مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

سن ازدواج

سن ازدواج یکی از مهمترین شاخص هایی است که مورد ازدواج ید به آن دقت شود . تحقیق ها و پژوهش های فراوانی توسط کارشناسان مورد سن ازدواج صورت گرفته است مشخص شود که بهترین سن ازدواج برای دختران و پسران چه رنج سنی می شد . ید توجه داشت که سن ازدواج یک موضوع نسبی می شد یعنی توجه به عوامل ثیر گذار ، سن ازدواج مناسب ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت شد .

مهمترین عامل تعیین کننده سن ازدواج بلوغ همه جانبه فرد است . این بلوغ شامل بلوغ فکری ، بلوغ جسمی و جنسی ، بلوغ اجتماعی ، بلوغ شخصیتی و … است . فرد ید کاملاً آمادگی ازدواج و شروع زندگی مشترک را خود احساس کند و از نظر شخصیتی رشد پیدا کرده شد چیستی ازدواج را ک کند و بتواند مسئولیت‌ های زندگی مشترک را بپذیرد . همچنین فرد ید از نظر بلوغ فکری به مرحله ای رسیده شد که بتواند شرایط مختلف مصلحت زندگی را تشخیص دهد و اوضاع را مدیریت کند .

بلوغ جنسی و جسمی اولین شاخص برای تعیین سن ازدواج است اما هرگز مهمترین نمی شد و نید صرفاً به دلیل رسیدن به بلوغ جسمی و جنسی فرد وارد زندگی مشترک شود . بلوغ و جنبه های مختلف آن برای پسران و دختران سنین مختلف اتفاق می افتد و به طور معمول پسران دیرتر از دختران به بلوغ شخصیتی و فکری می رسند . همچنین رسیدن به بلوغ ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت شد . از این رو تعیین سن ازدواج برای پسران و دختران بیش از هر چیزی وابسته به بلوغ فردی و اجتماعی می شد .


بیشتر بخوانید:بهترین زمان ازدواج چه سنی است ؟


بهترین سن ازدواج

بهترین سن ازدواج را هرگز نمی توان به صورت یک عدد دقیق به همگان تعمیم داد و نمیتوان ادعا داشت که برای مثال سن ۲۵ سالگی برای تمامی افراد بهترین سن ازدواج است . از آن جایی که جوامع مختلف و فرهنگ های متفاوت ، معیار های بخصوصی برای ازدواج وجود دارد ، این ایده آل ها و معیار ها سن ازدواج را تحت ثیر قرار میدهند . همانطور که پیش از این گفته شد بهترین سن ازدواج برای هر فرد زمانی است که به جنبه های مخالف بلوغ دست پیدا کرده شد .

عوامل مختلفی بر رخداد بلوغ فرد ثیر گذار هستند برخی از این عوامل شامل محل زندگی ، شرایط زندگی ، محیط و تربیت خانوادگی ، محیط آموزشی ، فرهنگ حاکم بر محل زندگی  و … می شد . عوامل فوق عث می شوند که بلوغ افراد مختلف سنین متفاوتی شکل بگیرد . از طرف دیگر بهترین سن ازدواج را می‌توان از دیدگاه های مختلف بررسی کرد . برای مثال بهترین سن ازدواج از نظر روانشناسی ، بهترین سن ازدواج از نظر اسلام و یا حتی بهترین سن ازدواج از نظر عرف و فرهنگ حاکم بر منطقه . پس توجه به مطالب فوق بهترین سن ازدواج ممکن است تعاریف متعددی داشته شد .

برای مثال اسلام ازدواج را به سن مشخصی محدود نکرده است و رسیدن به بلوغ را ملاک قرار داده است . از نظر حقوقی نیز توجه به حداقل معیار ها و شاخص ها از سن ۱۸ سالی منعی برای ازدواج وجود ندارد . اما علم روانشناسی نظر گرفتن اسندارد ها و اصول خاص تحقیقات گسترده ای را انجام داده است و بررسی همه جانبه مقوله ازدواج تلاش کرده است میانگین سنی مشخصی را برای بهترین سن ازدواج تعیین کند .

 


بیشتر بخوانید:بهترین سن برای ازدواج


بهترین سن ازدواج از نظر کارشناسان

بهترین سن ازدواج از نظر کارشناسان چگونه تعیین میشود ؟ تعیین سن ازدواج چه ملاک هایی نظر گرفته شده است ؟ آیا رنج سنی تعیین شده برای تمام افراد توجه به تفاوت های فردی مناسب است ؟ آیا ازدواج‌ های خارج از رنج سنی تعیین شده مشکل روبرو خواهند شد ؟ معمولاً این ها سوالاتی هستند که مورد بهترین سن ازدواج از نظر کارشناسان ذهن افراد شکل می‌گیرد ، پاسخ به سوالات فوق میتواند اعتماد به رنج سنی تعیین شده را افزایش دهد .

سوال دیگری که این زمینه وجود دارد این است که چگونه می توان سن مناسب ازدواج را خود تشخیص دهیم ؟ یک مشاوره قبل از ازدواج میتواند به تمامی سوالات مربوط به ازدواج به صورت حرفه ای و تخصصی پاسخ دهد . کارشناسان مشاوره خانواده داشتن دانش آکادمیک و سال ها تجربه خصوص ازدواج می‌توانند به راحتی پاسخگوی تمامی سوالات شما مورد ازدواج شند . بهترین سن ازدواج از نظر کارشناسان زمانی است که فرد به بلوغ نسبی لازم رسیده شد . این سن از نظر کارشناسان برای دختران ۲۳ ۲۵ سال و برای پسران ۲۷ ۲۹ سال نظر گرفته شده است .

طبق آمار و تحقیقات و بر اساس اسندارد های روانشناسی تعیین شده ، پسر و دختر این سن آمادگی نسبی لازم را برای تشکیل خانواده را دارند . این سنین برای حالت معمولی نظر گرفته شده است که فرد از نظر تکامل شخصیتی روند رو به رشد و طبیعی را داشته شد . تعیین سنین فوق به این معنا نمی شد که اگر فردی خارج از این محدوده سنی ازدواج کند شکست مواجه خواهد شد بلکه طبق آمار و پژوهش ها چنین به نظر می‌آید ازدواج سنین تعیین شده احتمال موفقیت بیشتری را دارد .


بیشتر بخوانید:بهترین سنین ازدواج از نظر روانشناسی


سن ازدواج مناسب برای پسران

سن ازدواج مناسب برای پسران از دیدگاه های مختلف متفاوت است . برای مثال سن ازدواج مناسب برای پسران از دیدگاه اسلام پس از بلوغ و حداقل ۱۵ سال می شد . تحقیقات گسترده‌ ای مورد ازدواج و حواشی مربوط به آن صورت گرفته است . کارشناسان مشاوره خانواده ، روانشناسان ازدواج و ارتط و همینطور آسیب شناسان اجتماعی تکیه بر علمی به نام روانشناسی ازدواج تلاش کرده‌اند که تمامی جنبه های مختلف ازدواج و ارتط زناشویی را مورد بررسی قرار دهند عواملی را که بر کیفیت ازدواج موثر هستند را مشخص کنند .

یکی از این عوامل به طور حتم سن ازدواج می شد اینکه فرد سنی شد که به ثت فکر و احساسی رسیده شد بسیار حائز اهمیت است . این مسئله مورد پسران حساس تر میشد چرا که به طور معمول پسران نسبت به دختران دیرتر به بلوغ و ثت شخصیتی دست پیدا خواهند کرد . روانشناسی ازدواج نیز سن ازدواج مناسب برای پسران را توجه به معیار هایی تعیین کرده است که پیش نیاز ازدواج موفق هستند .

همانطور که گفته شد رنج سنی ۲۷ ۲۹ سال سن ازدواج مناسب برای پسران است و طبق پژوهش ها مردان سن ۲۷ سالگی بهترین حالت روحی برای پذیرش مسئولیت پ شدن هستند . ازدواج برای پسران مسئولیت های جدی مالی همراه است همینطور نقش حساس همسر و پ بودن مسئولیت های ویژه خود را به همراه دارد از این رو سن مناسب ازدواج برای پسران زمانی است که فرد بتواند ک ستی از این مسئولیت‌ ها را داشته شد و بتواند این مسئولیت ها را بپذیرد لازمه این مسئولیت پذیری بلوغ شخصیتی و استقلال همه جانبه فرد است .

 


بیشتر بخوانید:سن و معیارهای ازدواج پسر چیست ؟


سن ازدواج مناسب برای جوانان

سن ازدواج مناسب برای جوانان مسئله بسیار مهمی است که محققین این حوزه را وا داشته است که تحقیقات گسترده ای این زمینه انجام دهند به میانگین عددی مناسبی این ره دست پیدا کنند . آمار نگران کننده طلاق و حالت بدتر از آن افزایش طلاق عاطفی میان زوجین عث شده است تمامی عوامل موثر موفقیت یا عدم موفقیت ازدواج مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرند یکی از عواملی که بر موفقیت ازدواج ثیر گذار است و همینطور کیفیت رابطه را تحت تأثیر خود قرار می دهد سن زوج می شد از این رو از نظر آسیب شناسان اجتماعی ازدواج دیرهنگام و ازدواج زودهنگام به عنوان هنجار شناخته شده اند .

روانشناسی ازدواج سن ازدواج مناسب برای جوانان را به صورت یک زه زمانی نظر گرفته است که احتمال می رود ازدواج این سنین موفقیت آمیز تر شد . این زه برای دختران و پسران متفاوت می شد . تعیین سن مناسب ازدواج موارد و ملاک هایی نظر گرفته شده است که عدم وجود هر یک از آن ها کیفیت زندگی مشترک را تحت ثیر قرار می دهد اما همانطور که پیش از این نیز گفته شد هرگز نمی توان سنین تعیین شده را تحمیل کرد .


بیشتر بخوانید:آسیب های ازدواج زود هنگام جوانان چیست ؟


 

خودشناسی

خودشناسی یکی از عواملی است که سن مناسب ازدواج را فرد تعیین می کند به این صورت که فرد ید تشخیص دهد که آیا از نظر روحی روانی ، احساسی ، جسمی و شخصیتی آمادگی ازدواج را دارد یا خیر . این آمادگی ممکن است افراد مختلف سنین متفاوت احساس شود . برای تشخیص این آمادگی و همینطور کسب آگاهی و اطلاعات لازم زمینه ازدواج می توانید از مشاوره ازدواج کمک بگیرید . کارشناسان مشاوره خانواده می‌توانند تمام زمینه‌ های مربوط به ازدواج ما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند .


بیشتر بخوانید:مناسب ترین و بهترین اختلاف سنی برای ازدواج


سوالات متداول

آیا سن ازدواج ک مشترک زوجین موثر است ؟

به طور حتم افزایش سن و کسب تجارب مختلف ، شخصیت انسان رو به تکامل پیش خواهد رفت . این تجربه ها و موقعیت های متفاوت هستند که عث رشد و تعالی انسان میشوند و دیدگاه او را نسبت به زندگی تغییر میدهند . هرچه زوج نسبت به رنج سنی تعیین شده نزدیک تر شند و از طرفی از اختلاف سنی متعادل برخوردار شند عث میشود که نقطه نظر های مشترک بیشتری را داشته شند و یچه نگاه آن ها نسبت به زندگی مشترک به یکدیگر نزدیک تر شد .

بهترین سن ازدواج چیست ؟

بهترین سن ازدواج را از دیدگاه روانشناسی میتوان نظر گرفت چرا که روانشناسی ازدواج ، تکیه بر اصول علم روانشناسی معیار هایی را برای تعیین بهترین سن ازدواج نظر گرفته است که وجود آن ها موفقیت ازدواج بسیار موثر است . گرچه علم روانشناسی توانسته است استناد بر پژوهش های انجام شده رنج سنی خاصی را برای ازدواج ، مناسب نظر بگیرد اما سن مشخص شده نیز مبتنی بر وجود جنبه های مختلف بلوغ فرد است حتی رنج سنی تعیین شده اگر فرد به بلوغ لازم دست پیدا نکرده شد سن او مناسب ازدواج نمیشد .

آیا سن ازدواج بلوغ فکری زوجین ثیر دارد ؟

همانطور که پیش از این نیز گفته شد به طور حتم افزایش سن ، فرد از نظر روحی و فکری به سمت تکامل پیش میرود و ثت فکری او افزایش پیدا میکند . طبیع فرد پشت سر گذاشتن دوران نوجوانی و هیجانات روحی روانی مربوط به آن از نظر فکری پخته تر و متعادل تر خواهد شد و شرایط مختلف تصمیمات منطقی تر خواهد گرفت که بر اساس فکر و تدبیر هستند که این امر نتیجه بلوغ فکری فرد است .

روانشناسان چه سنی را برای ازدواج پیشنهاد میکنند ؟

علم روانشناسی ازدواج تحلیل آمار ازدواج های موفق و ناموفق و ریشه یابی علل موفقیت یا عدم موفقیت توانسته است محدوده سنی خاصی را به عنوان سن مناسب ازدواج پسران و دختران تعیین کند . احتمال موفقیت ازدواج رنج سنی تعیین شده بیشتر است و چنین انتظار میرود که پسران و دختران سنین مشخص شده به بلوغ نسبی لازم رسیده شند . این محدود سنی برای دختران از ۲۳ سالگی و برای پسران از ۲۷ سالگی شروع میشود .

آیا بهترین سن ازدواج یک عدد میتواند شد ؟

بدون شک هرگز نمیتوان یک عدد دقیق را به عنوان سن مناسب ازدواج برای تمامی افراد نظر گرفت و نمیتوان گفت که اگر ازدواجی سنین کمتر یا بیشتر از محدوده سنی تعیین شده اتفاق بیفتند شکست مواجه خواهد شد چرا که سن مناسب برای ازدواج زمانی خواهد بود که فرد ک ستی از هل و زندگی مشترک داشته شد . و بتواند وظایف و مسئولیت های زندگی زناشویی را به ستی بپذیرد و انجام دهد پس سن مناسب ازدواج بعی از بلوغ همه جانبه فرد است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :When is the best marriage age for a girl? 

 

مهمترین نکات سن ازدواج برای دختران و پسران

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 6:04
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

ازدواج موفق اینترنتی  نیازمند ک ستی از رابطه می شد اینکه بتوانیم شاخص های یک رابطه سالم و هدفمند را تشخیص دهیم و آن را به رابطه خود اعمال کنیم ازدواج اینترنتی موفق بسیار موثر است . بیشترین عامل عدم موفقیت رابطه های مجازی و پیامد های منفی آن به این دلیل است که افراد سعی نمی کنند رابطه خود را چارچوب مشخصی به صورت هدفمند پیش ببرند و تلاش نمیکنند که رعایت اصول تعریف شده ، آن را به یک رابطه اسندارد واقعی ، برای شناخت صحیح تر تبدیل کنند . از این رو برای داشتن ازدواج موفق اینترنتی  نیاز است که رابطه به سمت دنیای واقعی کشیده شود و دیدی واقع گرایانه تمام جوانب آن سنجیده شود . ازدواج اینترنتی موفق امری غیر ممکن نمی شد فقط نیازمند برخورد اصولی و آگاهانه است .

راه های ازدواج موفق اینترنتی

راه های ازدواج موفق اینترنتی  به ما کمک میکنند بتوانیم رابطه زه شکل گرفته خود را ست ترین مسیر خود هدایت کنیم . راه های ازدواج موفق اینترنتی موفق عث می شود که بتوانیم کنترل صحیح بر رابطه آن را لاترین سطح از کیفیت خود نگه داریم . یکی از بهترین راه های ازدواج موفق اینترنتی  ، کمک گرفتن ازمشاوره خانوادهمی شد .  مشاوره ازدواج و استفاده از تجارب و دانش کارشناس روابط ، می توان معیارهای ازدواج را سنجید و مشخص کرد که رابطه موجود ارزشمند می شد یا خیر . هنچنین میتوان تشخیص داد زوج تناسب و توازن لازم را برای ازدواج موفق  یکدیگر دارند یا نه . مشاوره ازدواج کمک می کند که بتوانیم دید منطقی نقاط ضعف و قوت رابطه خود را تشخیص دهیم و موفقیت یا عدم موفقیت آن را پیش بینی کنیم .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


 

خصوصیات ازدواج موفق اینترنتی

خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق را میتوان به صورت یکی سری ویژگی تعریف کرد . بر اساس این ویژگی ها میتوان موفقیت یا عدم موفقیت یک رابطه مجازی را پیش ببنی کرد . خصوصیاتی که تشخیص دادن آن ها رابطه به شما کمک می کند بفهمید که آیا رابطه مسیر دلخواه شما پیش خواهد رفت یا خیر . به طور کل انتزاعی نبودن شخصیت دو طرف ، هدفمند بودن دو طرف از برقراری رابطه ، پیش بردن رابطه دنیای واقعی برای شناخت کافی ، رعایت حدود و کنترل بر رابطه ، مشورت خانواده ها ، استفاده از مشاوره قبل از ازدواج و . . . از خصوصیات ازدواج اینترنتی موفق می شد . به طور حتم افرادی که ازدواج اینترنتی موفق را تجربه کرده اند اصول و موارد فوق را رابطه خود رعایت کرده اند و هرگز کورکورانه این مسیر قدم نگذاشته اند .

ازدواج موفق اینترنتی برای جوانان

ازدواج موفق اینترنتی  برای جوانان امروزه توجه به تحولات فرهنگی به یک خواست و هدف تبدیل شده است . طبیعی است که گسترش دنیای مجازی و شبکه‌ های اجتماعی روابط انسانی روز به روز حال گسترش می شد و این روابط اشکال و کیفیت های مختلف حال شکل گیری هستند . ازدواج اینترنتی مهم ترین و قابل بحث ترین شکل از روابط مجازی می شد چراکه پای عمیق ترین رابطه انسانی یعنی ازدواج و مهم ترین نهاد اجتماعی یعنی خانواده میان است از این رو ازدواج موفق اینترنتی  برای جوانان مسئله بسیار مهمی شد .

ید تلاش‌ هایی این زمینه صورت بگیرد ارتقاء سطح فرهنگ و دانش این زمینه جوانان بتوانند مسیر ازدواج اینترنتی آنگونه که ید رفر کنند . این فرهنگ ید نهادینه شود که خانواده ها مقابل این مسئله جبه غیر منطقی نگیرند و دخالت و حمایت صحیح کمک کنند رابطه و ازدواج اینترنتی چارچوب و مسیر ست خود پیش رود چراکه توجه به توسعه اجتماعی انتظار می رود که ازدواج اینترنتی برای جوانان رغبت بر انگیز شود و روز به روز آمار آن افزایش یابد .


بیشتر بخوانید: موفقیت ازدواج


 

راهکار های موفق ازدواج اینترنتی

راهکار های ازدواج موفق اینترنتی  به ما خواهند گفت که چه ید ها و نید هایی را رابطه خود ید رعایت کنیم رابطه از مسیر ایده‌آل خود منحرف نشود و اینکه چگونه می توانیم از رابطه ، طرف مقابل و تصمیم خود اطمینان حاصل کنیم . اما این راهکار ها چه چیز هایی هستند ؟ چه کسی آن ها را تعیین میکند و چه کسی اختیار ما میگذارد ؟ کارشناسان روابط و ازدواج تکیه بر دانش و تجربه خود ، راهکار هایی را پیش روی ما می گذارند بتوانیم معیار های ازدواج را رابطه خود تشخیص دهیم ، تصمیمات ستی را بگیریم و برخورد صحیحی را از خود نشان دهیم احتمال شکل گیری یک ازدواج موفق افزایش یابد .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن ازدواج موفق


خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره و معیارهای ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:  ۹ Things to Know About Having a Successful Open …

 

چگونه ازدواج موفق اینترنتی داشته شیم ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:40
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 45 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مشاوره تلفنی کودک مانند هر مشاوره ای برای والدین و کودک بسیار مفید است و توصیه میشود . وجود کودک  ممکن است حضور مراکز مشاوره کودک برای والدین مشکل و یا غیر ممکن شد . گرما و سرما هوا از عواملیست که حضور مراکز مشاوره را مشکل میکند . کار کردن والدین بیرون ازخانه هم یکی از دلایل است . آنها مدت زیادی بیرون هستند و این از فرصت توجه به کودک میکاهد . مشاوره تلفنی کودک فرصت مناسبی است برای اینکه کوهترین زمان مشاوره بگیرند . مشاوره تلفنی کودک برای والدینی است که میخواهند از یم استراحت خود برای مشاوره بهره ببرند . مشاوره کودک برای کسانی است که میخواهند هیچ وقت و فرصتی را از دست ندهند . مشاوره تلفنی کودک برای کودکانی است که نیمی از روز را مهد کودک بوده اند و الان ید استراحت کنند .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک چیست ؟


مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک برای خانواده هایست که به وقت بیشتری برای دورهم بودن نیاز دارند . این خانواده ها میتوانند بدون ه دادن وقت و حضور مراکز خانه و از طریق تلفن مشاوره بگیرند . لازم نیست حتما کودک ما بیمار شد و ما به مشاوره روی بیاوریم . برخی بیماریهای پنهان ون ما و کودکان هست که اگر به موقع شناسایی نشوند منجربه بیماریهای خطرناکی خواهند شد . برای چکاب فرزندن حتما به یک روانشناس زبده مراجعه کنید . ممکن است فرزند شما علاقه ای به معاشرت فامیل یا دوسنش نشان ندهد و شما به حساب خجالتی بودن او بگذارید . ممکن است فرزند شما عصنی و پرخاشگر است و شما فرض را برآن بگذارید که بزرگ میشود و اخلاقش ست خواهد شد . ممکن است تحرک بیش ازاندازه دارد و شما فکر میکنید پر انرژی است . حالیکه هریک از این ها علائم بیماری هستند .

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان برای هر خانواده ای لازم است . اگر فرهنگ چکاب روانی شما لا است همه افراد خانواده به یک مرکز مشاوره و مان مراجعه کنید . چرا که روح و روان همه افراد خانواده هم ارتط است . روح و روان افراد خانواده تحت ثیر یک عامل محیطی است . اگر یکی از شما دیگری تفاوت دارد ید دید تحت ثیر کدام عامل بیرونی است . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به این مسائل پرداخته میشود . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان میتواند عوامل ثیر گذار روحیات شما را یابد . نقاط مثبت ثیرگذار را تقویت و نقاط منفی را کمرنگ و حتی حذف کند . شناختن رفرهایی که حاکی از بیماریهای روحی دارد به شما کمک میکند زودتر برای مداوا اقدام کنید . رفرهایی که برای ما عادی است  ولی واقع نشان بیماری است .

علائم رفری کودکان ممکن است شیرین کاری کودکانه اشته گرفته شود . فرزند شما دیدن افراد جدید خانه شروع به شیرین کاری میکند و حتی بی ادبی . شما و زه وارد میخندید و شما برای توجیه رفرش میگویید : « خوبه ها چشمش به یکی میفته اینکارارو میکنه » ولی واقعیت اینست که فرزند شما نیاز به توجه دارد . مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به شما خواهد گفت فرزند شما علائم بیماری دارد یا لوس ر آمده است . تربیت کودک از مهمترین وظایف والدین است . مشاوره کودک میتوانید وظایف خود را به ستی انجام دهید .


بیشتر بخوانید: بهترین مرکز مشاوره کودک


 

مرکز مشاوره تلفنی کودک

مرکز مشاوره تلفنی کودک این هدف تشکیل شده که کودکانی سالم سایه مشاوره تربیت شوند . اگر ما به مان اختلالهای رفری کودکان کودکی اقدام نکنیم نوجوانی کارمان سخت تر خواهد شد . کودک امروز نوجوان فرداست . این نوجوان به سن بلوغ نزدیک میشود . این نوجوان محیط بیرون از طریق مدارس ارتط است . این نوجوان اکنون دانش آموزان زیادی دیدار و گفتگو دارد . شما از بسیاری جهات ید مراقب او شید . به نظر شما چه زمانی برای تلفن زدن به یک مرکز مشاوره تلفنی کودک مناسب است ؟ کودکی یا نوجوانی ؟ زمان مناسب شکوفایی کودک بین دو پنج سالگیست . حالیکه این دوران طلایی را کودک ما ممکن است بیماری سپری کند . کودکی که از ون مشکل دارد ناخودآگاه بر ذهن خود تسلط کمتری خواهد داشت .

یک مرکز مشاوره تلفنی کودک به شما کمک میکند از بروز برخی اختلالات رفری سنین نوجوانی پیشگیری کنید . به شما کمک میکند دوران طلایی رشد کودک ذهن او گیر مسائل روحی روانی نشد . مسفانه ما همیشه به سلامت جسمی کودکمان توجه داریم اما سلامت روانی اورا فراموش میکنیم . غافل از اینکه بیماری روحی سلامت جسم و دهن را تحت الشعاع قرار میدهد . یک بیمار روحی سلمت جسمش رو به تحلیل است . مصداق آن وقتی کسی را میبینیم به شدت رو به لاغر شدن است میگوییم : « نمیدونم چه مشکلی براش پیش اومده روز به روز لاغرتر میشه » . یک نفر که از بیماری روحی رنج میکشد از استعدادها و توان خود نمیتواند بهره ببرد . مراجعه به یک مشاوره خانواده میتوانید از سلامت روحی و روانی فرزندن مطمئن شوید .

مشاوره تلفنی کودک آویژه

مشاوره تلفنی کودک آویژه داشتن کارشناسان مجرب زمینه روانشناسی کودک میتواند برای فردای بهتر تلاش کند . این مرکز زمینه های مختلف میتواند به شما و خانواده مشاوره بدهد . مرکز تلفنی کودک آویژه را میتوانید از طریق گوگل جستجو کرده و فعالیت هایش آشنا شوید . سایت مربوط به مرکزمشاوره کودک آویژه مطالب بسیار زیادی مورد کودک نوشته شده که میتوانید مطالعه کنید . مشاوره تلفنی کودک آویژه میتوانید فرزندانی سالم و نشاط تربیت کنید . از طریق ارتط مرکز مشاوره آویژه میتوانید از سلامت روحی فرزندان و اعضا خانواده مطمئن شوید . دو.ران طلایی رشد فرزندن را به تقویت استعدادهایش بگذرانید . ارتط مشاوران مرکز مشاوره آویژه این مزیت را دارد که شما برای تمام سنین میتوانید مشاوره بگیرید . صورتیکه کارشناسان کودک شما علائم بیماری را مشاهده کنند شما را راهنمایی خواهند کرد .

مشاوره ست شما میتوانید به کشف استعدادهای کودکن اهتمام بورزید . شما ممکن است قرار ندادن سرگرمی های مناسب برای کودکن روح اورا خسته کنید .اطلاعات ضروری برای رشد مناسب کودک را میتوانید ازمشاوران و کارشناسان مرکز آویژه یافت کنید . ترمیم روحیات کودک میتوانید کودکن را از نوجوانی خوبی بهره مند کنید . کودکی زمینه ساز بسیاری از عوامل نوجوانی است . رشد و لندگی خوب زمان کودکی میتوانید به نوجوانی فرزندن امیدوارتر شید . کودکی که استعدادهایش زمان کودکی شکوفا شده تکلیف نوجوانی اش مشخص میشود . این کودک برای سنین لاتر برنامه ریزی مناسبی دارد . او همراه نزدیک شدن به سن بلوغ دچار بحران بلاتکلیفی نیست . این دو عامل یعنی سن بلوغ و بلاتکلیفی خیلی از نوجوانان را آزار میدهد . حالیکه کودک سنین پایین حرفشنوی بهتری از والدین دارد بهتر است تربیت شود .

 

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک

هزینه کم مشاوره تلفنی کودک عث میشود نوجوانی و جوانی هزینه های گزاف نپردازیم . هزینه کم مشاوره تلفنی کودک عث افزایش سرمایه کودکمان میشود . چرا که او میتواند از استعدادهای شکوفا شده اش حتی بهره های مالی ببرد . یک کودک که دوران کودکی خوبی داشته است میتواند فکری آسوده برای زندگی خود بیاندیشد . این کودک میداند ید کدام بخش از زندگیش را صرف چه کارهایی بکند آینده از امکانات مالی خوبی بهره مند شود . نوجوانان قهرمان و نام آور ازمیان کودکانی برمیخیزند که دوران طلایی رشد خوبی داشته اند . استعداد های آنها به موقع کشف شده است . آنها میدانند ید هنرهایشان را تقویت کنند یا یک رشته ورزشی موفق تر خواهند بود . میدانند ریاضی برایشان بهتر است یا علوم انسانی . برسر دوراهی ها میتوانند تصمیم ستی بگیرند . مرکز مشاوره کودک آویژه برای شما بهترین ها را آرزو میکند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Counselling Services for Children and Young People

 

 

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:55
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 43 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

نشانه های سرد شدن رابطه بستگی به نوع رابطه دارد . رابطه همسری ، دوستی ، نامزدی و روابط خانوادگی . از نشانه های سردشدن رابطه خانوادگی میتوان به بی اعتنایی افراد خانواده به یکدیگر اشاره کرد . آنها فقط همزیستی میکنند . کمتر هم د دل کرده و یا حرف میزنند . هر یک پی منافع و تفریحات شخصی هستند . فقط زمانی هم هستند که منافع مشترک داشته شند . معمولا هم سر میز شام یا نهار حاضر میشوند . از دیگر نشانه های سرد شدن رابطه خانواده اینست که به آرمانها و اهداف یکدیگر احترام نمیگذارند . یکی دیگر ازنشانه های سرد شدن رابطه اینست که مدام خاطرات تلخ گذشته را مرور میکنند و از هم گله دارند . یکی دیگر از نشانه های سرد شدن رابطه  اینست که مهمانیها کمترهم شرکت میکنند .

نشانه های سرد شدن رابطه

یکی دیگر از نشانه های سرد شدن رابطه خانواده اینست که کمتر روبوسی میکنند . آنها مدتهاست که برای هم نگران نمیشوند . دلشان برای هم تنگ نمیشود و بدنل راه گریزی از هسته اولیه خانواده هستند . اینگونه خانواده ها ازدواجشان ید دقت بیشتری کنند . اگر بدون مشاوره ازدواج اقدام کنند مسلما ازدواج موفق نخواهند شد .مشاوره قبل از ازدواج به آنها کمک میکند روابط را تقویت کنند زندگی حس گریز پیدا نکنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


نشانه های سرد شدن رابطه زناشویی

نشانه های سرد شدن رابطه زناشویی مشخص هستند . یکی از نشانه های سرد شدن رابطه زناشویی فاصله افدن زیاد بعد از هر هبسترشدن است . زناشویی دیر به دیر انجام میشود . یکی دیگر از نشانه های سرد شدن رابطه زناشویی کوه شدن زمان همبستری است . البته اگر اثر ناتوانی جسمانی نشد . یکی دیگر از نشانه های سرد شدن رابطه زناشویی قطع شدن شوخی ها و اشارات طول روز است . عدم توجه به همسریا جفت . معمولا زن و مرد طول روز تماسهای جسمی و یا شوخی های کلامی هم معاشقه میکنند . اصلا لزومی ندارد که این شوخی ها برای همبستر شدن شد . اگر کمرنگ شدند نشان از سرد شدن روابط دارد . که پیشنهاد میکنیم حتما مشاوره خانواده انجام شود .

 

نشانه های سرد شدن رابطه زوج ها

نشانه های سرد شدن رابطه زوج ها رامیتوان به دو دسته تقسیم کرد . سرد شدن رفرهای خانوادگی و سرد شدن رفرهای جنسی . سرمنشا تمام سرد شدنها ریشه روانشناختی دارد . نشانه های سرد شدن رابطه زوج ها را میتوان رفرهای خانوادگی به خوبی مشاهده کرد . چون این دو از هم مجزا نیستند . نقص رفرهای خانوادگی میتواند سرد شدن جنسی را به دنل داشته شند و برعکس . نقص رفر جنسی نیز میتواند منشا سردی رفرهای خانوادگی شود . اما از نشانه های سردشدن رابطه زوج ها میتوان به رفرهایی چون بهانه گیری ، بی حوصلگی ، عدم ارتط کلامی مهر آمیز ، عدم تماسهای جسمی مانند آغوش کشیدن و بوسیدن اشاره کرد .

از دیگر نشانه های سرد شدن رابطه زوج ها میتوان به تکراری شدن رفرها اشاره کرد . میان یک زوج که اشتراک گذاری رفری از بین میرود نشان از سرد شدن دارد . مثلا دیگر هم قدم نمیزنند حالیکه گذشته مسافت زیادی را هم راه میرفتند . هم تفریح و ورزش نمیکنند . هم بیرون نمیروند . آنها خیلی وقت است هم حرفهای رمانتیک نمیزنند و به نظر میرسد زندگی را تکرار میکنند .

 مهم ترین نشانه های سرد شدن رابطه های عاشقانه

مهمترین نشانه های سرد شدن رابطه های عاشقانه نگاه نکردن به هم است . یک جفت عاشق بیشتر از هر وقت نگاهشان به هم گره میخورد و عاشقانه به تماشای هم مینشینند . تماس جسمی زیادی دارند . زود به زود دلشان برای هم تنگ میشود . دیدن هم به هیجان می ایند . دیدن اجزا طبیعت مانند گل و پروانه به وجد می آیند .  سعی میکنند مانند هم شند . البته این رفرها هر زوجی متفاوت است  . ولی هر زوج وقتی رفرهای ویژه عاشقانه اش کمرنگ میشود حاکی از سرد شدن روابط است . مهم ترین نشانه های سرد شدن رابطه های عاشقانه وقت نگذاشتن برای یکدیگر است . حالیکه ممکن است بیکار شد ولی حوصله شنیدن حرفهایش و دیدن اورا ندارد . دیگر برایش مهم نیست معشوق او به چه رنگی علاقه دارد و چه چیزهایی را میپسندد . ذهن و قلب او ماجراهای دیگری شکل میگیرد .

دوست داشتن و علاقه شک دارد و مدام از خود میپرسد  آیا من واقعا عاشقش بودم ؟ برایش هدیه نمیخرد . دیگر گل نمی اورد و مدام کارهایش را توجیه میکند . توجیهات سطحی . او حتی تلاش نمیکند توجیهاتش به واقعیت نزدیک شند . ارتط آنها یکدیگر سرد و بی روح شده است . اینگونه روابط ممکن است یکی از آن دو چشمانش گریان و دیگری عصبی و فراری شد .


بیشتر بخوانید: علت خیانت مردان چیست؟


 

نشانه های سرد شدن رابطه دوران نامزدی

نشانه های سرد شدن رابطه دوران نامزدی اینست که حرفهایشان نشانی از برنامه ریزی برای آینده نیست . مورد اینکه چه جایی قرار است زندگی کنند حرف نمیزنند . اینکه چه وسایلی بخرند یا وسایل خانه را چگونه بچینند . ماشینشان چه شد . برای امد بیشتر چه کارهایی بکنند . از نوزاد کوچولویی که همه دوران نامزدی راجع به آن حرف میزنند رویاهایشان خبری نیست . حرفهای یواشکی تمام شده و هردو احساس میکنند رابطه آنها به تکرار کشیده شده است . از دیگر نشانه های سرد شدن رابطه دوران نامزدی میتوان به ملاقاتهای کمتر اشاره کرد . آنها شوقی برای دیدار ندارند . زود از هم خسته میشوند . حال ممکن است یکی از طرفین این احساس بوجود آمده شد که ید حتما مشاوره بگیرند ببینند صدمه ای که به رابطه آنها وارد شده قابل ترمیم است یا ید تمام شود .

سوالات متداول

نشانه های سرد شدن رابطه عاشقانه چیست ؟

نگاه نکردن عمیق به هم ، کمتر شدن حرفهای رمانتیک و عاشقانه . به تعویق افدن قرار ملاقاتها . کمتر شدن تلفن زدن به هم . کوه تر شدن صحبتها . زیگوشی ها یک رابطه سرد کمتر میشود . مانند خنداندن هم . آنها دیگر کمتر به پارکها و مناطق ییلاقی میروند .

شانه های پایان یک رابطه عاشقانه چیست ؟

ملاقاتها و تلفن زدنها هر دو ازهم گله میکنند . به خواسته های هم توجه ندارند . هرکدام فقط به خود حق میدهند . هردو فکر میکنند طرف مقابل میخواهد به رابطه پایان دهد . بیشتر قهر میکنند و از هم بیخبر هستند . برای آشتی هیچیک پا به میان نمیگذارند .

علت اصلی سرد شدن روابط زناشویی چیست ؟

نقص ارتط زناشویی ، ناتوانی تحریک ، عدم پیشنوازی جنسی ، زود ارضا شدن ، نرساندن طرف مقابل به مرحله ارگاسم . به نیاز جنسی طرف مقابل احترام نگذاشتن ، بو دانستن رابطه جنسی ، نداشتن فضای مناسب و امن برای همبستر شدن و عدم آگاهی از نیاز جنسی خود و طرف مقابل .

علائم سرد شدن رابطه عاشقانه ؟

ترک کردن رفرهای عاشقانه هر دو طرف ، دوری از هم به مدت زیاد یا لا اقل بیشتر از قبل ، دلتنگ نشدن برای معشوق ، حوصله شنیدن حرفهای طرف مقابل را نداشتن و به بهانه های مختلف از حرف زدن هم اجتناب کردن .

چه نشانه هایی از پایان یک رابطه خبر میدهد ؟

بستگی به نوع رابطه دارد ولی همه رابطه ها کسی که به پایان رابطه می اندیشد کمتر برخورد خوبی طرف مقابل دارد ، کمتر حرف میزند ، آرمانها و آرزوهایش را به سخره میگیرد ، جمع طرف مقابلش کمتر دیده میشود ، به توضیحات و توجیه های او اهمیت و توجه نشان نمیدهد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه اصلی ترین نشانه های سرد شدن رابطه به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Acute cooling of the body surface and the common cold

 

اصلی ترین نشانه های سرد شدن رابطه چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:43
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 37 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مرکز مشاوره روانشناسیمکان به شور آمدن . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی پذیرفت اینکه ما همه چیز را نمیدانیم . مرکز مشاوره روانشناسی یعنی کسی ممکن است تحت ثیر احساسات ، صلاح و مصلحتش فراموش شود. وجود مرکزمشاوره روانشناسی یعنی همه آنها که امروز پشیمان هستند روز تصمیم ، فکر میکردند بهترین تصمیم را گرفتنه اند . مرکز مشاوره روانشناسی یعنی کسانی هستند که میتوان به آنها اعتماد کرد . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی من مشورت کردن تصمیم راسخ خواهم بود  . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی عاقل هستم و از علم دیگران به نفع خودم استفاده میکنم .مرکز مشاوره روانشناسی یعنی آخرین برگ برنده من برای یک تصمیم ست . مرکزمشاوره روانشناسییعنی عمر انسانها کوه است استفاده از هر لحظه برای پیشرفت . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی ما فرصت آزمون و خطا نداریم .مرکز مشاوره روانشناسی یعنی من ازوقتی که برای شکست خوردن است برای موفقیتهایم استفاده میکنم .

مرکز مشاوره روانشناسی

کسی که مشاوره میکند واقع برای خود و وقتش احترام قائل است . او میخواهد اعتر کسب کند . کسی که زیاد اشته میکند اعتر خود را جمع فامیل و دوسن بی ارزش میکند . کسی که تصمیمهای ست میگیرد محبوبتر و قابل اعتمادتر است . همه از دوستی و معاشرت او لذت میبرند و برایش احترام قائل میشوند . کسی که کمتر شکست میخورد اعتماد به نفس و عزت نفسش لا میرود . صورتی بشاش و روحیه ای شاد دارد . او انسانی موفق و رو به جلو است . فرصتهای کمتر به جات لاتری میرسد . او به دنل اهداف خود میرود و اهدافش به او خیلی نزدیک هستند . او خودشیفته نیست ولی برای خود احترام قائل است و احترام دیگران را نیز جلب میکند . او کسی است که تمام کارهایش مشورت میکند . او اعتقاد دارد مشورت سود آوراست .


بیشتر بخوانید: کانال مشاوره روانشناسی خانواده


خدمات مرکز مشاوره روانشناسی

خدمات مرکز مشاوره روانشناسی برای گرفتن تصمیم انواع کارها است که هریک جای خود مناسبند . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی را از دو جهت بررسی میکنیم . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی را میتوان از حیث مشاور بررسی کرد . یعنی چه کسانی میتوان مشاوره انجام داد . بحث خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به مشاوره گیس سفید یا ریش سفید اشاره کرد . زمان گذشته مراکز مشاوره وجود نداشتند و به دلیل ساده بودن اجتماعات مشکلات نیز ساده تر بود . مشاوره نیز آنزمان گیس سفید یا ریش سفید میشد . گیس سفید یا ریش سفید به مرد یا زنی اطلاق میشد که مورد اعتماد تمام فامیل بود او دلسوزی برای همه تصمیم میگرفت و معمولا تصمیم او اجرا میشد . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی سیستمی نوین است . گذشته معتمد محل نیز مشاوره میشد .

 

مشاوره و مشورت

یکی دیگر از انواع مشاوره مشورت بزرگان دین بود معمولا امام جماعت کارها مشورت میشد و حرفش نیز قابل اجرا بود . تمام این مشاوره ها راز خانواده ید به آنها گفته میشد که شرم مانع از گفتن همه حرفها میشد . ولی مراکز مشاوره این مسئله منتفی است . اما خدمات مرکز مشاوره روانشناسی چیست ؟ از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به مشاوره برای کودکان خانواده اشاره کرد . ازدیگر خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به حل اختلاف زمینه بلوغ فرزند میان والدین گفت . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی ره تمام مسائل خانواده است . از کودکی ، نوجوانی ، جوانی میانسالی و کهنسالی . شما برای رفرها و شخصیت و همینطور تربیت افراد خانواده ازاین مراکز میتوانید بهره ببرید . اگر آگاهی کافی نسبت به شخصیت خود دارید و رفر خود ایرادهایی مشاهده میکنید میتوانید مشاوره بگیرید .

همین مسئله مهم است که براحتی میتوان حرف دل را زد .  دیگر مشورت ما یا پ بود که دلسوز فرزندشان هستند . البته آنها از منافع دیگران برای سود فرزندشان چشمپوشی میکنند مشاوره قابل اعتمادی برای همه نیست . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی مجالی مناسب مفصل به این مقوله خواهیم پرداخت . حال انواع مشاوره را از حیثی دیگر نام میبریم .مشاوره ازدواج ، مشاوره اقتصادی ، مشاوره دعاوی ، مشاوره زناشویی و مشاوره خانوادگی . مشاوره های دیگری چون مشاوره علاقه مندیها ی تحصیلی ، مشاوره کسب وکار ، مشاوره کودک و نوجوان  . و حتی مشاوره برای انحرافات جنسی .


بیشتر بخوانید: مرکز


مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین

مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین توسعه فن آوری الکترونیک به کمک کسانی آمده است که قا به حضور مراکز مشاوره نیستند . برخی ممکن است به دلیل معلولیت نتوانند مشاوره حضوری بگیرند . برخی همسری متعصب دارند . برخی نمیخواهند به هر دلیلی کسی متوجه مشاوره گرفتن آنها شد . این عزیزان مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین میگیرند . مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین برای کسانی که محل کار هستند و ساعت استراحت خود را میخواهند برای مشاوره استفاده کنند مفید است . کسانی که طاقت گرمای بسن و یا سرمای زمسن را ندارند مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین میگیرند .  کسانی که توانایی جسمی و یا حوصله روحی ندارند از مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین بهره میگیرند . دنیای الکترونیک و اینترنت بسیاری از کارها را آسان نموده است . برخی مشاوره ها ممکن است نخواهید هویت شما فاش شود مشاوره آنلاین انتخاب شما خواهد بود .

یک تصمیم گیری آنی ممکن است فرصت صرف وقت برای رفت و آمد به مراکز مشاوره را نداشته شید یک مشاوره آنلاین میتوانید تصمیم ست بگیرید .. مشاوره آنلاین میتواند یک مشاوره عینی شد . کمک اینترنت مشاور را به محیط خانه ، کار و یا تفریح خود ببرید . مورد یک بیمار یا کهنسال مشکل رفری و تصمیم گیری دارید  مشاوره آنلاین به شما کمک خواهد کرد . مورد برخی رفرهای کودکن مشاوره آنلاین میتوانید از ارتط تصویری استفاده کنید و برای مشکل خود چاره ای بجویید . مشاوره آنلاین راهیست برای یک  مشاوره عینی ، صرفه جویی وقت و صرفه جویی هزینه  هزینه رفت وآمد و غیره . شما میخواهید برای اقوام ویا دوسن خود خارج از کشور و یا یک شهر دیگر مشاوره بگیرید . به مشاور خود اعتماد دارید پس بهترین راه یک مشاوره آنلاین است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی روانشناسی


 

مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه  مرکزی است که به شما پیشنهاد میکنیم . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه  زمینه های مختلف به شما مشاوره میدهد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه  راهکار مناسبی برای شما عزیزان است . برای شما که از راه دور میخواهید مرکز مورد اعتمادن مشورت کنید . برای شما که به دلیل مراقبت از یک سالمند نمیتوانید از منزل خارج شوید . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه  برای کسانی است که ساعت کاریشان شنه روزی است . این عزیزیان به جای استفاده از مرخصی برای مشاوره میتوانند برای استراحت وتفریح استفاده کنند . مرکزآویژه برای کسانی است نمیتوانند همراه خانواده مراکز مشاوره حضور پیدا کنند . هنگام نیاز یک تماس تلفنی همراه افراد خانواده که لازم است مشاوره حضور داشته شند مشورت میگیرند . مشاوره تلفنی آویژه میتواند شما را امور مهم زندگی و تصمیم گیریهاین راهنمایی کند .

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه  میتواند برای سالمندان عزیزی که توانایی حضور مراکز مشاوره را ندارند مفید شد . سالمندان عزیز دسترس داشتن شماره تلفن مرکز مشاوره روانشنسی تلفنی آویژه میتوانند مشکلات خود را مشاوران میان بگذارند . این سالمندان عزیز ممکن است برخی موارد نیز مشکلات اطرافیان را ک نکنند و این عث ایجاد توقع آنها شود . یا حس نا کارآمدی آنها را کسل و بیحوصله کند که این روحیه سبب میشود دیگران نیز ثیر منفی بگذارند . مشاوران دلسوز این مرکز آنها را به مغتنم بودن وجودشان برای جوانترها آگاه میکنند . همینطور آنها را مطلع میکنند هرچق برخوردهایشان همراه انرژی وشاد شد همصحبتی آنان لذتبخشتر میشود . انتخاب رنگ لس نیز روحیه این عزیزان ثیر بسزایی دارد . مشاوران مرکز مشاوره آویژه پیشنهاد میکنند رنگهای شاد برای لس سالمندان انتخاب کنید .

مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده

مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده برای زوجهای جوانی است که قصدمشاوره دارند . مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده قصد داشتن ازدواجهای موفق راه اندازی شده و خدمت خانواده های عزیز میشد . مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده برای زوجهای جوانی است که چندی از ازدواجشان نمیگذرد و نیاز به مشاوره دارند .  دختران و پسرانی که قبل از ازدواج مشورت میگیرند کمتر دچار گزند و یا پشیمانی میشوند . آنها بهره گرفتن از جدیدترین علوم مشاوره توانسته اند برای خود و همسرشان اطمینان و امنیت کسب کنند . آنها صد لایی از ستی دست به انتخاب زده اند اینست که وقتی مشکلی پیش می آید هرگز دچار شک نمیشوند . کسانی که بدون مشورت انتخاب کرده و یا انتخاب شده اند بروز کوچکترین مشکل شک میکنند . نکند این همسر مناسب من نیست ؟ یا نکند من همسر مناسبی برای او نیستم .

اما وقتی مشورت ازدواج میکنیم بروز مشکل به دنل راه حل هستیم نه اینکه به شک بیفتیم . مواقعی نیز پیش می آید که به بن بست میرسیم آنجا از خود میپرسیم ما که مشاوره انجام دادیم پس چرا اینطور شد ؟ عوامل زیادی یک مشاوره اشته دست دارند . اول اینکه بدانیم چه کسی مشاوره میکنیم . نقش مشاور مشاوره بسیار حساس و مهم است . دوم به کدام مرکز مراجعه میکنیم ؟ آیا مرکز مشاوره مورد یید است ؟ آیا طرف قرارداد سازمان یا نهادی هست ؟ بله طرف قرار داد بودن یک مرکز مشاوره حکایت از معتبر بودن آن مرکز دارد مانند مرکز مشاوره آویژه . سوم اینکه مشاوره صداقت بوده ایم ؟ برخی اوقات ما مشاوره واقعیات را از مشاور کتمان میکنیم که نتیجه آن یک مشاوره ناست است . این مشاوره نتیجه خوبی نخواهد داشت .

مشاوره و زندگی

یکی از اصول انتخاب ست مشاوره خوب و ست است . یکی از اصول تصمیم گیری ست نیز یک  مشاروه خوب است . وقتی ما میخواهیم ازدواج کنیم مشاوره قبل از ازدواج انجام میدهیم . یک مشاور خوب هر دو نفر صحبت میکند علاوه بر روانشناسی روانکاوی کرده و علایق و سلیقه آنها آشنا میشود . غلاوه بر علایق به رفرهای آنها و ظرفیت آنها پی میبرد . بعد از انجام تستهای مختلف و مصاحبه های زیاد لاخره معلوم میشود که این دو زوج خوبی برای هم هستند یا خیر ؟ مشخص میشود آیا آنها مکملهای خوبی هستند ؟ آیا میتوانند تکمیل کننده نقایص هم شند ؟ یادمان شد دو نفر که مثل هم شند برای ازدواج مناسب هم نیستند یا اگر هم هستند شبیه هم بودن کافی نیست . هرکس نواقص و کمالاتی دارد اگر دو نفر بتوانند نواقص همدیگر رابپوشانند وتکمیل کننده هم شند میتوانند زوج خوبی شند .

همسرکسی است که برکمالات شریک زندگیش بیافزاید . همسر  یعنی  داشتن جنبه و ظرفیت برای معایب شریک زندگی . مشاوره ازدواج بررسی این نکات و فاکتورهای دیگر رهنمون زوجهای جوان خواهد بود . به شرط اینکه هردو نفر مشاور صداقت حرف بزنند . حرفهایشان راست و از ته دل شد . هردو بخواهند که ببینند مناسب هم هستند یا خیر . اگر فاکتورهای یک مشاوره خوب رعایت شود مسلما ازدواج موفق خواهند داشت غیر اینصورت هم به خود و هم به همسر خود آسیب میرسانند . مشاوره ازدواج خود نیز دامنه وسیعی دارد . مشاوره عشق ، مشاوره همشان بودن ، مشاوره خانواده و مشاوره های دیگر که برای یک ازدواج موفق لازم است . برخی از زوجها کاملا مناسب هم هستند ولی هدفها از ازدواج ممکن است مشکل برانگیز شد . برخی اوقات ناهمگون بودن سنها ممکن است دونفررا برای ازدواج نامناسب کند .

 

چه کسانی و چه مواقعی مشورت نکنیم ؟

دختران جوان قبل ازازدواج معمولا خانواده خود مشورت میکنند مسلما خانواده بخصوص پ و ما بدخواه فرزندانشان نیستند . برخی اوقات نیز والدین زیاده خواهی برای فرزندشان آنها را از رفتن به راه سرنوشتشان ز میدارد . پس مشورت والدین لازم اما کافی نیست . برای انتخاب ست علاوه بر والدین مشورت کارشناسان نیز لازم است . برخی دوسن صمیمی خود مشورت میکنند . غافل از اینکه برای آن دوست ممکن است اثر رقابت یا حسادت ممکن است راهنمای خوبی نشند . برخی مواقع نیز دو دوست انق زندگی هم مثل هم بوده اند که الان هم میخواهند هم یک زمان ازدواج کنند . حالیکه ممکن است برای هرکدام مواقع خاص موقعیت ازدواج پیش بیاید . اینگونه مواقع مشورت زیاد ست و بجانخواهد بود . اینست که بهتر است به جای مشورت هرکس فقط کارشناسان مشورت کنیم .

دلایلی که نید هرکسی حتی خانواده جه یک مشورت کنیم واضح است . مثلا اختلاف بین همسران پ و ما هریک به اشته وبدون اینکه بخواهند جانب داری فرزند خود را میکنند . چون آنها نمیتوانند قضاوت بهتری داشته شند چون جانبداری از فرزند ذان وکنه هرانسان است . اینگونه مواقع طرفداری بیجا عث قوت اشته زندگی فرزندمان میشویم . این قضاوت ما عث تداوم اشته فرزندمان میشود . فرزندان او که بزرگ شوند مثل والدین قضاوت نخواهند کرد . نتیجه ایامی که او به فرزندانش نیاز دارد آنها به پ یا ماشان به چشم انسانی خود خواه نگاه خواهند کرد . آنها پ یا ماشان همسو نخواهند بود . والدین قضاوت بد خود ، یک مشورت نا بجا بین او و فرزندانش فاصله افکنده اند . ولی مشورت مشاورین مراکز مشاوره این عواقب را نخواهد داشت .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره روانشناسی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : University Counseling Center 

 

مرکز مشاوره روانشناسی

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 4:15
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 52 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

ملاک های ازدواج موفق

ملاک های ازدواج موفق یکی از دغدغه های مهم جوانان است . داشتن یک ازدواج موفق آرزوی هر جوانی است البته شاید برای هر کسی اتفاق نیافتد اما رسیدن به آن تنها نیازمند انتخاب صحیح و آگاهی از چگونگی یک انتخاب ست است . ملاک های ازدواج موفق بسته به شرایط و معیارهای ازدواج افراد متفاوت است اما به طور کلی می توان یکسری چارچوب را برای موفقیت یک ازدواج نظر گرفت . ملاک های ازدواج موفق شما را داشتن یک زندگی ایده آل کمک می کند .

ملاک های ازدواج موفق به شما نحوه انتخاب همسر را می آموزد پس برای یک انتخاب صحیح لازم است از این ملاک ها آگاه شید . به طور مثال فردی را نظر بگیرید که قا به تشخیص ملاک های مناسب ازدواج نیست و صرفا از روی احساسات و عواطف و یا ملاک های ظاهری مانند زییی همسر خود را انتخاب می کند این نوع انتخاب های سطحی و بدون منطق قطعا آسیب هایی را به دنل دارد که عدم شناخت ست ازجمله آن است .


بیشتر بخوانید:ویژگی های ازدواج خوب


ملاک های ازدواج موفق از نظر روانشناسان

ملاک های ازدواج موفق از نظر روانشناسان مورد بررسی قرار گرفته است ، تحقیقات نشان می دهد صد کمی از ازدواج هایی که ملاک های ست و منطقی صورت گرفته اند به مشکل برمی خورد . زیرا وقتی آشنایی کامل از یکدیگر و ملاک های ست وارد زندگی مشترک شوید طی زندگی و هنگام رویارویی مشکلات از عکس العمل های یکدیگر شکه نخواهید شد و پیش بینی نحوه رفر فرد مقابل براین بسیار راحت است زیرا شناخت ست و کاملی از همسرن دارید و این یک امتیاز مثبت زندگی مشترک است .

ملاک های ازدواج موفق از نظر روانشناسان به عوامل زیادی از جمله  میزان تحصیلات ، موقعیت شغلی ، میزان اختلاف سنی ، نگاه هر دو طرف به فلسفه ازدواج ، خانواده ، فرهنگ و سطح مالی بستگی دارد .

ملاک های ازدواج موفق از نظر روانشناسان بسته به این است که خواسته فرد از زندگی مشترک چه چیزی شد . براساس آمار ها افرادی که خواسته ها و معیارهای ساده تری دارند زندگی مشترک از میزان رضایت مندی بیشتری برخوردار هستند . همچنین افرادی که مدام حال مقایسه زندگی خود دیگران هستند هیچگاه به آرامش نخواهند رسید زیرا همیشه موردی برای بهانه جویی پیدا می کنند .

 


بیشتر بخوانید:مهارت ها روانشناسی ازدواج موفق


ملاک های ازدواج موفق پسران

ملاک های ازدواج موفق پسران عین سادگی می تواند بسیار مبهم و سخت شود . مردان بیشتر موارد از نظر عاطفی به دنل بدست آوردن آرامش زندگی مشترک هستند . ملاک های ازدواج موفق پسران تفاوت های عمده ای دختران دارد اما به طور کلی برای یک ازدواج موفق لازم است قبل از شناخت همسر از خودن شناخت ستی داشته شید . پیشنهاد می شود مواردی که احساس می کنید به تنهایی قا به انتخاب صحیح نیستید به یک مرکز مشاوره قبل از ازدواج مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید:معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج


مهمترین ملاک های ازدواج موفق

مهمترین ملاک های ازدواج موفق همانطور که پیش تر گفتیم توجه به معیارهای شخصی هر فرد نظر گرفته می شود . یک زندگی مشترک موفق زن ومرد ید از کنار هم بودن لذت ببرند و از ازدواج و انتخابشان احساس پشیمانی نکنند ؛ این میزان از رضایت به عوامل زیادی برای رسیدن به خوشبختی نیاز دارد .

گاهی افراد به اشته این میزان از رضایت مندی را به مادیات ربط می دهند و الویت خود را پول قرار می دهند ، گرچه مادیات نیز آرامش و امنیت یک زندگی بی ثیر نیست اما بسیاری از زوج ها بدون مقدار زیادی پول احساس خوشبختی و شادی را دارند اما برعکس چه بسیار زوج هایی که پول و ثروت زیاد زندگی مشترک به مشکل برمی خورند و حتی دچار افسردگی می شوند . نتیجه میزان رضایت از زندگی بیشتر یک احساس ونی است که وابسطه به نگاه خود انسان به زندگی دارد .


بیشتر بخوانید:مهم ترین ملاک های همسر داری موفق چیست ؟


 

مهمترین ملاک های ازدواج موفق دختران

مهمترین ملاک های ازدواج موفق دختران نیز بر می گردد به خواسته های آنها از زندگی مشترک . اما پیدا کردن بهترین ملاک های ازدواج همواره ازجمله نگرانی های مهم دختران است . پیشنهاد می شود بعد از جلسات آشنایی و سنجیدن ملاک های شخصی از خواستگار حتما به مشاوره ازدواج مراجعه کنید و انجام تست های ازدواج موفق از هر آنچه که نسبت به هم شناخت ندارید  آگاه شوید . آخر بهتر است یادآوری کنیم قراردادن ملاک های سخت و عجیب برای ازدواج ضامن خوشبختی نیست و بهتر است به دنل معیارهای ازدواج منطقی شید که قابل بدست آوردن شد .


بیشتر بخوانید:خصوصیات دختر خوب برای ازدواج


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :۸ Essentials for a Successful Marriage 

 

ملاک های ازدواج موفق

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 3:45
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 22
» بازديد ديرور : 7
» بازديد ماه گذشته : 1120
» بازديد سال گذشته : 1120
» كل بازديد : 14745

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.223.3.101
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات