خاطر خیانت طبق تحقیقات آسیب شناسان اجتماعی و نهاد های مربوط رتبه سوم را بین دلالیل طلاق را به خود اختصاص داده است صد آمار طلاق به خاطر خیانت دهه گذشته همچنان رو به افزایش بوده است اما آمار و تحقیقات دقیق و مشخصی این ره یا صورت نگرفته است یا نشر داده نشده است . چرا که رسیدگی ها و آمار گیری هایی که این زمینه صورت میگیرد مسفانه به دلیل عدم پذیرش و جا نیفدن این مسئله افراد از تیک زدن خیانت به عنوان عامل جدایی خود ممکن است اجتناب کنند و همین امر عث میشود که نیج دقیقی دست نشد . و بیشتر آمار گیری ها و تحقیقات کلی هستند به طور مثال تهران دست داشتن روزانه ۹۰ طلاق همچنان رکورد دار آمار طلاق است .

 

طلاق به خاطر خیانت شوهر

طلاق به دلیل خیانت شوهر امروزه تیتر بسیاری از مجلات خانواده و برنامه ها است اما هرگز آنگونه که ید به آن پرداخته نشده و چاره اندیشی بخصوصی صورت نگرفته است . مسفانه زنانی که طلاق به دلیل خیانت شوهر را تجربه میکنند اکثرا به زنانی افسرده و منزوی تبدیل میشوند و موارد حاد تر میتوانند پیش گرفتن رفر های غیر معمول به خود و جامعه آسیب برسانند . اما اگر مراکزی مانند مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی برنامه هایی برای چنین افرادی نظر گرفته شود یا مسئله اشتغال زنان شرایط طلاق بعد از خیانت مطرح شود و جامعه از آنان حمایت کند آسیب های فردی و اجتماعی این امر به حداقل خواهد رسید .

خیانت شوهر

اگر شما فردی هستید که چنین تجربه ای را داشته اید و به حقوق و شخصیت شما تعرض شده است نید نفر بعد خود شما شید . پس ارزش های خود را حفظ کنید اعتماد به نفس خود را گفتن جمله ” حتما من خوب یا کافی نبودم ” از بین نبرید . شما هرگز لایق چنین رفری نبوده اید و اکنون زمان آن است که بیش از هرزمان دیگری قوی شید ، به کمک روانشناس روحیه خود را ترمیم کنید . به اشتغال و تحصیل بپردازید و اگر به حال وقت ورزش و مطالعه نداشت اید این کار را انجام دهید خیانت نید شما را پایین بکشد بلکه ید تلنگری شد برای تعالی و رشد شما .

اگر همسرن به خیانت خود اعتراف کرد می توانید به راحتی از همسرن جدا شوید اما اگر مجبور به اثت آن شوید مجبورید شواهدی مبنی بر خیانت همسرن را به دادگاه بدید. نفر سوم نید مجبور به شهادت شه و ید به اختیار خودش شهادت بده.

 

سوالات متداول

 شوهر من دور به من خیانت کرده و حال حاضر یک فرزند دارم؟ راه حل چیست؟

 مشخص است که همسرن علاقه ای به شما و به ادامه زندگی ندارد. راه حل این موضوع به شرایط خانوادگی شما دارد. آیا می توانید نبود او از خانواده کمک بگیرید یا مستقل شوید یا خیر؟ اگر می توانید بهترین راه این است که وکیل بگیرید و دادخواست طلاق بدهید.

آیا خیانت ازطریق واتس آپ یا تلگرام را به دادگاه ثابت کرد؟

 اثت خیانت از طریق واتس آپ یا تلگرام کار بسیار سخت و گاهی غیر ممکن است. این شخص ید هنگام ارتکاب جرم دستگیر بشه یا حداقل کسی از دوسن نزدیکش شهادت بده. این موضوع منوط به گرفتن وکیل است.

 آیا دادگاه نفر سومی که عث خیانت شده را احضار می کند؟

اگر همسرن به خیانت خود اعتراف کرد می توانید به راحتی از همسرن جدا شوید اما اگر مجبور به اثت آن شوید مجبورید شواهدی مبنی بر خیانت همسرن را به دادگاه بدید. نفر سوم نید مجبور به شهادت شه و ید به اختیار خودش شهادت بده.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: How Faith Influences Divorce Decisions 

 

طلاق به خاطر خیانت همسر

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ساعت 4:15
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 56 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» ۱۵ راهکار خواباندن کودک یک ماهه تا دوساله (یکشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۳)
» دلیل زودرنجی در دوران بارداری چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 24
» بازديد ديرور : 307
» بازديد ماه گذشته : 5485
» بازديد سال گذشته : 16906
» كل بازديد : 30531

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 505
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.204.193.85
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
× بستن تبلیغات