مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب

مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
مشاوره روانشناسی استرس و اضطراب
عضويت سريع
نام کاربري :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ايميل :
نام اصلي :
کد امنيتي :
تبادل لينك اتوماتيك
عنوان :
آدرس :
کد امنيتي :
چت باكس

نام :
وب :
پیام :
2+3=:
 
(Refresh)
تورزبلاگ
خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

مرد ایده آل برای ازدواج

مرد ایده آل برای ازدواج از نظر یک دختر خوش هیکل ، خوش سیما و خوش صداست . مرد ایده آل برای ازدواج از نظر یک دختر خوش لس ، خوش برخورد و خوش مشرب است . مرد ایده آل برای ازدواج از نظر او مردیست خوش اخلاق ، خوش گردش و خوش فکر است . مردایده آل برای ازدواج تمیز و مرتب و مودب است . او مدیر ، مقت و مصمم است . او تمییز است و همیشه بوی بهترین عطر روز را میدهد . نواختن یک ساز آشناست و خود میخواند . او به یک هنر مسلط است و خوب ورزش میکند . چست وچالاک است . غر نمیزند وهمیشه حرفی برای گفتن دارد . خوب گوش میکند و مقابل حرف های همسرش واکنش نشان میدهد . مرد ایده آل برای ازدواج کسی است که وقتی او حوصله اش سر برود او را میخنداند .

مرد ایده آل برای ازدواج خوب میداند برای تفریح همسرش را کجا ببرد . او خوب بلد است رمانتیک حرف بزند و لحظات شاعرانه و عاشقانه ست کند . روز تولد همسر ، سالروز ازدواج و روز زن و غیره را خوب بلد است . خوب میداند خانواده همسرش چگونه برخورد کند . به همسرش کنار خانواده خودش اهمیت بدهد . نزد دوسن و دیگران همسرش خیلی خوب صحبت کند چنانکه ناخوداگاه همه بگویند : وای چه زوج خوشبختی . اما دختر خوبی که منتظر هستی این مرد اسب سپید به خواستگاریت بیاید بدان این مرد احتمالا قبل از تو تمرین خیلی زیادی برای بدست آوردن دل دختران داشته است . بعد جلو آینه یست و خود بیاندیش من چق کنارش برازنده او هستم ؟ اصولا همینطور که هیچ دختری تمام ویژگی های یک زن ایده آل را ندارد مرد نیز چنین است .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج

خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج برای هر دختری متفاوت است . وقتی از فانتزی های یک دختر فاصله میگیریم و به واقعیت نزدیک میشویم سخت گیری های ما کمی تسهیل میابد . دختر ید کنار همسرش احساس امنیت کند . ید برازنده او شد . پس خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج مرد رویاها زمین آسمان تفاوت دارد . خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج نظر یک دختر ابتدا وفادار بودن و خیانت نکردن به اوست . خلق وخو برایش مهم است . احساس مسئولیت و کاری بودن برای مین مخارج زندگی خانواده های ایرانی یک اصل است . خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج خانواده دوست بودن مهم است . اینکه هم و غم مرد خانواده شد اهمیت دارد . تلاش برای معاش و فراهم کردن وسایل آسایش خانواده خیلی مهم است .

یک زن دوست دارد به مردش افتخار کند و همین کافیست بخواهد مردش عیب و نقص رفری کمتری داشته شد . یک دختر دوست دارد پس از ازدواج دوسنش معاشرت کند . او دوست دارد به همسرش و زندگیش افتخار کند . وقتی دوسن یا اقوام کنار آنهاست دوست دارد همسرش عین حال که خوش برخورد است حد و حدود معاشرت و مراوده را بداند . شوخی های بیش از اندازه و صمیمیت زیاد عث رنجش خاطر همسر میشود . او همسرش را وقار و فاخر و عین خوش مشرب میخواهد . او دوست ندارد دوسن ونزدیکان از همسر او به عنوان مردی عیاش و تنوع طلب یاد کنند . یک دختر مورد زندگی و همسرش به نظر دیگران اهمیت زیادی میدهد . یک دختر مقت و مدیر شاید افکار دیگران را زندگی دخالت ندهد اما از فکر بد آنها احساساتش رنجیده میشود .

 


بیشتر بخوانید:برای انتخاب همسر شایسته به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟


ویژگی های یک مرد ایده آل برای ازدواج

ویژگی های یک مرد ایده آل برای ازدواج پی یک سری خصوصیات بروز میکند . ویژگی های یک مرد ایده آل برای ازدواج بسیار متنوع است . نمیتوان چند ویژگی را عنوان کرد و به عنوان الگو به یک مرد داد . از ویژگی های یک مرد ایده آل برای ازدواج این است که هر شرایط برخورد مناسب را ازخود بروز میدهد . هنگامی که لازم است خشم میگیرد و وقت مناسب شاد و خندان برخورد میکند . او هرکس را جایگاه خود نگه داشته و احترام میگذارد . نقش همسر و خانواده را جابجا نمیکند . هیچکدام را بر دیگری ترجیح نمیدهد . ضمن اینکه هیچکدام را رفر و حرف هایش برای رقابت نابجا هم آنتریک نمیکند . برخی مردان به رخ کشیدن یا الگو قرار دادن خانواده ، همسرشان را به رقابت دعوت میکنند : « مام آشپزیش خوبه تو بلد نیستی هنوز … خواهرم خیلی تمیزه … تو هم یاد میگیری … »

برخی کلمات شاید مهرنی ادا شوند اما دعوت به یک رقابت ناسالم هستند . مشاوره خانواده این ره میتواند کمک خوبی برای چاره کار شد . مشاوره خانواده و روانشناسی توجه به خلق و خوی همسر و خانواده ن میتواند شما را جهت بهبود روابط یاری کند .


بیشتر بخوانید:نحوه ست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


 

راه های شناخت مرد ایده آل برای ازدواج

راه های شناخت مرد ایده آل برای ازدواج زیاد است . اما بستگی دارد شما چه مردی را می پسندید . اگر شما دوست دارید مردی اقتصادی داشته شید لازم نیست دست و دل زی مرد را بسنجید . اگر میخواهید مردن خیانتکار نشد ید میزان وفاداری او را بسنجید . یکی از راه های شناخت مرد ایده آل برای ازدواج ، مشاوره قبل از ازدواج است . شما مشاوره ازدواج و به کمک مشاور میتوانید اورا بسنجید . مشاور از شما مورد ایده آل هاین خواهد پرسید و شما لازم است مشاور صادق شید . سپس همسر آینده ن صحبت خواهد کرد و او را به چالش خواهد کشاند . او این گفتگوها به شما خواهد گفت همسر آینده شما چه حد به ایده آل هاین نزدیک است . برای شناخت همسر حتما لازم است مدتی او ارتط شید .

آشنایی قبل از ازدواج کمک زیادی به شناخت طرفین میکند . این آشنایی هریک بطور عملی و ملموس میتواند همسر آینده خود را مورد کاوش قرار دهد . بهترین راه شناخت معرض عمل قرار دادن طرفین است . این رفت و آمد و نشست و برخاست میتوان همدیگر را معیار زد . چون هر کس سلیقه و خواست خود را دارد . هیچگاه دیگری به او نمیتواند بگوید فلانی مناسب تو هست یا نیست . از این رو وقتی دو طرف میدان عمل و زندگی قرار میگیرند به عینه رفر هم آشنا میشوند . خصوصیات فردی و اجتماعی یکدیگر را محک میزنند .


بیشتر بخوانید:سن ازدواج پسر و معیارهای آن چیست ؟


 

مشخصات مرد ایده آل برای ازدواج

مشخصات مرد ایده آل برای ازدواج نیز نظر هر کس متفاوت است . برخی مرد خراج و دست و دلز دوست دارند . برخی مردی مقتصد میخواهند . برخی به زییی اهمیت میدهند برخی دیگر اعتقاد دارند مرد زی از آن دیگریست و روزی به دام خواهد افد . برخی به کاری بودن مرد اهمیت میدهند برخی به جه و مقام . بعضی مک تحصیلی برایشان معیار است و برخی دیگر داشتن مال و منال . مشخصات مرد ایده آل برای ازدواج را ید معیار خواسته های همسر سنجید .

اما مشخصه ای که همه دوست دارند نجابت و پاکی مرد است . وفادار بودن و تلاش برای زندگی معیار همه است . دوست داشتن همسر و بچه ها برای همه دلنشین است . همه آرزو دارند مرد زندگیشان آنچه از دستش بر می آید برای زندگیش انجام دهد . چه مادی و چه معنوی . همه آرزو دارند مردشان به نیازهای همسرشان توجه داشته شند . همه میخواهند همسرشان ق محبت ها و نیکی های نوی خانه را بداند . همه دوست دارند کنار همسرشان محیطی آرام داشته شند . ک متقابل بتوانند فرزندانشان را خانواده بزرگ کنند . فرزندانشان پرورش بیابند و به آرزوهایشان برسند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۸ Great Qualities of a Good Man to Marry – EnkiRelations

 

خصوصیات یک مرد ایده آل برای ازدواج

 

9099072025

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت 8:35
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 36 | لينك ثابت
خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

زن ایده آل برای ازدواج

زن ایده آل برای ازدواج زنی است زی ، خوش اندام  و خوش قیافه . زن ایده آل برای ازدواج زنی خوش صحبت ، خوش صدا ، خوش اخلاق و شیرین است . زن ایده آل برای ازدواج زنی است خوش خلق ، خوش سیرت و خوش مشرب . زن نیکو برای ازدواج زنی بساز ، مهرن و راز دار است . زن ایده آل برای ازدواج زنی است صبور ، مهرن و خوش فکر . زن خوب  برای ازدواج زنی است مطیع و بع . زن ایده آل برای ازدواج فهیم ، ظرفیت و اهل معاشرت است . این زن تحصیل کرده ، اجتماعی و فرهنگ است . خوب میداند ید احترام خانواده همسرش را نگه دارد . برخی حرف ها را نشنیده بگیرد . او کم توقع است و مدیریت خانواده را به همسرش وامیگذارد . چون به اقتدار او ایمان دارد . اشتهات او را نادیده میگیرد .

یک زن ایده آل برای ازدواج از همسرش به خاطر زحماتی که میکشد تشکر میکند . زن ایده آل برای ازدواج از مهمان های همسرش به خوبی پذیرایی میکند . نجیب است . دوسن همسرش ظرفیت برخورد میکند . او زنی حیا و نجیب است و سبک سری نمیکند . او ق خوبی های اقوام را میداند . همیشه لبخند به لب دارد . از خستگی شکایت نمیکند . هنگام خستگی همسرش از زندگی گله و شکایت نمیکند . زن نسبت به همسرش شک نمیکند . زن ایده آل برای ازدواج به پاکی مردش ایمان دارد .  همه این صفات را میدانند اما چه چیزی عث میشود که کمتر به آنها عمل میشود ؟ چرا هیچکس تن به زن ایده آل شدن نمیدهد ؟ به نظر میرسد زن های نسل های گذشته به زن ایده آل نزدیکتر بودند .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج

خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که موقعیت مرد هماهنگ عمل کند . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که بتواند موجب پیشرفت او شود . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج از نگاه یک مرد زنی است که بتواند ما خوبی برای فرزندانش شد . خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج ازنگاه یک مرد زنی است که به او مهات کند . بین دوسن و اقوام کمتر حاشیه ساز شود . او دوست دارد همسرش مهرن و نجیب شد . سخت نیست آسان است . اما مردی که از همسرش توقع وفاداری و نجابت دارد ید خود چگونه شد ؟ آیا او هم لازم است مردی ایده آل برای همسر خود شد ؟ یک زن دوست دارد زن ایده آل همسرش شد تلاش میکند از نظر همسرش بهترین شد .

زن هر لحظه هر کاری که میکند دوست دارد آثار آن را زندگی و رفر همسرش ببیند . اگر همسرش رفر یا گفرش نشان داد که متوجه خوبی های همسرش هست این خوبی ها ادامه پیدا خواهد کرد . اگر مرد بی توجه شد زن کم کم مایوس شده و دیگر نمیتواند آنق خوب شد . او دچار روزمرگی خواهد شد . و این عمدی نیست خصوصیت زن اینگونه است . مانند گل رسیدگی شاداب و بی توجهی پژمرده میشود . میتوانید به کارهای زن بها بدهید . میتوانید تشکر کنید و از اثر این قدانی لذت ببرید . اگر ظرفیت های همسرن آشنایی دارید . اگر میدانید او از تشکر شما لذت میبرد . یک شاخه گل ، یک نوازش و یک کلمه اورا شاداب و طراوت نگهدارید . و از زییی او لذت ببرید .

 


بیشتر بخوانید:برای انتخاب همسر شایسته به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟


ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج

ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج را ید خواسته های مرد زندگیش سنجید . هر مرد یک ویژگی زن را میپسندد . برخی زن سنتی دوست دارند و برخی من . برخی اعتقاد دارند زن ید کدنوی خوبی شد و برخی زن را اجتماع دوست دارند . ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج بستگی دارد مرد چه موقعیتی ازدواج میکند . مردی که به خاطر مادیات ازدواج میکند زن را یک ویژگی میخواهد و مردی که به خاطر زییی همسرش ازدواج میکند خواسته هایشان متفاوت است . ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج هر شرایط تفاوت میکند . زنی ممکن است نجیب ، خانه دار و وقار شد اما مردی او را نپسندد . ممکن است زنی بخواهد که مدام کنفرانس ها شرکت میکند . به جشنواره ها راه پیدا میکند .

مرد ممکن است خواهان یک ورزشکار موفق شد که رتبه می آورد . و هیچوقت از او توقع پختن یک قورمه سبزی خوشمزه را نداشته شد . حتی از بد مزه پختن و یا آشپز نبودنش بخندد و لذت ببرد . مردهایی هستند که وقتی همسرشان نمیتواند خوب اتو کند از سوختن لسشان بدست همسرشان میخندند و اصلا ناراحت نمیشوند . آنها میدانند که همسرشان اصلا برای اینکارها ساخته نشده است . علت انتخاب آنها هم همین بوده آنها زن کدنو نمیخواهند . برخی دیگر از مردان کاملا برعکس هستند . آنها اعتقاد دارند زن ید کدنو و مای دلسوز شد . از نظر هریک ویژگی های یک زن ایده آل برای ازدواج تفاوت دارد و هریک انتخاب خود معیارهای خاص خود را جستجو میکنند .


بیشتر بخوانید:سن ازدواج پسر و معیارهای آن چیست ؟


 

راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج

راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج آسان است و پیچیدگی خاصی ندارد . تحقیق از محل زندگی یکی از راه های شناخت زن ایده آل برای ازدواج است . یکی دیگر از راه های شناخت معاشرت است . یک زن و مرد برای شناخت هم لازم است مدتی هم و خانواده هم رفت و آمد شند . و راهی دیگر که خیلی به شناخت کمک میکند از طریق کارشناسان ماهر میشد . مشاوره قبل ازازدواج بهترین و کوهترین راه شناخت میشد . مشاوره ازدواج برای نزدیکترین زوج ها نیز لازم است . چون برای ازدواج معاشرت انجام میشود هرکدام ممکن است  برخی از رفر ها را احتیاط بروز دهند . و یا خیلی از خلق و خوی خود را پنهان کنند . از این رو کارشناسان علم و آگاهی میتوانند به اخلاق واقعی هر یک پی ببرند و شما را راهنمایی کنند .

یکی دیگر از راه های شناخت تحقیق مورد نوع سرگرمی ، شیوه زندگی و علقه و علاقه هاست که میتواند به شناخت کمک بزرگی کند . مثلا کسی که هر روز ورزش میکند فردی اراده است که از رخوت و سستی بیزار است . کسی که شطرنج زی میکند مرد اقتصاد و تفکر است . او زندگی پیرو برنامه ریزی است . کسی که فوتل زی میکند خوشمشرب است . کسی که بسکتل ز یمیکند سختگیر و جدی است و الی آخر . طرز لس پوشیدن هم میتواند به شناخت کمک کند . روانشناسان از هر رفر و علامت ظاهری حد زیادی میتوانند به خلق و خو ی افراد پی ببرند . روانشناسی رنگ ها هم میتواند به شناخت خلق و خو کمک کند . برخی تست ها هم کمک خوبی برای شناخت میشد .


بیشتر بخوانید:نحوه ست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


 

مشخصات زن ایده آل برای ازدواج

مشخصات زن ایده آل برای ازدواج از لایف اسیل وی مشخص میشود . زنی که رانندگی میکند معمولا خرید خانه را نیز انجام میدهد . حتی ممکن است بخواهد علاوه بر کار خانه به کار بیرون نیز اهتمام بورزد . کسی که  لس های روشن میپوشد بسیار تمیز است . زنی که به رنگ های تند علاقه دارد میل جنسی زیاد و هیجانات تندی دارد . مشاوره خانواده میتواند شما را از چه کنم های ممتد ونن نجات دهد . مشاوره خانواده و روانشناسی برای این است که شما توجه به روحیات و خلق و خو و همینطور رفرها انتخاب کنید . این روش کمتر شکست میخورید و کمتر پشیمان میشوید . مشخصات زن ایده آل برای ازدواج از نظر شما دیگری متفاوت است . چون سلیقه هاین یکسان نیست . چون خواسته هاین متفاوت است . امید که به دلخواسته هاین نایل شوید .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : What makes a good woman when it comes to marriage? – …

 

خصوصیات یک زن ایده آل برای ازدواج

 

9099072025

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت 6:22
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 65 | لينك ثابت
معایب و محاسن ازدواج مرد سن لا
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

ازدواج مرد سن لا

ازدواج مرد سن لا یعنی دختر یا زنی سن پایین مرد سن لا ازدواج کند . مرد سن لا بد است یا خوب ؟ مرد سن لا به خودی خود بد یها و خوبی هایی دارد مانند هر شخص دیگر . این بحث وقتی قابل مل است که دختر یا زنی سن پایین تن به ازدواج مرد سن لا بدهد . حال ببینیم چرا ازدواج مرد سن لا صورت میگیرد . اگر زن هم سن لا شد که ازدواجی است مانند ازدواج های دیگر و بحث برانگیز نیست . ازدواج مرد سن لا مهمترین دلیلش میتواند ثروت شد . ایام گذشته پیش می آمد دخترانی به دلیل فقر یا بدهی پ به مرد سن لا مجبور به ازدواج میشدند . بخش ام و غم انگیز هر فیلم یا سریالی میشد که همه از تماشایش غمگین میشدند . اما جامعه کنونی … .

اما جامعه کنونی ازدواج مرد سن لا غم انگیز نیست . دختری را دندان های سفید و لبی خندان و صورتی شاد می بینید که افتخار کنار مرد سن لا نشسته . بله او همسر این دختر است . او نه تنها غمگین نیست بلکه احساس میکند ملکه ایست که کنار پادشاهش برتخت نشسته است . ازدواج مرد سن لا برایش خیلی چیزها به همراه دارد . ازدواج مرد سن لا برایش خانه ای پر از امنیت به همراه دارد . چون به ازدواج مرد سن لا تن داده ماشین دلخواهش را سوار میشود . احیانا ویلا ، غ استخر گرم که زمسن کنار برفها به گرمی شنا میکند و خلاصه یک زندگی لاکچری .


بیشتر بخوانید:سن ازدواج پسر و معیارهای آن چیست ؟


معایب ازدواج مرد سن لا

معایب ازدواج مرد سن لا بیشتر از محاسن آن است ؟ براستی قلب و روح انسان زندانی از طلا آزادانه میتپد ؟ قبل از اینکه به معایب ازدواج مرد سن لا بپردازیم ببینیم علت این گونه ازدواج ها چیست ؟ دختری تن به ازدواج به خاطر ثروت میدهد که قلبش مرده یا فقر روحش را اسیر کرده است . یا آنق حسود است که فقط چشم وهم چشمی او را اغنا میکند . اگر این ازدواج به خاطر فقر شد دختر زمانی چشمانش را میان ثروت ز خواهد کرد که از او جز کالبدی بی روح چیزی نمانده . او به دنل ل های پروازش خواهد رفت . دلش برای تپیدنهای قلبش تنگ خواهد شد . او سن جوانی متوقف شده  او روزهای عمرش همراه نیست . همیشه به دنل نیمه گمشده اش خواهد گشت . جسمی پیر و قلبی مدفون سینه … تنهای تنها .

معایب ازدواج مرد سن لا به اینجا منتهی نمیشود . دختری که میخواهد از امیدها و آرزوهایش بگوید گوشی شنوا نمیابد . مرد آرزوهایش را پشت سر گذاشته و این آرزوها برای مرد مانند عروسک زیست و هیجانی ندارد . از دیگر معایب ازدواج مرد سن لا تفاوت شدید فرهنگی است . مرد زمانه ای و دختر زمانه ای دیگر رشد کرد است . بوها و آرمانها وایدآلهای هر یک دیگری زمین آسمان تفاوت دارد . مرد به دلیل لا بودن سن و ثروتش اختیار تمام امور را دست میگیرد و زن فقط طبق برنامه های او پیش میرود . نوع معاشرت هایشان متفاوت است . حرفهایشان هم همخوانی ندارد وهر یک ساز خود را میزند بدون اینکه به دیگری خوش بیاید . ازنظر جسمانی مرد رو به تحلیل است و دختر عین سلامت … ولی دنیا را سیاه و سپید نبینیم .

 


بیشتر بخوانید:برای انتخاب همسر شایسته به چه ویژگی هایی توجه کنیم ؟


مزایای ازدواج مرد سن لا

مزایای ازدواج مرد سن لا برای برخی دختران راحتی و امنیت است . مرد سن لا خوب میداند مقابل دیگران ید از همسرش محافظت کند . او تجربه دارد و اجازه نمیدهد زندگیش کسی مداخله نماید . راه زندگیش مشخص شده و زیاد دچار تردید نمیشود . طرز برخورد همسر جوان را میداند . او غرور یک پسر جوان را ندارد و خودخواهی برخورد نمیکند . ق همسرش را بخوبی میداند . از مزایای ازدواج مرد سن لا اینست که او هیجان هایش را پشت سر گذاشته و الان آرامتر است . او نمیخواهد همسر جوانش از او برنجد یا از او جدا شود . خیلی مسائل که برای پسرهای جوان مهم است و آنها را عصبی میکند برای مرد سن لا اهمیت ندارد . او خوب میداند هر چیزی ارزش جدال همسر را ندارد و نید زود از کوره برود .

از دیگر مزایای ازدواج مرد سن لا اینست که خود کنترل اوضاع اقتصادی را دست دارد . همسر مرد سن لا به راحتی و بی دغدغه تر از همسر پسرهای جوان زندگی میکند . دخترها دوست دارند مانند بچه ها آنها برخورد شود . مرد سن لا بی اختیار او مانند بچه برخورد میکند و دختر لذت میبرد . مرد سن لا معمولا از همسرش توقع زیادی ندارد . نه توقع امور منزل و نه توقع مالی .


بیشتر بخوانید:فلسفه ازدواج چیست ؟


شرایط ازدواج مرد سن لا

شرایط ازدواج مرد سن لا بسیار جالب است . مردی که میخواهد دختری سن کم ازدواج کند ید تمکن مالی داشته شد . برخورد دختر جوان مواظب شد خسته کننده و ملال آور نشد . از غر زدن و زیاده گویی به شدت بپرهیزد . تفریح رفتن فقط به حوصله داشتن خودش نیاندیشد دختر جوان بیش از او نیاز به تفریح دارد . دختر جوان سرشار از انرژی هایی است که ید ورزش و هیجان تخلیه شود . جاهایی را برای تفریح انتخاب کند که مقاومت و توانایی و سنش مناسب شد . هر از گاهی نقش جوان به خود بگیرد ولی همیشه مدیریت کند . از مشکلات کار و مشکلات اقتصادیش اصلا صحبت نکند . دختری که مرد مسن و به خاطر پول ازدواج میکند میخواهد بی دغدغه زندگی کند . اگر قسمتی از بدنش د دارد زیادی نق نزند .

شرایط ازدواج مرد سن لا برای دختر نیز جالب توجه است . دختری که مرد سن لا ازدواج میکند ید معاشرت اقوام و دوسن همسرش حرکاتش دقت کند . این حرکات ید متناسب سن همراهان همسرش شد نه سن خودش . این گفته مورد حرفها هم صدق میکند . مثلا اگر دوسن همسرش نمایشگاه مبل ، اتومبیل یا خانه دارند حرف زدن ره موسیقی فقط بی اعتنایی همراهان مواجهش خواهد کرد . یا اگر از قشر تحصیل کرده صحبت راجع به موزیک پاپ عث خواهد شد او مانند یک دختر بچه برخورد کنند و حرفها وعقایدش را سرسری بگیرند . این جمع صحبت مورد مکاتب موسیقی و یا موسیقی سنتی پذیرفته شده تر است که ممکن است برای دختر جوان کمی کسالت ر شد .

 


بیشتر بخوانید:نحوه ست انتخاب همسر برای یک عمر زندگی


توصیه هایی برای ازدواج مرد سن لا

توصیه هایی برای ازدواج مرد سن لا میکنیم که به دانستن می ارزد . ازدواج مرد سن لا همیشه به خاطر پول نیست . دخترهای جوانی هستند که عاشق یک زیگر میشوند از نویسنده و یا یک نقاش خوششان می آید . آنها ممکن است طرفدار افراد کاریزماتیک شوند . به اینگونه افراد توصیه میشود نقطه عطف همسرن مورد کاریزما حتما آشنایی پیدا کنید . همانطور که شما خواستید یک فرد مشهور یا هنرمند ازدواج کنید دختران دیگر شیفته کاریزما یا هنر هستند . آنها ممکن است به هر قیمتی بخواهد همسر شما را به همسری خود برگزینند . اگر شما آن نقطه عطف پیشرو شید کمتر کسی جای شما را خواهد گرفت . توصیه ما مورد مردان ثروتمند مسن اینست که سعی کنید خیلی خودن را وابسته به پول نشان ندهید . پولدارها ازکسانی که صرفا برای پولشان آنها هستند منزجر میشوند .

توصیه هایی برای ازدواج مرد سن لا برای مردان : همسر شما جوان است به او فرصت دهید همسالان خود شد . بگذارید جمع دوسنش حضور داشته شد . اگر او به موسیقی صدای بلند گوش میکند و شما آزار میبینید . اینصورت به دنل راهی جز نق زدن شید . همزاد پنداری کنید و نخواهید که دختر جوان پابه پای شما پیری کند . اما دختران جوان ید منتظر روزهای پیری همسرشان شند . آمادگی داشته شند اگر نیاز به مراقبت پیدا کرد کنارش شند . بیماریها ممکن است به سراغ همسرن بیایند . بی حوصلگی اورا تحمل کنید . همسر شما ممکن است به دلیل اختلاف سنی دچار بددلی و حتی توهم شود آمادگی داشته شید و آنها کنار بیایید . منتظر روزهایی شید که ممکن است همسرن که از شما بزرگتر است به دیار قی رهسپار شود و شما تنها بمانید .


بیشتر بخوانید:ویژگی های مرد خوب برای ازدواج از نظر زنان


 

مشاوره و زندگی

مثل همیشه پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم به ازدواج حتما مشاوره ازدواج داشته شید بخصوص شما که میخواهید مردی مسن ازدواج کنید . مشاوره قبل از ازدواج شما را عواقب زندگی مرد مسن آشنا میکند . شما میتوانید آگاهی انتخاب کنید . دوران زندگی برای امنیت فکری و ذهنی حتما از مشاوره خانواده غافل نشوید و اگر میخواهید روحیات و خلقیات همسرن آشنا شوید تنش کمتری داشته شید مشاوره خانواده و روانشناسی کمک بزرگی میشد . به امید داشتن شادی و نشاط .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز  خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : What are the advantages & disadvantages of marrying late …

 

معایب و محاسن ازدواج مرد سن لا

 

9099072025

    

 


امتیاز : نتيجه : مجموع 0 امتياز توسط 0 نفر

نوشته شده در پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت 4:09
توسط مشاور اضطراب | تعداد بازديد : 36 | لينك ثابت
آخرين مطالب ارسالي
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۹:۱۶)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۸)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۵)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۹)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۱)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۷)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۰)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴)
» اهمیت توجه به همسر/ چگونه به همسرم توجه کنم؟ ۹ راهکار سازنده که باید بدانید (دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۷:۵۳)

صفحه قبل 1 صفحه بعد
نويسندگان
خبرنامه
جستجو
آمار و ارقام سايت
» تاريخ : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
» بازديد امروز : 8
» بازديد ديرور : 7
» بازديد ماه گذشته : 1106
» بازديد سال گذشته : 1106
» كل بازديد : 14731

» كاربران آنلاين : 1
» كاربران عضو آنلاين : 0
» كاربران ميهمان آنلاين : 1

» مجموع مطالب : 503
» مجموع نظرات : 0
» تعداد اعضاي سايت : 0

» آي پي شما : 3.223.3.101
» مرورگر : unknown
» سيستم عامل : unknown

» ورودي هاي گوگل امروز : 0
» ورودي هاي گوگل ديروز : 0

» آخرين بروزرساني : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
× بستن تبلیغات