مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

بهترین همسر

بهترین همسر از نظر افراد مختلف متفاوت است . برای بعضی ظاهر افراد اهمیت زیادی دارد . برای بعضی شرایط مالی ملاک انتخاب است . اما از نظر مشاوره خانواده  بهترین همسر کسی است که دارای خلق خوش و پسندیده شد . بهترین همسر از نظر مشاوره ازدواج همسر همراه و صبور است کسی که سختی ها کنار فرد شد همسرش احساس تنهایی نکند . هر چق هم که دختر و پسر خانواده همراه و پشتینی داشته شند اما کسی که هنگام سختی و مشکلات عث دلگرمی میشود همسر خوب است . بهترین همسر همسری است که دارای حس مسئولیت پذیری شد همسری که نسبت به خانواده احساس مسئولیت نداشته شد همیشه عث دلخوری و ناراحتی خانواده خود می شود . بهترین همسر کسی است که کنار نگرانی ها و مشغله های کاری که دارد هدفش داشتن یک ازدواج موفق شد .


بیشتر بخوانید:ویژگی های یک همسر خوب چیست ؟


بهترین همسر برای ازدواج

بهترین همسر برای ازدواج کسی هست که هم کفو همسرش شد . هم کفو بودن یعنی از لحاظ طبقه اجتماعی نزدیک بهم شند . هم کفو بودن یعنی از لحاظ فرهنگی و تربیتی همدیگر را ک کنند . بهترین همسر برای ازدواج از نظر مشاوره خانواده همسری است که از نظر تحصیلی و سنی شرایط مناسبی فرد قرار داشته شد . بهترین همسر همسری است که متواضع شد ، همسری که دچار کبر و غرور شد همیشه حال خود بزرگ بینی است و همسر خود را می آزارد . مشاوره قبل از ازدواج بیان می شود که بهترین همسر برای ازدواج همسری است که نجیب و اصالت شد زیرا همسر نجیب همیشه به فکر خانه و خانواده خود است . تدین و دینداری از ویژگی های عالی و پسندیده بهترین همسر است . امانت داری و رازداری از خصوصیات دیگر بهترین همسر است .


بیشتر بخوانید:خصوصیات دختر خوب برای ازدواج


خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج

خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج زن و مرد متفاوت است . بعضی ویژگی های مشترک زن و مرد وجود دارد که بوجود آوردن یک ازدواج موفق موثر است اما بعضی خصوصیات ویژه زن و مرد است . از خصوصیات بهترین همسر از نظر زن ها داشتن همسری است که کوچکترین تلنگر عصنی نشود . زن ها مردی را دوست دارند که بسیار دست و دلز شد و کنار آن به فکر پس انداز و آتیه خانواده هم شد . از خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج ازدیدگاه یک زن مردی است که نگاهش هیچ شرایطی بدنل زن های دیگر نشد . بهترین همسر از نظر یک مشاوره ازدواج مردی است که همیشه برای همسرش احترام قائل شد و او را از همه تصمیماتش مطلع کند . از مهمترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج اینست که مرد اهل مواد مخ و شراب نشد .


بیشتر بخوانید:معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج


شناخت بهترین همسر برای ازدواج

شناخت بهترین همسر برای ازدواج این روزها کمی پیچیده شده است . اما همه پیچیدگی ها کمک مشاوره خانواده می توانیم ازدواج موفقی داشته شیم . برای شناخت بهترین همسر برای ازدواج ید یکسری فاکتورها را نظر بگیریم . وقتی به طور واضح خواسته هایمان را بدانیم و بدون اینکه احساسمان را دخیل کنیم همه واقعیت یک فرد را بسنجیم حتما به شناخت خوب و کاملی می رسیم . برای شناخت بهتر ید حتما مدت زمانی را برای آشنایی نظر بگیریم و آن مدت زیر نظر خانواده ها رفت و آمد کنیم حتی نسبت به خانواده ها هم شناخت پیدا کنیم . آداب و رسوم هر خانواده برای مراسم ازدواج می تواند از حاشیه های مشکل ساز هر ازدواج شد . بدست آوردن شناخت کافی میتوانیم قدم اول را بخوبی و کمال آرامش برداریم .


بیشتر بخوانید:مهم ترین ملاک های همسر داری موفق چیست ؟


اصلی ترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج

اصلی ترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج از دیدگاه مردها متفاوت است . بهترین همسر همسری است که همه شرایط آرامش خانه را حفظ کند و خانه را برای حضور همسرش تمیز و آرام نگه دارد . از خصوصیات بهترین همسر برای مردها زنی است که کم خرج و مقتصد شد . از مهمترین ویژگی یک زن برای آقایان همسری است که به لحاظ جنسی نیازهای او را بر آورده کند . از خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج از دید یک مشاور ازدواج داشتن زن خوش زن است که هیچ گاه زنش همسرش را نیازارد . بهترین همسر از نگاه یک مرد همسری است که خانه همیشه آراسته و مرتب شد و فقط خود را برای همسرش آرایش کند . از اصلی ترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج داشتن زنیست که برای زندگی و داشتن ازدواج موفق برنامه ریزی کند .

 


بیشتر بخوانید:شرایطی که یک ازدواج خوب ید داشته شد چیست ؟


خصوصیت خوب شوهر از دیدگاه اسلام

اسلام برای شناخت بهترین همسر برای ازدواج یک ویژگی هایی نظر دارد . مهمترین معیار اسلام انتخاب شوهر خوب تقوای مرد است که حتی توصیه شده مرد از زن تقوا تر شد . تقوای مرد به معنای پرهیز از هر ناپاکی است وقتی مرد به عنوان ستون خانواده کارهایش خلوص نیت داشته شد نتیجه عمل او خانواده اثر میگذارد . از ویژگی های دیگر مرد اینست که دارای تمکن مالی شد و از مال و اموالش برای آسایش خانواده استفاده کند . دیندار بودن از ویژگی های دیگر مرد است که اسلام به آن کید دارد زیرا مرد دیندار نسبت به اصول خانواده پایبند است و از خیانت دوری میکند . اسلام بر خلق خوش مرد کید شده است زیرا مرد بد اخلاق زن را به ستوه می آورد و عث می شود زن نسبت به زندگی سرد شود .


بیشتر بخوانید:معیار زنان برای ازدواج


خصوصیت خوب زن از دیدگاه اسلام

اسلام برای شناخت بهترین همسر برای ازدواج  خصوصیاتی نظر گرفته است . از نظر اسلام بهترین همسر برای ازدواج مرد زنیست که بخوبی عشق خود را ابراز کند و این کار مهارت داشته شد . این ابراز عشق عث می شود همسرش بدنل عشق خارج از خانه نشد . دین اسلام سفارش شده برای استحکام پایه های یک زندگی زن نسبت به مرد صادق شد راستگویی عث می شود مرد هم هیچ وقت به همسرش وغ نگوید . اسلام بر عفت و پاک دامنی زن کید شده است زیرا زن مسئول تربیت فرزندان است . از خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج اسلام اصالت خانوادگی است زنی که خانواده متدین و شریف بزرگ شده شد همیشه نسبت به خانه و همسر خود متعهد است . و اسلام بر تقوا و دینداری زن هم کید شده است .


بیشتر بخوانید:مهارت ها روانشناسی ازدواج موفق


دوره آشنایی برای انتخاب بهترین همسر مورد چه نکاتی صحبت کنیم ؟

مشاوره ازدواج عقیده دارد که دوره آشنایی بهتر است مورد جزء کل مسائل روز دنیا صحبت کنید . گاهی بحث مورد یک مسئله ای که جامعه اتفاق افده می تواند شناخت خوبی به دختر و پسر بدهد . دختر و پسر گاهی فکر میکنند که اهمیتی ندارد مورد اعتقادات مان هم توافق نداریم اما این موضوع به مرور مشکل ساز خواهد شد . صحبت کردن مورد چگونگی خرج کردن پول زندگی جز مسائلی است که حتما قبل از ازدواج ید موردش توافق کرد . معمولا دختر و پسر می خواهند خود را خوب جلوه بدهند صورتی که از نظر مشاوره خانواده ید عیب هاین را کمی بیشتر هم نشان دهید . پس برای شناخت بهترین همسر برای ازدواج از مشاور کمک بگیرید .

 


بیشتر بخوانید:ویژگی های اصلی ازدواج‌ های موفق چیست ؟


برای داشتن ازدواج موفق شهت داشتن بهتر است یا مکمل بودن ؟

برای داشتن یک ازدواج موفق و برای انتخاب بهترین همسر برای ازدواج بهتر است دختر و پسر شبیه هم شند . گذشته خانواده ها معتقد بودند که خصوصیات دختر و پسر بهتر است مکمل هم شد ازدواج موفق را تجربه کنند . اما این روزها زوج های جوان بوجود آمدن کوچکترین مشکل دچار مشکلات عمیقی می شوند . برای همین توصیه می شود زمان آشنایی مورد همه مسائل صحبت کنند و به توافق برسند . مشاوره ازدواج معتقد است که زوجین به لحاظ ویژگی های خلقی و شخصیتی  شبیه هم شند طرز تفکر و شیوه های حل مسئله هم آنها یکسان شد . مراجعه به مشاوره خانواده متوجه میشویم که بهتر است اصلی ترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج شبیه خصوصیات اخلاقی خودمان شد که نسبت به آن آگاهی داریم .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


توجه به ویژگی های ظاهری چق داشتن ازدواج موفق موثر است ؟

ممکن است ابتدا کلینیک مشاوره ازدواج بیشتر به ملاک های اصلی توجه کنیم . توجه به مسائل اعتقادی ، تمکن مالی ، طبقه اجتماعی ، آداب رسوم خانواده ها جز الویت های اولیه یک ازدواج موفق است . اما مشاوره خانواده معتقد است نداشتن تناسب ظاهری سن و قد و میزان زییی به مرور مشکل ساز خواهد شد . از قدیم می گویند زییی بعد از مدتی عادی می شود اما زشتی هیچ وقت عادی نمی شود . وقتی میزان زییی چهره و قد دو نفر هم تناسب نداشته شد بعد از مدتی این عدم تناسب مشکل ساز می شود . طبق عرف بهتر است دختر از پسر کوچکتر شد . همینطور فاصله سنی بین ۳ ۷ سال رعایت شود و این مسئله جز خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج است .


بیشتر بخوانید:موفقیت ازدواج


توصیه مشاوران برای داشتن ازدواج موفق

مشاوره ازدواج معتقد است برای انتخاب بهترین همسر برای ازدواج جدولی تهیه کنید . اگر این جدول ردیف ترجیهاتن شبیه هم بود میتوانید مطمئن شوید انتخاب ستی کردید . مشاوره خانواده می گوید وقتی دو نفر تفاهم ندارند یعنی نمیتوانند توافق کنند چطور مشکلی که پیش آمده را مدیریت کنند حتما ید به مشاور مراجعه کند بتوانند بهترین همسر را انتخاب کنند . ممکن است هر کدام از آنها از دید خودشان راهشان ست شد اما این دو راه هیچ وقت بهم نمیرسند چون تناسب فکری بین این دو نفر وجود ندارد . وقتی پیش از ازدواج متوجه الویت های همدیگر بشوند میتوانند پیش بینی کنند آیا ازدواج موفقی خواهند داشت یا نه . بهتر است دوره  آشنایی از مشاوره ازدواج کمک بگیرند هنگام انتخاب ، مشاور  کمک کند  از روی احساس و شب زده عمل نکنیم .


بیشتر بخوانید:عوامل ازدواج ناموفق


 

نکات طلایی شناخت بهترین همسر

 برای شناخت بهترین همسر برای ازدواج کید می شود به مشاوره قبل از ازدواج بروید . از خواسته های خود لیست تهیه کنید . لیست اصلی ترین خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج را بنویسید . از مشاور خانواده بخواهید راه های شناخت بهترین همسر برای ازدواج را آموزش دهد . حتما پیش از ازدواج به همراه خانواده همسرن به مسافرت بروید ، سفر شناخت ستی از همسر آینده به شما میدهد . جمع های مختلف شرکت کنید ، حضور اجتماع عث میشود به ویژگی های زیادی دوره آشنایی پی ببرید .


بیشتر بخوانید:محیط های سالم برای دوست یابی


سوالات متداول

ویژگی های بهترین همسر چیست ؟

از خصوصیات بهترین همسر برای ازدواج می توان به صداقت و راستی ، خوش اخلاقی ، دست و دلزی ، عفیف و پاک دامن بودن ، امین و امانت دار بودن ، شریف و عاقل بودن و هوش و دانا بودن اشاره کرد .

چگونه میتوانیم بهترین همسر را انتخاب کنیم ؟

انتخاب بهترین همسر برای ازدواج کمک یک مشاور مجرب و استفاده از تجربه بزرگترها امکان پذیر است . کنار مشاور خود فرد هم ید بداند از همسرش چه می خواهد این صورت میتواند بهترین انتخاب را داشته شد .

انتخاب بهترین همسر به چه نکاتی ید توجه کنیم ؟

برای انتخاب بهترین همسر برای ازدواج ید همه مسائل ظاهری و طنی را نظر گرفت . تناسب سن ، قد و زییی ظاهری حتی توجه به علایق و تفریحات و داشتن شهت این زمینه ها هم می تواند جز ملاک های ازدواج شد .

عامل اصلی شناخت بهترین همسر چیست ؟

برای بدست آوردن بهترین شناخت بعد از دوره آشنایی قبل از گرفتن تصمیم نهایی بهتر است یک مشاور ازدواج صحبت کنیم . مشاوره خانواده استفاده از تست های مختلف می تواند شناخت کامل تری از دو طرف بدست آورد .

تناسب افراد از نظر شخصیتی انتخاب بهترین همسر چیست ؟

تناسب شخصیت یعنی همسویی علایق و اهداف . وقتی دو نفر به لحاظ تیپ شخصیتی شبیه هم هستند یعنی خصوصیات اخلاقی مشترک زیاد دارند و این تناسب شناخت بهتری را ایجاد میکند و زودتر سر همه مسائل به توافق می رسند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه ازدواج موفق آنلاین به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۳۲ Qualities of a Good Husband

 

ویژگی های بهترین همسر چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت 12:57
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 42 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

ازدواج خوب

ازدواج خوب یعنی ازدواجی که همیشه آسایش و آرامش همراه داشته شد . برای اینکه ازدواج خوب را تجربه کنیم حتما ید قبل از ازدواج به مشاوره ازدواج مراجعه کنیم . مشاوره خانواده می گوید ازدواج خوب ازدواجی است که بعد از گذر از سال های نخست همچنان عاشقانه قی بماند . ماه ها و سال های اول ازدواج بخاطر لا بودن میزان هیجان اگر مشکلی هم پیش بیاید از آن براحتی می گذریم . اما اگر انتخاب مان تفاوت ها را نادیده گرفته شیم و به پذیرش نرسیده شیم زه شروع مشکلات است . ازدواج اوج و فرود احساس و هیجان است ازدواج موفق ازدواجی است که زمانی هم که فرود هست همچنان رضایت خاطر زوجین فراهم شد . ازدواج خوب ازدواجی است که زوجین هر حال برای حل مشکلات بتوانند هم گفتگو کنند و مهارت حل مسئله را داشته شند .


بیشتر بخوانید:موفقیت ازدواج


ویژگی های ازدواج خوب

ویژگی های ازدواج خوب شامل ویژگی های عمومی و خاص میشود . از ویژگی های عمومی که هر ازدواج موفقی ید داشته شد هم کفو بودن و تناسب تحصیلی و سنی و خانوادگی یا فاصله طبقاتی مناسبی داشتن است . اما بخش دوم از ویژگی های ازدواج خوب ویژگی های مناسب فردی است . بعضی افراد به دنل زندگی کم هیجان هستند پس متناسب آن دست به انتخاب همسر میزنند . بعضی افراد عاشق سفر رفتن یا رفت و آمد هستند پس ید همسری را انتخاب کنند که این شرایط را دوست داشته شد . اگر هر کدام ازین افراد این ویژگی ها را انتخاب نظر بگیرند حتما ازدواج خوب را تجربه خواهند کرد . مشاوره قبل از ازدواج می گویند ازدواج بد ازدواجی است که دو نفر به لحاظ ویژگی های شخصیتی هم تفاوت زیادی داشته شند .


بیشتر بخوانید:ویژگی های اصلی ازدواج‌ های موفق چیست ؟


خصوصیات ازدواج خوب

خصوصیات ازدواج خوب توجه به شرایط ازدواج متفاوت است . ازدواج خوب برای هر کسی معنا ومفهوم خاص دارد . اینکه چه شرایطی ازدواج میکنیم و به سمت ازدواج می رویم خصوصیات یک ازدواج را تعیین می کند . مشاوره خانواده میگوید اگر کسی بخاطر فرار از خانه و شرایط موجود خانواده تن به ازدواج می دهد همه ویژگی های ازدواج خوب را بدست نمی آورد . خصوصیات ازدواج خوب برای کسی که از تمکن مالی و مراتب تحصیلی لایی برخوردار است کسی که شرایط متوسط یک زندگی را دارد متفاوت است . وقتی دختر یا پسری دارای تحصیلات عالیه هستند از ویژگی های ازدواج خوب برای آنها اینست که همسری داشته شند که به لحاظ تحصیلی همان مرتبه شد . اما بعضی خانواده ها همینکه پسر یا دختر کار و خانواده خوبی داشته شد ویژگی های ازدواج خوب را دارد .

 


بیشتر بخوانید:شرایطی که یک ازدواجی خوب ید داشته شد چیست ؟


بهترین راه کار ازدواج خوب

بهترین راه کار ازدواج خوب کمک گرفتن از مشاوره ازدواج قبل از انتخاب همسر است . این روزها شرایط جامعه به صورت پیچیده ای پیش رفته است . سطح توقع دختر و پسر و خانواده ها لا رفته است و این تفاوت شرایط داشتن یک ازدواج خوب را کمی سخت کرده است . بنابراین بهتر است برای بدست آوردن بهترین راه کار ازدواج خوب دوره آشنایی به مشاوره ازدواج هم مراجعه داشته شیم . مشاور هم می تواند ویژگی های ازدواج خوب را به زوجین یادآوری کند هم خصوصیات ازدواجی خوب را آموزش دهد . ممکن است هر خانواده توجه به فضا و آداب و رسوم ملاک های اولیه ازدواج شکل گرفته شد اما همه این ملاک ها کاملا جز ویژگی های ازدواج خوب نشند . برای بدست آوردن بهترین راه کار ازدواج خوب از عقل ، تجربه و مشورت ید استفاده کرد .


بیشتر بخوانید:ویژگی های یک همسر خوب چیست ؟


مشاوره ازدواج خوب

مشاوره ازدواج خوب به آشنا شدن خصوصیات ازدواج خوب کمک می کند . وقتی دختر و پسر ویژگی های ازدواجی خوب آشنا بشوند می توانند انتظار ازدواج موفق را داشته شند . مشاوره ازدواج خوب به خودشناسی و مهارت آموزی آنها کمک می کند . مشاوره خوب به زوجین کمک می کند بتوانند بدست آوردن شناخت کافی براحتی مشکلات سطحی خود را حل کنند . مشاوره ازدواج خوب طی جلسات مشاوره به مراجعین خود این امکان را می دهد که هوشیار و منطقی نسبت به انتخاب خود تصمیم گیری کنند . مشاوره ازدواج خوب نظر خود را به مراجعین تحمیل نمیکند و فقط آن ها را راهنمایی می کند . مشاوره خوب آن ها از خصوصیات ازدواج خوب و از داشتن بهترین راه کار ازدواجی خوب و موفق صحبت میکند و آن ها را به سمت یک ازدواجی خوب هدایت میکند .


بیشتر بخوانید:مهم ترین ملاک های همسر داری موفق چیست ؟


ازدواج از دیدگاه قرآن

قرآن آیاتی به ازدواج مناسب و کمک گرفتن از مشاوره قبل از ازدواج اشاره کرد . آیه ۲۱ سوره روم اشاره شده که برای شما از جنس خودن جفتی آفریدیم که کنار او آرامش بیابید و میان شما عشق و محبت و مهرنی قرار دارد . این آیه اشاره به صمیمیت ودوستی بین زن و شوهر دارد که عث پیشرفت و داشتن ازدواج موفق می شود . آیه ۳۲سوره نور خداوند به برکتی که زندگی بعد از ازدواج بوجود می آید اشاره دارد و می فرمایند مردان و زنان بی همسر خود را همسر دهید حتی اگر فقیر و تنگ دست شند که خداوند آنها را از فضل خود بی نیاز می کند . آیه های زیادی به ازدواج خوب اشاره شده و حتی رها کید شده اگر کسی شرایط ازدواج  ندارد پاکدامنی پیشه کند شرایط ازدواج محیا شود .

 


بیشتر بخوانید:معیار زنان برای ازدواج


ازدواج از دیدگاه پیامبر

از پیامبر مورد ازدواج خوب روایاتی وجود دارد که مختصری از آن را اشاره می کنم . روایتی پیامبر اسلام می فرمایند که وقتی کسی به خواستگاری دختر شما آمده که از نظر اخلاقی و دینی رضایت شما را جلب می کند به او دختر بدهید . روایتی دیگر می فرمایند زن بخاطر چهار چیز ازدواج می شود مال ، ثروت ، دینداری و اصالت خانوادگی می فرمایند زن را بخاطر دینداری انتخاب کن و علت آن اینست که زن وظیفه تربیت فرزند را بر عهده دارد . زن پرورش دهنده یک نسل است و اگر به لحاظ اخلاقی صلاحیت نداشته شد نمی تواند نسل سالم و ستی را تربیت کند . روایتی دیگر بیان شده که از ازدواج نادان بپرهیزید که این ازدواج عث اندوه می شود . این روایات به بهترین خصوصیات ازدواج خوب اشاره شده است .


بیشتر بخوانید:خصوصیات دختر خوب برای ازدواج


ملاک انتخاب همسر اسلام

اسلام به دینداری ، تقوا و صداقت کید زیادی شده است . دین اسلام بر این کید دارد که شرط داشتن یک ازدواج موفق داشتن صداقت و احترام و صمیمیت است . قرآن به صمیمیت و دوستی بین زن و شوهر توجه زیادی شده است . گفته شده هر چق زن و شوهر بتوانند ارتط دوسنه و خوبی هم داشته شند زندگی موفق و آرام تری خواهند داشت . از نظر مشاوره ازدواج توجه به صداقت زندگی مشترک پایه های زندگی را مستحکم می کند . زندگی که آن صداقت و ستی وجود ندارد اعتماد و احساس امنیت هم آن از بین می رود . خوش خلقی هم از دیگر خصوصیات ازدواج خوب قرآن است ، اخلاق نیک مانع تنش و گیری لفظی بین زن و شوهر میشود و عث شادی و آسایش خانه می شود .

 


بیشتر بخوانید:معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج


راه کارهای داشتن ازدواج موفق

بعد از ازدواج هم بهتر است از یک مشاور خانواده کمک بگیریم ازدواج خوب را تجربه کنیم . اگر به هر دلیلی دچار اختلاف نظر شدیم بهتر است لحظه آرامش خودمان را حفظ کنیم . یادمان شد وهله اول به خودمان احترام بگذاریم و پرخاش و بی ادبی بحث نکنیم . حرمت و احترام همسرمان را نگه داریم . اگر احساس می کنیم کنترلی روی خودمان نداریم ، محیط تنش زا را ترک کنیم و بحث را شرایط دیگری ادامه دهیم . وقتی دو نفر هم ازدواج می کنند ید تفکر تک نفره را کنار بگذارند و شبیه یک تیم عمل کنند حتی اگر مشکل شان شخصی شد . وقتی زن و شوهر کنار هم به حل مسائل میپردازند احساس تنهایی و افسردگی نمی کنند و این از ویژگی های ازدواج خوب است .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


راه کارهای حفظ احترام همسر

حفظ احترام رابطه بین زن و شوهر همه شرایط مهم است این اولین جمله ایست که مشاوره قبل از ازدواج میشنوید . حفظ احترام بین زن و مرد عث میشود به عنوان پ و ما هم ارزش و جایگاه خودشان را پیش بچه ها از دست ندهند . زن و مرد ید بدانند وقتی اشته می کنند بجای پنهان کاری یا نادیده گرفتن اشته براحتی می توانند یک معذرت خواهی ساده مشکل را حل کنند بدون اینکه ایجاد تنش کنند . اما گاهی یک احمال کاری تنش و دسر خانواده بوجود می آورند . البته گذشت کردن و پذیرش عذرخواهی که از خصوصیات یک ازدواج خوب است آن لحظه عث حفظ آرامش و احترام میشود . اگر می خواهید رابطه همسرن همیشه عالی قی بماند یاد بگیرید گاهی خودن را جای او بگذارید و او را ک کنید .


بیشتر بخوانید:دلیل مقایسه همسر دیگران چیست ؟


 

نکاتی مورد داشتن رابطه خوب و عالی همسر

بعد از ازدواج و گذشتن روزهای اول ، زندگی کمی کسالت ر می شود . این زمان بهتر است از فنونی که مشاوره ازدواج به شما آموزش داده استفاده کنید . گاهی از همسرن بخواهید غذا ست نکند و او را به رستوران دعوت کنید . برنامه یک مسافرت به جایی که دوست دارد را بریزید . طول روز به او پیام عاشقانه بدهید . اگر همسرن خانه دار است همیشه از او بخاطر کارهایی که منزل انجام می دهد تشکر کنید این کار شما از ویژگی های یک ازدواج خوب است . که عث میشود احساس بیهودگی از او دور شود . از دیگر خصوصیات ازدواج خوب اینست که از شوهرن بخواهید از کارهایی که طی روز انجام می دهد براین صحبت کند این کار احساس مهم بودن به او می دهد .


بیشتر بخوانید:ویژگی های بهترین همسر چیست ؟


فنونی که از مشاوره ازدواج خوب ید بیاموزیم

از علایق و آرزوهای کوچک و بزرگ و همسرن پرس و جو کنید و کارهایی که می توانید برای تحقق آن آرزوها انجام دهید . شنونده خوبی برای همسرن شید ، هنر خوب گوش کردن که از خصوصیات ازدواج خوب است زندگی مشترک عث می شود خیلی از گیری ها و اختلافات بین زن و شوهر براحتی حل شود . وقتی همسرن صحبت می کنید همه حواسن را به او بدهید . برای اینکه به او نشان دهید به حرف هایش توجه می کنید گاهی کلمات او را یید کنید که این کار از ویژگی های ازدواج خوب است . برای داشتن یک ازدواج موفق گاهی لازم است بعد از ازدواج هم به مشاوره خانواده مراجعه کنیم .


بیشتر بخوانید:مهارت ها روانشناسی ازدواج موفق


سوالات متداول

یک ازدواج خوب چه زمانی شکل می گیرد ؟

ازدواج خوب قطعا کنار خانواده شناخت کامل و مشاوره گرفتن از افراد صلاحیت صورت میگیرد . بهترین ازدواج ، ازدواج فردیست که بیشترین شهت را خلق و خو و شخصیت ما داشته شد .

ازدواج خوب چه ویژگی هایی ید داشته شد ؟

از ویژگی های یک ازدواج خوب هم کفو بودن به لحاظ طبقه اجتماعی ، تحصیلات دانشگاهی و تناسب سنی مناسب را می توان نام برد و هم چنین توافق و تعامل کامل خانواده ها هم شکل گیری یک ازدواج موفق مهم است .

توقع افراد از ازدواج خوب چیست ؟

اینکه بعد از ازدواج به آرامش جسمی و روحی کامل برسند . زمانیکه زندگی مشترکشان را آغاز کردند اهدافشان یک مسیر شد بتوانند بدون تنش یک ازدواج موفق را تجربه کنند .

یک ازدواج خوب چه فاکتورهایی ید داشته شد ؟

از ویژگی های ازدواج خوب دوستی و صمیمیت بین زن و شوهر است ، وقتی زن و شوهر هم صمیمی شند همیشه احترام هم رفر می کند و هردو هر شرایطی از هم حمایت می کنند .

راهکارهای ازدواج خوب چیست ؟

کمک گرفتن از مشاوره ازدواج خوب و زمان کافی گذاشتن قبل از ازدواج برای شناخت یکدیگر و همچنین گذشت و کم کردن توقعات و برآورده کردن نیازها و خواسته های یکدیگر حد توان از راه کارهای یک ازدواج خوب است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Characteristics of Successful Marriage 

 

ویژگی های ازدواج خوب

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت 11:47
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 38 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

هزینه مشاوره ازدواج

هزینه مشاوره ازدواج هر ساله به صورت تعرفه از طرف سازمان کل روانشناسی و مشاوره کشور ابلاغ می شود . بنابر این تعرفه تمامی مشاورین و روانشناسان ید رعایت اخلاق مشخص کردن حق ویزیت مراجعه‌ کننده تصمیم بگیرند . هزینه مشاوره ازدواج توجه به مسائلی مانند مک مشاور ، کارشناس یا روانشناس ، همچنین سوابق کاری و موقعیت مکانی دفتر مشاوره ممکن است تفاوت هایی را داشته شد . همچنین هزینه مشاوره ازدواج مجموع به تعداد جلسات مشاوره بستگی دارد که حداقل ۳ ۵ جلسه از نظر کارشناسان برای مشاوره قبل از ازدواج لازم می شد . هزینه مشاور ازدواج از جنبه دیگر توجه به اینکه مشاوره حضوری ، تلفنی یا آنلاین شد نیز یکدیگر متفاوت می شد .


بیشتر بخوانید:بهترین مرکز مشاوره ازدواج تهران


هزینه مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه مشاوره ازدواج تلفنی مقایسه مشاوره ازدواج حضوری ممکن است کمتر شد که این امری طبیعی است . هزینه مشاوره ازدواج تلفنی معمولاً بر اساس اینکه مشاوره چند دقیقه طول کشیده است محاسبه میشود یعنی هزینه مشاوره ازدواج تلفنی برای هر دقیقه مقدار مشخصی می شد که ممکن است برخی از دفاتر ، مقداری از هزینه مشاوره قبل از ازدواج به صورت رایگان و جز خدمات آن مرکز مشاوره شد . برای مشاوره ازدواج تلفنی می توانید شماره مرکز مورد نظر خود را از طریق سایت آن مرکز یا صفحات مجازی مرکز مشاوره به دست آورید و پرداخت هزینه مشاوره به صورت آنلاین مشاوره ازدواج خود را یافت کرد .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج تلفنی


 

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین طبیع از هزینه مشاوره حضوری و تلفنی کمتر می شد . برای افرادی که صحبت کردن به صورت رو رو مشاور یا به صورت تلفنی برای آنان سخت می شد و عث می شود نتوانند مسائل خود را به ستی بیان کنند مشاوره آنلاین بهترین راه یافت مشاوره می شد بتوانند قالب فضای چت و دنیای مجازی به راحتی و بدون هیچ استرسی مشکلات و مسائل خود را مطرح کنند .

افراد می‌توانند لینک ارتطی مشاور مورد نظر خود را شبکه مجازی به دست آورند و ساعت مقرر مشاور خود به صورت آنلاین ارتط برقرار کنند . توجه به گسترش دنیای مجازی طرفداران مشاوره آنلاین روز به روز حال افزایش هستند چرا که این نوع مشاوره امکان بهره مندی را برای تمام افرادی که به اینترنت و دنیای مجازی دسترسی دارند فراهم می کند همچنین عث می‌شود وقت و انرژی افراد به صورت قابل توجهی صرفه‌ جویی شود . هزینه مشاوره ازدواج آنلاین نیز به صورت اینترنتی و به راحتی از طریق برنامه‌ های خدمات نکی قابل پرداخت است .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین

هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین این امکان را به وجود می‌آورد که اکثریت افراد بتوانند بهره‌ مندی از مشاوره قبل از ازدواج به این شناخت دست پیدا کنند که آیا طرف مقابل تناسب و تفاهم لازم را دارند یا خیر ، چرا که همانطور که می دانید بیشترین عامل طلاق جامعه به دلیل عدم شناخت ست و کافی پیش از ازدواج می شد و همینطور معیار های ازدواج برای زوجین شفاف و قابل تشخیص نمی شد از این رو مشاوره قبل از ازدواج کمک می کند که زوجین کنار یک مشاور و کارشناس خانواده به شناختی اصولی تر شاخص های اساسی برای ازدواج موفق دست پیدا کنند و این امر عث می‌شود دیدی آگاهانه تر و ذهنی زتر نسبت به امر ازدواج تصمیم گیری کنند .


بیشتر بخوانید:مشاوره ازدواج آنلاین


 

هزینه کم مشاوره ازدواج تلفنی

هزینه کم مشاوره ازدواج تلفنی این رغبت را افراد به وجود آورده است که پیش از اقدام به ازدواج و تصمیم گیری قطعی این مورد استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ازدواج تمام جوانب و نقاط ضعف و قوت رابطه بین خود و طرف مقابل را بسنجند به این اطمینان دست پیدا کنند که آیا آینده این رابطه قالب یک ازدواج می تواند موفق شد یا خیر .

به طور کل هزینه مشاوره قبل از ازدواج چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین حالت اسندارد و معمول ، به نسبت فواید و ضرورتی که دارد چندان زیاد نمی شد و میان هزینه های هنگفت پروسه ازدواج هزینه مشاوره ازدواج بسیار کم می شد حال آن که می تواند ما را مسیر یک ازدواج موفق هدایت کند پس امید است فرهنگ سازی بیشتر این زمینه به مشاوره ازدواج به عنوان یک اولویت نگاه شود نه به عنوان یک مسئله ثانویه که ضرورت چندانی ندارد .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Relationship Counselors

 

هزینه مشاوره ازدواج چق است ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت 10:43
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 40 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» مشاوره تلفنی وسواس (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۲:۵۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۳)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۰)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۶)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۸)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۰)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۴)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۴)
» چگونه از اعتیاد به فیلم پورن رها بشیم؟ (شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳)
» حل اختلافات زناشویی چگونه ممکن است؟ (جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵)
» چگونه نشانه های زندگی ناموفق بشناسیم ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰)
» معیارهای ازدواج از دیدگاه اسلام چیست ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹)
» بهترین شیوه انتقاد از همسر چیست؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷)
» وقتی مجردی بهتر است یا متاهلی؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۸)
» تشکر از همسر- چگونه از همسرم تشکر کنم؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱)
» عذر خواهی از همسر- چگونه از همسرم عذرخواهی کنم؟ (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۵)
» ۱۰ راهکار برای مدیریت روابط عاطفی (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 46
» بازديد ديرور : 93
» بازديد ماه گذشته : 139
» بازديد سال گذشته : 11233
» كل بازديد : 11233

» كاربران آنلاين : 2
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 2

» مجموع مطالب : 379
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.234.245.121
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
× بستن تبلیغات