مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

شکست عشقی پسران سخت تر و عمیق تر از دختران است. البته اگر عشق شد نه هوس. پسران بیشتر جاذبه جنسی خود را عشق اشته میگیرند. اما اگر واقعا عاشق شوند آخر عمر عشق اول را فراموش نمیکنند. دیده شده پسری آخر عمر به خاطر شکست عشقش ازدواج نکرده است. چون عشق پسران عمیق بوده و از روی احساسات نیست. همین عث میشود شکست عشقی پسران عمیق تر و شدیدتر شد. برای تشخیص میان عشق و میل جنسی، عشق را از نظر معنایی تعریف میکنیم: عشق از گیاه عشقه گرفته شده است. عشقه گیاهی است که به دور گیاهان دیگر میپیچد و گیاه را میخشکاند. کسی که عاشق میشود ذهن و روحش گرو نگاه معشوق است. بی ب و بی قرار یک نگاه، لبخند و یک کلام معشوق است. وقتی یک پسر ذهن و روح خود را به یک دختر میزدفقط به او می اندیشد.

عشق مجازی

عشق مجازی به دو گونه است: عشقی که محبت آغاز و به روابط جنسی ختم میشود. نوع دیگر عشق افلاطونی است که مانند داسن ها فقط و فقط دل ختن است و دیگر فرد به رابطه جنسی نمی اندیشد. این نوع دل کندن مانند جان کندن است. شکست عشقی پسران اینگونه، عواقب خطرناکی دارد که ادامه به آن خواهیم پرداخت. شکست عشقی پسران به مراتب سخت تر از دختران است. پسرها نمیخواهند غرور خود را بشکنند و به همین دلیل غمهایشان را خود نهان میکنند. مشاوره خانواده آویژه پیشنهاد میکند بعد از جدایی مشاوره بگیرند. این روش راحت تر و منطقی تر این موضوع برخورد میکنند. بهتر میتوانند به زندگی عادی ادامه دهند. ادامه به عوارضی که ممکن است پس از جدایی دامنگیر پسران شود خواهیم پرداخت. شکست عشقی ممکن است مسیر زندگی پسران را تغییر دهد. آن را جدی بگیرید.

دلایل شکست عشقی پسران

دلایل شکست عشقی پسران عرتند از ۱- نا همگون بودن موقعیت دختر و پسر. این ناهمگونی ممکن است از نظر تحصیلی، مالی، زییی، و یا موقعیت اجتماعی شد. ۲- احساساتی بودن. ممکن است دختر بسیار احساساتی بوده و عث شود پسر نتواند به کارهای عقلایی خود برسد. واقع همان احساس مالکیت م دختر نسبت به پسر. این مواقع او میبیند به جای پیشرفت جا زده و یا پس رفت میکند. ۳- هدف از رفاقت. پسر برای رفاقت هدف داشته مثلا رابطه جنسی و میبیند نیازش از این طریق مرتفع نمیشود. ۴- وغ. پسرها و دخترها ابتدای آشنایی به دلیل احساس ضعف   وغ میخواهند خلا زندگیشان را نظر دوست خودپر کنند. همین عث عدم اعتماد میشود و به جدا یی منجر میشود. ۵- دخالت خانواده. برخی موارد نیز خانواده ها به دلایل مختلف دخالت میکنند.

تحمل شکست عشقی

۶-یکی دیگر از دلایل شکست عشقی پسران طولانی شدن مدت دوستی است. خانواده دختر فشار می آورند ولی بعضی وقتها بدون دخالت خانواده هم بین پسر و دختراثر طولانی شدن مدت دوستی اختلاف بوجود می آید. ۷- موقیت پسر برای ازدواج. پسر موقعیت ازدواج نداشته و دختر از طفره رفتن پسر ناراحت شده و احساس میکند مورد سواستفاده قرار گرفته است. ۸- تعصبی بودن. تعصب نیز از دلایل جدایی است. پسر یا دختر گمان میکند شخصی که او رابطه داشته ممکن است دیگری نیز رابطه داشته و یا خواهد داشت و بد دل میشوند.

یکی دیگر از دلایل شکست عشقی پسران ممکن است سرد شدن رابطه شد. آنها هیجان به دوستی تن میدهند ولی به مرور زمان هیجان اول آشنایی عادی شده و رابطه کم کم سرد میشود. شکست عشقی پسران فقط به این نیست که دختر او را ترک کند وقتی پسر از رابطه نا امید میشود نیز احساس شکست میکند.

 

عوارض شکست عشقی پسران

از عوارض شکست عشقی پسران ۱- سرخوردگی میشد. او احساس میکند مورد پسند نیست. ۲- افسردگی. همانگونه که دختر و پسر هم احساس آرامش میکنند نبود یکی از آنها افسردگی می آورد. ۳- پرخاشگری. رفر پسر تغییر کرده و پرخاشگر میشودچون بخشی از آرامشش را از دست داده است. ۴- جایگزین کردن. او یا رفقایش را برای جایگزین کردن بیشتر ملاقات میکند یا به دنل دختری دیگر خواهد بود. ۵- پناه آوردن به دخانیات یا مشروت الکلی. ۶- سرگمی کار و امور زندگی۷- رها کردن تفریحاتی چون ورزش، کلاس های متفرقه و هنر آموزی. ۸- افت قوای جسمانی. ۹- بی خوابی شبها و افزایش خواب روزانه۹ – دوری از اماکن و کسانی که اورا به یاد معشوق می اندازد. ۱۰- پسرانی که وضعیت مالی یا موقعیت اجتماعی خوبی ندارند والدین رفرشان عوض میشود. ۱۱- خود فرو رفتیگی عمیق.

از عوارض شکست عشقی پسران بسته به عمق و شدت عشق میتوان به نا امیدی و حتی اقدام به خودکشی نام برد. اما تمام این تفاصیل میتوان از این عوارض پیشگیری کرد. به شرط اینکه اقدام سرعت عمل داشته و از طریق روانکاوی و روانشناسی از عمق نفوذ این عوارض پیشگیری نماییم. واما دلیلی که برخی اوقات عث شکست عشقی میشود تنوع طلبی آنان است . وجود یک دختر که عاشقش هستند برخی اوقات زیگوشی کرده و دیگری ارتط برقرار میکنند. از قدیم گفته اند و تجربه نیز نشان داده که دخترها مورد رقیب حس ششم دارند. البته شاید حس ششم نشد اما از رفر و طرز برخورد پسر متوجه میشوند که رقیبی کار است. بعد از آن شروع به تحقیق و امتحان کردن میکنند. و جایی مچ آقا پسر زیگوش را میگیرند.

عبور از شکست عشقی پسران

عبور از شکست عشقی پسران صبر و آگاهی خانواده میسر میشد. خانواده ها به جای دلداری دادن از مشاور کمک بگیرند و گام های اساسی برای بهبود حال جوان بردارند. خود او را برای مشاوره به یک مرکز معتبر برده و بگذارند او از راه ست زودتر بهبود حاصل نماید. مواقعی که خود فرو رفته حرف های عامیانه او را ناراحت نکنند. اصرار برای مهمانی بردن، اورا موذب نکنند. وقتی که بیخواب است جملاتی مانند« وای تو هنوز نخوابیدی.. یا بخواب پسرم » اورا عصبی نکنند. زیرا او اگر میتوانست میخوابید. به خاطر داشته شید روان او مانند تنی که زخمی است حساس شده و ید مراقب رفر و گفرمان شیم. عبور از شکست عشقی پسران را نید سرسری گرفت. چون ممکن است رفر نا بجا اثر بدی بر روان و آینده او بگذارد. مشاوره روانشناس و روانپزشک مسیر زندگی اورا تغییر میدهد.

زمان شکست عشقی پسران

زمان شکست عشقی پسران بستگی به سن تمایل به جنس مخالف دارد. پسران از یازده سالگی به ارتط جنس مخالف تمایل پیدا میکنند. زمان شکست عشقی پسران از پانزده بیست و پنج سالگی است. مردان مسن تر نیز عشق و شکست دیده میشود. اما عمق آن به زمان جوانی نمیرسد. عوارض این شکست نیز مانند جوانی نیست یا کمتر است.

جلوگیری از شکست عشقی پسران

جلو گیری از شکست عشقی پسران به تربیت والدین بستگی زیادی دارد. والدینی که پسر را مادی ر می آورند. یا تنوع طلب بزرگش میکنند و اعتقاد دارند پسر حق بی وفایی داردید منتظر شکست او هم شند. والدینی که اعتقاد دارند عشق هم ید مادیات را نظر بگیرندمسلما پسر دختری را انتخاب میکند که والدین متمولی داشته شد. جلو گیری از شکست عشقی پسران به تربیت صحیح بستگی دارد . والدین دختر ید همزاد پنداری کنند. فکر کنند اگر دختر ما بود از پسر و خانواده اش چه توقعی داشتیم.

اما تمام این صحبت ها گاه نیز پسر معصومانه عاشق میشود و دختر او را ترک میکند. خواستگار بهتر یا بی تفاوتی نسبت به عشق پسر میتواند دلیل جدایی شد. برای پیشگیری ید ره دختر شناخت پیدا کرد. علاقه اورا سنجید و ید دید نسبت به پسر علاقه دارد و حاضر است برای ماندگاری عشقشان سازگار شد؟ یا عشق برای او تفریح و سرگرمی بیش نیست.

 

سوالات متداول

آیا فقط عشقهای احساسی دچار شکست میشوند؟

خیر عشق هم مانند هر مورد دیگرزندگی نوع عقلانی هم ممکن است دچار شکست شود. عواملی مانند دخالت، تغییر وضعیت شغلی و اجتماعی و ورشکستگی مالی که ظرفیت تحمل افراد سازگار نیست.

زییی چق عشق و شکست عشقی موثر است؟

زییی یعنی دلپسند بودن. قشنگ و خوشگل تفاوت دارد. اصولا وقتی شما کسی را میبینید و از نگاه کردن به آن لذت میبرید یعنی برای شما زی است. که ممکن است برخی موارد عث جدایی هم بشود. مثل سوختن صورت یا بدن، معلول شدن و یا هر نقصی که زییی را از بین ببرد.

آیا عشق یکطرفه ماندگاری دارد؟

برخی موارد بله. عشق نسبت به کسی که عاشق نیست ولی به دوست داشته شدن نیاز دارد. روابط ماندگار همیشه هم عاشقانه نیست.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: Why You Shouldn’t Love Your Kids More Than Your Partner …

 

چه عواملی عث شکست عشقی پسران می شود؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 3 امتياز توسط 1 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت 6:33
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 29 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

چرا دوست داشتن همسر ضروری است؟ چرا مدام این مورد صحبت میشود؟ پاسخ واضح است چون دوست داشتن همسر یعنی دوست داشتن زندگی. خانواده به عنوان اولین و کوچکترین واحد اجتماعی نقشی اساسی تولید فرهنگ، انتقال و پرورش آن دارد. ارکان خانواده پیوند یک زن و مرد آغاز می شود. این پیوند فقط به ارتط عاطفی و اغنا تمایلات شخصی ختم نمیشود. بلکه نقش انتقال دهنده قوانین، هنجارها و فرهنگ را نیز برعهده دارد. بر مبنای خانواده سالم، اساس جامعه شکل میگیرد. پس خانواده نقشی فراتر از همزیستی مسالمت آمیز دو نفر بر دارد. خانواده ای میتواند رکن یک جامعه ارمانی شد که خود کامل و نزدیک به ایده آل های جامعه شد.

هر کسی آرزو دارد کسی ازدواج کند که او هم سو و هماهنگ شد. کسی که اوشادی های مشترک داشته شد. کسی که هنگام غم، غمخوار و موقع تنهایی مونس او شد. براستی بجز همسر چه کسی محرم پیدا و نهان ما است؟ البته که همسر. به شرط اینکه هر دو آیین همسرداری آشنا شیم. هردو، دو تن یک روح شیم. دوست داشتن همسر یعنی داشتن یک زندگی تفاهم. دوست داشتن همسر یعنی زندگی آرامش. این تفاهم و آرامش چگونه بوجود می آید؟ چگونه به همسر خود اعتماد کنیم؟ و اعتماد او را جلب کنیم؟ چگونه میتوانیم  ابراز عشق و محبت زندگی کنیم؟ عشق چه حد خوشبختی ما نقش دارد؟

عشق و علاقه متقابل

سوال های زیادی مورد زندگی مشترک مطرح است. شاید رسیدن به پاسخ بتواند به ما کمک کند. کمک کند  خیال راحت پشت پنجره خوشبختی بنشینیم و به افق های روشن زندگی نگاه کنیم. به این سوالات هر کس بسته به نوع نگرشش به زندگی پاسخ میدهد. صد البته پاسخ به این سوالات به خصوصیات فردی نیز بستگی دارد. دوست داشتن همسر از نظر روانشناسی به انسان احساس امنیت روحی میبخشد. از طرفی این حس خوب عث ترشح اکسی توسین و نتیجه سبب نشاط و جوانی میشود. همسر یکی از ارکان مهم زندگی است. براین اساس سنگ بنای خانواده چیده میشود. رفر والدین نسبت به همسر تربیت، و سلامت روح و روان کودکان ثیر به سزایی دارد. پیشرفت و موفقیت خانواده بستگی به عشق و علاقه متقابل زوجین دارد. لذا پیشنهاد مشاوره خانواده آویژه این است که هرچه میتوانید میزان علاقه به همسرن را تقویت کنید.

نکات دوست داشتن همسر

نکات دوست داشتن همسربسیار ساده و واضح است. ازدواج ید شناخت کامل شد. او را واقعا و از ته قلب دوست داشته شیم. آمادگی داشته شیم که برای زندگی مشترکمان گام های موثر برداریم.  برای خوشبختی و خوشحالی او تلاش کنیم.  به موفقیت او زمینه های مختلف مانند شغل، علایق و موقعیت های اجتماعی کمک کنیم. مشکلات زندگی یار و همراه او شیم. او د دل کنیم. به حرفهایش تمرکز گوش کنیم. از صحبت او لذت ببریم. او را همانگونه که هست بپذیریم. این نکات دوست داشتن همسر برای کسانی است که شناخت کامل ازدواج کرده اند. تحقیق کرده و مشاوره قبل از ازدواج گرفته اند.

اما نکات دوست داشتن همسر برای کسانی که عجله، بدون تحقیق و مشاوره ازدواج کرده اند تفاوت دارد. اینگونه موارد که شناختی از همسر خود ندارند شاید شرایط کمی مشکل تر شد. همسری که نسبت به آینده خانواده بی تفاوت است. همسری که زوج خود را دوست ندارد. کسی که اگر بتواند دارایی زوجش را از آن خود میکند. اعتماد کردن به چنین کسانی به دور از عقل است. دوست داشتن یکطرفه یعنی به فنا رفتن. اینگونه موارد ید نوع رفر و اعتماد ما بسته به رفر همسر متفاوت شد. اینگونه زندگی ها نیز میتوان مشارکت متقابل داشت اما احتیاط و ایت. مثلا برای همسری که مادی است نوع رفر ما به گونه ای، و برای همسری که بی محبت است به گونه ای خواهد بود. به او اعتماد مادی نکنیم و به دیگری اعتماد احساسی.

 

ضروریات دوست داشتن همسر

ضروریات دوست داشتن همسر: اول اینکه عمری او ید مراوده عاطفی داشته شیم . این امر بدون دوست داشتن بر روابط عاطفی لطمه میزند. دوم این که او شریک زندگی ما است. بدون محبت هر یک به دنل منافع شخصی و نه مشترک خواهند بود. ما به عنوان همسر او زناشویی خواهیم داشت. زناشویی بدون دوست داشتن لذت کافی بر نخواهد داشت. روح و روان ما افسرده و تنها خواهد بود. پی آن ممکن است دچار بیماری های روحی و روانی مانند افسردگی شویم.

دوست داشتن همسر اعتماد متقابل به ر می آورد. از دیگر ضروریات دوست داشتن همسر داشتن مونس و غمخوار زندگی است. داشتن تکیه گاه امن . احساس امنیت عاطفی که امنیت مادی را نیز به همراه خواهد داشت. برنامه ریزی برای دوران کهولت.اگر همسرمان را دوست نداشته شیم طراوت جوانی را زود ازدست خواهیم داد. از زندگی او لذت نخواهیم برد. منتظر امدنش نخواهیم بود. خستگی و غرولندش را تحمل نخواهیم کرد و خلاصه بیشتر از اینکه او رنج ببرد زندگی برای ما عذاب آور خواهد شد. یکنواخت و کسل کننده.

دوست داشتن همسر ن

دوست داشتن همسرن به شما کمک میکند مانند رودی جاری تمام تشنگی های زندگی را سیراب کنید. زندگی فعال و پر انژی شید. هر جایی که لازم است برای زندگین تلاش کنید و الهام بخش شید. دوست داشتن همسرن به زندگی شما روح میبخشد. هنگام سختی ها همراه او خواهید بودچون اورا دوست دارید. او هم مواقع لزوم یارین خواهد کرد.غم های اورا تسکین خواهید داد. فقط به منافع شخصی خود فکر نخواهید کرد. موفقیت او را از آن خود خواهید دانست. و این یعنی ترقی و پیشرفت زندگی مشترک. دوست داشتن او عث خواهد شد زودتر به اهداف مشترکن برسید. فرزندانن را تفاهم بزرگ کنید و از موفقیت آنها لذت ببرید. و تمام این موارد برای شما نیز صدق میکند. او هم نسبت به شما شفیق خواهد بود.

دانستنی های دوست داشتن همسر

دانستنی های دوست داشتن همسر به شما کمک میکند عشق دو طرفه داشته شید. شما برای اینکه محبت همسرن را عشق خودن همراه کنیدلازم است مهارت داشته شید. هر از گاهی سیاست و مهارت اورا متوجه عملکرد خود زندگی بکنید. دانستنی های دوست داشتن همسر: ابتدا شما ید از او شناخت داشته شید. بدانید چه چیزهایی او را شاد و چه مواردی او را ناراحت میکند. ید بدانید او به عنوان همسر از شما چه توقعاتی دارد. او کدام ویژگی های شما را میپسندد. سپس خواسته های خود را مطابق توقعات او هماهنگ نمایید. داشتن مهارت زندگی به شما کمک میکند هردو از زندگی مشترک لذت ببرید.

دوست داشتن عاشقانه همسر

دوست داشتن عاشقانه همسر خوب است به شرط اینکه همسرن ظرفیت فداکاری داشته شد. چون شما عاشقانه او را دوست دارید او نید فکر کند ید فداکار شید. اگر اینگونه است عشقن را پنهان کنید. نگذارید او متوجه شود که شما بی قرار او هستید. این به این معنی نیست که به او محبت نکنید بلکه به این معنی است حد ظرفیت او محبتن را نمایان کنید. اما اگر او ق عشق شما را می داند و خوشحال است از اینکه همسرش اورا عاشقانه دوست دارد بییغ عشق بورزید و فداکاری کنید.

اما نه حدی که بعد از گذشت زمان ببینید خود را ضعیف و ناتوان کرده اید. طرح های خوبی برای پیشرفت زندگی بدهید افکار شما همسر دلبندن جانی زه بگیرد. مرکز مشاوره آویژه برای شما زندگی سرشار از عشق و محبت آرزو میکند.  دوست داشتن عاشقانه همسر به این معنا است که شما همیشه خودن را سالم و سرحال نگه دارید همسرن از وجود شما لذت ببرد.

 

سوالات متداول

آیا عشق برای خوشبختی دو فرد بسنده میکند؟

خیر عشق همراه منطق است که زندگی را شیرین و دلپذیر میکند. عشق ید اعتماد و شناخت همراه شد. عشق زندگی مشترک ید همراه منافع مشترک شد نه فدا شدن یک طرف .

چه کنیم محبت زندگی ماندگارتر شد؟

احساس تعلق شدید نداشته شید و نسبت به همسرن احساس مالکیت م نکنید. بی توقع محبت کنید. جایی هم از او توقع داشته شید وظیفه همسریش را ست انجام بدهد. نخواهید که او بطور کلی تغییر کند. به تفاهم و همفهمی برسید. نکات مشترکن را پرورش داده و جایی هم بگذارید او به علائق شخصی اش برسد.

فداکاری زندگی چه جایگاهی دارد؟

فداکاری مفرط یعنی شما از تمام علائق و خواسته هاین چشم پوشی کنیدو این یعنی بعد از مدتی کنار زده خواهید شد. محبت خانواده به شما از روی دلسوزی خواهد بود. اما فداکاری منطقی یعنی همسو کردن خواسته ها منافع مشترک خود و خانواده.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: ۸ Keys to a Successful Marriage – Our Best Marriage Advice

 

نکات ضروری دوست داشتن همسر ن چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت 5:56
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 28 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

نشانه های عاشق شدن این است که احساس نیازبه دوست داشتن و دوست داشته شدن میکنید. بیقرار دیدار و صحبت کردن معشوق هستید. اگر تمام روز کنار شما شد زهم خلا روحی شما پر نمیشود. حس شما نسبت به زندگی تغییر میکند. به اجزای طبیعت علاقه مند میشوید. چون عشق بدن عث تولید اکسی توسین میشود ظاهر شما نیز تغییراتی حاصل میشود. از همیشه زیتر میشود و احساس میکنید قلبن رئوف تر و حساس تر شده است. عشق نگاه نوع نگرش شما به زندگی تغییر میکند.  به هر حال نشانه های عاشق شدن زی و قوی هستند.

برای شما که میخواهید بدانید فرزندن، خواهر یا بران عاشق است یانه؟ نشانه های عاشق شدن را میگوییم: !- بیشتر اوقات خود را به خواب میزند رویا فرو رود. ۲- آرام تر و صبورتر برخورد میکند اما به حرفهای شما عمیق گوش نمیکند. ۳- حواسش پرت است. ۴- کارها و سهایش افت کرده است ۵- سر گم است ۶- احساس آرامش و امنیت بیشتری میکند. اما برای مطمئن شدن بهتر است به مشاوره خانواده بروید و مشاوره روانشناسی عشق بگیرید.

اولین نشانه های عاشق شدن

اولین نشانه های عاشق شدن این است که احساس میکنید چیزی زندگی کم دارید. اما وقتی او را میبینید پر میشوید. یکی دیگر از اولین نشانه های عاشق شدن این است که به علایق او علاقه مند میشوید. مثلا  او نقاشی میکشد یا ویولن میزند. شما گذشته نسبت به این موارد بی تفاوت بوده اید. ولی الان هر جا نقاشی میبینید عمیق نگاه میکنید. یا به شنیدن آهنگهایی که ویولن نواخته میشوند گوش میدهید. حتی وقتی ساز ویولن را پشت ویترین ببینید می ایستید و تماشا میکنید. یکی دیگر از اولین نشانه های عاشق شدن این است که تمام روز به او و کارهایش فکر میکنید و ممکن است برای خانواده و یا دوستن لذت تعریف کنید. وقتی اورا میبینید وجود اینکه آرامش دارید دچار هیجان هم میشوید. به رویای هم بودن فرو میروید. او را خیلی زیتر و برتر از خود میدانید.

نشانه های عاشق شدن پسران

 نشانه های عاشق شدن پسران احساس تملک و بقول معروف غیرتی شدن نسبت به معشوق ظاهر میشود. معمولا کم حرف تر میشوند. آرام هستند. به دنل گوشه دنجی میگردند برای فرو رفتن رویاهایشان. عین حال که حوصله شنیدن حرف های روزمره را ندارند به ما خود محبت بیشتری میکنند. شبها دیرتر میخوابند. لاغرتر میشوند. روش زندگیشان کمی تغییر میکند. مثلا از نظافت خانه یا دیزاین لوازم منزل ملایمت ایراد میگیرند. از دیگر نشانه های عاشق شدن پسران این است که کمتر بیرون میروند. روزها به بهانه خواب رختخواب هستند ولی نمیخوابند. وقتی وارد اقشان میشوید گارد میگیرند یعنی مزاحم نشوید.

 

نشانه های عاشق شدن دختران

نشانه های عاشق شدن دختران هیجان رفرشان مشخص میشود. آنها اگر رابطه داشته شند خیلی خوشحال به نظر میرسند غیر اینصورت تمایل دارند بیشتر بیرون بروند. به مکانی که احتمال دیدار اتفاقی پسر دلخواهشان میرود. اگر هم رابطه داشته شند ساعت های مشخصی می خواهند بیرون بروند. تفاوت ساعات خاص است. دختری که رابطه ندارد هنگام دلتنگی و بدون برنامه ریزی بیرون میرود. اما دیگری از ساعاتی قبل یا روز قبل خانواده هماهنگ میشود. اما هنگام بیرون رفتن ساعاتی جلوی آینه به ظاهر خود میرسد. دختری که رابطه دارد سرخوش و زی غرور راه میرود.

دختری که رابطه ندارد مدام از ظاهر خود ایراد میگیرد. خاموش تر و آرام تر رفر میکند. زمان بیرون رفتن اوبدون برنامه ریزی است. منزل مدام جای مبل ها و وسایل خانه را عوض میکند. بیشتر از قبل آهنگ گوش میکند و البته آهنگهای عاشقانه. برخی اوقات حلقه اشک چشمانش دیده میشود خود فرو میرود و گهگاهی آه میکشد. به معشوق که میرسد سر به زیر نگاهی زیر چشمی رد میشود. برخی دیگر نیز به عاشق شدن خود امیدوارتر هستند. دخترانی که اعتماد به نفس دارند و همیشه موقعیت خود را احساساتشان وفق میدهند. دخترانی که اعتماد به نفس دارند معمولا زودتر به خواسته هایشان میرسند.

نشانه های عاشقی

نشانه های عاشقی بطور کلی تغییر رفر محسوس است. برخی رنگ پریده میشوند. برخی دیگر سرخوش و سرحال. برخی خود فرو میروند برخی به بیرون رفتن علاقه نشان میدهند. برخی بیشتر به ظاهر و آراستگی و پیراستگی خود میرسند (پسرها لس میخرند به موهایشان میرسند و به مد روز پیرایش میکنند.دخترها آرایش میکنند حتی خانه، رنگ لاک ناخنشان را عوض میکنند و به نظافت خانه اهمیت بیشتری میدهند). از نشانه های عاشقی تمایل به کارهای هنری دختران و تمایل به نواختن ساز پسران است. برخی پسران به کلاس های زییی اندام میروند و برخی مسفانه به دخانیات تمایل پیدا میکنند. دختران به کلاس های هنری میروند زندگی معشوق نمایی بهتر داشته شند.

برخی دیگر ظاهر خود رها میکنند. پسران ریش هایشان بلند میشود دیرتر به آرایشگاه میروند. لس هایشان را معمولی و اتفاقی انتخاب مبکنند. دختران موهایشان کمی به هم ریخته میشود. زیر ابرو نمیچینند و مواقعی دیرتر دوش میگیرند.آنها هم انتخاب لس کمتر دقت میکنند. کمتر به مهمانی میروند و اگر مهمان بیاید بیشتر اق خودشان هستند مهمانان. دختران دوسنشان مورد عشقشان حرف میزنند و برخی اوقات برای بزرگنمایی از معشوقشان مورد او وغ میگویند. پسران کمتر حرف میزنند.

 

 نشانه های عاشق شدن واقعی

نشانه های عاشق شدن واقعی شدید تر و عمیق تر است. برخی شدیدا ناامید هستند و غم هایشان سنگین تر است ( وقتی رابطه ندارند) برخی دیگر هیجان زیادی رفرشان دیده میشود. اما نکته مهم این است که وقتی دو نفر فکر میکنند عاشق هم شده اند نید به این شیفتگی اعتماد کنند. عشق چند نوع است. عشق  جوانی: این عشق هردو میخواهند کنار هم شند. تفریح کنند و نیازهای عاطفی و حد معقول جنسی یکدیگر را مرتفع کنند. واقع میتوان گفت کشش نسبت به جنس مخالف است همراه تفریح و خوشگذرانی. یک نوع دیگر عشق فواره ای است. عشق فواره ای اولش سرشار از دلتنگی، عاشقی و هیجان فراوان است اما مانند فواره همانق که تند آغاز شده و لا میرودهمانق نیز زود فروکش میکند.

نشانه های عاشق شدن واقعی به مرور زمان مشخص میشود. دو نفر که عشق و علاقه هم آشنا میشوند اگر به تفاهم و همدلی بیشتر رسیدند عاشق هستند. اگر به مرور زمان پیوندشان محکمتر شدو عشقشان هدفمند شد میتوان گفت به عشق واقعی دست پیدا کرده اند. اما اگر روز به روز از شدت عشقشان کاسته شد و از هم فاصله گرفتند مشخص میشود عشق آنان از روی احساسات زودگذر بوده است. آنها هر روز از یکدیگر گله خواهند کرد. یکدیگر را به وغ، تظاهر، بی وفایی و صفات نه چند خوب محکوم خواهند کرد. اما عشق واقعی هر روز فاصله ها را کمتر میکند. نقاط مشترکشان افزایش پیدا میکند و غرق شور و نشاط خواهند شد.

سوالات متداول

آیا عشق واقعی هم ید هم کفو بود؟

مسلما بله کفو هم بودن یعنی هم طراز بودن از نظر فرهنگی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی و خانوادگی. هم کفو بودن یکی از نشانه های عشق واقعی است که به آن دوام و ماندگاری میبخشد.

تفاوت سنی عشق واقعی چه جایگاهی دارد؟

تفاوت سنی نیز زیر شاخه کفو بودن قرار میگیرد. نظر بگیرید یک جوان بیست ساله چه خواسته هایی دارد، چه چیزهایی تفریح میکند، ورزش و کارهای هنری و فرهنگیش به چه گونه است و فردی چهل ساله به چه گونه. مسلما این دو نمیتوانند خلا های زندگی یکدیگر راپر کنند.

عشق واقعی هم خیانت شکل میگیرد؟

ممکن است کسی که عاشق است تنوع طلب شد و وجود شدت علاقه زهم خیانت کند ولی زمره عشق واقعی قرار نمیگیرد. چون عشق واقعی،  شخص بیشتر ایجاد شادی برای معشوق تلاش میکند خود. البته خود نیز از تفریحات سالم و خوب بهره میگیرد ولی همیشه معشوقش را فکر و نظر خود دارد.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ابراز عشق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:۱۱ signs that you’re falling in love, according to science 

 

نشانه های عاشق شدن چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت 4:57
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 27 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 51
» بازديد ديرور : 7
» بازديد ماه گذشته : 1149
» بازديد سال گذشته : 1149
» كل بازديد : 14774

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.223.3.101
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات