مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

موفقیت ازدواج

موفقیت ازدواج به عوامل زیادی بستگی دارد . ازدواج جز مهمترین تصمیم های انسان زندگی می شد و غفلت آن ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به دنل داشته شد . انتخاب همسر آینده شما به طور کلی مسیر زندگین را تغییر می دهید این تغییر تمام قسمت های زندگین مشهود است . و طی سالیان حتی بر روی نوع رفر شما ثیر می گذارد نتیجه یک ازدواج مناسب می توانید مراتب موفقیت را طی کنید و یا برعکس انتخابی غلط ممکن است به ته ه ای عمیق بی افتید .

ما همراه شید این مقاله به راه های موفقیت ازدواج بپردازیم و بررسی کنیم چه عواملی موجب موفقیت آن می شود و چگونه می توانیم یک ازدواج موفق داشته شیم .

برای موفقیت ازدواج ید از قبل الویت و ملاک هایی را نظر داشته شید . ازجمله ملاک هایی که روانشناسان برای موفقیت ازدواج نظر گرفته اند می توان به میزان اختلاف سن ، نوع نگاه به فلسفه ازدواج ، عقاید دینی و فرهنگی و موقعیت مالی و اجتماعی اشاره کرد .


بیشتر بخوانید:شرایطی که یک ازدواج خوب ید داشته شد چیست ؟


عوامل موفقیت ازدواج

عوامل موفقیت ازدواج به دو بخش اساسی تقسیم می شود :

  1. عوامل موثر قبل از ازدواج
  2. عوامل موثر پس از ازدواج و زندگی مشترک .

عوامل موفقیت ازدواج زمانی که قصد انتخاب همسر آینده ن را دارید به موارد زیر مربوط می شود :

  1. اختلاف سنی : میزان فاصله سنی بین زن و مرد از جمله مواردی است که ید قبل از ازدواج به آن توجه داشته شید . توجه به حاصل تحقیقات روانشناسان بهتر است زن حدود ۳ ۵ سال از مرد کوچک تر شد .
  2. عقاید مذهبی : توجه به یراتی که عقاید دینی بر رفر انسان ها می گذارد بهتر است قبل از ازدواج زن و مرد این رابطه به توافق رسیده شند آینده به دلیل نوع پوشش و رفر یکدیگر دچار مشکل نشوند .
  3. رفرهای جنسی و زناشویی : یکی از مسائل مهم زندگی زناشویی نوع رفر های جنسی افراد و خواسته هایشان از یکدیگر است که معمولا به دلیل نوع فرهنگ و خجالت قبل از ازدواج هیچ شناختی از آن ندارند . برای آگاهی از این مورد بهتر است توسط یک روانشناس میزان تفاهم رفرهای جنسی را بسنجید آینده دچار مشکل نشوید .
  4. وضعیت مالی : همانطور که می دانید شرایط مالی یکی از شروط مهم ازدواج است اما توجه داشته شید این موضوع به الویت های دیگرن لطمه وارد نکند .

عوامل موفقیت ازدواج برمی گردد به احساس رضایتمندی زوجین بعد از ازدواج و اینکه چه میزان از انتخاب خود خوشنود هستند . نکته جالب و عجیب این است که ازدواج های موفقی که زوج از یکدیگر راضی هستند معمولا هیچکدام از معیارهای ازدواج برایشان اهمیت چندانی ندارد و واقع فرد را تنها بخاطر خودش می خواهند .

 


بیشتر بخوانید:عوامل ازدواج ناموفق


مهمترین عوامل موفقیت ازدواج

مهمترین عوامل موفقیت ازدواج را می توان رشد عقلی و عاطفی افراد تلقی کرد . زندگی مشترک این که هردو طرف بتوانند خوب یکدیگر را ک کنند بسیار مهم است . و این ک متقابل نیاز به رشد کامل عقلی دارد زیرا بعضی موارد ممکن است فردی ۲۵ ساله از لحاظ ک عقلی ۲۱ ساله شد و وقتی فردی ۲۵ ساله ک عقلی لاتر ازدواج کند به احتمال زیاد زندگی دچار مشکل می شود . زیرا ک ستی از یکدیگر ندارند .

به طور کلی برای آگاهی کامل تر از مهمترین عوامل موفقیت ازدواج بهتر است از یک مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرید و اطمینان بیشتر فرد مورد نظرن را انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید:ویژگی های یک همسر خوب چیست ؟


رازهای موفقیت ازدواج

رازهای موفقیت ازدواج را اگر از قدیمی تر ها و بزرگ تر ها بپرسید حتما یکی از دلایل مهم را گذشت و قناعت می دانند ، دو عامل واقعا مهمی که زندگی های امروز بسیار کمرنگ شده است . گذشت برخی مسائل زندگی به راحتی آرامش را به خانه ن دعوت می کنید همچنین اگر مقایسه را زندگی ن کنار بگذارید بسیاری از فشار های روانی و تشنج های بیهوده را از بین برده اید .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


 

چگونگی موفقیت ازدواج

چگونگی موفقیت ازدواج را دقت انتخاب می توان به راحتی بدست آورد . یک انتخاب ست و دقیق به راحتی می توانید به خوشبختی دست پیدا کنید . نکته حائز اهمیت این انتخاب مراجعه به یک راهنمای ست است که آگاهی و تخصص بتواند به شما کمک کند مشاوره ازدواج تلفنی تمام ساعات روز به راحتی آماده خدمت رسانی به شما می شد .


بیشتر بخوانید:اهمیت سن ازدواج موفق


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه ازدواج موفق آنلاین به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Ten Secrets to a Successful Marriage – Focus on the Family

 

موفقیت ازدواج

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 7:41
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 41 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

زندگی زناشویی ناموفق

زندگی زناشویی ناموفق به زندگی اطلاق میشود که آن یکی از ارتطات رضایت بخش نشد . حال ممکن است از نظرعاطفی ، جنسی و یا همزیستی اجتماعی و اقتصادی ارتط سالم و کامل نشد . یک زندگی زناشویی ناموفق ممکن است یک ارتط ناقص بقیه ارتطات را تحت الشعاع قرار بدهد . پایه و اساس یک زندگی زناشویی که همان عاطفی است عث تقویت و یا تخریب بقیه ارتطات خواهد شد . یک زندگی زناشویی ناموفق وقتی ارتط عاطفی ناقص شد اعتماد و اطمینان از بین خواهد رفت . زندگی زناشویی ناموفق بیشتر تحت ثیر روابط عاطفی و جنسی میشد . چه چیزی عث کمرنگ شدن این روابط میشود ؟ ارتط ناقص زناشویی و عاطفی از دو جنبه مورد هجوم قرار میگیرد . اول عوامل ون خانوادگی و دوم عوامل برون خانوادگی . ید دید عامل زندگی زناشویی ناموفق از کم توجهی افراد خانواده است ؟

عوامل ون خانوادگی نیز از دو جنبه ید روانشناسی شود . روانشناسی فردی و روانشناسی ون خانوادگی . یک مرد یا یک زن قا نیست خواسته های عاطفی و یا غریزی همسرش را ارضا کند . او ید آموزش ببییند و از خطری که زندگیش را تهدید میکند آگاه شود . مرد یا زن تنوع طلب هستند و نمیتوانند همسر خود رابطه خوبی داشته شند . آنها ممکن است برای ارضا روابط عاطفی و جنسی پا را از چارچوب خانه بیرون بگذارند . عوامل برون خانوادگی زندگی زناشویی ناموفق را نیزید از دو جنبه فردی و اجتماعی مطالعه کنیم . جنبه فردی که به دوران هسته پیشین خانواده ز میگردد . کودکی ، نوجوانی و جوانی . آیا این فرد دسته مهر طلب ها قرار میگیرد ؟ از نظر اجتماعی : موقعیتی است که جنس مخالف سعی بدست آوردن دل او دارد .


بیشتر بخوانید:عوامل ازدواج ناموفق


نشانه های زندگی زناشویی ناموفق

نشانه های زندگی زناشویی ناموفق رزتر از همه توقف یا کمرنگ شدن همبستری خانواده است . این مرد یا زن هنگام همخوابی چشم هایش را میبندد . اق ریک همبستر میشود . وقتی همسرش کلمات ابراز علاقه میکند از او میخواهد ساکت شد . زودتر از همیشه خود را ارضا کرده و میخوابد . بعد از مرحله ارگاسم همسرش را نمیبوسد و آغوش نمیگیرد . کمتر کلمات عاشقانه و عاطفی به زن می آورد . از دیگر نشانه های زندگی زناشویی ناموفق اینست که همسر به تغییرات ظاهری نه برای یکر بلکه چندین ر بی توجه است . از نشانه های زندگی زناشویی ناموفق اینست که مرد یا زن بیشتر دوست دارد تنها شد همسرش . از نشانه های زندگی زناشویی ناموفق این که بیشتر دنیای مجازی به سر میبرد خانواده .

البته این نشانه ها قطعی نیستند . اگر همسر شما یکی از این نشانه ها را داشت به او انگ نزنید ، شک نکنید بلکه مشاوره خانواده انجام دهید . برخی خیانت نمیکنند ، زندگی و همسرشان را دوست دارند ولی از مهارت های لازم برای زندگی زناشویی موفق برخوردار نیستند . ید مشاوره بگیرند و صورت لزوم آموزش بیینند . نظر داشته شید عشق ، دوست داشتن و زناشویی دلخواه دلخوری و زور و ناراحتی میسر نمیشود . بلکه مهارت های خاص خود بوجود می آید . لازمه آن شناخت کامل همسر میشد . او به چه رفری علاقه مند است ؟ چه حرکات و حتی لسی تحریک میشود و مهم تر از آن به چه چیزهایی نیاز دارد . مشاوره قبل از ازدواج شما را این زمینه راهنمایی میکند .

 


بیشتر بخوانید:شرایطی که یک ازدواج خوب ید داشته شد چیست ؟


مهمترین اشتهات زندگی زناشویی ناموفق

مهمترین اشتهات زندگی زناشویی ناموفق مقایسه همسر دیگران است . هر کس علاقه مندی و توانایی خاص خود را دارد . کسی را میشناسید مدام به همسرش هدیه میدهد . رفر عاشقانه ای دارد . مدام کلمات رمانتیک بر زن می آورد توقع نداشته شید همسر شما نیز چنین رفری داشته شد . نیازهای همسر شما دیگری تفاوت دارد . اگر شما نیازی دارید که او براورده نمیکند بهتر است نرمی و عطوفت او میان بگذارید . از او بخواهید به نیاز شما توجه کند . اگر موفق نشدید یک مشاوره خانواده میتواند مشکل شما را حل کند . کسانی که قبل از ازدواج ، مشاوره ازدواج انجام میدهند کمتر دچار مشکل میشوند و یک ازدواج موفق خواهند داشت . یکی دیگر از مهمترین اشتهات زندگی زناشویی ناموفق غرولند کردن است . غر زدن طرف مقابل را خسته و رنجور میکند .

یکی دیگر از مهمترین اشتهات زندگی زناشویی ناموفقاینست که احساس کنید شما خیلی زرنگ هستید و همسرن زودور . این اشته عث میشود شما اشتهاتن را تکرار کنید و روزی به خود بیایید که دیگر دیر شده است . برخی صبر اشتهات همسر را تحمل میکنند مگر خود او متوجه شود . وقتی شما غرق اینکار شوید او هم تدبیری می اندیشد که ممکن است به قیمت پایان زندگی مشترک تمام شود .

 


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


خصوصیات یک زندگی زناشویی ناموفق

خصوصیات یک زندگی زناشویی ناموفق بر کسی پوشیده نیست . ناموفق ترین رابطه آنها رابطه جنسی و عاطفی است . این زندگی طلاق عاطفی و جنسی انجام شده ولی زیر یک سقف زندگی میکنند . این طلاق ها معمولا طلاق اقتصادی بدنل دارند . آنها فقط یک همزیستی سست دارند که ممکن است خیانت مواجه شود . کافیست کسی بیرون از خانه نیازهای عاطفی و جنسی آنها را برطرف کند . بزودی جذب او شده و به زندگی مشترک همسرشان خاتمه میدهند . خصوصیات یک زندگی زناشویی ناموفق ارتطات این افراد کاملا محسوس است . آنها از وجود هم لذت نمیبرند . به هر بهانه ای میخواهند از این محیط بی روح فاصله بگیرند .


بیشتر بخوانید:دلیل مقایسه همسر دیگران چیست ؟


 

نکاتی که ید زندگی زناشویی ناموفق رعایت کنیم

نکاتی که ید زندگی زناشویی ناموفق رعایت کنیم : همواره به خاطر داشته شیم خانه ما بر روی رهای نازکی بنا شده که یک نسیم ممکن است ویران شود . به دنل مقصر نشیم . قضاوت نکنیم . خود به دنل راهی برای استحکام بخشیدن بر روابطمان شیم . اعتماد به نفس و عزت نفس خود را از دست ندهیم . اطمینان ور کنیم که ما میتوانیم زندگی خود را نجات دهیم . همیشه امیدوار شم . از دیگر نکاتی که ید زندگی زناشویی ناموفق رعایت کنیم اینست که : ور کنیم همه چیز تغییر پذیر است . مهر و عطوفت و عین حال اقتدار میتوانیم به خواسته هایمان دست بیابیم .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


سوالات متداول

چرا برخی ازدواجهای ناموفق هستند ؟

ناهمگون بودن همسران . تصمیم کورکورانه گرفتن و احساساتی عمل کردن . کفو هم نبودن همسران . اختلاف طبقاتی همسران هم . همسطح نبودن سوادهایشان . مورد پسند هم نبودن . عدم آشنایی قبل از ازدواج . روانشناسی نکردن همسران قبل از ازدواج .

خصوصیات زندگی زناشویی ناموفق چیست ؟

این زندگی ها سردی زوجین مواجه میشوند . از هم حرف شنوی ندارند . برای هم احترام قلبی قائل نمیشوند . روابط بی روح است . به خواسته های هم اعتنایی ندارند . حرفهایشان برای هم خوشایند نیست . به عنوان یک همسر کمتر دلشان برای هم تنگ میشود .

دشمن اصلی زناشویی چیست ؟

کم و پایین شمردن همسر نسبت به خود . اهمیت ندادن به روابط اثرخستگی و بی حوصلگی . عدم شناخت کافی از نیازهای خود و همسر . نداشتن مهارتهای لازم برای دلریی از همسر . عادی شدن روابط بعد از چند سال . نداشتن تنوع رفر و آکسیسوار منزل و تفریحات .

بزرگترین اشتهات زندگی زناشویی ناموفق چیست ؟

این که فکر کنیم ما دیگر همسر دلخواه خود را بدست آورده ایم و نیازی به تلاش برای رضایت خاطر او نداریم . برای زناشویی موفق هیچ تلاشی نکنیم . همسرمان برایمان عادی شود . فقط او مورد خستگیهایمان حرف بزنیم . برایش تنوع وشادی و دلگرمی ایجاد نکنیم .

ماهیت معنایی زندگی زناشویی ناموفق چگونه تغییر میکند ؟

وقتی یک زوج متوجه میشوند زناشویی موفقی ندارند تصمیم میگیرند چاره ای بیاندیشند . این تصمیم ممکن است راسی ترمیم نقصها شد یا جدایی . که هردو اگر ست و مشاوره انتخاب شده شند بهتر از ادامه دادن یک زندگی ناموفق است چون این نوع زندگی ها دیگران بخصوص فرزندان آسیب خواهند دید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه ازدواج موفق تلفنی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۶ Signs Your Marriage Is Headed For Divorce

 

نشانه های زندگی زناشویی ناموفق چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 5:45
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 35 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

مردانی که قصد ازدواج دارند

مردانی که قصد ازدواج دارند شخصیت ، رفر و گفر خود ویژگی ها و نشانه های بخصوصی را دارند . برای زنان این سوال همیشه مطرح است مردانی که قصد ازدواج دارند را چگونه تشخیص دهند ؟ گاهی فرد از تشخیص اینکه آیا مرد مقابل او قصد ازدواج دارد یا خیر عاجز است و یا احساسات مانع تشخیص و تصمیم گیری او می شوند . از این رو اگر فرد همراه مردی که مرحله آشنایی او قرار دارد به یک کارشناس مشاوره خانواده مراجعه کند ، قالب چند جلسه مشاوره قبل از ازدواج می تواند تشخیص دهد که آیا طرف مقابل جزء مردانی که قصد ازدواج دارند هست یا نه .

مردانی که قصد ازدواج دارند رابطه خود رفرشان کاملا این موضوع را نشان می دهند . مردانی که قصد ازدواج دارند را می‌توان بر اساس یک سری فاکتور مشخص شده به راحتی تشخیص داد . این موضوع کمک می‌کند که فرد بفهمد یک رابطه جدی قرار دارد یا یک رابطه که صرفاً جنبه سرگرمی دارد . مردانی که قصد ازدواج دارند هرگز آنق پیچیده نیستند که شما نتوانید هدف آن ها را تشخیص دهید بلکه شما فقط نیاز دارید که نشانه‌ های یک رابطه جدی را بشناسید و به ستی تشخیص دهید .


بیشتر بخوانید:نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج ندارند چیست ؟


نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند

نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند چه چیزهایی می شند ؟ چگونه این نشانه ها را تشخیص دهیم و … این ها سوالاتی هستند که پاسخ آن ها برای افرادی که مرحله آشنایی هستند بسیار مهم است . تشخیص نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند به طور حتم عث میشود از رابطه های سطحی که به قصد سوء استفاده و سرگرمی هستند امان بمانیم . ید گفت که مشاوره ازدواج صرفا برای افراد مهل نمی شد بلکه اگر قصد دارید فردی را که او آشنا شده اید آنالیز کنید میتوانید کمک مشاوره ، بیشتر و بهتر از شخصیت و قصد و نیت او آگاه شوید .

نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند گاه بسیار ملموس و گاه بسیار ریز است و نیاز به دقت زیاد دارد . نشانه های مردانی که قصد ازدواج دارند ست نقطه مقابل نشانه های مردانی است که قصد دوستی معمولی و سرگرمی را دارند . این نشانه ها هستند که مشخص میکنند نتیجه رابطه ، یک ازدواج موفق خواهد بود یا سرگرمی و سوء استفاده … .


بیشتر بخوانید:خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج


 

رفر مردانی که قصد ازدواج دارند

رفر مردانی که قصد ازدواج دارند کاملا مردانی که قصد آن ها رابطه موقت است متفاوت است . این افراد برخورد شما و رابطه ای که دارید بسیار جدی هستند ، به مشکلات ، دغدغه ها ، علایق ، برنامه ها و هر آنچه که به شما مربوط است اهمیت میدهند و هرگز بی تفاوت نیستند . رفر مردانی که قصد ازدواج دارند بسیار سنجیده و حساب شده خواهد بود برای مثال این افراد هرگز قول هایی که توانایی انجام آن را نداشته شند نمیدهند و بیش از حد مورد آینده خیال پردازی نمیکنند .

رفر مردانی که قصد ازدواج دارند طرف مقابل خود اوج احترام خواهد بود و هرگز عمدا از مسائلی که طرف مقابل نسبت به آن حساس است سوء استفاده نمیکنند و به خط قرمز های او احترام خواهند گذاشت . رفر این افراد ضد و نقیضی مشاهده نمیشود و گفر و عمل آن ها یکدیگر مطابقت خواهد داشت . این افراد تمرکز خود را روی رابطه ای که شما دارند خواهند گذاشت و به دنل برقراری رابطه دیگر افراد نخواهند بود و به عرتی سوء معاشرتی رفر آن ها دیده نمیشود .


بیشتر بخوانید:بزرگتر بودن زن از مرد ازدواج


خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند شامل موارد زیر است . این فراد مورد شغل و فعالیت های خاص خود به شما توضیح میدهند ، از برنامه های آینده خود برای شما حرف میزنند ، شما را به دوسن و خانواده خود وقت مناسب معرفی میکنند ، مورد شما کنج کاو هستند و میخواهند جزئیات بیشتری از شما بدانند ، هرگز ابتدای رابطه به مسائل جنسی اشاره نمیکنند ، برای ملاقات شما مرتب وقت میگذراند ، شرایط حساس سعی میکنند هر صورتی کنار شما شند ، استقلال مالی و شخصیتی لازم را دارند ، مورد آینده رابطه جدیت صحبت میکنند و بهانه نمی آورند ، روابط اجتماعی کنترل شده ای دارند و سوء معاشرت رفر آن ها دیده نمیشود و … .

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند به صورت کلی شامل موارد فوق است اما موارد بسیار ریز دیگری وجود دارد که تشخیص آن توجه به رابطه است همچنین این میان ممکن است استثنا هایی نیز وجود داشته شد که مطابقت چندانی موارد ذکر شده نداشته شد .


بیشتر بخوانید:معایب و محاسن ازدواج مرد سن لا


 

چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟

چه مردانی قصد ازدواچ دارند ؟ برای اینکه بتوانیم رابطه هدفمندی را داشته شیم و از آسیب های روابط زودگذر امان بمانیم ید بتوانیم به ستی به سوال فوق پاسخ دهیم . تشخیص اینکه چه مردانی قصد ازدواج دارند برای همه افراد راحت نمیشد چراکه بسیاری از افراد گیر روابطی هستند که صرفا بر پایه احساس است و این موضوع عث میشود نتوانند به ستی تشخیص دهند که آیا طرف مقابل قصد ازدواج دارد یا خیر . اینکه فرد قصد ازدواج داشته شد لزوما به این معنا نمیشد که آن رابطه به ازدواج منتهی میشود بلکه یعنی فرد پی کشف این مسئله است که آیا شما همسر مناسبی برای او خواهید بود یا نه .

نقطه مقابل ، مردانی که قصد ازدواج نداشته شند هراندازه که طرف مقابل فردی شایسته شد فرقی ندارد و معمولا رابطه به ازدواج ختم نمیشود . پس این مردان را میتوان به راحتی و توجه به فاکتور های رفری تعیین شده تشخیص داد . مطالعه این زمینه یا کمک گرفتن از مشاوره قبل از ازدواج میتواند بهترین راهنمای شما این خصوص شد .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


سوالات متداول

چگونه بفهمیم قصد پسر ازدواج است یا دوستی ؟

رفر مردان لغی که به دنل رابطه جدی و هدفمند هستند یک سری ویژگی های رفری و شخصیتی خاص وجود دارد که اکثر آن ها به سادگی قابل تشخیص هستند و اگر احساسات فرد بر منطق او غلبه نداشته شد میتواند به سادگی بفهمد که قصد مرد مقابل او ازدواج است یا دوستی .

تشخیص قصد ازدواج چگونه است ؟

شما نیاز دارید که ویژگی های مردانی که قصد ازدواج دارند را بشناسید که اکثر این ویژگی ها مطالب فوق ذکر شد ، سپس آنالیز منطقی طرف مقابل ببینید که آیا اکثریت ویژگی های ذکر شده رفر او و رابطه شما مشاهده میشود یا خیر .

خصوصیات مردانی که قصد ازدواج دارند ؟

این مردان شما را اولویت قرار میدهند ، شما را از اطرافیان خود پنهان نمیکنند ، نسبت به شما بی تفاوت نیستند و به هر آنچه که به شما مربوط است واکنش نشان میدهند ، به طور مرتب شما تماس برقرار میکنند و به دیدار شما اهمیت میدهند ، مواضع و خط قرمز های خود را مورد زندگی مشترک گوشزد میکنند ، سعی میکنند دیدگاه شما نسبت به مسائل مهم را بفهمند و … .

تفاوت بین دوست پسر معمولی مردی که قصد ازدواج دارد ؟

دوست پسر معمولی هرگز جدی از اهداف و آینده رابطه صحبت نمیکند ، سر مسائل کوچک حرف از جدایی میزند ، برای معرفی شما به خانواده اش بهانه می آورد ، سعی نمیکند مستقل شود و … .

نشانه های پسری که قصد ازدواج ندارد ؟

این نشانه ها نقطه مقابل نشانه های پسری که قصد ازدواج دارند هستند . این نشانه ها به راحتی فرد مقابل خود را نشان میدهند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :۴ signs that a man’s ready for marriage 

 

نشانه‌ های مردانی که قصد ازدواج دارند چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت 3:50
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 24 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 33
» بازديد ديرور : 6
» بازديد ماه گذشته : 1193
» بازديد سال گذشته : 1193
» كل بازديد : 14818

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.209.82.74
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات