مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

سلام و ود خدمت شما همراهان عزیز؛ شاید شما هم این سوال را از خود پرسیده شید که پاسخ  صحیح به نیاز عاطفی زنان چگونه ید شد؟

امروز نظر داریم که این مقاله شما دوسن عزیز ره نیاز عاطفی زنان گفت و گو نماییم.

نیاز عاطفی زنان

وابستگی های عاطفی و نیاز عاطفی زنان سبب می شود که زندگی مشترک، جام وفاداری به دست نوان داده شود؛ این بدین معنی می شد که نوان نسبت به آقایان از نیاز عاطفی بیشتری برخوردار می شند و از همین رو سعی وفادار ماندن می کنند و از تنوع طلبی کمتری نسبت به آقایان برخوردار هستند؛ این تفاوت ها و مغایرت ها سبب می شود که زنان نیاز  و وابستگی عاطفی بیشتری را خود جای دهند؛ اما بیشتر مواقع آنق این نیاز ها را خود پنهان می کنند که به مرور سبب می شود توانایی بروز ناراحتی ها و نیاز های عاطفی خود را از دست می دهند.

شاید به نظر نرسد، اما زنان مخلوقات بسیار ظریف، معصوم و بی دفاعی می شند؛ واقع ید نیاز عاطفی زنان را جدی گرفت؛ مخصوصا مردانی که به زگی ازدواج کرده اند ید به همسر خود توجه بسیاری داشته شند.

زنان ترجیح می دهند که نیاز های عاطفی خود را بروز ندهند؛ زیرا کشور های جهان سومی نیاز عاطفی زنان یک نوع ضعف به حساب می آید که مردان از آن سو استفاده می کنند؛ واقع شاید شما هم مردانی مواجه شده شید که نسبت به نیاز عاطفی زنان بی توجه بوده و یا از آن سو استفاده کنند؛ بنابراین بهتر است بدانید اگر مایل هستید زن شما سر حال و شاد شد ید به نیاز های عاطفی وی توجه نمایید.

دلایل نیاز عاطفی زنان

 اگر شما یک مرد هستید، ممکن است از دلایل نیاز عاطفی زنان آگاه نشید؛ اما اگر به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک مراجعه نمایید؛ مشاوره خانواده انتخابی شما به خوبی دلایل نیاز عاطفی زنان را برای شما توضیح می دهد. همچنین وی می تواند به شما یاد دهد که چگونه به نیاز های عاطفی همسرن توجه کنید؛ آسیب های عاطفی و روانی زنان دلایل بسیاری دارد، از جمله این دلایل شامل موارد رو به رو  می شد: بی توجهی نسبت به زنان، تخریب شخصیتی زنان بین دوسن و اطرافیانشان، خیانت به زنان، نادیده گرفتن قابلیت های آنان.

 

رفع نیاز عاطفی زنان

 برای رفع نیاز عاطفی زنان راه های بسیاری  وجود دارد که می توان انجام داد؛ اینجا تعدادی از راه های رفع نیاز عاطفی زنان را برای شما عنوان می کنیم:

 • توجه کردن به زنان
 • تقدیر از زحمات آنان
 • فراهم کردن نیاز های جسمی و روحی آنان
 • وفادار بودن به آنان تحت هر شرایط
 • اعتماد داشتن و ایجاد فضایی ایمن و مطمئن برای آنان.

علائم نیاز عاطفی زنان

 شاید برای شما هم سوال شده شد که چگونه می توان علائم نیاز عاطفی زنان را متوجه شد؛ بهتر است بدانید زنان سعی دارند که نیاز های عاطفی خود را از دیگران مخفی نمایند؛ واقع، اکثر زنان از این موضوع واهمه دارند «که دیگران یا همسران آن ها پس از آشکار شدن نیاز های عاطفی آنان، آن ها را به طرز عجیب و ناشایستی قضاوت کنند»؛ البته بهتر است بدانید که این ترس و واهمه از کودکی آنان همراه شده و بزرگسالی ادامه می یابد؛ بیشتر مواقع این شیوه های تربیتی ناست «توسط والدین» است که ، ترس و واهمه را به فرزندان انتقال می دهد.

بر طرف کردن نیاز عاطفی زنان

راه های بسیاری برای بر طرف کردن نیاز عاطفی زنان وجود دارد؛ اما اولین راه برای بر طرف کردن نیاز های عاطفی زنان این است که به یک مشاوره خانواده مراجعه نمایید؛ البته بهتر است بدانید که مراکز مشاوره روانشناسی بسیاری این راس وجود دارند اما بهتر است که شما برای انتخاب یک مشاوره تجربه، حتما مورد مرکز مانی مورد نظر خود تحقیق کرده و از مجوز مانی مرکز، اطمینان حاصل نمایید. مشاوران زنان به راحتی می توانند   برطرف کردن نیاز های عاطفی زنان کمک به شما کنند؛ بدین صورت که شما و همسرن می توانید چند جلسه مراجعه به مشاوران زنان، از آنان بخواهید که شناخت نیاز های عاطفی همسرن به شما کمک کرده و به شما مشاوراتی جهت بر طرف کردن نیاز های ایشان دهند.

 

انواع نیاز عاطفی زنان

 بعضی از نوان ون گرا هستند؛ به این شکل که رابطه، احساسات عاطفی خود را بروز نمی دهند و سعی دارند که ناراحتی ها و نا رضایتی های خود رابطه را پنهان کنند؛ « برخی موارد ممکن است حجب و حیای زن، سبب شود که نیاز های عاطفی خود را مخفی کند» اما مردان این چنین نیستند و به راحتی ابراز نارضایتی می کنند؛ این قسمت انواع نیاز های عاطفی زنان

را برای شما عزیزان عنوان کرده و شرح می دهیم:

 • نیاز های روحی
 • نیاز های جسمی
 • نیاز های جنسی

حالا به سراغ توضیحات موارد ذکر شده می رویم:

نیاز های روحی زنان

منظور از نیاز های روحی یک زن، این است که به سادگی از دلتنگی ها، ناراحتی ها، غم ها و غصه های او گذر نکنید؛ زندگی، نیاز هایی همچون خوراک، پوشاک، و مسکن به تنهایی مهم نیستند؛ «نه اینکه کلا این نیاز ها را بخواهیم نادیده بگیریم، نه؛ بلکه ما می گوییم که نیاز های مهمتری هم وجود دارند که به زنان کمک می کنند زندگی را برای همسرانشان دلچسب تر، شیرین تر و شاد تر کنند».

یکی از انواع نیاز عاطفی زنان، نیاز های روحی می شد؛ البته بهتر است بدانید زنان تشنه نیاز هایی همچون احترام، امنیت، تعلق، دوست داشتن، خود شکوفایی، تقدیر و تشکر و خوب دیده شدن هستند بنابراین اگر یک مرد بتواند به همسر خویش احترام گذاشته و او را دوست بدارد، «او را متعلق به خود بداند و به او توجه کند» و اجازه رشد و شکوفا شدن را به وی بدهد؛ به مرور زمان زن نیاز های روحی که دارد بر طرف می شود.

نیاز های جسمی زنان

نیاز های جسمی نیاز هایی می شد که شما اطراف خود می بینید؛ نیاز های جسمی شامل موارد رو به رو می شود: اینکه یک مرد بتواند وسایل و لوازم آرامش همسر خود را فراهم کند، سختی ها وی را حمایت کرده و ر مشکلات را به تنهایی روی دوش همسرش نگذارد، مواقع خاص همسرش را آغوش گرفته و او را آگاه کند که تحت هر شرایطی وی را رها نمی کند و…

 

نیاز های جنسی زنان

اکثر شما خوانندگان عزیز نیاز های جنسی آشنایی دارید اما بخاطر داشته شید که یک رابطه جنسی سالم، لذت بردن هر دو طرف از رابطه، بسیار مهم است بنابراین آقایان محترم بهتر است بدانند که نید اوج رابطه جنسی، هنگامی که همسرشان حال نزدیک شدن به اوج لذت است رهایش کنند.

شاید شما هم جزو آن دسته مردانی شید که لذت بردن شریک زندگی و جنسین برای شما خیلی مهم نیست و پس از به اوج رسیدن خویش دست از رابطه می کشید، اما بهتر است بدانید که اگر پس از رسیدن به اوج لذت خود، رابطه را تمام کنید و وسط راه همسرن را به حال خود رها کرده و او را به لذتی که سزاوار اوست نرسانید، پس از مدتی نیاز های او لا گرفته و دیگر از شما بودن و رابطه جنسی شما لذت نمی برد و حتی ممکن است دیگر تن به رابطه شما ندهد.

پاسخ به نیاز عاطفی زنان

برخی موارد این موضوع سبب شده که رابطه زوجین به طلاق کشیده شود؛ البته بهتر است از این موضوع آگاه شید که حتی اگر این موضوع به طلاق کشیده نشود، همسر شما دیگر از شما بودن احساس رضایت نمی کند، بنابراین ممکن است به اجر تن به رابطه جنسی شما دهد؛ پس بهتر است به نیاز های عاطفی همسر خود بسیار توجه کنید زیرا بی توجهی به آن عواقب بدی را پی خواهد داشت.

بسیار خوشنودیم که این مطالب کنار شما عزیزان بودیم؛ واقع ما سعی کردیم به راحت ترین شکل ممکن مطالب را برای شما شرح دهیم، امید داریم که به خوبی شما را مطالب ذکر شده آشنا کرده شیم.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: How to respond when your woman is becoming emotional …

 

به نیاز عاطفی زنان چگونه ید پاسخ داد؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت 6:15
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 35 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

غذاهای تحریک کننده مردان شامل غذاهایی طبع گرم میشد. غذاهای گرم به غذاهای انرژی زا اطلاق میشود. غذاهای تحریک کننده مردان شامل: راگو گوشت گوساله، بیفتک گوساله، کله پاچه، جگر و شکلات های وانیلی و کاکائویی میشد . نکته قابل توجه غذاهای تحریک کننده مردان این است که: برخی غذاها دارای چربی زیاد هستند مانند جگر. توجه داشته شید اگر مبتلا به چربی خون یا قند خون و دیابتی هستید این غذاها را مشورت دکتر استفاده کنید. نکته دیگر راجع به تحریک پذیری این است که: هر مردی به گونه ای تحریک میشود. همسر و شریک شما ید نوع تحریک پذیری شما آشنا شد. از او توقع نداشته شید ذهن شما را بخواند بلکه زنی نرم و بدون طعنه و سرزنش نوع تحریک پذیری خود را او میان بگذارید بداند.

علاوه بر غذاهای محرک مردان ید برای تحریک شدن به نکاتی توجه کنند. اول اینکه آرامش روحی و روانی داشته شند. سعی کنند مشکلات و ناراحتی های ذهنی و روحی خود را برطرف نمایند. مشاوره روانشناسی بهترین گزینه برای رفع مشکلات روحی و روانی خانواده است. همسر شما ید شما را دوست داشته شد بتواند ارتط جنسی خوبی شما داشته شد. برعکس مردان که هرکسی میتوانند بدون عشق آمیزش کنند نوان فقط دوست داشتن تحریک و ارضا میشوند. پیشنهاد میکنیم حتما مشاوره زناشویی و زندگی مشترک از ارتط زناشویی همسرن لذت ببرید. مشاوره خانواده ارتط خانوادگی خود را بهبود بخشیده و از زندگی آرام و راحت بهره ببرید.

بهترین غذاهای تحریک کننده مردان

 • معجون که حاوی شیر، بستنی، ژله، انواع مغزها و موزمیشد
 • جگر که به تعداد اسپرم ها می افزاید
 • بستنی وانیلی و کاکائویی ضد افسردگی و عث تحریک پذیری است
 • انواع کب گوشت قرمز گوساله که حاوی آهن است و نورآنالین و دوپامین را افزایش میدهد. این دو ماده شیمیایی میتوانند پیام های تحریک کننده را بهتر به مغز ارسال کنند
 • بلوبری عث استقامت ماهیچه ها و نتیجه نعوظ میشود
 • غذاهای حاوی لوبیا. لوبیا دارای ویمین ب۱ میشد این ریز مغذی عث سرعت بخشیدن به ارسال پیام های جنسی از مغز به ارگانیسم تناسلی میشود
 • پیاز و سیر به همراه غذا ( البته به بدبو شدن دهان توجه داشته و دقیقا قبل از همخوابی استفاده نکنید و یا به پارتنر خود نیز بخورانید بوی آنها اورا اذیت نکند)
 • جگر تستوسترون را مردان افزایش میدهد
 • شیرموز. شیر آن دارای کلسیم بوده و عث افزایش خون میشود و موز دارای منیزیم فراوان است.

بهترین غذاهای تحریک کننده مردان غذاهای پر انرژی هستند . علاوه بر غذاها، خوراکی ها و میوه هایی هستند که به تحریک مردان کمک میکنند . میوه هایی که مناطق گرمسیری رشد میکنند مانند موز، خرما، نارگیل، آناناس. آجیل هایی مانند گردو، پسته، دام، فندق، نخود، کشمش، همینطوردام زمینی که مقدار زیادی ب۱ دارد. یکی از بهترین غذاهای تحریک کننده مردان عسل است. عسل یک خوراکی معجزه آسا است. عسل برای اعصاب بسیار مفید است و چون دارای طبعی گرم است بدن تولید انرژی نموده و به قوای جنسی مردان کمک میکند. اگر بیماری کلیوی، نقرس، دیابت، قند خون و چربی خون دارید استفاده از این غذا ها پزشک مشورت نمایید.

 

لیست غذاهای تحریک کننده مردان

لیست غذاهای تحریک کننده مردان میتوان یک خوراکی محلی معرفی نمود . کرمان یک خوراکی ست میشود به نام قوتو. این خوراکی برای تحریک مردان غذای پر انرژی، سالم و بسیار قوی است. بیفتک، راگو، کب و آبگوشت گوساله همراه ادویه جات تند که پیاز و سبزیجات میل شوند را میتوان لیست غذاهای تحریک کننده مردان قرارداد. لابسترنیز پروتین فراوان منبع روی و مس است که افزایش تستوسترون معجزه میکند.

صدف خواص زیادی دارد از جمله افزایش تستوسترون و گردش خون. روی فراوانی که این دو ماده غذایی دارند ساخت اسپرم موثر هستند. بورانی اسفناج سر شار از امینواسیدهم برای مردان و هم زنان مفید است. ماهی های چرب از جمله شاه ماهی و قزل آلای یایی همراه آبلیمو محرک خوبی است ولی چون طبع سردی دارد بهتر است همراه ادویه زیاد که مقدار زیادی فلفل، دارچین و زنجبیل دارد صرف شود.

انواع غذاهای تحریک کننده مردان عرتند از:

 • غذاهایی که دارای منیزیم
 • پسیم
 • کلسیم
 • ویمین B1 وD

پس بهتر است این بخش به میوه ها و سبزیجات هم اشاره ای داشته شیم. پیاز و جعفری که سرشار از ویمین c هستند به شما پیشنهاد میشود. ویمین c مکمل خوبی برای جذب ریز مغذی ها است. علاوه برآن اسپرم که از بدن مرد خارج میشود مقدار زیادی از املاح و ویمین ها را از بدن خارج میکند. بخصوص ویمین ث، خوردن این سبزیجات بدن خود را سالم نگه دارید. علاوه براین ها میتوان از شانک انواع غذاهای تحریک کننده مردان نام برد. شانک یا منداب دارای آنتی اکسیدان بوده و ضرری راکه آلودگی هوا و مصرف سیگار بر مردان وارد میکند میتواند جبران نماید. کهن دار نیز علاوه بر تقویت کلیه و شاداب نمودن تمام بدن تحریک موثر میشد. تخمه کدو تنبل و سیب زمینی هم برای تحریک مردان و هم زنان موثر میشند.

لازم ترین غذاهای تحریک کننده مردان

لازم ترین غذاهای تحریک کننده مردان، غذاهایی هستند که علاوه بر رساندن ریزمغذی ها به تحریک و استقامت بدن مردان کمک کنند. به همین دلیل این بخش به میوه ها میپردازیم که حاوی ریزمغذی ها و مکمل های جذب هستند. میوه ها علاوه براین که بدن را شاداب و جوان نگه میدارند مکمل های خوبی برای جذب املاح هستند. میوه هایی چون: توت فرنگی که منبع ویمین ث بوده و مکمل بسیار خوبی است. گیلاس و سیب را که محرک مردان است میتوان دسته لازم ترین غذاهای تحریک کننده مردان جای داد. این دو میوه از فساد غذاهای قیمانده لای دندانها جلوگیری میکنند. دهان را خوشبو و تحریک مردان مفید هستند. آووکادو اختلال نعوظ بسیار موثر بوده و تحریک کننده نیز میشد.

 

ساده ترین غذاهای تحریک کننده مردان

ساده ترین غذاهای تحریک کننده مردان شامل:

 • نیمرو، املتی که روی آن زیره ریخته شید ادویه فراوان بخصوص فلفل
 • خوراک لوبیا
 • پوره سیب زمینی
 • بستنی کاکائویی و وانیلی
 • میوه هایی مانند خربزه ( اگر سنگ کلیه دارید از این میوه استفاده نکنید)ازخوراکی هایی مزاج سرد مانند گوشت مرغ و ماهی و هندوانه استفاده نکنید.
 • چای را علاوه بر آرام کننده اعصاب میتوان ساده ترین غذاهای تحریک کننده مردان جای داد. چای تلخ را زنجبیل و دارچین میل کنید. هم آرامبخش خوبی است  و هم تحریک کننده.

بیایید از دانه ها و اثر بخشی آنها غافل نشویم. دانه ها شامل: دانه چیا که به استقامت بدن مردان افزوده و تحریک کننده است. آجیل حاوی گردو، فندق، دام، پسته، دام هندی، انواع تخمه هاو کشمش میشد. علاوه بر تحریک کنندگی چربی های بد را دور کرده و چربی های خوب را جایگزین میکند. مرکز مشاوره آویژه برای شما تنی سالم و روحی شاد آرزومند است.

سوالات متداول

علاوه بر خوردن خوراکیهای مفید چه کارهایی عث رسیدن ویمین به بدن و تحریک پذیری میشود ؟

مدتی زیر آفب ماندن عث جذب ویمین دی میشود . ورزش کردن خون را تمام بدن به گردش آورده و عث خون رسانی به تمام عضلات ازجمله آلت تناسلی شده و به تحریک کمک میکند.

مصرف سیگار و دخانیات چه ثیری بر تحریک دارد؟

مصرف سیگار، توتون و دخانیات اسپرم مردان را تخریب میکند. علاوه بر آن بر روی تخریب دی ان ای داخل سلول ها ثیر میگذارد. آلودگی هوا نیز همین اثر را بر مردان دارد.

بعد از خارج شدن آب منی چه غذاهایی بخوریم تجدید قوا کنیم؟

استفاده از مایعات شیرین همراه آبلیمو و غذاهای مقوی بنیه مردان را تقویت میکند . از چهار گروه غذایی به خوبی و به موقع ید استفاده کرد . انواع لبنیات، گوشتها و پروتئین ها، سبزیجات و میوه ها و غلات و خشکر و آجیلها.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: Enlarged prostate diet: Foods to eat and avoid

 

غذاهای تحریک کننده مردان چیست؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت 4:52
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 29 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 13
» بازديد ديرور : 7
» بازديد ماه گذشته : 1111
» بازديد سال گذشته : 1111
» كل بازديد : 14736

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.223.3.101
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات