مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
۵٫۰
۰۱

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج دقیقا کار تحقیق برای ازدواج گذشته را انجام میدهد . مشاوره پیش از ازدواج علمی تر و بی نقص تر انجام میشود . مشاوره پیش از ازدواج تمام اطلاعات را از دختر و پسر میگیرد . مشاوره پیش از ازدواج از روی حرف های شما و کسی که قرار است شما ازدواج کند به روحیات شما پی میبرد . مشاوره پیش از ازدواج چون کارشناسانه تر است هیچگاه اجازه نمیدهد شما دگرگونه نشان دادن رفرهاین بر عیوبن سرپوش بگذارید . مشاوره پیش از ازدواج مهارت و ظرافت از لابلای حرف های شما به خلق و خوی شما پی میبرد . این مشاوران پی بردن به رفرهای و اهداف شما و پی بردن به رویه زندگی همسر آینده شما به شما مشاوره میدهند . اگر جواب مشاوره شما برای ازدواج منفی شد دلیل بر بد یا خوب بودن کسی نیست . بلکه دلیل بر مناسب نبودن شما برای هم میشد .

وقتی دو نفر ازهم طلاق میگیرند مسفانه شروع میکنند به انگ زدن به هم . این یک رفر اشته است که ریشه فرهنگی اشته دارد . چون فرهنگ ما همیشه طلاق مورد مزمت دیگران بوده است . هر زوج مطلقه به دنل بهانه ای برای موجه کردن طلاق خود میشد . این موجه کردن وقتی برای دیگران قابل قبول است که طرف مقابل عیبی بزرگ داشته شد که زندگی را برای طرف مقابل غیر ممکن کند . صورتیکه دو نفر ممکن است از هر لحاظ خوب و نیکوکردار شند اما زندگی کنار هم برایشان مشکل شد . این دو نفر طلاق میگیرند و چق خوب است به جای انگ زدن به یکدیگر بگویند : « خیلی هم خوب بود اما تفاهم نداشتیم » این رفر به مراتب پسندیده تر است حیثیت کسی را لکه دار کنیم و اعتر خود را بدگویی از بین ببریم .


بیشتر بخوانید:سوالات مشاوره قبل از ازدواج


مشاوره پیش از ازدواج آنلاین

مشاوره پیش از ازدواج آنلاین یک مشاوره عینی است . مشاوره پیش از ازدواج آنلاین میتواند به راحتی از روی کنش های شما زوجن متناسب بودن شما را محک بزند . مشاوره پیش از ازدواج آنلاین میتواند ست بودن  ورهای شما را تقویت و یا تضعیف کند . او به صورت تصویری و آنلاین رفرها و عکس العمل های او را به شما مینمایاند . ممکن است ورهای شما به رفرهای او بقی قوی شد که هیچ حرفی را از هیچکس نپذیرید . ولی وقتی هماهنگی مشاوران به عینه ببینید ورن تغییر خواهد کرد .

مشاوره پیش از ازدواج آنلاین مانند زندگی کردن زیر یک سقف به شما اطمینان میبخشد . اطمینان از ست بودن برداشت ها و یا ناست بودن آنها . اینصورت اگر توجه به نقص ها ز هم او را انتخاب کنید برخورد ست این نقص را خواهید یافت . وقتی شما از یک نقص اطلاع داشته شید میدانید چه برخوردی داشته شید .

مشاوره پیش از ازدواج به روانشناسی شما و زوجن میپردازد . این بررسی نقاط عطف شما را بیان میکند و توجه به نقطه ضعف های طرفین احتمالات را نظر میگیرد . احتمال برخوردها و واکنش های نامناسب برابر رفرهای شما . سپس یک مشاوره آنها را برای شما و زوجن بیان میکند . شما توجه به پردازش ها و اطلاعات موجود انتخاب میکنید . ممکن است نقاط عطف شما و زوج ن به نقاط ضعف بچربد و شما بخواهید ازدواج کنید . مواردی هم پیش می آید که خوبی دو طرف صلاح میدانند این ازدواج صورت نپذیرد . هر صورت شما علم و آگاهی انتخاب خواهید کرد . آگاهی ره توانایی ها و عدم توانایی ها . هر دو مورد ازدواج یا انفکاک برد شماست . کسی که میداند ست عمل میکند . پشیمانی یا شکست از آن کسی است که نمیداند .

 


بیشتر بخوانید:مشاوره برای ازدواج


مشاوره پیش از ازدواج تلفنی

مشاوره پیش از ازدواج تلفنی فقط به پسر یا دختر مربوط نمیشود . اتفاقا زنان و مردانی که برای ر دوم ازدواج میکنند نیاز بیشتری به مشاوره دارند . آنها فرصت کمتری برای آزمون و خطا دارند . ضمن اینکه فقط  رفر خودشان نیست که ید بررسی شود . آنها ممکن است فرزندانی داشته شند . این فرزندان ممکن است مجرد بوده و به همراه پ یا ما ید زندگی کنند . امکان هم دارد هرکدام مهل هستند و جدا از والدین زندگی میکنند . این فرزندان به احتمال قوی دخالت های مستقیم و غیر مستقیم زندگی والدین خواهند داشت . مشاوره پیش از ازدواج تلفنی شرایط را برای زوجین تعریف خواهد کرد . مشاوره پیش از ازدواج تلفنی بعد از بررسی خلقیات زوجین ید فرزندان نیز انجام شود . این مشاوره به اندازه مشاوره زوجین حائز اهمیت است .

این مشاوره پیش از ازدواج تلفنی نظر فرزندان مورد ازدواج والدین پرسیده خواهد شد . صد موافقت و مخالفت آنها این ازدواج اهمیت دارد . اینکه والدینشان زندگی میکنند یا خیر شرایط ازدواج دخیل است . اینکه همسر قبلی یکی از زوجین قید حیات است یا خیر مهم است . برای کسانی هم که برای اولین ر ازدواج میکنند نظر خانواده اهمیت دارد . پ و ما . خواهر و برا . افراد خانواده هم ید مشاوره شوند . شاید دخالت نکنند ولی نظر آنها میتواند رویه مشاوره را تغییر دهد . به هر حال آنها سالیانی هم زندگی کرده اند و رفرهای هم آشنایی دارند .

 


بیشتر بخوانید:تست روانشناسی ازدواج چیست ؟


مرکز مشاوره پیش از ازدواج

مرکز مشاوره پیش از ازدواج نظر کاشناسان مرتبط حوزه ازدواج میتواند تصمیم گیری زوجین ثیر بگذارد . مرکز مشاوره پیش از ازدواج موظف است استخدام کا علمی بهترین مشاوره را به مراجعه کنندگان بدهد . این مراکز برابر سرنوشت مراجعین خود مسئول هستند . مراکز داشتن امکانات به روز برای کارشناسان و مراجعین میتوانند به آنها برای یک مشاوره خوب کمک کنند . هدف این مراکز ید داشتن جامعه ای به دور از آسیب شد . سرنوشت مراجعه کنندگان ید برای آنها مهم شد . یک مشاوره بد میتواند نه تنها سرنوشت دو نفر را تغییر دهد بلکه میتواند بر روی روحیات خانواده های آنها نیز ثیر بگذارد . این ازدواج نامناسب مسلما برروی فرزندان آن خانواده نیز اثر نا بجای خود را خواهد گذاشت . مشاوره ازدواج برای این منظور انجام میشود . چون مشاوره میتواند بر روحیه چندین نفر ثیر بگذارد .

مراکز مشاوره ید به حوصله و دقت کارشناسان خود توجه کند . روانشناسان و مشاوران ید از روحیه خوبی برخوردار شند . به اندازه کافی یم استراحت داشته شند . بتوانند دقت و حوصله شرایط را بررسی کنند و تصمیم گیری ها ثیری مثبت داشته شند . مشاوره قبل از ازدواج روحیه را سالم و اراده را قوی و عزت نفس را لا میبرد . دو نفر میتوانند اعتماد و اطمینان زندگی مشترک خود را آغاز کنند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


 

بهترین مشاوره پیش از ازدواج

بهترین مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ای است که تصمیم گیری ها دخالت نکند . معیارهای ازدواج را نظر بگیرد . شرایط را برای زن و مرد و یا دختر وپسر به وضوح بیان کند . یک مشاور تصمیم نمیگیرد وقضاوت نمیکند . بلکه فاکتورهای یک ازدواج موفق را شرایط آنها قیاس میکند . بهترین مشاوره پیش از ازدواج اینگونه است که خود مراجعه کنندگان بعد از مشاوره بتوانند تصمیم ست بگیرند . مشاورید روان و واضح سخن بگوید . مطالب را اختیار آنها قرار بدهد و خود زوجین به نتیجه مدنظر کارشناس برسند . بهترین مشاوره مشاوره ایست که حتی اگر منجر به ازدواج نشد منجر به رضایت ونی هر دو طرف بشود . هیچیک احساس ناامیدی و شکست نکنند . بلکه خوشحال شند که به نتیجه مطلوب رسیده اند . این مشاوره مشاوره ای اسدانه و دلچسب خواهد بود .

امیدواریم فرهنگ مشاوره مانند فرهنگ معاینه و مداوا برای همه جا افده و از آن به عنوان یک ضرورت یاد کنند سایه خانواده های سالم جامعه ای سالم داشته شیم .


بیشتر بخوانید:نحوه ست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Everything You Need To Know About Premarital …

 

مشاوره پیش از ازدواج

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 10:07
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 37 | لينك ثابت
۵٫۰
۰۱

سوالات ازدواج

سوالات ازدواج منسوب به بزرگان علم روانشناسی را میتوان سایت های مختلف یافت . اما براستی سوالات ازدواج را حتی اگر بزرگان علم روانشناسی طرح کرده شند برای همه یکسان است ؟ این سوالات ازدواج برای هرکسی کاربرد دارد ؟ آیا این سوالات ازدواج را هر شرایطی میتوان پرسید و نتیجه مثبت و خوبی یافت کرد ؟ مطمئنا پاسخ شما نیز منفی است . اما این سوالات ازدواج راهنمای خوبی هستند برای اولویت بندی سوالات ازدواج ما . سوالات ازدواج قبل از خواستگاری ید بیشتر مورد انگیزه ازدواج شد . اینکه بدانید کسی که قرار است شما ازدواج کند برای این تصمیم خود چه مقدماتی فراهم کرده است . چه چیزی عث شده به فکر ازدواج بیفتد ؟ نگرانی از لا رفتن سن ؟ تشکیل خانواده مثل همه ؟ فشارهای جنسی و روانی ؟ یا سرو سامان گرفتن و رسیدن به اهداف و آرزوها ؟

بعد از اینکه از انگیزه او برای ازدواج مطلع شدیم و برای ما پذیرفته شد بهتر است علت اینکه شما را برای ازدواج انتخاب کرده را بدانید . زییی ؟ نجابت ؟ شغل ؟ موقعیت اجتماعی ؟ موقعیت خانوادگی ؟ موقعیت اقتصادی ؟ و یا نشانه های وفا و مهر و داشتن خلق وخویی نیکو ؟ این مهم است که چرا شما را برای ازدواج انتخاب کرده است . اگر توسط کسی معرفی شده اید بهتر است بدانید چه تعاریف و توصیفاتی از زیان معرف شنیده است . اکنون که شما را دیده چه چیزی عث شده که بر تصمیم خود یستد . البته نید خواستگار یا دختری را که برای ازدواج انتخاب کرده ایم به رگر سوالات جدی ببندیم . طرح سوال خود مهارت ویژه ای میخواهد . هنگام پرسش طرف مقابل احساس خستگی و کسالت نکند و احساس نکند محاکمه یا مواخذه میشود .


بیشتر بخوانید:سوالات مشاوره قبل از ازدواج


 

سوالات ازدواج و خواستگاری

سوالات ازدواج و خواستگاری ید نرم و ظریف مطرح شوند . یادمان شد هیچکس دوست ندارد مورد ز خواست یا تست و آزمون قرار بگیرد . آماده کردن سوالات از پیش تعیین شده مجلس خواستگاری شما را کسالت ر خواهد کرد . پس شاید بهتر شد به جای طرح سوال ، دادن یا گرفتن جواب مثبت را به چند جلسه موکول کنید . به این ترتیب فرصت بیشتری برای گپ زدن های دوسنه خواهید داشت و میتوانید بدون آزمون گرفتن همدیگر را بهتر و بیشتر بشناسید . سوالات ازدواج و خواستگاری ید ضمن معاشرت مطرح شود نه رسمی و فرمال . مهارت بیان سوالات ازدواج و خواستگاری خیلی مهم است . چون ممکن است طرف مقابل شما حین طرح پرسش شما را محک بزند . سوالات ازدواج و خواستگاری بسیار ظریف و دوسنه ید مطرح شود . شاید بهتر شد سوالات خوشرویی ولبخند مطرح شوند .

مثلا میخواهید نظرش را مورد طلاق بدانید . شما میتوانید راجع به یک نفر صحبت کنید که طلاق گرفته و از او نظرش را بخواهید . این بهتر است از او بپرسید نظرتون راجع به طلاق چیه ؟ و او خیلی رسمی و بطور معمول بگوید نه چیز خوبی نیست و شما خوشحال شوید که او طلاق را دوست ندارد . نگفته پیداست هیچکس نسبت به طلاق نظر مثبتی ندارد . واقع این شما هستید که طرح این سوالاو را وادار به پاسخی معمولی کرده اید . جلسه اول سوال ها معمولا مورد سن ، تحصیلات ، شغل و خانواده خواهد بود . اگر مورد پسند هم واقع شدند توقعات معمول را مطرح میکنند . مثلا من مام را خیلی دوست دارم و توقع دارم شما هم احترام او را نگه دارید . برای همین بهتر است جلسات خواستگاری یا بهتر بگوییم دیدار بیشتری شد شناخت کامل شود .


بیشتر بخوانید:سوالات قبل از ازدواج دختر و پسر چیست ؟


مهمترین سوالات ازدواج

مهمترین سوالات ازدواج مورد محبتی که نسبت به هم ایجاد شده میتواند شد . یکی از مهمترین سوالات ازدواج میتواند مورد بوها شد . همینطور مورد آرمان ها ، عقاید ، مذهب و حتی فانتزی ها . همه اینها مجموعه ای هستند که میتواند زندگی هرشخصی مهم شد . محبت که بر کسی پوشیده نیست جزو شرایط اولیه زندگی میشد . حال شاید دو نفر عاشق هم نشند اما کافیست یکدیگر را دوست داشته شند . برای رسیدن به آرمان ها و آرزوها هم فهمی شریک زندگی بسیار مهم است . اگر خواسته ها و آرزوهای شما برای او مسخره و ناچیز شمرده شود او هیچوقت شما هماهنگ نخواهد بود . مثلا شما دوست دارید آنق کب بنویسید مشهور شوید . اگر این آرزو نظر او ناچیز شد هر هزینه ای که شما برای نوشتن کب میکنید او ناراحت و دلخور خواهد بود .

مهمترین سوالات ازدواج میتواند مورد عقاید شد . نسبت به چیزهایی که شما یا همسر آینده ن نسبت به اجرای آنها اعتقاد و ایمان دارید . مهم اینست که عقاید شما مخالف هم نشد . اگر هم مخالف هم بود ب تحمل عقیده همسرن را داشته شید آینده مشکل ساز نشد . خوب است اینجا به مفهوم تغییر و تفاهم اشاره کنیم . برخی فکر میکنند تفاهم یعنی تغییر . خیر اینگونه نیست تفاهم یعنی ب آوردن و تحمل کردن عقیده مخالف . نظر بگیرید دو وکیل حقوقی هم ازدواج میکنند و اتفاقا بر روی یک پرونده کار میکنند . آنها مجبورند دادگاه مخالف پرونده همسرشان دفاع کنند . آنها دادگاه رقیب هستند . حال دو حالت پیش می آید . خانه همسری هستند که پرونده را فراموش میکنند و رفر دوسنه ای دارند . و برعکس هم ممکن است .

 


بیشتر بخوانید:تست روانشناسی ازدواج چیست ؟


سوالات ازدواج موفق

سوالات ازدواج موفق بعد از سوالات قبل ازازدواج و سوالات ازدواج مفهوم پیدا میکند . سوالاتی هستند که یک دختر و پسر و یا زن و مرد هم و مشاوره تصمیم به ازدواج گرفته اند . آنها وجه مشترک بسیار دارند . اهدافشان همسو است و یا برای آنها به تفاهم رسیده اند . و از کنارهم احساس لذت و آرامش میکنند . اما فقط به اینها قانع نیستند میخواهند علاوه بر داشتن یک ازدواج سالم و خوب ، ازدواج موفق داشته شند . مشاوره ازدواج تمام شده مشاوره قبل از ازدواج انجام داده اند و معیارهای ازدواج آنها همخوانی دارد . حال به ازدواج موفق می اندیشند . سوالات ازدواج موفق فقط مورد عشق و محبت و موقعیت های شغلی و اقتصادی محدود نمیشود . سوالات از اینها پا را فراتر میگذارد و به اهداف کلان اقتصادی ، اجتماعی و خانوادگی کشانیده میشوند .

واقع طرح سوالات ازدواج موفق نه تنها زوج بلکه خانواده ها و حتی نسل های آینده نیز از این ازدواج موفق سود خواهند برد . ازدواجی که آن هم اندیشی آنق زیاد است که آنها برای حل مشکلات خانواده و حتی برخی مسائل فرهنگی و اقتصادی جامعه نیز تلاش میکنند . اگر میان اقوام کسی از بیکاری رنج میبرد برای او تدبیری می اندیشند . وقتی را برای سر زدن به بی سرپرسن و یا سالمندان اختصاص میدهند و از این قبیل کارهای خیر . دیدن این زوج ها هر کسی انرژی میگیرد و از این انرژی بهره مند میشود .


بیشتر بخوانید:مشاوره برای ازدواج


 

اهمیت سوالات ازدواج

اهمیت سوالات ازدواج آشنایی و هماهنگی میان دو نفر مشخص میشود . شاید طرح یک سوال از طرف دختر یا پسر بطور کلی دید آنها را نسبت به هم مثبت و یا برعکس منفی کند . اهمیت سوالات ازدواج زمانی مشخص میشود که پسر دلخوری مجلس خواستگاری را ترک میکند و بعد میگوید ازش پرسیدم فلان او جواب داده بهمان . مشخص میشود پاسخ یک سوال ممکن است آنچه را ونمان داریم هویدا کند . اینست که طرح سوال و شنیدن پاسخ ها متوجه میشویم چه حد به هم نزدیک هستیم . چه حد میتوانیم هم به تفاهم برسیم . اختلاف نظرهایمان چیست و این اختلاف ها چه حد آینده ما دخیل هستند . به همین دلیل است که وقتی مشاوره میشویم از ما سوال میشود و مشاور توجه به سوالات ما را راهنمایی میکنند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۱۰ Important Questions To Ask Before Getting Married – PS …

 

مهمترین سوالات ازدواج چیست ؟

از

09353000102

    

 

منبع:لینک منبع


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت 7:57
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 30 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» مشاوره تلفنی وسواس (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۲:۵۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۴۳)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۰)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۶)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۸)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۰)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۴)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۱)
» مهمترین عوامل طلاق چیست؟ (چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۴)
» چگونه از اعتیاد به فیلم پورن رها بشیم؟ (شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳)
» حل اختلافات زناشویی چگونه ممکن است؟ (جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵)
» چگونه نشانه های زندگی ناموفق بشناسیم ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۰)
» معیارهای ازدواج از دیدگاه اسلام چیست ؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۹)
» بهترین شیوه انتقاد از همسر چیست؟ (پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۷)
» وقتی مجردی بهتر است یا متاهلی؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۸)
» تشکر از همسر- چگونه از همسرم تشکر کنم؟ (سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱)
» عذر خواهی از همسر- چگونه از همسرم عذرخواهی کنم؟ (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۶:۴۵)
» ۱۰ راهکار برای مدیریت روابط عاطفی (دوشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۰۵:۴۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
» بازديد امروز : 34
» بازديد ديرور : 93
» بازديد ماه گذشته : 127
» بازديد سال گذشته : 11221
» كل بازديد : 11221

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 379
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.234.245.121
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
× بستن تبلیغات