مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
5 / 5 ( 3 votes )

معیار انتخاب همسر برای ازدواج

معیار انتخاب همسر ویژگی‌ها و دلایلی است که یک نفر  مورد آینده قصد ازدواج خود نظر میگیرد . معیارهای انتخاب همسر تحت تأثیرعوامل متفاوتی است . سبک زندگی ، عادت های روزمره و نوع نگاه به زندگی و هدف های فرد از جمله مهمترین آنها میشد. زمانی که از معیارهای انتخاب همسر صحبت می‌کنیم . ید به این نکته توجه داشته شیم که ما از زندگی چه چیزهایی میخواهیم ؟ قصد داریم حاصل ازدواج و زندگی زناشویی ما چه کیفیتی داشته شد ؟ از معیارهای انتخاب همسر مورد نظر برای ازدواج میتوانیم  به این نکته بپردازیم که ید بدانیم فلسفه ازدواج از دید طرف مقابل ما چیست ؟ اینکه او چگونه زندگی را میخواهد ؟ همچنین بدانیم که چگونه می تواند نیازها و معیار انتخاب همسر ما را چارچوب زندگی زناشویی رعایت کند .

معیار انتخاب همسر برای مردان

معیارهای  انتخاب همسر برای مردان شاخه های اصلی و فرعی می تواند قرار بگیرد . از اصلی ترین معیارهای انتخاب همسر مردان می توان به خانواده دار بودن و وفادار بودن توجه کرد . همچنین به میزان عاطفه و علاقه‌ای که یک خانم وجود دارد اشاره کرد . ک و فهم از زندگی و قت میت خانم شرایط سخت  برای پایدار نگه داشتن رابطه زناشویی بسیار حائز اهمیت است . پا به پا قدم برداشتن کنار شوهر نیز از دیگر مسائل مهمی است که مردان انتخاب همسر برای خود مد نظر قرار میدهند . از دیگر نکاتی که میتوان به عنوان معیارهای انتخاب همسر برای مردان نظر گرفت . سنخیت داشتن خانوم سطح اجتماعی مرداست . همچنین نزدیک بودن سطح خانواده ها از لحاظ مالی  ، فرهنگی و… جایگاه ویژه ای دارد .

شاید بعضی از افراد بگویند که طرف مقابل خودش برای ما مهم است نه خانواده او . بی تردید هر صورت تفاوت های دو خانواده آینده زندگی زناشویی زوجین ثیر گذار خواهد بود .

 

معیار انتخاب همسر برای زنان

معیار انتخاب همسر برای زنان علاوه بر علایق شخصی معیارهای دیگری را نیز بر میگیرد . از قبل برای زندگی مشترک خود و فردی که گزینه ازدواج او ست چند معیار مهم  وجود دارد . یکی از مهمترین فیلتر هایی که میتوان به آن اشاره کرد این است که این مرد چه خانواده‌ای رشد کرده است . به احتمال زیاد شوهر شما همانق برای شما به عنوان یک زن ارزش قائل است که خانواده او مردان برای زنان اهمیت قائل هستند . پس هیچ گاه بررسی خانواده را به عنوان یک  معیار انتخاب همسر برای زنان نادیده نگیرید . بسیاری از مشکلات زناشویی و مسفانه جدایی ها و طلاق هایی که اتفاق میافتد .

به دلیل سهل انگاری ره مساله تناسب خانواده هاست . مسئله بعدی که ید به آن اشاره کرد و بسیار مهم است بلوغ عاطفی مرد مورد نظر شماست . معیارهای انتخاب همسر برای زنان از این امر مطمئن شوید که شوهر آینده شما به قی از بلوغ عاطفی رسیده است . آیا او میتواند از عواطف شما مراقبت کند ؟ آیا او می تواند هیجانات منفی و مثبت زندگی را به خوبی مدیریت کند ؟

معیار انتخاب همسر از دیدگاه روانشناسی

معیار انتخاب همسر از دیدگاه روانشناسی بسیار وسیع است . به شما پیشنهاد میکنیم صورت لزوم از آگاهی نسبت به آنها برای مشاوره ازدواج اقدام کنید . اینگونه شما سریع تر و مفیدتر به پاسخهاین خواهید رسید . آگاهی از معیار های ست همسر بسیار اهمیت است . یک روانشناس ابتدا نیازها و معیارهای مورد نظر شما را یک چهارچوب مرتب می کند . سپس به توضیح و روشن سازی شما مورد آنها میپردازد . امکان دارد یک معیار از نظر شما بسیار مهم و حیاتی شد . اگر طرف مقابلن آن  معیار شما را نداشته شد حتی اگر گزینه خوبی نیز به نظر برسد شما از فکر ازدواج او منصرف میشوید . امکان دارد بعد از میان گذاشتن آن معیار یک روانشناس زبده مشخص شود که کاملا اشته میکنید . قطعا نبود  یکی از معیارها ی مورد نظر شما دلیل خوبی برای کنار گذاشتن آن گزینه ازدواج نمیشد .

مهمترین معیار انتخاب همسر

مهمترین معیارهای انتخاب همسر هنگامی که موقعیت ازدواج پیش می‌آید ید از قبل ذهن ما جای گرفته شد . معیار های انتخاب همسر از دیدگاه روانشناسی ید همیشه نظر داشته شید که اگر به فکر زندگی عاشقانه ای هستید و صدد ساختن زندگی زناشویی آرام و فضایی عاطفی هستید قبل از ازدواج کاملا معیارهای ازدواج عقلانی را مد نظر قرار بدهید . این صورت بعد  از ازدواج خیالن از محکم بودن رابطه و سالم بودن ازدواج راحت راحت خواهد بود .

مهمترین معیارهای انتخاب همسر ذهن و فکر شما هر چه که شد . ید ساختن یک زندگی عاقلانه و بعد عاشقانه را اولویت قرار داده شد . به این دلیل که شما تنها مسئول زندگی فردی خود نیستید . شما وارد رابطه ای می شوید که علاوه بر خود ید مسئولیت سلامت روحی روانی و جسمی همسرن و آینده فرزندانن را بپذیرید . بنابراین معیارهای انتخاب همسر برای مردان و معیارهای انتخاب همسر برای زنان فرقی نمیکند . هر دو جنس ید به صورت مسئولیت پذیر و دید بسیار ز معیارهای خود را انتخاب کنند .

اهمیت معیار مالی

شاید این را بسیار شنیده شیم که زندگی زناشویی پول اهمیت زیادی ندارد . اگر دو طرف همدیگر را دوست داشته شند کافیست بتوانند زندگی خوبی را بسازند . این از جمله وغ هایی است که جامعه ما و همه جوامع سنتی رواج دارد . بی اهمیت جلوه دادن مسائل مالی می تواند به راحتی بنیان خانواده را از هم بپاشد . این ست است که پول به تنهایی نمی تواند تضمین کننده یک زندگی زناشویی و آینده آن شد . اما کنار این ما ید حتما این را بدانیم که مشکلات مالی بی اهمیت نیستند .

مشکلاتی که ریشه بی پولی و فقر دارد می تواند به راحتی یک زندگی زناشویی خوب و عاشقانه را به جهنمی برای دو طرف تبدیل کند . این معیار ید به عنوان معیارهای انتخاب همسر برای زنان حتما نظر گرفته شود . استقلال مالی به معنی تمکن مالی سطح لا نیست . بلکه فقط کافی است مرد آمد و شغل ثابتی داشته شد . او ید  از لحاظ معیشتی بتواند پول را برای خانواده خرج و مدیریت کند .

 

اهمیت معیار مذهب ازدواج

بررسی معیارهای مذهبی و نوع دیدگاه انسان ها نسبت به این موضوع متمایز است . تعریف هر کسی از خداوند می‌تواند منحصر به فرد و متفاوت شد . اما زمانی این اعتقادات حالت شخصی دارند که به زندگی دیگران خسارت و آسیب های روحی نکنند . دو نفر که زندگی مشترکی را آغاز میکنند و از آن به بعد روی یکدیگر ثیر خواهند گذاشت . قطعاً ید مورد معیارهای مذهبی یکدیگر هم راس و هماهنگ شند .

اگر طرفین به سطحی از  قت گفت و گو رسیده شند که بتوانند اعتقادات طرف مقابل نیز کنار بیایند . آنگاه احتمال دارد که این رابطه از سمت معیار معنویت آسیبی نبیند . اما کید بر این است که افرادی ازدواج کنیم که از لحاظ دیدگاه مذهبی ما هم طبقه و هم فکر شند . به دلیل این که جامعه ما معمولا رسم بر این است که مرد  مدیریت زندگی را دست داشته شد این معیار میتواند مهم ترین معیار جهت انتخاب همسر برای مرد شد .

اهمیت استقلال شخصیتی ازدواج

استقلال شخصیتی نیز از مسائلی است که ید هر دو طرف به ق کفایت رشد کرده شد . قوی بودن و تسلط بر این معیار می تواند کمک شایانی کم شدن دخالت های خانوادگی داشته شد . از پرشمار ترین مسائل مطرح شده اختلافات زناشویی است دخالت های خانوادگی است . مشاوره خانواده و روانشناسی مهم است که فرد به ثت شخصیتی رسیده شد. یعنی شناخت نقطه ضعف ها و نقاط قوت و نحوه آرام کردن خویش زمان عصنیت .

مهترین اصل معیار های ازدواج مدیریت بین احساسات همسر، خودش و خانواده خویش است. او نیست اجازه دهد که مسائل و مشکلات زناشویی خود و همسرش به خانواده ها برای حل آن انتقال پیدا کند . بلکه خود به دلیل داشتن استقلال فکری می تواند مشکلات را حل و فصل کند . به این ترتیب هر چق که خانواده‌ ها از مسائل خصوصی زندگی زناشویی ما کمتر بدانند .  احتمال اینکه زندگی ما دخالتی انجام دهند به مراتب کمتر می شود . این معیار میتواند هر دو جنس هم  معیار انتخاب همسر برای مردان و همچنین معیار انتخاب همسر برای زنان نیز شد .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره و معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Criteria for Choosing a Spouse

 

نکاتی مورد معیار انتخاب همسر

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 1 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت 20:37
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 50 | لينك ثابت
5 / 5 ( 2 votes )

معیارهای اصلی ازدواج

معیارهای اصلی ازدواج جوامعی مانند کشور ما معمولا از نسل های گذشته و پ و ماهایمان به ما میرسد . ما گمان میکنیم که چون پ و ماهای ما به این مدت یکدیگر به خوبی زندگی کرده‌ اند و الان از یکدیگر جدا نشده اند . می توانیم معیارهای مهم ازدواج را از آنها الگوبرداری کنیم . آیا این دیدگاه صحیحص است؟ اما حقیقت این است که این که ما ماه عسل زندگی مشترک آنها هستیم . امکان دارد به دلایل وراثتی بسیاری از چیزها شبیه آنها شیم . می‌توانیم بسیاری از امور و نظر ها راجع به زندگی آنها متفاوت شیم . یعنی معیارهای مهم ازدواج که معمولا توسط والدین به ما یادآوری و گوش زد میشود و پیشنهاد میکنند . ممکن است که از آنها الگوبرداری کنیم و  معیارهای ازدواج ما تفاوت آشکار و فاحشی داشته شد .

مهمترین معیارهای ازدواج

مهمترین معیار های ازدواج از فردی به فرد دیگر متغیر است . امکان دارد یک ویژگی اگر طرف مقابل ما شد از جمله معیارهای ازدواج ما محاسبه شود . اما همان ویژگی برای فرد دیگر اگر فهرست خصیصه‌های همسر آینده اش قرار داشته شد آسیب زا خواهد بود ‌. از مهمترین معیار های ازدواج می توان به استقلال طرف مقابل اشاره کرد . این استقلال ید به صورت اسندارد بیشتر   بعد های روانی ،  اجتماعی و مالی و … مشاهده شود .‌ ید نظر داشت که اغلب استقلال بعد های مختلف یکدیگر ارتط دارند و روی یکدیگر ثیر گذار هستند .  مثلا فردی که استقلال مالی داشته شد به احتمال زیاد و به دلیل عدم احتیاج مادی نسبت به خانواده و والدین خود می تواند به استقلال فکری نیز نزدیک تر شود. افراد قبل ازدواج حتما دی مورد مهمترین معیارهای مهم ازدواج از نظر یکدیکر به توافق برسند .

 

معیارهای اصلی ازدواج موفق

معیارهای اصلی ازدواج  موفق زمان ها و شرایط متفاوت امکان دارد تغییر کند .  انسان کل مجموعه ای از نیازهاست که از لحظه تولد مرگ به دنل ارضای آنهاست . اگر این نیازها به خوبی برطرف شود انسان شاداب و کامیاب خواهد بود . غیر این صورت انسان دستخوش تغییرات منفی و استرس‌های ناشی از ناکامی ارضای نیازهای خود خواهد بود . مقوله ازدواج نیز به همین منوال و روند ید دقت کرد .

اگر فردی توجه به معیارهای مهم ازدواج که متناسب روحیات و نیازهای او شد . اگر فرد مورد نظر خود را پیدا کند طبیعً علاوه بر رفع نیاز ها به آرامش نیز دست خواهد یافت . اما اگر به هر دلیلی از جمله انتخاب اشته مورد فرد مقابل مورد هجوم استرس ها و جو منفی قرار بگیرد .  قطعاً سلامت  روان او تحت تأثیر آسیب‌های این انتخاب مختل خواهد شد .

معیارهای اصلی ازدواج پسران

معیارهای ازدواج پسران ید توجه به جنسیت آنها نظر گرفته شود . شرایط سنی برای پسران از مهمترین معیارهای ازدواج می شد . اگر پسر فردی ازدواج کند که از لحاظ سنی بسیار پایین‌تر یا لاتر شد قطعاً مسائل زیادی زندگی زناشویی احتمالی به مشکل یا بن بست می خورد .  از معیارهای ازدواج موفق دقت به موضوع مهم روانی جنسی می تواند شد . رابطه جنسی برای هر دو طرف لذت بخش می شد . خوب یا بد بودن کیفیت رابطه جنسی می تواند ثیر مستقیم روی زندگی زوجین بگذارد . این نکته برای پسران از جمله مسائلی است که می تواند آنها را بیش از پیش به سمت تعهد و زندگی مشترک جذب کند . پس قطعا می تواند از مهمترین معیارهای ازدواج پسران برای انتخاب و تشکیل یک زندگی مشترک سالم و خوب شد .

 

 

معیارهای اصلی ازدواج دختران

معیارهای اصلی ازدواج دختران ید از راه ترکیب کردن نیازهای مربوط به جنس مونث و معیارهای ازدواج موفق از دید دختر و راهنمایی‌های خانواده مشخص شود .  نهایت ید همه اینها را یک مشاور خانواده و روانشناسی مطرح کرد به یک نتیجه خوب رسید . اما مهمترین معیارهای ازدواج دختران می توانند بعضی ملاک ها مشترک شند . مثلا ملاک سلامت روان که روزگاری که ما آن زندگی می کنیم ید بسیار مورد توجه قرار بگیرد . قطعا اختلال‌های روانی چیزی نیست که عدم احتیاط آن را نادیده گرفت . چون می تواند آثار تخریبی زیادی  داشته شد . این مسئله ای نیست که بتوان آن را زندگی زناشویی حل کرد یا آن را به خاطر گذشت و فداکاری نادیده گرفت .

ثیر مشاوره  ازدواج

شاید بعضی از افراد حتی وجود اطلاع رسانی و شنیدن از دیگران کاملاً مشاوره ازدواج و فواید آن آشنا نشند . دختر و پسری که یکدیگر قصد ازدواج و تشکیل خانواده را دارند .  میتوانند زندگی مشترک آینده خود را مراجعه به یک مشاوره خانواده و روانشناسی تضمین کنند . کار مشاور این است که توجه به مطالعات و نیز تجربه هایی که این زمینه دارد به زوجین کمک کند . زوجینی که گیر مسائل ازدواج هستند امکان دارد مسائلی را نتوانند ببینند که موثر بر رابطه آنها است . یک مشاور به عنوان فرد سوم آگاهی که از بیرون به این قضیه نگاه می‌کند . کاملاً بی طرف است   این رابطه گیر مسائل عاطفی نمیشود . او می تواند زاویه هایی از زندگی را برای جوانان شرف ازدواج روشن کند که بسیار حیاتی هستند .

 

اهمیت معیار وفاداری انتخاب همسر

اهمیت معیار وفاداری برای مردان و زنان بسیار مهم است .  دختری که به ازدواج فردی نزدیک می شود می تواند خود را زندگی این مرد تصور کند . این از خصلت‌های جنس مونث است نظرش مرد ید از نظر های زیادی مناسب ازدواج شد مرد زندگی یک زن شود . اما تصور مردی که به او و خوب و بد زندگی شان هر شرایطی پایبند است بسیار برای او مهم و آرامش بخش خواهد بود .

مقابل برای همه مردان ازدواج زنی که جسم و جانش را به آنها متعهد کرده شد از اولویت های اصلی میشد . زنی که پاکدامن شد و برای رفع نیازهایش فقط به شوهر خودش تکیه کند . او می تواند فضای آرامش بخش و پر از لطافت زنانه را خانه و زندگی زناشویی فراهم کند . این شرایط نه تنها روی خود زوج بلکه روی فرزندان آنها نیز ثیر گذار خواهد بود .

عوارض انتخاب های هیجانی

انتخاب های هیجانی که توسط دختر و پسر ها به صورت ناپخته انجام میگیرد . تصمیماتی که پافشاری و گیری صورت مخالفت خانواده ها انجام می شود کم نیستند . حال بیاییم کمی به آسیب‌های این نوع ازدواج بپردازیم . زمانی که دختر و پسری از روی ناآگاهی یا سبک شمردن امور مهم و حساس ازدواج یکدیگر زندگی زناشویی را آغاز میکنند اکثر مواقع محکوم به شکست هستند . شرایط بهتر زندگی مشترک خود خوشحال نیستند و احساس ناکامی می‌کنند .

این نوع ازدواج‌ها معمولاً به دلیل انتخاب معیارهای اصلی ازدواج سطحی گذشته مدت کمی به سردی و بی تفاوتی گرایش پیدا میکند . معمولا هر دو زوج به این فکر میکنند که چرا طرف مقابل من دیگر جذابیت گذشته را ندارد ؟ معمولا اینگونه ازدواج ها خیلی زود به جدایی و طلاق می انجامد . البته که آسیب های وحشتناک روحی و روانی مدت‌ها گرینگیر هردوطرف ازدواج خواهد بود . احساس سرخوردگی ،  سردی نسبت به زندگی و افسردگی از آسیب های رایج بعد از شکست ازدواج میشند .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره و معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:    Essentials for a Successful Marriage

 

معیارهای اصلی ازدواج موفق را بهتر بشناسیم

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت 20:18
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 49 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» ۱۵ راهکار خواباندن کودک یک ماهه تا دوساله (یکشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۶:۰۳)
» دلیل زودرنجی در دوران بارداری چیست؟ (جمعه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 45
» بازديد ديرور : 307
» بازديد ماه گذشته : 5506
» بازديد سال گذشته : 16927
» كل بازديد : 30552

» كاربران آنلاين : 2
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 2

» مجموع مطالب : 505
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 34.204.193.85
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
× بستن تبلیغات