مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

کودک لجز به چه کودکی اطلاق میشود ؟ کودک لجز به کودکی گفته میشود که اگر گرسنه شد و به او بگویی بیا غذا بخور اصرار میگوید نمیخورم . کودک لجز به کودکی گفته میشود که خواسته های شما مخالفت میکند حتی اگر خواسته ها به نفع او شد . کودک لجز ممکن است برای جلب توجه لجزی کند . امکان دارد از کسی الگو گرفته شد . کودک لجز ممکن است به حالت اعتراض لجزی کند . یا نتیجه تجربه ای ناگوار ابراز مخالفت میکند مثلا بردن او داخل وانی که دمای آن بیشتر از حد معمول است . شاید هم چون خیلی هوش است میخواهد بگوید دانایی شمارا آنقها قبول ندارد . ممکن است لجزی او ریشه تربیت والدین دارد . اینصورت مشاوره تربیت کودک کمک خوبی برای والدین است .  کودک لجز حرفها ون خود برای گفتن دارد .

برای اینکه بدانید او برای چه لجزی میکند او منطقی صحبت کنید . اگر زهم به لجزی ادامه داد تشخیص را به مشاوره کودک بسپارید . برخی اوقات لجزی فقط برای اینست که خودش را لوس کند . کودک میخواهد برای والدین لوس زی کند . ولی لجزی وقتی بیش از اندازه شد که موجب آسیب رساندن به خود و دیگران شود میتوان گفت کودک دچار اختلال شده است . اولین قدم مشاوره اختلال کودک میشد . کودک قابل کنترل کردن است اقدام کنید . کنترل کودک راحت تر از نوجوان است . مشاوره تربیت کودک به کودک خود کمک کنید از شر این رفر خلاص شود . سفری آغاز کنید به ون فرزندن . از ون او آگاه شوید و کودکن رفیقی شفیق شید . روانشناسی کودک کمک بزرگی برای جلوگیری از صدمه رسین به او است .

مان کودک لجز

مان کودک لجز ید سنین پایین انجام شود . هرچق دیرتر برای  مان اقدام کنیم نتیجه دشوارتر خواهد بود . مان کودک لجز ید همراهی مشاور شد . زیرا لجزی زیر شاخه روانشناختی است . لجزی کودک سن سه سالگی ممکن است یک تست شد . لجزی میکند واکنش شما را مشاهده نماید . زیرا او سه سالگی لجزی را خود کشف میکند . مان کودک لجز علم و آگاهی مداوا میشود . هر حرکت و اقدام نا بجای رفری عث بروز مشکلات بزرگتر خواهد شد . مانند غلط نوشتن روی کاغذ سفید که هرچق هم پاک شود سپیدی سابق را نخواهد داشت . روح کودکان پاک وتمیز است و آماده پذیرفتن . هرچق کنش های مناسبتری یافت کنند واکنشهایشان دلپذیرتر خواهد بود . برخی اوقات نیز او منتظر می ماند پاسخ شما را نسبت به رفرهایش ببیند و بسنجد .

مان کودک لجز میتواند آسان شد به شرط اینکه رفرهای اشته ، روح و روان فرزندمان را تیره تر نکنیم . یک تنبیه نا بجا ، یک تشویق بی موقع میتواند ثیر خود را روی کودک بجا بگذارد . اگر او یک ر لجزی کند و واکنش شما اشته شد او همیشه از لجزی مانند یک سلاح مقابل شما استفاده خواهد کرد . خواسته هایش را به صورت منطقی بیان نخواهد کرد بلکه شما را وارد زی قت خواهد کرد . زیی که برنده اش همیشه او خواهد بود . راه های زیادی برای مان وجود دارد که ید مرحله به مرحله و حساسیت و ظرافت دنل شوند . مشاوره کردن استفاده مفید از دانش و تجربه دیگران است . ما میتوانیم بهره بردن از علم مشاوره و روانشناسی کودکمان را مان کنیم . او از زندگی و ما ازرفر او لذت ببریم .

 

راه های تربیت کودک لجز

راه های تربیت کودک لجز نیز مانند دیگر کودکان اول گفتگو و عمل ، دوم تشویق و سوم تنبیه را بر میگیرد . ما یا سرپرست همیشه به کودک می آموزد و کودک یاد میگیرد . اما برای چنین کودکانی این روش زیاد موثر نیست . مثلا اگر بگویید شب عینک ضدآفب نزن او لجزی میکند و خودخواهی عینک آفبی میزند . اگر به او بگویی شوکولات نخور مخصوصا میخورد حرف خوا به کرسی بنشاند . راه های تربیت کودک لجز هم مانند کودکان معمولی سه راه دارد اما زمان تنبیه و تشویقها فرق میکند . زمان صحبت و گفتگو متفاوت است . شاید این کودکان بهتر شد بعد از فروکشی لجزی سخن گفت . اینکه بدانیم چه موقع او را تشویق کنیم مهم است . اگر اوج لجزی تشویق شود از شما امتیاز گرفته است . او برای گرفتن تشویق ز هم لجزی خواهد کرد .

یکی دیگر از راه های تربیت کودک لجز زگو کردن تجربه های دیگران برای اوست . فلانی را دیدی ؟ زیاد آبنت خورده حالا دندوناش خراب شده . البته این قضیه ید طوری تعریف شود که کودک مدام کارها و زندگی دیگران سرک نکشد . روش های تربیت بسیار حساس و ظریف هستند . اگر ما همیشه کارهای نابجای دیگران را برای او مثال بزنیم او یاد میگیرد کارهای دیگران دخالت کند . دیگران را نصیحت کند و خود را عاقل و دیگران را نادان بپندارد . وقتی دیگران رابرای او مثال میزنیم ید یادآور شویم که کار خوبی نکرده ایم . به او بفهمانیم هدفمان استفاده از تجربه دیگران بوده است نه مداخله و نه تمسخر . و این روش را آخرین مرحله و فقط یکر بکار ببندید برای اینکه او متوجه شد ما کاری راکه نمیپسندیم تکرار نمیکنیم .

شیوه های مان کودک لجز

شیوه های مان کودک لجز ریشه شناختی دارد . ابتدا علل و دلایل لجزی کودک را ید دانست . بخش بعد به آن خواهیم پرداخت . سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و از پرخاشگری جدا خود داری کنید . به دو دلیل اولا آرامش به افکار خود مسلط هستید . دیگر اینکه عصنیت هم کودک را عصبی ر می آورد و هم روی لجزیش ثیر منفی میگذارد . نوازش و احترام او صحبت کنید و از او بخواهید خواسته هایش را آرام بیان کند . به او اطمینان بدهید حد توانن برای خواسته های او اهمیت قائل هستید . توضیح دهید اجابت کردن هر خواسته امکاناتی را میطلبد .  برای پاسخ به خواسته هایش ، شما ید امکان فراهم کردن داشته شید . توجیه این مسائل به او کمک میکند کنار شما شد نه بر علیه شما .

یکی دیگر از شیوه های مان کودک لجز اینست که کمتر اورا سرزنش کنید و عوض به او آموزش دهید . سرزنش کردن اعتماد به نفس و عزت نفس را پایین می آورد .  او را تجربه های دیگران از طریق فیلم و اسلاید آشنا کنید خطرات ناشی از لجزی آشنا شود . زی مانی نیز میتواند موثر شد .  داسن تعریف کنید . داسنهایی که او را وادار به تفکر میکند خود به این نتیجه برسد که نید لجزی کند . یک روش دیگر، روش آزمون و خطا است . اگر کودک از یک چارپایه کوه لا میرود نگرانی فریاد نزنید نرو میوفتی . به او اجازه دهید لابرود و بیفتد کمی د گرفتن بهتر ازصدمه دیدن است . اگر داد بزنید او نه تنها لجزی خواهد کرد بلکه ممکن است زمانی که شما نیستید از یک بلندی لا برود و به خود آسیب وارد کند .

 

روانشناسی کودک لجز

روانشناسی کودک لجز میگوید لجز لجزی نکنید . از ون او آگاه شده و او مانند یک دوست به تفاهم برسید . هر ر که عصنی میشوید به خود یاداوری کنید من فرزندی دارم که ید همیشه شاد شد نه عصبی . هم کودک و هم افراد خانواده را از طریق یک مشاور و یا روانشناس بشناسید . نقصهای رفری را از خود دور کرده و به تقویت نکات مثبت بپردازید . هنگامی که لجزی نمیکند به او پاداش دهید و از رفرش ابراز رضایت کنید . پاداش نید زیاد شد که فکر کند هر وقت آرام است یا کار خوبی میکند حتما ید پاداش بگیرد . روانشناسی کودک لجز لازم و ضروری است . هر اقدامی به ون و روحیات کودک بستگی دارد . برای هر بیمار راه مان خاص وجود دارد . مرکز مشاوره آویژه برای شما نیکی آرزو میکند .

سوالات متداول

نحوه برخورد لجزی کودک چطور ید شد ؟

بدور از لجزی ، بدون عصنیت و دوسنه ید شد . تنبیه های او نید بدنی و فیزیکی شد . میتوانید برای ساعاتی او حرف نزنید از زیها و تفریحاتی که به شدت به آنها علاقه دارد ابزاری برای تنبیه نسازید و فقط حد اخطار از آنها استفاده کنید . اگر پسر خوبی نشی از زی محروم میشی .

لجزی کودک ۷ ساله چگونه است ؟

ممکن است این لجزی او تثبیت شده شد . او لجزیش را مسه نرفتن ، انجام ندادن تکالیف و س نخواندن نشان خواهد داد . گرفتن دوسنی که شما نمیپسندید و یا رفرهایی از او سربزند که مناسب محیط مسه نیست . او امکان دارد از مسه دیرتر به خانه بیاید .

تعریف لجزی کودک چیست ؟

اصرار انجام دادن کاری که خود موافق است و دیگران مخالف  یا برعکس اصرار انجام ندادن کاری که برای او مفید و حتی ضروری است . او ممکن است به انجام کاری خیلی هم علاقه نداشته شد اما برای مقابله والدین اصرار کند . او ممکن است گرسنه شد ولی وقتی به او بگویند غذا بخور نخورد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Potty Training Stubborn Kids – tips and tricks for parents

 

راه های تربیت کودک لجز چطور است؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت 6:49
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 18 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

سوء مصرف مشروت الکلی و اهمیت برخورد این موضوع

مصرف مشروت الکلی یکی از معضلاتی است که کشور ما مسفانه دامن بسیاری از خانواده را گرفته است. صد بیشتر و بیشتری از مراجعان مراکز مشاوره خانواده به دلیل سوء مصرف مشروت الکلی و آثار ناشی از آن مراجعه میکنند. این مقاله سعی میکنیم مختصر گفت و گویی راهکارهای لازم برای ترک مصرف مشروت الکلی را ارائه دهیم.

مصرف مشروت الکلی خصوصا میان مردان از جمله معضلات زندگی مشترک هست. کسب یک آرامش نسبی فرد مصرف کننده مهمترین دلیل مصرف است ولی به چه قیمتی این اتفاق می افتد. بسیاری از زندگی های مشترک امروزه به دلیل سوء مصرف مشروت الکلی از هم میپاشند. این مسئله به حدی رسیده است که تبدیل به یک معضل بزرگ برای حتی شروع زندگی مشترک بدل شده است. به همین دلیل مشاوره ازدواج به سوء مصرف مشروت الکلی مفصل پرداخته میشود.
براساس یافته های پزشکی مصرف مشروت الکلی علاوه بر ایجاد سرد، تهوع، لرزش و استفراغ ,موجب فلج شدن فعالیتهای مغزی ،اختلالات کیسه صفرا،کبد وقلب، زخم معده واثنی عشر،گاستریت(التهاب دیواره معده)، کم خونی، اغماء، آسیب قرنیه و اعصاب چشم، تیرگی بینایی، ناراحتی های قلبی از جمله آریتمی و کیکاردیو برخی ازسرطانها از جمله سرطان دهان و حلق می گردد.

سوء مصرف مشروت الکلی و اختلال های ارتطی ناشی از آن

جدا از عوارض جسمی، مصرف مشروت الکلی عث بروز مشکل نقشهای ارتطی فرد مصرف کننده دیگران می شودکه این مشکلات اثر نارسایی های اعمال هوشی، حرکتی و بی ثتی هیجانی، کاهش ااک حسی و سرانجام از دست دادن حافظه و فراموشی بوجودمی آید و عث می شود زندگی مشترک دچارمشـکـلات مـالی وخـانـوادگـی، رفتـار خـشونت آمـیــز، اضـطـراب و افسردگی شدید شوید.
مصرف مشروت الکلی همچنین موجب اختلال فعالیتهای جنسی از جمله افزایش میل جنسی علی رغم کاهش توان فعالیت جنسی می شود و عث نارسایی رفرهای جنسی زنان شده و دگرگونیهایی را نطفه بوجود می‌آورد و عث احتمال تولد کودکان ناقص‌‌الخلقه شود.

 

آثار سوء مصرف مشروت الکلی بر زندگی مشترک

مصرف مشروب اثرات بسیارمنفی زندگی مشترک برجای میگذارند به عنوان مثال: وقتی یک مرد مشروت الکلی را مصرف می کند؛ دچار اختلال حواس وتوجه شده و عث از بین رفتن کسب توجه، نقش تکیه گاه و حمایتگری که ازاهداف اصلی ازدواج همسرش اوبوده میشود و یا اگر خانمی دست به مصرف مشروت الکلی بزند از مدت بر روی رفرهای زنانگی خود اثر منفی گذاشته و به سمت رفرهایی همانند پرخاشگری وکم تحملی که صفات ثانویه جنسیتی از آنها به رفرهای مردانه نام برده می شود روی می آورد که همین نکات موجب دلخوری طرف مقابل وبه مرور مرگ رابطه و حتی طلاق خواهد شد.

چگونه سوء مصرف مشروت الکلی را ترک کنیم؟

نکته مهم اینه که تکرار این رفر موجب ایجاد وابستگی به آن می شود اماچگونه از اعتیاد به این رفر خلاص بشویم؟
قبلا هم گفتم که مان هرنوع وابستگی و اعتیاد ابتدا ید اراده تغییرداشته شید یعنی بخواهید و اراده کنید و به خودن تلقین کنید که میخواهم این وابستگی را مان کنم واین کار را ادامه ندهم. برای این کار شما میتوانید از مشاوره روانشناسی نیز بهره ببرید.

این راس متخصصین مربوطه ارتط شید. خوشبخنه جامعه ما گروه مانی هایی نیز متداول شده اند که هم هزینه کمتری دارند و هم به سبب تجربیات مشترک انگیزه بیشتری نیز برای ترک مصرف مشروت الکلی نیز فراهم میکند. همین رابطه بهتر است از این روش های مرسوم قالب علمی نیز بهره گرفت. فراموش نکنیم که این سوء مصرف مشروت الکلی یک بیماری است و شما شاید نتوانید به تنهایی از عهده ترک مصرف آن برآیید پس بهتر است حتما از دیگرانی که این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید و کمتر به خود مانی متمرکز شوید.  اما چند راهکار پیشنهادی ادامه:

راهکارهای ترک سوء مصرف مشروت الکلی

  • اولین کار برای ترک سوء مصرف زیاد مشروت الکلی:به خودت نگاه کن وبه عوارضی که این مصرف برای تو به دنل داشته توجه کن واز خود سوال کن آیا قبل از مصرف هم اینگونه بودی؟ و کنون چه چیزی را بدست آوردی واقع تکرار این نوع افکار احتمال ایجاد انگیزه وبه دنل آن اراده ترک را شما ایجاد خواهد کرد.
  • گام دیگر اینکه همین الان اراده کن ومصرف نکن وهرگز فریب این تفکر که از فردا اقدام خواهم کرد را نخور اگر به فردا بیاندازی مطمئنا” این فردا به این زودی نخواهد آمد.
  • گام بعدی برای ترک سوء مصرف زیاد مشروت الکلی این است که مشروتی را که دسترس تو هست همین الان معدوم کن و از بین ببر و از پنهان کردن آنها خودداری کن این کار مقابله وسوسه زگشت به مصرف است.
  • گام بعدی برای ترک سوء مصرف زیاد مشروت الکلی اینکه از دعوت و  رفتن به گعده ها و محل هایی که به اتفاق افراد دیگر به مصرف می پرداختید پرهیز کنید.  مهارت (نه گفتن) را خود تقویت کنید افرادی که شما را به این روز انداخته اند شایسته دوستی نیستندآنها بعدها شمارا ترک خواهند کرد و شریکی برای دهاین نخواهند بود.
  • گام بعدی برای ترک سوء مصرف مشروت الکلی تقویت معنویت هست به گاه خداوند پناه ببر. این کار تمرکز زدایی از مصرف مشروت الکلی صورت میگیرد.

 

خاطرات سوء مصرف مشروت الکلی

کار بعدی برای ترک سوء مصرف مشروت زیاد الکلی اینکه از فکر کردن ویادآوری خاطرات زمان مصرف بپرهیزید وهر موقع این افکار به سراغ شما آمد فرمان توقف فکرکردن به خود مانع ادامه تفکر شوید وسریعا” خود را به کاردیگری مشغول کنید.
گام بعدی برای ترک سوء مصرف مشروت زیاد الکلی اینکه رابطه خود همسرت را ز تعریف کن ور کن مصرف مشروب رابطه تو او را تخریب کرده مطمئن ش شاید او چیزی به تو نمی گوید ولی از ون حال پوسیدنه. پایان به خاطر بسپارید علم ثابت کرده است، شراب هیچ فایده دارویی ندارد، و این تصور که شراب برای بعضی از دها دوا است، غلط و ناست می‌شد البته قبل از اینکه علم این حقیقت را تأیید کند، اسلام آنرا اعلام نموده است واین رفر رابه شدت مذموم  و ناپسند شمرده شده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:Overcoming Alcohol Addiction 

 

چگونه مصرف مشروت الکلی را ترک کنم؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت 5:48
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 14 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

پیام جدا کردن بستر خواب همسر چیست؟

جدا کردن بستر خواب توسط یکی از زوجین میتواند نشانه ای از رفر های قهر آمیز شد این حالت فرد به جدا کردن بستر خواب به همسر خود غیر مستقیم پیام میدهد که من از رفر تو ناراحت هستم. بدین جهت جدا کردن بستر خواب یک رفر اعتراضی است. این حالت تعامل زوجین تخریب شده است زیرا دیگر به صورت مستقیم ارتط صورت نمیگیرد.

یکی از اشتهاتی که زوجین مرتکب میشوند این است که فکر میکنند که همسر آنها ید همه مواقع بدانند ذهن آنها چه خبر است و قول معروف خودش ید بفهمه  همیشه که نید من توضیح بدم. این یک اشته محاستی بزرگ است زیرا هرچق هم همسر شما به ستی شما را بشناسد ز موقعیت هایی پیش میاید که نمیتواند ک کند ذهن شما چه خبر است؟ حال اگر جدا کردن بستر خواب را یک رفر اعتراضی غیر مستقیم بدانیم ید این را نیز ک کنیم این روش ممکن است تنش را بیش از پیش افزایش دهد. بهترین راه این است که پیام های ما به همسرمان بدون تعریض و کنایه  و به صورت صریح و مستقیم شد و نگرانی از عدم ک پیام خود نداشته شیم.

چرا همسرمان جدا کردن بستر خواب را انتخاب میکند؟

یکی از شکایت های اساسی زوجین از یکدیگر این است که همسرشان بستر خوابش را جدا میکند و این موجب سرخوردگی شدید او می شود. حال به نظر خودن جدا کردن بستر خواب چه معنایی دارد؟ قبل از بیان علت این کار ید گفت گرچه بیشتر این رفر از سمت آقایان انجام می شود و خانم ها کمتر هست ولی به هرحال انجام این رفر نشان دهنده بروز اختلال رابطه مشترک است و ید ریشه یابی صحیح علت این کار، مانع تداوم آن شد. این زمینه مشاوره خانواده بر تعامل زوجین متمرکز میشود.

یکی از رایج ترین علل رفر جدا کردن بستر خواب می تواند ناشی از نارضایتی از رفر جنسی و عدم ارضا این میل بین دوطرف شد که موجب سردی رابطه شده است و دوطرف ترجیح میدهند به جای حل این اختلال جداسازی بستر خواب به پاک کردن صورت مساله بپردازند که برای این کار حتما ید مراجعه به مشاورین مجرب خصوصا” مشاورین جنسی به حل این مشکل پرداخت اما ادامه به بیان

 

جدا کردن بستر خواب چه دلایلی دارد؟

دیگر علل این رفرها می پردازم:
یکی از رایج ترین علل جدا کردن بستر خواب ترک بستر خانم ها واکنش نازگونه برای کسب و جلب توجه، مخصوصا” زمانی که دعوا و مشکل بین فردی همسرش پیش آمده است وقتی یک خانم جدا کردن بستر خواب از همسرش را انجام می دهد هدفش ترک و جداسازی بستر و قطع رابطه زناشویی نیست و به هیچ عنوان به دنل پناه بردن به تنهایی نیست بلکه جدا کردن بستر خواب بیشتر خواهان حضور همسر و نوازش او است پس آقایان ید صورت مشاهده این رفر به سمت همسرخود رفته و بیان جملات توجه آمیز و رفرهای نوازشگر مانع ایجاد شکاف عمیق رابطه مشترک شوند.

خانم ها مورد جدا کردن بستر خواب چه چیزهایی ید بدانید؟

نکته مهمی که خانم ها ید مورد جدا کردن بستر خواب بدانند این است که آقایان از این رفر شما تلقی قهر کردن دارند و مسفانه به جای ک شرایط موجود و علل رفر خانم به مقابله به مثل او می پردازند البته یک دلیل دیگر رفر ترک بستر خانم ها اعتراض به عدم رعایت نکات بهداشت و نظافت شخصی همسرش هست که از ویژگی جزبینی خانم ها حس بویایی و بینایی نشات میگیرد که لازم است حتما” بهداشت فردی توسط آقایان رعایت شود. مورد تعامل غیر سازنده زوجین مییست حتما به مشاوره روانشناسی مراجعه کنند زیرا تعامل سازنده عنصر اصلی یک ارتط خوب و پرر است و ابتدا مشاوره قبل از ازدواج بر آن کید مضاعف میشود.

مهمترین دلیل جدا کردن بستر خواب همسر چیست؟

اما عمده ترین دلیل جداسازی و ترک یا جدا کردن بستر خواب همسر مردان میتواند پناه بردن به غار تنهایی برای زیابی انرژی تحلیل رفته ناشی از خستگی و یا کسب اقتدار از دست رفته که بر اثر یک دعوا و بحث همسرش بوجود آمده شد و معمولا”هم رفر نازگونه محسوب نمی شود پس خانم ابتدا ید اندک دقایقی به مرد فرصت لذت بردن غارتنهایی رابدهد و سپس حضور کنارش و آراستگی ظاهر و پوشش لس زی به بیان چند جمله کوه اقتدار ده بپردازند مانع ادامه این رفر شوند.

 

جدا کردن بستر خواب همسر را چگونه مدیریت کنیم؟

علاوه بر راهکارهای لا که اشاره شد نکات دیگر مهمی که زوجین ید   مورد جدا کردن بستر خواب همسر بدانند این است که صورت مشاهده این رفر از سوی همسرشان پیش قدم شده و مانع جداسازی بستر شوند و به هیچ عنوان بعد از حضور کنار همسر مورد مشکل پیش آمده صحبت نکرده و یا از رفر یکدیگر انتقاد نکنید چون رابطه شکننده است و دلخوری پیش خواهد آمد پس صحبت کردن این مورد را ید به مکانی خارج از بستر رختخواب گذاشت .

از طرفی زوجین این نکته را نیز ید بدانند که جداسازی بستر نه تنها مشکل را حل نمی کند بلکه عث ایجاد شکاف رابطه و عادت کردن به نبود همسرش بستر خواهد شد. از جدا کردن بستر خواب برای حل تنش های خانوادگی به هیچ وجه استفاده نکنید این روش چیزی را حل نمیکند و گره کاری را نمیگشاید بلکه مشکل شما را به کلاف سرگمی تبدیل میکند که حتی دیگر یادن نمیاید چرا جدا کردن بستر خواب ازهمسرن را انتخاب کردید!

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع: How to Clean Up After Sex: From Your Body to the Bed

 

 

جدا کردن بستر خواب همسرم چه کنم؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت 5:14
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 9 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

بهترین روش برخورد فحاشی همسر      

فحاشی همسر یکی از مشکلاتی است که زوجین عث دسرهای زیادی میشود. لازم است برای حل آن به مشاوره خانواده مراجعه کرد. اینجا به صورت مختصر سعی میکنیم راهکارهایی ارائه دهیم:

سلام یکی از گلایه های خانمها اینه که می گویند شوهرمان رابطه خوبی خانواده ام ندارد و پشت سر اونا بدگویی میکنه وفحش میده و ما حالا فحاشی همسر چکنیم؟
پاسخ به این سوال ید گفت: چند دلیل عمده و اساسی برای این رفر فحاشی همسر میتوان تصور کرد اولین مساله این است که او میخواهد این رفر اقتدارش را که رابطه تو از دست داده زیابی کند. به عنوان مثال اکثر زمان هایی که او به خانواده تو ناسزا می گوید زمانهایی هست که او دعوا کرده اید و یا یک گفتگو اورا محکوم کرده اید.

فحاشی همسر شما این لحظه برایند این رفر است. او سعی دارد جبران کسر بزرگی از دست رفته اش را انجام دهد پس خیلی مواظب اقتدار همسرتون شید.از مهارت های زندگی حتما این رابطه بهره ببرید.
اما نکته دوم میتواند این شه که تو از خانواده ات وقتی کنار شوهرت هستی خیلی صحبت می کنی و از موفقیت ها و ویژگی های اخلاقی آنها زیاد یاد می کنی این مساله عث می شود همسر تو احساس کند رقابت خانواده ات قرار دارد و تو به آنها توجه خاصی داری. فحاشی همسر شما اینجا نشانه عصنیت اوست.

از خانواده خود بدگویی نکنید

نکته دیگر اینکه ممکنه خانم برعکس نکته قبل خیلی از خانواده اش بدگویی کند و از آنها به عنوان انسان هایی که او را ک نکرده اند یاد کند همین مساله هم عث می شود قبح و زشتی فحاشی شوهر به خانواده خانم از دست بره و چون مرد می بینه خانم به راحتی به خانواده خودش توهین میکنداو هم به خودش مجوز این کار را میدهد.

سوتفاهماتی که عث فحاشی همسر میشود را جدی بگیرید

نکته دیگر اینکه ممکنه برای مرد این سوتفاهم ایجاد شده که اعضای خانواده همسرش زندگی او دخالت میکنند و این مساله میتونه از رفرخانم نشات بگیره به عنوان مثال هنگامی که شوهر خانه هست خانم تلفن مدت زیادی خانواده اش حرف بزنه و مسائل را آنها میان بگذاره اینجوری مرد همیشه این سوتفاهم ذهنش هست که خانم داره از خانواده اش خط میگیرد. یا حال بد گویی یا شاید توطئه مورد او هستند.

الگوی تربیتی غلط میتواند عث فحاشی همسر شود

نکته دیگه ممکنه مرد الگو و خانواده خوبی نداشته و مرد هم دارد ناخودآگاه این کار را تکرار و تقلید میکند. به هرحال این مساله ریشه های مختلفی میتواند داشته شد اما مقابل این رفر فحاشی شوهر چه ید کرد؟ مشاوره روانشناسی ممکن است مواقع حاد کمک شایانی کمک. اما اگر هنوز ازدواج نکرده اید حتما مشاوره قبل از ازدواج بروید.

 

راهکارهای برخورد فحاشی شوهر

اولین راهکار برخورد فحاشی شوهر:  وقتی که شوهرمان به خانواده ما ناسزا گفت سریعا واکنش نشان ندهیم و مقابله به مثل نکنیم چون این مساله موجب میشود هم عمق و هم تکرار فحش ها بیشتر شود.
راهکارهای برخورد فحاشی شوهر دیگه اینکه آنجایی که میشود این رفر شوهر یعنی ناسزا گفتن را به خانواده ن منتقل نکنید چراکه قطعا” واکنش بد آنها شوهرن را به دنل خواهد داشت و همین مساله را پیچیده تر خواهد کرد. نکته دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه زمانی که شوهرن از عضوی از خانواده تو بدگویی میکنه و یا فحش میدهد از آن عضو خانواده ات دفاع نکن و همسرت مقایسه اش نکن و مثلا به همسرت نگو او خیلی آدم خوبیه و او از تو مودب تر هست.

از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه بگذارید بعد از اینکه عصنیت او فروکش کرد او این مورد صحبت کنید و قبل از صحبت این مورد هم از صفات خوب همسرن یاد کنید به عنوان مثال به او بگویید تو انسان بزرگ و شخصیتی هستی و ک لایی داری و این رفر یعنی فحش دادن سته که اون لحظه عصنی بودی ولی به شخصیت بزرگ تو آسیب میزنه و حیف زندگیمون هست که این رفرها آسیب ببینه از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه به همسرت زمانی که او عصنیتش فروکش کرده این نکته را بگو که تو خانواده او را خیلی دوست داری و این رفر او یعنی بدگویی از خانواده ات عث میشه تو هم نسبت به خانواده او احساس بد پیدا کنی و اصلا”دوست نداری این اتفاق بیفتد.

خاموشی رفر فحاشی همسر

از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه هرچه حساسیت تو مقابل این رفر او کمتر بشود احتمال خاموشی این رفر او و انجام ندادن و تکرار نکردن این رفر شوهرت کمتر خواهد شد پس مقابل این رفرش سریعا” برانگیخته و احساسی نشوید.

 

به روانشناسی رفر مردان دقت کنید

از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه چون مردان یک لحظه بر یک کار تمرکز میکنند ید سریعا” ظرافت خاصی حواس او را به یک مساله دیگر معطوف کنید اینجوری یادش میره که داشت چکار میکرد به عنوان مثال اگر دیدید داره ناسزا میگه میتونید سریع یه بحث که برای او جذاب هست رو پیش بکشید مثلا از یک تخفیف کالا صحبت کنید و یا اتفاقی که برای همسایه افده و خیلی محثی که حاوی اطلاعات هست رو مطرح کنید.

فحاشی همسر هیچ شرایطی همراهی نکنید:

از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه هیچ وقت حتی زمانی که همسرن از خانواده خودش بدگویی می کند تو او همراهی نکن چون بعد از مدتی از تو دلگیر می شود. از دیگر راهکارهای برخورد فحاشی شوهر اینکه وقتی شوهرن ناسزا می گوید تو محبت رفری ات را ادامه بده وبه او سرویس بده ولی نشان بده دلخور هستی به عنوان مثال برای او آب بیار و ولی چهره ات اندوه وجود داشته شه احتمال اینکه او را دچار عذاب وجدان کنید و شرمنده این رفرش بشود زیاد هست.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:  My Wife Insults Me – See what you can do about it – Mort …

 

فحاشی همسر خود چه کنیم ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ساعت 4:06
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 17 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» بهترین عکس العمل در برابر خیانت مردان چیست؟ (دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۵)
» چه چیزهایی در مورد شب اول ازدواج باید بدانیم ؟ (یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۳:۲۰)
» مزایا و معایب ازدواج موقت چیست ؟ (یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۷)
» دلیل دلزدگی زناشویی چیست ؟ (یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۲۹)
» راه های اثبات خیانت زن چیست؟ (جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | ۰۵:۰۱)
» روانشناسی کودک دو ساله و نکاتی که باید بدانید (جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | ۰۴:۳۶)
» عکس العمل در برابر خیانت مردان چگونه باید باشد؟ (جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | ۰۴:۰۶)
» روانشناسی کودک دو ساله و نکاتی که باید بدانید (جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ | ۰۳:۳۰)
» فواید ازدواج در سن پایین ،گذری به دیدگاه ها (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۳)
» چرا باید به سالگرد ازدواج اهمیت بدهیم ؟ (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۱)
» وظایف مرد در رابطه زناشویی چیست ؟ (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۹)
» تربیت کودک یک ساله و چگونگی رفتار با آنها (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۲)
» روش های تربیت کودک ۲ ساله و ۳ساله (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۵:۱۰)
» تهدید ها و فرصت های ازدواج اینترنتی چیست ؟ (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۴:۳۶)
» تربیت کودک ۳ ساله و چگونگی رفتار والدین (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۲)
» روش های تربیت فرزند در اسلام (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۳:۴۵)
» آداب زندگی زناشویی و مهارت های زندگی مشترک (پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۳:۰۹)
» درباره انواع عشق چه می دانید؟ (چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۴)
» عشق و هوس را چگونه از هم تشخیص دهیم؟ (چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۶)
» ماهیت اصلی عشق چیست ؟ (چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۶)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 13
» بازديد ديرور : 86
» بازديد ماه گذشته : 1280
» بازديد سال گذشته : 4455
» كل بازديد : 4455

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 321
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.95.131.208
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
× بستن تبلیغات